8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

HAK a nevolnost

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Laďka (anonym)
Prosím poraďte, hledala jste některá až jste našla tu správnou antikoncepci, po které Vám nebylo špatně? Já jsem vyzkoušela Harmonet, Yadin a ještě jedny prášky, už si ani nepamatuju název. Špatně mi dělala i náplast Evra, paní doktorka mi na moje problémy HAK doporučuje (tvoří se mi cysty, kvůli jedné mám už deset let odstraněný vaječník, špiním během cyklu a menstruaci mám hodně silnou)tak prý by pro mě byla HAK vhodná. Jenže když je mi zle i po náplastech, tak už nevím.Dostala jsem další brožurky, mám si vybrat, mezi jiným i tělísko Mirena. Máte některá nějaký návrh? Děkuji moc
4. Únor 2005 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Já teda nevím, nejsem odborník. Ale co jsem tak vyčetla a slyšela nevolnosti způsobují estrogeny, které jsou ve všech druzích kombinované antikoncepce. Tak co vyzkoušet tu jednosložkovou, bez estrogenu, obsahuje pouze gestagen. Taky se tomu říká minipilulka. Teď je na trhu nějaká novinka, Cerazette nebo tak nějak. Ta má oproti ostatním minipilulkám, které se musí brát přesně na hodinu, výhodu v tom, že je tam tolerance 12 hodin jako u kombinovaných tabletek. Moje kamarádka měla taky problémy s nevolnostma, vyzkoušela asi pět druhů kombinovaných prášků a teď na radu doktorky bere měsíc právě ten Carezette. Zatím je nadšená, že vůbec neví, že něco bere. Takže možná, že na ty nevolnosti by ti to pomohlo. Nevýhodou ale je, že nebudeš vědět dopředu kdy přijde menstruace a taky se může prý zhoršit pleť.
4. Únor 2005 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Laďka (anonym)
Díky moc za odpověď, je pravda, že si to teď probírám zhora zdola, výhody a nevýhody. Je to na mě příliš složitý. Zdají se mi ty pilulky všechny stejný. Moje babička zemřela na rakovinu vaječniku. Já mám tedy jenom jeden a z mého laického pohledu dostává pěkně zabrat. Po těch článcích, kde se píše jak je zdravé nemenstruovat, bych do toho tělíska šla, ale zdá se mi to drahý když nevím jak to budu snášet. O Cerazette jsem četla, i když moje doktorka říkala, že si myslí že mi bude po něm špatně taky. Ale když píšeš, že tvoje kamarádka zatím dobrý, asi to zkusím. Děkuju
5. Únor 2005 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE(takze zadne zvysovani vahy,snizene libido,deprese..)je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM. CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET ale muzete si ho nechat samozr.kdykoliv vyndat. TADY JE ODKAZ NA STRANKY. http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
19. Prosinec 2006 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Už jděte s tou antikoncepcí do prdele. Celá Doktorka je zamořená "HA, HAK a antik. pilulkami". Ta, která to dělá, ať dostane genitální herpes.
19. Prosinec 2006 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
viva (anonym)
ahoj,beru carezette a mam u pres 14 dni krvaceni a docela bolesti v podbrisku.je to normalni_?vi
18. Únor 2008 - 10:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama