342 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Harašení na pracovišti

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ŠIKULKA (anonym)
Chci se zeptat všech žen, jaký na to mají názor. Já mám zkušenost, že ženy nemají rády, když je na pracovišti někdo otravuje, ale ještě je pro ně horší, když se jich nikdo nevšímá, nebo jsou-li svému mužskému okolí lhostejné. Co vy na to.
14. Září 2006 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Záleží na tom, jakým způsobem to probíhá. Když mi hezký kolega řekne, že mi to sluší, jsem polichocena; když by mě nějaký slizoun plácl po zadku, byla bych na něj hodně nepříjemná.
18. Září 2006 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pastýř (anonym)
Sodoma gomora! Prznit se a ještě v pracovní době! Kam jste to, vy bando líných a zkažených neveřících krys dotáhli!?
18. Září 2006 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Šikulka pro Vik (anonym)
Souhlas, je to pochopitelné. Ale ten slizoun je samozřejmě extrém. Ale dejme tomu, že ten kolega bude přijatelný. Sdělení ženě, že jí to sluší snad ani harašení není. Ale myslel jsem např. chycení kolem ramen, pasu, pusa apod. Mám s ženami docela dobrý pracovní vztah. Když se jim nezadaří, dovedou např. přijít a říct si o tzv. pochování, nebo si sednou na klín a chytí mě kolem krku a chtějí utěšit. Nejsem žádný podnikový utěšitel a ani jich nejsou tisíce. Jen pár z nejužšího kolektivu. Je to harašení? A z čí strany? Jak to vidíte? PS. Omlouvám se všem chudáčkům a dementům typu Pastýře, kteří navíc mají problémy s gramatikou, že na ně napříště nebudu reagovat, neboť nuly mi za to nestojí.
19. Září 2006 - 2:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ewik (anonym)
Jo v práci tam máme vošousta
2. Prosinec 2008 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
daniela (anonym)
Chci se zeptat všech žen,...Pro mne je teda lepsi kdyz si mne nikdo nevsima, ale kdyz samozrejme s nekym mluvim tak ze mi odpovi, pozdravi, na zadost pomuze... Ale jakmile si mne nekdo vsima nak vic je mi to neprijemne. Vzhledem k tomu ze mam sveho partnera a jineho nehledam ani nejsem zvedava na jakekoliv projevy zajmu kvuli memu pohlavi. Studuju na strojnicke skole. Takze holek je tam jen 5 a zbytek kluci. Vetsina kluku se chova normalne , nekteri mne svym zajmem obtezuji i kdyz vi ze jsem zadana , takovym davam svuj nezajem patricne najevo, ale netouzim se s nikym hadat, nebo nak znepratelovat. Lepsi je kdyz si mne nevsimaj o nic vic nez jimych muzskych kolegu, to je ideal.
14. Říjen 2013 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Dobrý den . Mám diskrétní otázku . Poslední měsíc si všímám že po mě na pracovišti ve firmě vyloženě čumí jeden chlap ( starej , hnusnej , oplzlej ) . Doslova mě to už vyčerpává a obtěžuje . Nevadí mi když se někdo podívá , ale tohle mě vysiluje každý den v práci chodím s tím , kde se zašít Ajeje! . Kamoliv se schovám , tak ho zase vidím čumět . Je to až nepříjemný a vadí mi to . Dá se prosím dělat něco s tím , že jen čumí ? Nedokážu se asi s vedením o něčem takový bavit a přítel je pro to nahlásit . Ale .. vůbec nevím co s tím vocasem , opravdu je to nepříjemný a šíleně protivný Naštvaný Děkuji za jakýkoliv názor !!!
29. Srpen 2017 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
S (anonym)
Dobrý den . Mám diskrétní...tím asi nic nenaděláš.Nebude čumět snad pořád,když zjistí,že nemá šanci.Nic bych nenahlašovala,bylo by to spíš trapné.
29. Srpen 2017 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Dobrý den . Mám diskrétní...To máš ještě dobrý, že jen čumí, u nás v práci máme chlapa a ten ošmatá každou ženskou.
29. Srpen 2017 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Záleží, (anonym)
To máš ještě dobrý, že...co si necháš na sobě dovolit.Pokud mu razantně naznačíš,dá pokoj a bude hledat někoho jiného,ke komu si to může dovolit.
29. Srpen 2017 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Zajímalo by mne, jakým způsobem, a jestli vůbec se dnes lidé nějak dokáží seznámit. V době sexuálního harašení má asi řada mužů strach nějakým způsobem projevit sympatie k ženě. Podotýkám, že jsem tělesně postižený a tudíž jsem z jakéhokoliv seznamování s ženami doživotně vyloučen. Ale jedno řešení, jak by se lidé mohli seznámit, mne napadá. Mohli by se seznamovat prostřednictvím nějaké agentury a při každém seznámení by se sepsala podrobná smlouva, kde by byly přesně stanoveny podmínky budoucího vztahu. Jedině tak by se dalo předejít budoucímu obvinění ze sexuálního obtěžování.
20. Říjen 2017 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
U mě v práci včera sexuálně harašil jeden kluk. Díval se na jednu holku, jak si sundává mikinu, a viděl, že se jí u toho zvedly kozy. Trochu divný je na tom to, že na ni vůbec čuměl, jelikož je to homosexuál.
21. Říjen 2017 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlk (anonym)
U mě v práci včera...To je teda hareseni... To by se melo hlasit! ..... Myslim to ironicky, kdyby to nahodou vzal nekdo vazne
21. Říjen 2017 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
U mě v práci včera...Jak víš, že je homosexuál?
22. Říjen 2017 - 2:08
Obrázek uživatele Návštěvník
k smíchu (anonym)
Zajímalo by mne, jakým...Tak se přiznej, že ve skutečnosti jsi to byl ty, kod tak slintal, viz ten podrobný popis. A jo, Vlk má pravdu, musíš to nahlásit, nejlépe na městský úřad, nebo na pitevnu, případně depo Malešice!
22. Říjen 2017 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Jak víš, že je homosexuál?Von se sám přiznal, že je homosexuál.
22. Říjen 2017 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
U mě v práci včera...A nejsi ty pro změnu stalker? Sleduješ tu holku nebo toho kluka?
22. Říjen 2017 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
No mě by taky zajímalo, jak chlap pozná, že má o něj žena zájem, nebo naopak jej nařkne ze sexuálního harašení? Já jsem nikdy raději žádný kontakt se ženami právě z tohoto důvodu nenavazoval. Ale vzhledem k tomu, že jsem tělesně postižený, tak bych s největší jistotou nařčen t toho sexuálního harašení.
31. Říjen 2017 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
A nejsi ty pro změnu...Neboj, stalker nejsem.
31. Říjen 2017 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Myslím si, že řada chlapů se bojí seznámit s nějakou ženou, právě proto, že mají strach, aby nebyli obviněni ze sexuálního obtěžování. Možná to jednou dopadne tak, že se nikdo s nikým ani seznamovat nebude. Chlapi budou chodit do bordelu no a ženy si nebudou moci stěžovat, že jsou sexuálně obtěžovány. No a všichni budou šťastní a spokojení.
2. Listopad 2017 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Myslím si, že řada chlapů...Vono je to eště horší. Musíš se holky nejdřiv zeptat, jestli jí mužeš šáhnout na kozy, na veverku nebo na zadnici. No a když ti řekne, že nemužeš, a ty přesto šáhneš, tak se to už nebere jako sexuální vobtěžování, ale bere se to jako znásilnění. Takže jediný místo, kde mužeš holku vošahávat, aniž bys měl její milostivý požehnání, je vopravdu ten bordel.
2. Listopad 2017 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Pracuji už asi 11 let v jedné administrativní firmě. Celkem je zde asi 600 zaměstnanců, toho 2/3 žen. Atmosféra je zde super hyper korektní, až velice chladná, a vůbec si neumím představit třeba situaci, že by některý ze zde pracujících mužů třeba pozval kolegyni byť i jen na kávu. Asi by se se zlou potázal. Kontakt s ostatními kolegy probíhá výhradně na chodbě, a to tak, že se pouze pozdraví. Neumím si představit, že by zde někdo někoho oslovil, nebo se s někým seznámil. To je naprosté sci-fi. Filmy a seriály, které řeší různé vztahy na pracovišti jsou asi tak pravdivé, jako filmy o přistání ufonů na Zemi. Vůbec si v dnešní době neumím představit v reálném životě třeba vztah primáře Blažeje a sestry Iny, jak je popsán v Nemocnici na kraji města. V dnešní době by v reálném životě byl primář Blažej obviněn ze sexuálního obtěžování, ne-li rovnou ze znásilnění, vyhozen z práce a odsouzen do vězení. Já jsem si vždycky myslel, že vztahy mezi mužem a ženou patří k tomu nejhezčímu, co člověk může zažít. V dnešní době to ale už neplatí. Žijeme ve smutných časech.
7. Listopad 2017 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pracuji už asi 11 let v...Máš recht. Líp už bylo.
7. Listopad 2017 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pracuji už asi 11 let v...A přitom je to ale pořád i neska ve firmách běžný, že dva lidi, kerý se v tý firmě seznáměj, spolu začnou takzvaně chodit. Pokud by nedělali ve stejný firmě, tak by spolu nemohli chodit, poněvadž by se pravděpodobně neznali. Já pracuju za svoji pracovní kariéru teprve ve druhý firmě - i s vojnou ve třetí firmě, he he - a ve vobou firmách jsem kápnul na lidi, kerý se seznámili až na pracovišti - předtim se neznali - a potom spolu začli chodit a pravděpodobně i souložit. I v tý armádě byly případy, že se spolu dal dohromady lampasák s lampasačkou a začli spolu to... todleto. Hele, a nedali vám všem při nástupu do tý firmy náhodou podepsat ňákej etickej kodex nebo podobnou hovadinu, kde by bylo výslovně uvedený, že ve firmě sou zakázaný důvěrnosti mezi zaměstnancema? To by totiž vysvětlovalo, proč se nikdo s nikym nedal dohromady. Štyry sta ženskejch, dvě stě chlapů - a nikdo s nikym žádný techtle mechtle. Přitom teda připadaj na každýho chlapa dvě ženský, a přesto nikdo nic... Zkus zapřemejšlet, jestli's náhodou něco takovýho nepodepsal. Jinak mě nic jinýho nenapadá, proč si každej vod každýho drží vodstup.
7. Listopad 2017 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ich (anonym)
Nedávno jsem byla pár týdnů na školení v jednom státním podniku, nebudu jmenovat. Mimo jiné tam pracovali 2 zaměstnanci, těm tedy harašilo fest! Tak moc fest, že jsem se celou dobu těšila, až odtamtud vypadnu. A ty jejich kecy, pořád měli nějaké dvojsmyslné narážky, nebo o sexu mleli otevřeně. Viditelně jim nějaké to sexuální povyražení chybělo, byli evidentně dost nevybouření a už se jim to tlačilo i ušima :-D Bylo to pro mne nepříjemné, vždycky divže neslintali. Někdo by mohl říci, že jsem to mohla brát s humorem a nadhledem, nebo je nějak odpálkovat. Jako pro ženu dříve zneužívanou to dost dobře nešlo. neumím na takové situace reagovat s nadhledem a nenalézám ani vhodných slov, jak takové osoby slušně poslat někam.
7. Listopad 2017 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Nedávno jsem byla pár...No, ale pokud jsi byla dříve zneužívaná, tak to musíš řešit s psychiatrem, nebo se totálně vyhýbat mužům. Nic jiného ti nepomůže. Když se někdo ( muž nebo žena ) chce seznámit s nějakým protějškem, tak nepředpokládá, že ten protějšek byl někdy v minulosti zneužívaný ( pod tímto pojmem si dnes lze představit cokoliv ). A v podstatě každá snaha o nějaké seznámení se dnes může považovat za sexuální harašení.
8. Listopad 2017 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
V souvislosti se současnou vlnou obvinění ze sexuálního harašení hereček a herců v Hollywoodu mne napadlo krásné řešení. Při natáčení filmů by se používaly pouze počítačové animace herců. V dnešní době by to nebyl žádný problém. Odpadla by tak náročná práce se skutečnými herci, ušetřily by se peníze za jejich obrovské honoráře. No a mimo jiné by zmizel problém se sexuálním harašením. Ptáte se, co by potom dělali ti herci? No možná něco užitečnějšího. Mohli by se třeba živit zametáním kolem popelnic nebo by mohli vylévat sračky.
10. Listopad 2017 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Myslím si, že řada chlapů...To máš svatou pravdu, hochu zlatej! Včera byl vo tom článek v Blesku. Byl tam rozhovor se sexuologem Jardou Zvěřinou. Ta redaktorka se ho ptala, jestli to sexuelní harašení, kerý sem přitáhlo z Ameriky, nepovede k tomu, že se kluci budou bát voslovit holku. A Zvěřina řikal, že v Americe kluk holku už dávno nevoslovuje a nepomáhá jí do kabátu. No a my se to prej budem muset taky naučit. Zatim to jde ztuha, ale pokrok nezastavíš. Takže je to tak, jak pišeš. Žádný navazování známostí už se provozovat nebude a za pícháním se bude chodit do bordelu. Kluci budou vděčný aspoň za todle a holky, kerý v bordelu nepracujou, budou št'astný jak blecha, že už je konečně nikdo sexuelně nevobtěžuje.
13. Listopad 2017 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pracuji už asi 11 let v...Dane, a v tý tvojí firmě už se to teda chlapi naučili, že si ženskejch nemaj všímat. Tam už je ten pokrok jasně vidět.
13. Listopad 2017 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
V souvislosti se současnou...Jo, pry uz se to planuje. Pouziji se fotografie treba mrtvych hercu a animaci se rozpohybuji. Dalsi moznosti budou filmy s robotama. Jo lidi sisvoublbosti pod sebou rezou vetev.
13. Listopad 2017 - 14:02

Stránky

Přidat komentář