32 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hledá se táta

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Prvních několik dílů je za námi, co na tento pořad říkáte? Jak se vám líbí vybrané maminky a pánové? Šli by jste do něčeho podobného?
22. Říjen 2008 - 7:54
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Mě nejvíc pije krev MILOŠ - to je namistrovanej debílek, kterej se cpe neustále někam do tv. Už jsem ho viděla v několika podobných pořadech, např. jak uváděl Bouček /rande nebo tak nějak se to jmenovalo/. Jinak já bych do něčeho takového nikdy nešla, takhle se partner pro život dajít nedá, alespoň myslím. Asi by to musela být vážně náhoda. Maminky se mi líbí, jsou sympatické a jsem zvědavá koho si vyberou :)
22. Říjen 2008 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
také to docela sleduji, ale sama bych do ničeho takového nešla. Nevěřím ,že všechny situace jsou tam přirozené a nejsou nějak "příkrášlené" pro oko diváka. Ta Jana a ta žena ve středních letech (ta policistka), ty jsou mi sympatické, ale ta "Gabka" mi přijde taková docela drsná. Sice chce být hýčkána jako princezna, ale působí dost namyšleně. Je mi líto některých těch mužů, kteří se o ni upřímně ucházejí a ona je pak v jejich nepřítomnosti docela hnusně zhodnotí. Ale to je riziko takového pořadu. Každopádně jim přeju, aby našly ta správné protějšky.
22. Říjen 2008 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
no jak tam je ten Bohouš (ten Frajírek) u té Jany, tak viděli jste ukázku??!! tam ten Bohouš řekl že spal s Janou,no jestli to je pravda tak to je fakt blbá...je to tipickej hezoun drsnák, ale delá zní akorát blbku...
22. Říjen 2008 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Miloš mě taky štve. To je pro mě novinka, že není v tv poprvé. Jinak mě to celé přijde takové naaranžované, nevím, jestli bych stála o reklamu před národem, teda pár diváky! Jinak pokud se bohouš vyspal s Janou, jsem moc vědavá co ostatní chlapíci na to řeknou. Já být nima, odstoupím..
27. Říjen 2008 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tyhle show jsou v
27. Říjen 2008 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
eda (anonym)
A věříte,že si vyberou?
28. Říjen 2008 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
pro edu (anonym)
vyberou nebo přeberou, jsou to nány
28. Říjen 2008 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Posrana Amerika no
28. Říjen 2008 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
ten Martin v době vysílání odpověděl mé známé na inzerát, dobrý, né? Jitka z Tábora
8. Listopad 2008 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Labreta (anonym)
Můj dojem je z Nadi výborný, myslím, že je to fajn ženská. Jana je podle mě nafoukaná nána, která chce dosáhnout daleko, ale nemá na to.A Gábina mi přijde trochu hloupá. Ale jsou to jen dojmy.
8. Listopad 2008 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
já bych tam nešla, hlavně už vůbec né jako chlap, to je ponižující.
8. Listopad 2008 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Violet (anonym)
Mě se ta Naďa taky nejvíc líbí, je to normální ženská.Ta Gábina je mlaďounká mamina a bez rodičů by si ani neuprdla v dnešní době.Na Janě je znát, jak ji mrzí, že sám odešel ten frája, co ho chtěla.Myslím, že si ani jednoho z nich nenechá.Takový, jakýho by ona chtěla, do takovýho pořadu nemusí chodit, ty mají ženskejch na každým prstu deset.
8. Listopad 2008 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Dobrý večer, jsem opravdu zhnusena po shlédnutí dnešního dílu Hledá se táta, potencionální uchazečkou o partnera a otce pro své děti Gabrielou. Pokud jako matka prohlásí, že se nebude omezovat kvůli svým dětem, co se týče kouření, je to opravdu na pováženou. Když se nehodlá omezit v "hloupých" cigaretách, ani nechci domýšlet jiné důvody. V tomto případě vítězí ten z kluků, který vypadne. Chlapi pryč od ní a její matky!!!
11. Listopad 2008 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Také mě ta Gábina šokovala, že kouří miminu pod nos a ještě se dokáže kvůli tomu hádat, že se nebude omezovat.Vypadla mi tím z oka.Nejlépe na mě působí ta Naďa.Jana je dost afektovaná, také kouří a s malým to neumí po dobrém.
11. Listopad 2008 - 23:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Je strašně těžké ty ženy hodnotit jen podle těch pár natočených chvilek, které máme možnost vidět. Naďa se mi zdá fajn, taková zralá, klidná ženská. Janě taky fandím, jestli jsem to pochopila správně, tak je na malého úplně sama, nebydlí ani s rodiči. Takže chápu, že malého chce hlavně vychovávat a ne jen rozmazlovat. Ale "Gabka", to je dílo. Chová se jak mistryně světa, ale nemá k tomu důvod. Nevím, na co si hraje. Ještě těcm nápadníkům vlastně nic nepředvedla. Vždycky uvaří její maminka, nádobí umyje myčka, péči o děti obstarají nápadníci a ona se chová jak primadona a hystericky obhajuje kouření před dětmi. Je vidět, že se jí od rodičů nechce, a ani o tom do budoucna neuvažuje. Bodejť by jo, když za ní její rázná mamka všechno udělá a ona se má u rodičů jak prase v žitě... Takovou bych kopla do řiti!
12. Listopad 2008 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Přesně tak, Gábina mi přijde jako nevyzrálé tele, pro které je všech těch nápadníků v soutěži škoda.
12. Listopad 2008 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Milá Anno, naprosto s vámi souhlasím. Tato uchazečka Gabriela Polachová je skutečně velmi pochybná matka, a myslíme si, že jediné její štěstí je, že bydlí s rodiči, jinak už by její děti byly v dětském domově. Je jen otázkou, zda by jim tam nebylo lépe, než s těmito rádoby vychovatelkami, které si nejsou schopny odpustit kouření ani kvůli dětem - hrůza. Další exotkou tohoto pořadu je Jana Pakrtová, to je jeden velký omyl přírody, nejen, že je to obluda, ale i ten její syn je opravdu chudák, než takovou matku, to snad raději žádnou. Absolutně není schopna nejen výchovy, ale nesnese ani přijmout pravdivý názor jejích potencionálních partnerů.Jediný pocit z tohoto pořadu je, že se chudé ženy snaží nasbírat co nejvíce darů. Hnus!!!
12. Listopad 2008 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Souhlasím taky,je to taková exhibice, každý na to nemá žaludek, jít se tam předvádět. Lituju ty chlapy, vždyť různých seznamek jiných je dost, ne chodit do televize, pak tam před dětmi poskakovat jako opičák. Gábina bude jednou takový generál jako je její matka, Janu bych nechtěla taky, snad "nejnormálnější" mi připadá Naďa.
12. Listopad 2008 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Táta se nehledá, táta se má. Každá lidská bytost má jednoho tátu a jednu mámu. Jednou provždy. Představovat dětem jiného muže jako jejich tátu je velmi nerozumné.
12. Listopad 2008 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Dnes jsem se koukal na " Hledá se táta" A co předvedla Jana je k zeblití!Jana je na návštěvě a prohledává skříňky i za videokazety kouká! Je to vrchol neslušnosti a věřím, že četla i dopisy. Bohouš jí odešel po kterém jela jako vosa po bonbonu" a on asi jedí měl rozum. Jana nemá zájem už ani o jednoho a akorát ty chlapy strapňuje! Je to sprostá a nevychovaná slepice. Nerad, ale to musí vidět asi každý! Můj názor je, že hodně dlouho ještě bude hledat chlapa! Nežli Janu raději rezatý hřebík do oka! FUJ...FUJ..FUJ!!
18. Listopad 2008 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Nenla (anonym)
Maxi, máte pravdu, Jana je nehezká, namyšlená nevychovaná nána.Také se mi tím prohrabáváním zprotivila.Ta nebude spokojená nikdy a s nikým.Já být chlap, také bych ji nechtěla.
19. Listopad 2008 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Docela jsem té Janě držela palce, ale po tom, co předvedla včera.... Ani ve snu by mě nenapadlo někomu takhle slídit po baráku. Bylo to opravdu velmi trapné! Nemohu než souhlasit s příspěvky nade mnou, že Jana je nevychovaná nána!
19. Listopad 2008 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Musim se přiklonit k názoru, že nejsympatičtější z těch holek je Naďa. Klidná, příjemná a hlavně přirozená. Po tom, co včera předvedla Gábina, jak se vysmívala jednomu z kluků, když špatně naměřil nějakou lištu, to už mě trošku zvedlo ze židle. To je neuvěřitelně namyšlená kráva! Nechápu, čím ty chlapy přitahuje (jestli teda některého přitahuje). Vždyť nic neumí a k tomu je ještě strašně nepříjemná. Jana, ta zase sežrala všechnu moudrost světa a ze sebemenšího náznaku vyvozuje překvapivé závěry! Nejsympatyčtější je Naďa a přeji ji, hodně štěstí!
19. Listopad 2008 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak debilní pořad jsem v televizi ještě nezažil.Jak něco tak blbého mohou pustit do vysílání.To si snad opravdu myslí, že jsme takoví blbci a že to pro nás je dobrý????
19. Listopad 2008 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Léňa (anonym)
Já nechápu, jak někoho může vůbec napadnout takovej pořad natáčet a už vůbec ne,že do toho někdo jde. Chudáci děti! Klasická seznamka, no prosím, tak ať se hledají a seznamují, ale normálně, zatím bez dětí a pokud by byl vztah vážnější, tak teprve zapojit děti...., to je vpořádku..., ale copak takovejhle cirkus je normální?!?
20. Listopad 2008 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dvě nány v pořadu Hledá se táta!!!Pajkrtová, obě jsou velmi nejen nehezké, ale hlavně velmi hloupé a silně neinteligentní a primitivní rádoby ženy a matky. To co předvádějí, to je síla, opravdu se není čemu divit, že manžel od Gabriely Polachové se kvůli ní a její "iq tykve" matce oběsil a manžel Jany Pajkrtové utekl a už nikdy, jak sám prohlásil takovou obludu a čarodějnici. Vůbec se jim nedivíme. Jsme též zhnuseni!!!
20. Listopad 2008 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Jsou jimi Gabriela Polachová a Jana Pajkrtová, obě jsou velmi nejen nehezké, ale hlavně velmi hloupé a silně neinteligentní a primitivní rádoby ženy a matky. To co předvádějí, to je síla, opravdu se není čemu divit, že manžel od Gabriely Polachové se kvůli ní a její "iq tykve" matce oběsil a manžel Jany Pajkrtové utekl a už nikdy, jak sám prohlásil takovou obludu a čarodějnici. Vůbec se jim nedivíme. Jsme též zhnuseni!!!
20. Listopad 2008 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
čím dál větší hnus, hlavně Jana.
4. Prosinec 2008 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Lil (anonym)
Dopadlo to očekávaně,už na začátku jsem si myslela,že to nikomu nevyjde. Ale Miloš je náhodou pěknej chlap,trochu machr,ale s jeho platem...kdo by nebyl...
27. Prosinec 2008 - 18:49

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama