2580 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Herbalife je svinstvo

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Je to mor, zaplevelující Annonci a všechny další inzertní časopisy a inzerní noviny. Stokrát maskovaný za "přivýdělek", "novou šanci", "činnost doma", "buněčnou výživu" a další nesmysly. Zbytky smetené někde z podlahy gruzínské balírny čaje (kdo ví jestli ne něčeho horšího) a je z toho Multi-level marketing jako řemen, nebo spíš jako letadlo. A stovky lidí vám ho (jako zde) doporučují, poněvadž z každého prodaného balení má zisk celý řetězec podvodníků. Sami nejprve naletěli a zaplatili vstupní poplatek, tak teď musejí získávat nové duše. Je to jako SkyLine. Nic jiného než ubohý kšeft.
2. Duben 2004 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nezbyva nic jineho nez souhlasit. Myslim si to same. A ti aktivisti co to nabizeji...fuj. Tak trochu mi pripominaji jehovisty.
2. Duben 2004 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabriela (anonym)
Mili odpurci,mne je uplne jedno,jak ho kdo prodava a kolik si na tom kdo vydela.Pro me je dulezite,ze je mi dobre,citim se zdrava a pekne se mi formuje postava.
2. Duben 2004 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
A já jsem se s tím pěkně zrychtovala.Svinstvo.
2. Duben 2004 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Napiš nám, Kateřino, svůj příběh. Mně Herbalife taky nepomohl. O výživě vím hodně, tohle normálním lidem nemůže stačit k uspokojení z jídla.
5. Duben 2004 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Lidičky proberte se, neužívejte takovéhle výrobky, nepomohou!! Pokuď chcete zhubnou a zformovat postavičku, tak je jediná cesta, nebýt líný, sportovat, běhat plavat a nepřejídat se!! To mi věřte. Ahojky
5. Duben 2004 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Asi třetí den po užívání HL mi otekly uzliny, nedbala jsem varování a ládovala jsem se s tím dál,( ,,poradkyně" mě ujišťovala, že přesně takhle to má působit). Cca sedmý den mi bylo už tak zle, že jsem nemohla polykat, takže jsem z čistě mechanických důvodů přestat musela.Tím pádem jsem to přežila.Takže tolik.Vy to radši nezkoušejte, dodneška nemám v pořádku jaterní testy.
5. Duben 2004 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Mám přesně tu samou zkušenost, už jsem to popisovala v rubrice,,Herbalife".
5. Duben 2004 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Kromě Gabriely jste všichni úplně mimo obraz, co se týče odsuzování lidí a pohledu na Herbalife jako firmu. Je to o lidech kteří s tím dělají, o ničem jiném. Lumpové jsou všude. A jestliže jediný co poradce udělá je to, že řekne "to je normální" a nic víc, tj. neporadí, neupraví dávkování atd. Tak je to debil a nemá u Herbalife co dělat. Pak vznikají takový potíže jako u Veroniky a Kateřiny. Já byla předem upozorněná, že když to budu brát blbě a bez kontroly, tak takové problémy mohou nastat, ale právě díky přístupu a důslednosti mého poradce jsem úplně v pohodě a bez problémů. Toť vše, závěry si vyvoďte sami podle vašeho vkusu a uvážení.
15. Duben 2004 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Po herbalifu jsem neměla žádné zdravotní problémy, ale mé zkušenosti s poradci stály za to.Poradci jsou vedeni k tomu, aby měli samozřejmě co největší zisk. Jsou vyškolení tak, aby vzbuzovali zájem, že jim na Vás záleží, že jsou Vaši kamarádi, že mají velkou radost z Vašich úbytků váhy, ... a podobné nesmysly.Záleží jim jen na penězích, ale rozhodně ne na Vás, je to perfektně vyškolená přetvářka, která se jim, a to doslova, bohatě vyplatí.
15. Duben 2004 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
A byli jste někdy ny prazentaci Herbalife? Pěkná šaškárna, co!
15. Duben 2004 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Velice vážné téma tu probíhá. Každý máme nějaké zkušenosti a ta moje je taková, že i já jsem potkal tzv., špatné poradce v oblasti zdravé výživy od Herbalife. V každé firmě se najde vždy nějaká ta černá ovce a většinou nemá dlouhého trvání ale je problém v tom, že nadělá trocha škody v pověsti těchto programů. Mám to štěstí, že se o mě staral ten dobrý a měl jsem všechny informace o programu. Dodnes používáme některé produkty jako doplňek stravy. Mám tři děti a ten nejmenší používá doplňky od 14 dnů po narození, dnes jsou mu již 2 roky a doktoři jen kroutí hlavou jakej je to stavěnej a zdravej klučina. Vše jsem vždy samozřejmě probral se svým poradcem o způsobu užívání. Moje hodnocení-jsem opravdu spokojen s těmito programy. Přeji vám mnoho štěstí při výběru svého poradce.
16. Duben 2004 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Rose (anonym)
To píšete z vlastních zkušeností nebo máte strach, že by to mohlo někomu pomoci od nadváhy či podváhy?? Já na Herbalife nedám dopustit, protože je to opravdu jediné, co skutečně funguje na 100%!! Pokud to někomu z Vás ublížilo, pak nedodržoval správné dávkování či pitný režim.
18. Duben 2004 - 3:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Tlamovec (anonym)
Hej, Lidi, já nevěřím vlastním očím! Herbalife je fakt o ničem a vím o čem mluvím! Jsem tak trochu pošuk do zdravé výživy a potravinových doplňků(vitamínů, minerálů, a tak..). Přečetl jsem toho na toto téma toho už fakt dost. Jednou jsem si nechal změřit množství tuku a nechal se nalákat na bezplatnou konzultaci. Byla to celkem zábava.. :) Ta ženská toho o tom věděla míň než já, tak jak mě chtěla přesvědčit? Ten prášek prý ani neobsahuje betakaroten(pro-vitaminA), asi podle Herbalife není důležitý.. Jenže je! Jo a také se můžeme jen domnívat, co všechno tento "zázračný" prášek obsahuje.. Jo a lidi, nedivím se, že hubnete, když tzv. poradce vám radí jen pít vodu a tento prášek! To by zhubnul každý ne! Tak jestli chcete hladovět, to můžete i levnějš - stačí jen pít vodu + 1 denně 1 tableta Centrum. Tak čau a neblbněte!!!
19. Duben 2004 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabriela (anonym)
Mne fakt pripada,ze tady pisou lidi,co si to nemuzou dovolit a stve je to,protoze jinak to fakt nechapu.Ja si Herbalife objednala spis tak z hecu. A nestacim se divit,citim se skvele,"naucila" jsem se pitnemu rezimu,spravil se mi metabolismus a to jim normalne,akorat si dam koktejl ke snidani.Tak mi neni jasny,jak je mozne,ze na me to funguje a na vysoky pocet mych pratel zijicich v USA take a nekomu je po tom spatne? Nebude chyba ve vas?
19. Duben 2004 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Rose (anonym)
Jasně, že je chyba v nich a možná ani tak ne proto, že si to nemohou dovolit, pár lidiček, kteří tu píšou ty nesmysly Herbalife bere a jen prostě hrají na obě strany. Někde píší chválu, jinde haní!
20. Duben 2004 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tlamovec (anonym)
Holky,je fakt supr, že si tak skvěle rozumíte, jenže pravdu o zázraku jménem Herbalife je taková: Omezení kalorií (zejména tuků) => (tzn. z toho vyplývá, pokud nemáte matematické vzdělávání :) spalovaní vlastních zásob tuků k pokrytí energetických potřeb => čím víc pohybu a námahy, tím větší potřeba energie a kde ji brát, když ze stravy se jí nedostává? No, přeci v tukové tkáni! Jen tak mimochodem tuky se začínají spalovat cca po 30 min cvičení (záleží na jeho intenzitě), i když PRÝ díky zázračnému čaji Herbalife již po 15 minutách. Takže hubnutí už vám je všem jasné, jo? Tudíž nyní přejdeme k samotnému faktu, že se cítíte tak skvěle.. za prvé je to způsobené tím, že se zbavujete přebytečných zásob tuku a tak se cítíte líp, svěží, lehčí, jelikož tolik nezatěžujete svůj organismus! Za druhé tím, že zázračnými koktejly do sebe dostáváte (nebo byste alespoň měly) potřebné vitamíny a minerály ve vyváženém (údajně) poměru. => Nepopírám, že to funguje. Jen říkám, že když omezíte přísun kalorií, dodržovat principy zdravé výživy, budete cvičit a brát vitamínové komplexy(samozřejmě obsahující i minerály, např. Centrum - doporučuji), dosáhnete stejného nebo dokonce možná lepšího účinku než s Herbalife! Kdy už to pochopíte, že platíte zbytečně za ověřené a vědecky dokázané principy? 1250,-kč x 300,-kč? Dokážete si představit o co víc byste si mohli dovolit? Je to fakt absurdní dávat takové prachy za něco, co je vlastně jen ideou! Jo a abych nezapomněl, ještě dodržujte pitný režim. Víte, co je placebo efekt? Věř a víra tvá tě uzdraví = Herbalife. Jo a když tomu tak věříte, tak mě přesvědčte, že je to fakt dobrý. myslím tím, abyste mi napsali, jaké vitamíny a minerály a v jakém množství obsahuje 1 koktejl Herbalife. Dík a čau
21. Duben 2004 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Kokrouč (anonym)
A je to svinstvo!
27. Duben 2004 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
kokrouč (anonym)
Tady také ?
29. Duben 2004 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
TLAMOVČE, co to píšeš za nesmysly? Kdo ti to říkal že máš jen pít koktejl a vodu? V režimu na hubnutí se tím koktejlem nahrazují dvě jídla denně a jedno jídlo si můžeš dát úplně normální. Takže tady nerozšiřuj nepodložený kraviny.
3. Květen 2004 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Sama jsem herbalife užívala, mám s tím osobní zkušenosti, takže musím dát za pravdu spíš Tlamovcovi. Herbalife je takové placebo. V podstatě pouze organismus přijímá jakž-takž vitamíny a drasticky omezí příjem kalorií, v ničem jiném to není.
3. Květen 2004 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Já mám též osobní zkušenosti, jak s firmou, tak s produkty. Tlamovec to prostě vystihldo detailu. k tomu se nedá nic dodat. Nemyslím si, že Herbalife jako výrobek je špatný, protože obsahuje ty vitamíny, ale to je vše. A vitamíny se dají koupit za nižší cenu...
3. Květen 2004 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
w (anonym)
Tlamovec a ostatní se stejným názorem mě moc těší, že ho mají stejný, jako já. Placebo efekt-to je přesný. Kdybych nahradila 2 jídla denně vodou s vitamíny a minerály, možná by to bylo lepší,ale rozhodně taky levnější...jezte raději zeleninu a pijte vodu z vodovodu, pokud není závadná...
9. Květen 2004 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Matess (anonym)
Pro Tlamovce:Na kazdem baleni vyrobku Herbalife je uvedeno patricne slozeni jak energetickych tak i mineralnich a vitaminovych hodnot. V podstate mas pravdu az na jednu malickost a tou jsou fakty o nutricnich hodnotach bezne uzivanych potravin, zelniny a ovoce, ktere v dnesni dobe vycerpane a chemicky osetrene pudy znacne ztraceji na svych hodnotach, pricemz mohou i negativne ovlivnovat lidsky organismus. Dale je to pak predcasna sklizen a dozravani bez prirozenych podminek, coz ma vliv na obsah vitaminu. Je toho vice, ale pokud jsi presvedcen o sve pravde, nikdo ti ji nevyvrati, zvlaste pak kdyz pravda zalezi pouze na uhlu pohledu. S uprimnym pozdravem Matess
16. Květen 2004 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
jak se pozná falešný Herbalife?Viděla jsem to v několika obalech.Irena
20. Květen 2004 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Matessi, o těch dnešních potravinách máš v podstatě pravdu. Problém je ovšem v tom-z čeho se potom vyrábí Herbalife? Ty vitamíny a minerály v něm jsou buď extrahované z těch "vyprázdněných" dnešních potravin, nebo dokonce uměle vyrobené. To znamená, že mají velmi nízkou účinnost, mnohé můžou i škodit, např. betakaroten je dnes už vážně podezírán i mnoha vědci. Za nemalé peníze, co bych dala za Herbalife, si radši pořídím kvalitní biopotraviny, koupím rakytníkovou šťávu, občas chlorellu, mořské řasy, což jsou věci, které i při menším obsahu minerálů a vitamínů udělají tělu i duši daleko lepší službu než jakékoliv jídlo v prášku. A co se týká hubnutí, už dávno jsem přišla na to, že bez změny mysli nezměním nikdy své tělo nadlouho k lepšímu, i kdybych se snažila jíst cokoliv a jakkoliv. Ale je samozřejmě na každém z nás, co pro sebe považuje za vhodné.
21. Květen 2004 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
jan frinta (anonym)
hej! na herbalife mi nesahejte. pouzivame ho cela rodina, ja osobne 12 let, kazdy den a je to super! jan frinta jan.frinta"post.cz
21. Červen 2004 - 2:30
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
...další trapný distributor...
21. Červen 2004 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
xana (anonym)
Úplně souhlasím s Šárí a s Tlamovcem. Mě když začal první náraz tohoto zázraku ho přišel nabídnout soused až domů vyzbrojen podnikatelským kufříkem a byl úplně nadupaný tím co mu narvali do hlavy. Byla jsem nemocná, ležela jsem v posteli a on pomalu s tím kufrem vlezl za mnou a z rozčílení mi začal tykat, i když jsme si vždycky vykali a slušně se zdravili. Měl smůlu, nepochodil a s prodejem už dávno skončil. Tenkrát mi říkal jak krásně shazuje, ale je to stále stejný vepř jako dřív.
21. Červen 2004 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Ahoj Šáří,myslím, že nemáš až takovou pravdu.Vitamíny, minerály a další látky jsou výtažky z čínských a brazilských bylin - a ne žádné vyprázdněné ovoce, které jako např. banány zrají pod žárovkama...a ani žádná syntetika.Doporučoval bych navštívit servery o těchto bylinách a dalších potr. doplňcích...Děkuji
24. Červenec 2004 - 13:03

Stránky

Přidat komentář