6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

hlas

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Johnny (anonym)
Dobrý den, mám problém, který se týká mého hlasu.Jsem muž a v praxi zjišťuji že muži s hlubším hlasem jsou z pohledu diplomacie i veškerých spojitostí s hlasem zvýhodněni.Rád bych, aby můj hlas byl o něco hlubší.Vím že existují jisté hormony jenž to umožní.Zkoušel jsem ovšem jen volně prodejný tribulus terrestris.Žádných změn jsem však nedocílil.Proto bych se rád poradil, jestli je možné dostat se k takovým hormonům na předpis, či podobně.
18. Srpen 2009 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
taky by me zajimalo asi jenom testak v anabolickych steroidech a tezko rict jestlo to po vysazeni zustane
12. Duben 2012 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
re: (anonym)
Hlas ? Není to jen o hloubce hlasu ale i o hlasitosti mluvení,rychlosti atd..to se dá naučit..
12. Duben 2012 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Ahoj. Má někdo podobný problém jako já? Stává se mi, že při mluvení řeknu pár vět normálně a potom mně selže hlas a začne to trochu skřípat. Nedokážu mít hlas úplně přirozený, ale je takový nakřáplý. Někdy je to hned první věta, ani odkašlání nepomůže, ani když se napiji. Dost mě to trápí, protože mně to brání v komunikaci. Pracuji sám u počítače a s lidmi se bavím jen málo. Může to být způsobeno malým používáním hlasu? Vím že většinou mají potíže lidé, co hlas přetěžují. Taky jsem zvyklý šeptat si, když přemýšlím. Slyšel jsem, že šeptání namáhá hlas.
16. Květen 2015 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Elektrolarynx (anonym)
Važte si svého hlasu a buďte rádi, že hlas vůbec máte. Já jsem po totální laryngoktomii a mluvit mohu pouze s pomocí umělého hlasu elektrolaryngu.
17. Květen 2015 - 3:55

Přidat komentář