2140 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Herbalife

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Sima (anonym)
Mete nekdo zkusenosti s Herbalefe? bunecna vyziva. dekuju
11. Duben 2003 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj lidi,chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s Herbalifem, jestli jste po něm zhubli a jak dlouho vám to vydrželo. Kamarádka po jednom měsíci zhubla asi 10 kilo, ale za další měsíc měla všechno komplet zpátky i když moc nejedla.
16. Duben 2003 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Mám s Herbalife nejen vlastní zkušenost, ale i zkušenosti mých klientek, protože se tím zabývám. U kamarádky byl pravděpodobně ten problém, že pokud to brala jen měsíc a pak přestala, tak její organismus nebyl patřičně připraven na nové stravovací návyky a tzv. dovyživen. Je to dlouhodobý proces, kdy vlastně tu samou dobu, kterou hubneš, tak musíš dodržet i režim na udržení váhy. Např. potřebuješ 10 kg zhubnout, takže zhruba 3 měsíce na hubnutí a další 3 na udržení. A pak ten jojo-efekt nevzniká. Ale 10 kilo za měsíc je docela až moc, ideální je tak 3 - 4 kila. Jestli s tím po měsíci přestala, tak se nedivím že to má zpět, ale není to chyba produktů. Spíš toho člověka, kdo jí to prodal a MĚL se o ní starat v celém průběhu. Jestli chceš víc informací jak to funguje, zavolej mi na 604 681 939.Zatím ahoj, Mirek Šury
23. Duben 2003 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Herbalife je pěknej hnus a měli by ho u nás zakázat. Jde tu jenom o to, jak z lidí vylákat peníze a nic víc. Kdyby to tak perfektně účinkovalo, tak jak je možné, že je v Americe, odkud tato skvělá věc pochází, tolik tlusťochů?!?!? Je to tím, že je to tak drahé? Nebo že by Američani nechtěli vypadat skvěle? To se mi nechce věřit. Dokáže mi tohle někdo vysvětlit?
12. Květen 2003 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Je to tím, že ne všichni lidé jsou ochotni udělat něco pro svoje zdraví. Ty máš Sandro s tím nějaké osobní zkušenosti? Jestli ne, tak nepiš nic o čem nemáš dostatek informací. Jestli je to tedy hnus a nefunguje to (podle tebe), tak jak je možné, že je Herbalife 23 let na trhu, je atestován v 58 zemích světa a denně to používá 30 milionů spokojených lidí. Zkus mi to vysvětlit, schválně jak ti to půjde. A o tom tahání peněz z lidí, tak na to znám 150 jiných způsobů a je rozhodnutí každého člověka, jestli chce bezpečně a hlavně zdravě a natrvalo zhubnout, i když možností, jak užívat Herbalife a potravinových doplňků od něj je víc, nejen na hubnutí. Zatím pa a vysvětluj! Prosím, moc se těším.
12. Květen 2003 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Mirku, takže mi chceš tvrdit, že Američané netouží po tom, aby byli zdraví a krásní a štíhlí a úspěšní??? Pokud vím, tak Američani jsou 1 v prodeji čehokoliv. Proč, když je to tedy tak skvělé a tak dlouho se to prodává, proč to není na nich vidět? Chceš mi říct, že Amerika je zemí, kde se všechno vymyslí co se zdrávé výživy týče, ale zkouší se to na Evropanech, kteří maji mylnou představu o tom, jaká Amerika opravdu je? Ty jsi dealer Herbalifu a chceš mi říct, že ti jde jenom o blaho lidí a o tvoji kapsu ti nejde? Osobní zkušenost mám, bohužel špatnou, ale může to být tím, s kým jsem přišla do styku. Přesto můj názor na Herbalife je takový, jaký jsem popsala výše.
12. Květen 2003 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Netvrdím Sandro že nechtěj být Američani krásný a štíhlí, ale ne všichni chtějí pro to něco udělat. Mám takovou analogii na naše poměry. Z 10 lidí co mi zavolají že chtějí doopravdy zhubnout (v průměru potřebují dát fakt nutně dolu tak kolem 20 kilo) jich chce 5 v podstatě jen informace, 4 si to "musí rozmyslet" a jen jeden to myslí skutečně vážně a je pro to ochoten i něco udělat. A mám zkušenost, že ti co to potřebují opravdu nejvíc a i třeba kvůli zdraví, tak ti zpravidla neudělají vůbec nic. Samozřejmě, že tady jde taky o peníze, jako v každém obchodě, ale hodně záleží na tom, jak k tomu kdo přistupuje a jestli na první místo ve vlastním žebříčku hodnot staví zisk nebo možnost pomáhat lidem. Jestli jsi narazila na nějakého lumpa (a je jich dost), tak mě to fakt mrzí, kazí to firmu a nám, co chceme dělat seriózně to znesnadňuje práci. Ale tvůj názor na Herbalife ti vyvracet nebudu, bohužel není ojedinělý, tedy v Čechách.
13. Květen 2003 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
No právě - tento názor je velice rozšířený a asi nemá cenu rozebírat, zda-li oprávněně či nikoliv. Ono je taky možné, že lidé nechtěji Herbalife jenom z toho důvodu, že je to z Ameriky. V mém okolí je spousta lidí, kteří už ze zásady nekupují výrobky Made in USA a tento "trend" vzrostl hlavně po válce v Iráku (ale to semka nepatří). Nicméně, přeji ti hodně spokojených a hlavně těch klientů, kteří chtěji se svým zdravím něco udělat. No, jo... člověk je prostě pohodlný. Teďka mě tak napadlo, že kdyby existoval nějaký "přípravek", který by stačilo jenom spolknout a člověk by se dostal na požadovanou váhu, viz. film Adéla ještě nevečela - p. Hrušínksý, tak by se asi taky našli lidé, kteří by ani toto minimum neudělali :o). Nezlob se, že jsem do tebe tak šila, ale takový je prostě můj názor na Herbalife a opravdu nejsem jediná. Měj se, Sandra
13. Květen 2003 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Ještě jsem ti chtěla napsat, že jsem se s Herbalifem setkala asi před 15 lety. Moje spolužačky se rozhodly, že to zkusí, ale hlavně, že si chtějí vydělat peníze. Všechny za to zaplatily na studentské poměry nemalé peníze. Bohužel návratnost byla nulová a k tomu také chtěly shodit pár kilo (která studentka v pubertě nechce, že :o) a ani to jim "nevyšlo". Proto můj názor je takový, že je to jenom tahání peněz z lidí. Možná, kdyby v té době potkaly tebe, tak ta zkušenost mohla být opačná. Ale protože se tak nestalo, tak ten názor je takový, jaký je. Přeji ti hezký den, Sandra P.S.: Už do tebe nebudu šít :o).
13. Květen 2003 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Ahoj Sandro, jsem rád že jsme si to vysvětlili. Klidně do mě šít můžeš, já už jsem na to zvyklej za tu dobu co se tím zabývám a alespoň se procvičím v sebeovládání a odpovědích na otázky. Ale těch 13 nebo 15 let je fakt blbost. Herbalife šem přišel v roce 1992. Spíš si myslím, že ty názory na něj jsou hodně ovlivněné tím, jaké tu byly začátky co se prezentace produktů týká. Nikdo tady pořádně nevěděl, jak se to má brát a ty výsledky třeba byly úplně opačné než člověk očekával. Máš pravdu v tom, že hodně lidí (boužel i těch co znám osobně) jen tahá z lidí peníze a tím to pro ně končí. A pak je ten názor takový, jaký je. Já měl třeba kliku, že jsem se dostal mezi lidi kteří pracují seriózně a hlavně nikoho do ničeho nenutí a ani to nepřipouštějí u jiných. To jsou určitá etická pravidla přímo firmy, ale ne všichni je dodržují.
13. Květen 2003 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já osobně jsem Herbalife vyzkoušela.Dala mi ho kamarádka,která si ho koupila,ale pak se jí nějak nechtělo ho brát.Nebrala jsem to za účelem hubnutí ani přibýrání,spíš jako doplněk.Měla jsem koktejl,tablety a čaj.Můžu říct,žej sem se při užívání a dlouho po něm cítila velice dobře.Přestaly mi bolesti hlavy,zmizela únava,pleť se zlepšila....Cítila jsem se plná energie,dobré nálady.Slyšela jsem také však,že se do Herbalifu přidává (či přidávala)nějaká droga.Nevím,co je na tom pravdy.
13. Květen 2003 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Ahoj Jano, jsem rád že má konečně někdo stejný názor jako já. O tom že se do něj má snad přidávat droga jsem už taky hodně slyšel, ale není to pravda. Jsou to doplňky, které vyživují organismus (ne dieta) a ten si pak řeší i některé zdravotní problémy sám, jak jsi popsala. To že jsi cítila víc energie je zásluha toho čaje, on totiž tím jak spaluje tuky v podkoží a v cévách, tak dodává tělu energii. Ale jen s ním se nehubne na kila, spíš tvaruje postavu na centimetry.
14. Květen 2003 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
v Americe jsem byla a tam takove veci neji. Mozna, ze to jednou vyzkouseji, protoze Americane podlehaji hodne reklame a musi mit to, co ma sousedka....jsou malomestaci svym zpusobem...a hlavne pro ne to neni takove financni zatizeni...tam by si nikdo nedovolil to tak predrazovat...proste by neuspelHerbalife je dle meho nazoru jen komercni vec, skodliva asi nemuze byt, kdyz je schvalena (pokud je vubec schalena a neprodava se nacerno) v tolika zemych. Myslim si, ze tam jsou akorat ty mineraly a vitaminy a ze to pusobi spise jako placebo (ci jak se rika tomu, kdyz cloveku daji lentilku a tvrdi, ze je to kvalitni zahranicni lek). Kdysi jsem take investovala do H., po prvni plechovce uspech nebyl temer zadny - cca 2 kg, tak jsem si koupila jeste jednu (po natlaku a presvedcovani dealera a kdyz mi dal vyraznou slevu) a shodila jsem dalsi 2 kg. Ale nemyslim si, ze to bylo tim H, ale hlavne tim, ze jsem pri tom cvicila a proste se snazila. Jakmile jsem prestala, nabrala jsem dalsi kila navic - a to celkem 7 kg... takze efekt byl vlastne obraceny...nastesti jsem si z toho trauma nedelala a brala jsem to jako ze jsem si doplnila dulezite veci do tela, i kdyz to byl drahy spas...Ja si myslim, ze by lide meli pouzivat svuj mozek a necekat, ze nejaka zazracna pilulka za ne vyresi prebytecna kila. Kdyby tomu tak bylo, tak by na svete nebylo tlustych, celulitidnich, plesatych, vrascitych a ja nevim jakych jeste lidi. Dle meho nazoru je VSECHNO JEN KOMERCNI ZALEZITOST a zalezi na dealerech, jak dokazi s lidmi dobre manipulovat. To same se tyka ruznych financnich produktu....
14. Květen 2003 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Ahoj Ivko, nebudu ti vyvracet názor na komerci, určitě to tak v některých případech je. Herbalife je u nás atestován a schválen MZ a Hlavním hygienikem pod značkou HEM-350, můžeš si to ověřit pokud budeš chtít, takže o nějaké "černotě tu nemůže být ani řeč. Určitě víš, že cvičením se posiluje svalová hmota a ta je 3x těžší než tuk, který spaluješ. Takže spíš bys měla při cvičení nabírat na té "správné" hmotnosti. Herbalife není dieta, to už jsem psal, ale vnitřní výživa která vyživuje svalové buňky, ale zároveň se díky minimu kalorií (v koktejlu) hubne na tucích a ne na svalech a vodě. Myslíš že při tom cvičení jsou 4 kila dole málo? Já myslím že ne, protože za předpokladu že klient dodržuje dávkování, tak v průměru hubne 3 - 4 kg za měsíc. To, že jsi tu váhu zase nabrala (jojo-efekt) je tím, že tu samou dobu co hubneš, tak potřebuješ pak tu váhu i udržovat a to jsi zřejmě jak píšeš neudělala. Jenže to ti měl tvůj poradce (nebo dealer, jak chceš) vysvětlit a měl s tebou vše každý týden kontrolovat a konzultovat. Takže na produkty to nesváděj, ty za to nemůžou. Jen tak mimochodem, vzpomeneš si, kolik jsi za to zaplatila? A hlavně za co všechno?
14. Květen 2003 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
mam pocit, ze jedna pixla stala Kc 2 200,-- a byla asi na mesic. Ja na to nic nesvadim, psala jsem, ze jsem to brala jako doplnek a verila jsem, ze zdravi. Tim cvicenim jsem myslela, ze clovek ma tez nejaky vydej energie, nez kdyz nic nedela. Potom jsem zila normalne, neprejidala jsem se. Jenze ja v te bobe vazila 62kg/174 cm a chtela jsem asi nemozne, myslela jsem, ze se dostanu jeste na nizsi vahu. Ale stejne mi nikdo nevyvrati, ze je to predrazene. Myslim si, ze realna cena je tak maximalne 700,--. Tim prispevkem jsem chtela rici, ze clovek se musi tez hybat, aby mel vydej energie...promin, rikam to lidsky, ty to mas propracovanejsi...
14. Květen 2003 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
No nevím teda jestli to mám propracovanější, ale začínám mít dojem, že od tebe je tomu líp rozumět. Jestli po tobě někdo chtěl za jednu pixlu koktejlu 2200,- tak to byl teda fakt pěknej zloděj. Jeden koktejl totiž stojí 1250,- (tj. asi 21,- Kč jakoby za jedno jídlo na měsíc). Alespoň je vidět, že lumpové jsou všude a že fakt záleží na lidech. Já vím že by se člověk měl víc hýbat pro výdej energie, ale představ si ženskou, který je hodně přes 50 a váží skoro metrák. Ta se prostě cvičit nepřinutí (jsou i vyjímky samozřejmě). Ale tady s tím se právě ani moc hýbat nemusíš. Když dodáš tělu minimum kalorií ale veškerou výživu co potřebuje, tak si samo spaluje tukové zásoby a ten efekt hubnutí tam prostě nastat musí. To je logické.Já to nemyslel s tím "sváděním" tak doslova, spíš jen že to byla chyba toho člověka, co ti Herbalife prodal a ne produktu.
15. Květen 2003 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
vis nevim, byl to muj dobry kamarad, a nejsem presvedcena, ze by na me mel potrebu ryzovat...jini prodavali za 2400,-- me to nakonec nechal v prumeru za 1800,-- (kdyz jsem si vzala tu druhou)ale je to uz x let zpet a kdyz neco zacina, tak kazdy se snazi vydelat a pak jdou ceny dolu. nevim, od kdy ty to prodavas... Jinak moje logika mi velela, ze je nemozne s tim hubnout, jen ze muzu doplnit potrebne veci do tela, ale hezky se to poslouchalo a tak jsem se chvilku tesila, ze zhubnu...a kdyz se na to divam ted, tak v te dobe nebylo vlastne skoro co hubnout...co bych mela rikat ted, kdyz vazim 87 kg pri stejne vysce...jinak ja uz neverim zadnym temto pripravkum - at se tyce ruznych veci na klouby apod. za posledni cca 2-3 roky jsem do toho nacpala pres Kc 10 000,-- a kolena mi stale vrzou a achilovky maji stale boule a boli...a to same zada...mam pocit, ze je to jen reklama a ze moje telo je proste uz opotrebovane a ze jedine reseni je bud nove koleno ci se naucit s tim zit...ja delam to druhe...Jinak ti nechci odrazovat pripadne zajemce...je dulezite necemu verit a navic kdyz to muze prospet a neuskodit...(ja mam sousedku hypochondrkyni - je ji teprve cca 64 a na te jsem si jednou overila, ze staci dat neco neskodneho do krasne krabicky (cizi s perfektnim letakem) a ono je po bolesti...rekla jsem, ze to mam od znameho doktora, ze to stalo Kc 1300,-- ze jsem to dostala zadarmo pro ni a ona byla navysost spokojena, ona je proste takova, vyzaduje peci a jeji zivotni naplni je chodit kazdy den po doktorech...a otravovat...je lina zit...je lina se hybat...je lina si uvarit kvalitni jidlo a cpe se jen rohlikama a chlebem ci konzervama...tloustne a jen narika a vysava ze me moji energii...
15. Květen 2003 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Máš pravdu že tenkrát asi fakt nebylo co hubnout, koukal jsem se pro jistotu do tabulek. Moje kamarádka má taky podobné problémy s kolenem, já to sice neslyším, ale prý to vrže i při chůzi. Peněz do toho dala taky spoustu a nic nepomohlo. A to je jí teprve 26.Ta cena je ale fakt divná, to jsi měla jenom ten koktejl nebo i ty další 4 složky? Je fakt že sis opravdu vše doplnila, protože ten koktejl je vlastně plnohodnotná náhrada stravy a je v něm uplně všechno. Vždyť to jsou taky potravinové doplňky a ne léčiva. No já to dělám něco přes rok a nemůžu si nějak moc stěžovat na nedostatek zájemců. Takže to odrazování neřeš, když to někdo bude chtít zkusit, tak beze všeho, když ne, tak se svět taky nezboří. Já se tou prací a vlastně neustálým kontaktem s lidmi docela fajn odreaguju od všeho ostatního a hlavně mě to baví. A to je asi to podstatný.Ta tvoje sousedka je mi nějak povědomá, mám v baráku to samé a je to dost příšerný. Když vím že je to ona kdo zvoní tak radši nejsem doma.
15. Květen 2003 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
no ja to mam horsi, protoze ja kdyz prijdu vecer domu a rozsvitim, ona to vidi odrazem od banky a hned na me zvoni...v sobotu a v nedeli radeji nepoustim radio ani televizi, aby nevedela, ze jsem doma a kdyz zvoni - tak 5-6x denne, tak neotviram - tedy vetsinou. Pripadam si jako vezen ve svem vlastnim byte.No me to zacalo vlastne take v 26, kdyz jsem mi neuhnul strom na zavodech pri jizde na bezkach...jinak je mam uz obe operovane - jedno od 20 a to druhe ve 23...pro me je nejhorsi, ze me to dost boli, hlavne do schodu a tak...no ja se vlastne tem kolenum ani nedivim, kdyz ted nosi 30kg navic...a nejsou na to stavena...byla zvykla na pravidelny pohyb - nekdy i 2x denne behani, plavani,strileni,cviceni... a najednou nic, jen sezeni u PC a jizda autem rovnou do postele.... a to jsem si tenkrat nedokazala predstavit zivot bez behani...zvlastni...budu s tim asi muset neco delat...Uz si presne nepamatuji bylo to v krabici a mam pocit, ze k tomu byly nejake tablety ve vice sklenickach, je-li to mozne, ale to uz opravdu nevim.Jinak ti preji hodne dalsich zajemcu...
15. Květen 2003 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Hm, stromy nejsou moc pohyblivé, to mám taky vyzkoušeno. Je fakt, že jakmile člověk změní styl života nebo zaměstnání, tak to vždycky má nějaké následky. Obvykle k horšímu.Jestli v tom byly i ty tabletky (celkem 5 složek), tak to zase tak natažené nebylo, je to fakt hodně let zpátky. Teď je ta celá sada poněkud dražší, zase na druhou stranu se to pořád technologicky vyvíjí, nové patenty atd. Co si budeme nalhávat, koruna už taky není co bývala. Jinak díky za přání, jako bys to přivolala, od včerejška mám dvě nové klientky (20 a 30 kilo nadváha a šílený proporce). Tak uvidíme, klidně přej dál.
16. Květen 2003 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
Mirku, tak ti preji a kdyz tak mi na dalku odparej nejake to kilo :)))Neboj, to byl pokus o zert, vim, ze musim drit sama, ze to za me nikdo neudela...ale bylo by to snadne...co?A jake jsou moje proporce dle tveho nazoru? - merim 174/ vcera jsem vazila 87 a miry jsou 113-90-107.
16. Květen 2003 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Ivko na dálku by to šlo odpárat, ale nesměli bychom se hnout od počítače a být bez jídla. Tedy pokud to nechceš zkusit pod odborným dohledem jinak (pokus o žert, je mi jasné že tomu nevěříš). Ty proporce, no já nevím, záleží na tom, jak se člověk cítí nejlépe. Podle tabulek by to chtělo tak 20 kilo dolů, to záleží na stavbě kostry a možná trochu v pase a přes boky. Ale zase nemám rád žádný "chrty", když chce člověk někoho obejmout a nabodne se na žebro, tak je to dost hrozný.
16. Květen 2003 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
Mirku, bylo by krasne hubnout a pracovat pod odbornym dozorem, jenze nikdo nedela nic zadarmo a ja jsem vlivem sve duverivosti vuci kamaradovi prisla o vsechny svoje penize (doufam, ze ne nenavratne), takze ted mam jen na hole preziti....Takze musim zvolit co nejvhodnejsi (zdravejsi) a nejekonomictejsi stravu a pohyb, ale uz se vidim, protoze uz takhle nic nestiham, potrebovala bych, aby den mel 60 hodin - a to mluvim o praci, kterou jsem si vzala... Tady nejde o nevereni, ale o zkusenosti...jinak driv jsem mivala 90-60-90 a pak 94-74-94 asi do 28, ted mam dobre vypravovane miselinky....:(((
16. Květen 2003 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Pracovat pod odborným dozorem je fajn, lidi co s nimi dělám tomu fakt dost rozuměj, až jsem se docela i divil a zkušenosti jsou k nezaplacení, i když špatné. Snad se ti ty peníze vrátěj. Já když jsem začal dělat tohle ještě k vlastní práci, tak jsem taky vůbec nic nestíhal, ale teď už je to zorganizované, tak mám i víc času na sebe. Chtělo to ovšem razantní změnu k v přístupu. Moc to nepřeháněj s těma pneumatikama, jsi pořád ještě v pohodě, kdybys viděla co k nám chodí za klientky, tak bys už nikdy neměla pocit, že máš nadváhu. Ale ty míry co jsi měla, to bylo super i v těch 28 letech. Kolik je ti teď, jestli to není tajné (nebo spíš jestli to není drzá otázka)?
16. Květen 2003 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
Mirku, narodila jsem se v druhe polovine minuleho stoleti - zhruba kolem roku, kdy letel Gagarin ....Jinak jsem ale tenkrat behala, nez jsem sla do prace, pak odpoledne cvicila, plavala, posilovala, behala - proste sport byl muj zivot a nic jineho nez sport. A jedla jsem stejne jako ted, pri takovem vydeji energie ... ted bych vlastne nemela jist vubec, protoze PC bere akorat pasivni a dusevni energii...ale kdo to ma vydrzet, a co lepe uspokoji nervy nez velka cokolada...vsak vis, i kdyz vy chlapy asi nervy neresite...prijemny vikend
16. Květen 2003 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Ahoj Ivko, tak zase je po víkendu. Ten BYL!!! Samá práce. Nevím jak ostatní mužské pohlaví, ale já si nějak problémy nepřipouštím. Už tak rok mám ten názor, že nic není problém, ale asi to nejde praktikovat u každého. Ale docela mi to pomáhá být v naprostém klidu. Kdysi jsem to řešil cigaretama a kafem a k ničemu to nebylo.
19. Květen 2003 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
ivka (anonym)
to mas kliku, ja jsem problemy zacala resit praci, az jsem se v ni utopila a ted se nemuzu z te propasti dostat. Jsem byla cely vikend od 7-22,30 v praci a kde nic tu nic...Zacinam silet, snazim se jist malo - akorat kdyz jsou velke nervy tak to jisti cokolada, coz se stalo zrovna vcera a na posezeni jsem sezrala 20 dkg. :(((a stejne nehubnu (vim nemam zadny pohyb) a ted se jeste dovim, ze jsem obezni, no hruza. No nic, mej se hezky a uzij dobre zbytku dne. Ja letim do dalsi prace - kde mam nastesti trochu pohybu...
19. Květen 2003 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
V tom je možná ten problém s nehubnutím, že se snažíš jíst málo. To tělo je na něco zvyklé a pokud to nedostává, tak i z toho mála jídla se snaží co nejvíc uložit do zásob (nejčastěji tukových). V tom je právě "kouzlo" Herbalifu, Minimum kalorií, ale veškerá nutná výživa.
20. Květen 2003 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
no jo Mirku,ale nejsem kosmonaut,aby mi stacil jen prasek ci tableta...ja se snazim jist malo,pestre a obcas musim snist hodne-treba ryze ci testovin,protoze mam pocit,ze v zaludku nic nemam...jen mi tam sloucha voda a nekdy je to neprijemne...
20. Květen 2003 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Jenom prášek nebo tableta pochopitelně nestačí, mělo by tam být jedno vyvážené, pokud možno pestré jídlo. K tomu zelenina a ovoce. A když se ten koktejl rozmíchá třeba do dvou deci podmáslí nebo kefíru, tak je to tak syté, že se to ani pomalu nedá vypít.
20. Květen 2003 - 14:29

Stránky

Přidat komentář