112 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Kuba (anonym)
Ahoj holky,hleám ženu či holku, kterou vzrušuje stříhání vlasů a vlasy vůbec... Kuba'
17. Únor 2006 - 12:59
MIJA (anonym)
JAKUBE,TO MYSLÍŠ VÁŽNĚ? A NEMÁŠ OBAVY,ŽE JAK BUDEŠ MÍT NŮŽKY V RUCE A VZRUŠEN NA 1000%,ŽE ŽENĚ NEUBLÍŽÍŠ? TAK,TO BYCH NECHTĚLA ZAŽÍT A MYSLÍM,ŽE TO JE SPÍŠ PRO PSYCHIATRA...TO JE ÚCHYLKA...A NEBEZPEČNÁ...'
17. Únor 2006 - 18:28
Ulambatar (anonym)
Hleda se nejaka hodna ujeta holka z PRAHY kterou vzrusuje strihani vlasu stejne tak jako me a hlavne kterou by se nechala i ostrihat! Existuje vubec naka takova spravne prastena holcina? z PRAHY! diky moc a budu doufat ze zazraky se dejou...
1. Květen 2006 - 8:43
Pavla (anonym)
Já si myslím, že to je úchylka, ale rozhodně ne na psychiatra. Když by se našel protějšek, kterému se líbí totéž, tak proč ne. Mně osobně by se to líbilo.'
3. Listopad 2006 - 14:34
Ulambatar (anonym)
Pavlo a nechtela bys nekdy ostrihat? uz dlouho hledam nejakou takovou blaznivku ktery se to libi stejne jako me. Hrozne me to bavi. Kdybys mela zajem bylo by to supr.
21. Listopad 2006 - 6:51
lucka (anonym)
já chci ostříhat'
21. Leden 2007 - 21:37
Ulambatar (anonym)
Vazne? a ses z Prahy? tak dem na to no ne?
31. Leden 2007 - 14:31
autor původního (anonym)
Vážně Lucko?'
2. Duben 2007 - 16:47
Lenka (anonym)
Já už dlouho přemýšlím, že bych šla nakrátko. Před?tava, jak mi někdo stříhá vlasy , mně vzrušuje na 100 % mail : lenicka1982"seznam.cz'
21. Srpen 2007 - 17:27
olinka (anonym)
Mě to nevzrušuje, jen moc baví, teď už se prakticky stříhám sama. Přišla jsem na grify, jka modelovat účes a je to prostě tvůrčí. Ale sexy nee, prostě tvoření...čau.'
21. Srpen 2007 - 19:55
Joannus (anonym)
Olinko toto neni o tvurci praci, nybrz sexualnim vzruseni, treba jako kdyby ti olizoval nohy...
22. Srpen 2007 - 3:09
Ulambatatar (anonym)
Caues. Nasla by se tu nejaka holcina z PRAHY co by chtela ostrihat vlasky NAKRATKO? diky budu rad za kazdou divci odpoved.
18. Září 2007 - 5:53
Pavel (anonym)
Čau.Našla by se holšina z Olomouce která by chtěla ostříhat vlasy nakrátko nebo dohola?'
27. Březen 2008 - 12:17
Evropan (anonym)
Ahoj lidi. Léta mě vzrušují krátkovlasé holky nebo holky dohola. Jestli vás zajímá, co jsem s touto svojí úchylkou všechno zažil, sepsal jsem svůj příběh a k přečtení je na http://loveshave.wordpress.com/ zvu vás k přečtení ;)
30. Červen 2010 - 21:51
Michal (anonym)
Ahoj lidi. Léta mě...Evropane, clanek je vystiznej, prochazim stejnyma problemama :) Kdyby se nasla nejaka holka i v roce 2010, verim, ze bychom si to opravdu uzili!
23. Červenec 2010 - 8:55
monika (anonym)
Měla jsem dlouhé vlasy cca 40cm, manžel stále naléhal a tak jsem se nechala o víkendu ostříhat strojkem nakrátko na 5 mm.Je to super, něco úplně nového, manžel byl na vrcholu blaha. Teď chce, abych šla úplně dohola, naplánoval to na příští víkend, zatím sbírám odvahu. Mám to zkusit?
26. Červenec 2010 - 18:12
erik (anonym)
monika: len smelo do toho, keď sa budeš cítiť dobre, tak je to OK. Tiež patrím do rovnakej kategórie a tu je môj pokus stránku http://www.haircuts.estranky.cz/
11. Září 2010 - 13:50
Lenka (anonym)
Měla jsem dlouhé vlasy cca...Na co odvahu Moniko, 5 mm ti naroste za 14 dní :) 40 cm jsi odvahu měla a na 5 mm nemáš?
11. Září 2010 - 19:23
tereza (anonym)
Hleda se nejaka hodna ujeta...já bych se ostříhat nechalaaaaaaaa
28. Prosinec 2010 - 14:31
míla (anonym)
Jujky tak stříhání vlasů mě neuvěřitelně vzrušuje, ale sama bych se ostříhat nenechala (jedine v představách)
14. Červen 2011 - 16:50
Tak (anonym)
taková tě moc dlouho vzrušovat nebude, když ji ostříháš, už tě nebude zajímat...
14. Červen 2011 - 21:11
já (anonym)
Mě to vzrušuje! A jak dlouhé máš háro?
14. Červen 2011 - 22:01
Sep (anonym)
http://www.youtube.com/watch?v=PRq9Vmf57dk&feature=related mám vlasy dlouhé asi 25 cm a chtěl bych takový sestřih.Najde se nějaká šikovná???????Jsem z Brna
30. Říjen 2011 - 23:35
Bello (anonym)
já bych se ostříhat...musi tu byt nejaka divka ktera ma rada strihani vlasu od chlapa...
29. Listopad 2011 - 11:40
jarda (anonym)
JAKUBE,TO MYSLÍŠ VÁŽNĚ?...to snad nejsou anilidy ale uchylove
6. Prosinec 2011 - 22:40
headshave (anonym)
Hledám holky nebo slečny které by to chtěly ostřihat dohola pokud se nějaka najde tak at se přihlasi na email culenlukas@seznam.cz nebo na Lukššlichta@centrum.cz nebo na facebook Lukáš čulen připadně na tel 722327812 děkuji
16. Leden 2012 - 14:46
Petronella (anonym)
Pokud je tu nějáký muž, který by se mnou chtěl psát o stříhání vlasů, tak budu mocráda. Třeba nakonec seberu odvahu a splním si svůj tajný sen. sisinka68@email.cz
4. Květen 2012 - 16:18
Undercut Shaver (anonym)
Ahoj Petronello, poslal jsem ti mailík ;-) Taky bych si s nějakou holkou rád pokecal o stříhání vlasů. Napište mi na mail Noname62@seznam.cz nebo na ICQ 602428489 Budu moc rád ;-)
15. Květen 2012 - 23:38
Kolemdoucí (anonym)
Proč neděláš holiče? To bys byl v rauši celej den. Takhle se uděláš jen jednou za rok.
16. Květen 2012 - 17:10
edie (anonym)
Jujky tak stříhání vlasů...míla: mám tuny videí z nejrůznějších haircut fetish stránek na sdílení, dej vědět na longvinnie@ymail.com pokud máš zájem .. nebo třeba jen probrat zážitky :)
19. Červenec 2012 - 0:43

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama