10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hledám práci. Pomozte.

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dobrý Kamarád (anonym)
Ahoj. Hledám práci v oblasti žurnalistiky, prodeje, nebo marketingu pokud možno v Praze. Moje minulé zaměstnání byla práce u UPC jako prodejce služeb. Vystudoval jsem střední policejní školu. IQ 145 (s certifikátem). Ve volném čase píši články do internetových novin Velká Epocha. Pokud by jste my chtěli pomoct, tak prosím jenom seriozní nabídky normálně na smlouvu s fixním příjmem. Děkuji.
11. Červen 2013 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Ahoj. Hledám práci v...Énteligente a to si neumíš najít práci sám, když jsi tak schopný, šikovný a chytrý?!?
19. Červen 2013 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
:-O (anonym)
Ahoj. Hledám práci v..."...pokud BY JSTE MY chtěli POMOCT..." Stačilo mi přečíst si poslední větu, tolik chyb by tam nenadělal ani žák nižšího stupně s IQ průměrným. A bez certifikátu. Práce je všude dost, ale opravdu jen pro ty, kdo pracovat skutečně chtějí.
19. Červen 2013 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
DOTAZNÍKY (anonym)
Vyplňujte dobře placené dotazníky! Chcete si vydělat vyplňováním dotazníků, které Vám budou chodit na email? Zaregistrujte se na odkazu níže a začněte již dnes! Registrace je zcela zdarma, vyplácí již od 2 Eur, které získáte hned za registraci. Za dotazníky vyplácí od 2,5 Eur ( 65,-). Dotazníky nyní začali chodit velmi často, ale nemusíte vyplňovat všechny. Dnes mi během hodiny přistálo na účtě 16 Eur!!! Refferal komise - za každého přivedeného člena dostanete 100 bodů 1 Euro. Podmínkou je, že člen musí vyplnit minimálně 1 dotazník. S výplatou jsem nikdy žádný problém neměla, peníze byly vždy na účtu do 24 hodin od zažádání - vyplácí každý den. Nejlepší přivýdělek - peníze chodí pravidelně a včas. Vysoké ohodnocení za vyplněnou anketu. Více informací ZDE: www.marketagent.com/f.asp?RefUID=310102 Další možnosti ověřených českých přivýdělků najdete na webu http://www.overeneprivydelky6.webnode.cz
18. Červenec 2013 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Olik36 (anonym)
Ahoj. Hledám práci v...Ahoj, vím jak můžete hezký vydělávat https://teleoperator.com/cs/provize Za prvé, nízká bariéra vstupu, za druhé, kdýž se zapojite do systému se stáváte jedním z prvních, takže máte šanci být "nahoře", za třetí je společnost, která má zastoupení v České republice, takže se můžete někoho poradit jak využít systém pro výdělek.
13. Srpen 2013 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
"...pokud BY JSTE MY...zak s prumernym IQ by to takto prave napsal, inteligentko ci inteligente, co musis poucovat.
13. Srpen 2013 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ahoj, Zkusil jsem vydělávat na internetu s teleoperator.com/cs/provize a už mam první úspěch
23. Srpen 2013 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jasně, (anonym)
Ahoj, Zkusil jsem...letadlo. To už je snad poněkud out.
23. Srpen 2013 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
vydelek na inte (anonym)
Dobrý den, pro maminky na mateřské i pro jiné lidi s dostatkem času a chuti, máme velice dobré TIPY na výdělek na internetu, vše na našich webových stránkách máte jasně vysvětleno, vše je s videonávodem, a naše podpora je připravená odpoveďět na veškeré vaše dotazy a požadavky. Na našem webu naleznete veškeré možné způsoby jak si na internetu legálně a poctivě vydělat, bez investic a bez rizika ztráty vlastních peněz. Přivydělávám si od roku 2004, tudíž mám praxi, zkušenosti, a taktéž vím že to funguje. Podívejte se prosím zde : http://www.vydelejnainternetu.cz Kontakt na me je : E-Mail: vydelejnainternetucz@gmail.com Skype: vydelejnainternetucz Web: http://www.vydelejnainternetu.cz > chat dole vpravo (online jsme od 14:00-2:00)b Naše FB: https://www.facebook.com/V%C3%BDd%C4%9B ... 270210252/
21. Únor 2017 - 4:29

Přidat komentář