0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Gynefix

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Dobrý den, tato nehormonální antikoncepce přišla na trh teprve nedávno.Zajímalo by mě zda si jí nechal někdo aplikovat, jaká je cena, jak probíhá zákrok. Je mi 20, nemohu užívat hormonální antikoncepci a gynekolog mi klasické tělísko do tvaru T nedoporučil(příliš malá děloha).Děkuji.
17. Leden 2011 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Mezi mladými děvčaty v německy mluvících zemích jsou nitroděložní tělíska Gynefix poměrně dost rozšířená už několik roků. Není to jeden celek, ale několik článků spojených za sebou, která se do stěny dělohy jedním koncem zabodnou, aby nebyly vypuzeny. Nejsou ale tak rozšířená jako klasická tělíska a zdaleka ne každý lékař je ženám zavádí. Jiná otázka je, jestli je tato antikoncepce u nás vůbec dostupná. Kdybys uměla německy, mohli bych Ti poslat odkaz na němecou diskuzi, kde si o tom uživatelky vyměňují zkušenosti. Faktem ale je, že jsou děvčata, která mají už od 17 roků zavedeno klasické tělísko a vyhovuje jim to.
18. Leden 2011 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobrý den, tato...GyneFIX začínají certifikovaní lékaři aplikovat. Jejich seznam naleznete na webových stránkách firmy WH-Pharma www.wh-pharma.cz, která tělísko distribuuje a lékaře školí. Přeji hodně štěstí. Tělísko sice nepotřebuji, ale jeví se mi jako celkem skvělá novinka pro všechny, které nesnášejí, nechtějí či nemohou užívat hormonální antikoncepci a také ty, které ještě nerodily.
1. Únor 2011 - 16:20
Obrázek uživatele RadkaK
RadkaK
měla bych zájem o více informací o tělísku Gynefix. Připadá mi zajímavé - dlouhodobé, bez hormonů a hlavně i pro hodně mladé. Máte někdo nějakou zkušenost???
8. Únor 2011 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Macik (anonym)
měla bych zájem o více...Mně můj doktor teď doporučuje zavést Gynefix, přestože už nejsem zrovna nejmladší a mám teď už třetí dítě - prý kvůli tomu, že je toto tělísko pevně "zakotvené" v děloze a nemůže tak vypadnout...
10. Únor 2011 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
ahoj všem, mám dotaz, nevíte prosím někdo, jak měděné ionty mohou ovlivnit tělo ženy? popř. zda nemohou nějak ovlivňovat nebo poškozovat vajíčka ještě před jejich oplodněním? díky moc za odpověď
21. Březen 2011 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Mezi mladými děvčaty v...Zdeňku umím dobře německy,dej mi prosím odkaz na diskusi v němčině o Gynefixu.
21. Březen 2011 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
GyneFix a GyneF (anonym)
Jaký je v tom rozdíl?A za jak dlouho se může gyneFix zavézt po sekci(císaři)?Markéta
21. Březen 2011 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Zde jsou odkazy na německé stránky o Gynefixu. Následující fórum je věnováno výhradně Gynefixu http://www.razyboard.com/system/forum-shao-vorteilerisikenundnebenwirkungen-1536278.html . A toto to úvodní stránka pro antikoncepci na serveru, který je šířeji zaměřen na přirozené plánování rodičovství. Zde je několik témat, které mají ke Gynefixu vztah: http://www.nfp-forum.de/viewforum.php?f=10 . Ještě poznámka: pro nitroděložní tělísko se užívá v němčině označení Spirale (Kupferspirale, Hormonspirale) a pro Gynefix Kupferkette.
22. Březen 2011 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Zdeňku umím dobře...Markéto, napiš sem pak prosím co si ztěch stránek vyzistila za reference - pro ty, kteří neumějí německy..:) díky
29. Březen 2011 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
elisa (anonym)
koukala jsem na seznam proškolených gynekologů... jsou tam opravdu všichni? musím se u nich registrovat abych tělísko mohla dostat? jsem spokojená se svou gynekoložkou, nechci měnit, ale myslím, že ona tohle tělísko nezavádí (není na seznamu)
9. Duben 2011 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
theresa (anonym)
Tak, dneska jsem si nechala zavest telisko Gynefix!!!! Prestoze jsem z velkeho mesta, u nas v okoli nebyl nikdo, kdo bybyl jiz proskolen k zavadeni teliska. Domluvila jsem se s lekarem mimo mesto, vse ok, nemusela jsem se u nej registrovat, bral to v evidenci jako mimoradny ambulantni vykon. Pred samotnym "zakrokem" mi bylana ultrazvuku zmerena presna vnitni delka delohy,dale nasledovalo samotne zavedeni. Urite zalezi na zkusenostech, zrucnosti a jemnosti lekare. Ja byla spokojena, velmi spokojena. Parkrat to zabolelo, pichlo, ale dalo se to opravdu vydrzet. Fakt je ten, ze mam vysoky prah bolesti (odzkouseny od porodu :-) ). Nemusela jsem si ani brat analgetikum, ktere mi bylo doporuceno lekarem. 3dny byt na sebe opatrna, chodit s vlozkou, nesexovat a pak uz by nemelo hrozit riziko vypadnuti teliska. Mejte se, drzte se.
27. Duben 2011 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jarka (anonym)
Tak, dneska jsem si nechala...a jaká je cena ???
27. Duben 2011 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Včera mi ho zavedli, doktora jsem našla téměř ihned, stálo to 3470Kč, bolelo to sice docela hodně ale zase na 5 let má člověk klid a nemusí brát nějaké hormony:)
27. Duben 2011 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Dobrý den, jsem studentka (18 let) a kvůli problémům s krví nemůžu používat hormonální antikoncepci. Na internetu jsem si našla právě Gynefix, který by měl být vhodný i pro mladé a zavedení není bolestivé, ale moje doktorka mi jej nedoporučuje a nechce zavést i když je vyškolená, že je to hodně bolestivé. Prosím o radu? děkuji :)
28. Duben 2011 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Dobrý den, jsem studentka...dobrý den, zrovna dnes mi ho zavedli a musím říct, že bolest jsem necítila. Bylo to jen mírně nepříjemné, jakoby malé píchnutí... je pravda, že mám za sebou tři porody, tak možná je to pro nás matky méně bolestivější než pro mladé holky:)
28. Duben 2011 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
dobrý den, zrovna dnes mi ho...A kde jste si ho nechala zavést? Moc doktorů s tím zatím zklušenost nemá, i když mají certifikát.
29. Duben 2011 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
petka (anonym)
Dobrý den, jsem studentka...také jsem si nechávala zavést tělísko ještě před otěhotněním. sice jinou znacku, ale řekla bych, že je to jedno. zakrok byl krátký, ale bolestivy, po zavedeni se mi zacla trochu tocit hlava a musela jsem odpocivat. vse se ale ustalilo a telisko bych uz nevymenila za jinou formu antikoncepce. bolest to sice byla opravdu neprijmna, ale dalo se to na tech 5 let vydrzet. urcite pro ženy, co jeste nerodily, je to bolestivejsi, protože hrdlo je dost uzavrene, ale jinou formu antikoncepce jsem nemohla a tohle pro me byla jedina volba a šla bych do ni zas
11. Květen 2011 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
EVA (anonym)
DOBRY DEN,VSUDE SE PISE,JAK TO NEBOLI,ALE CTU CO PISETE,A TEDA NEVIM,NEVIM,JESTLY MAM NA TO JIT?......TO TAK BOLI??DEKUJI.
18. Květen 2011 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobrý den, jsem studentka...Dobrý den, tělísko mám zavedené druhý den a opravdu to nijak moc nebolelo, nebylo to příjemné, ale pohoda - jen píchnutí (taky mám už za sebou dva porody, ale to s tím nejspíš nesouvisí) a doktor mi nabídl umrtvení, ale není potřeba :-)
18. Květen 2011 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
Dobrý den, uvažuji o tomto tělísku, ale spíše než bolestivost zákroku by mě zajímalo, jak se cítíte po zavedení, není po něm dlouhodobé špinění a nepravidelné krvácení jako u jiných tělísek?Děkuji za zkušenosti.
22. Květen 2011 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
GyneFIX začínají...Dobrý den, já nemůžu nikde najít ten seznam proškolených lékařů, kteří by byli ochotni zavést to tělísko..na té stránce - www.wh-pharma.cz - to nemůžu najít..nevím proč, ale prostě to tam není :( prosím víte o nějakém kvalitním gynekologovi v Praze, který je proškolený?? Moc děkuju za odpověď.
2. Červen 2011 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Mína (anonym)
Ahoj všem, tělísko mám zavedené od 31.5. a dělali mi to v slabé narkóze. Nic mě nebolí, ale zatím teda pořád krvácím. snad se to spraví. stojí to od 3500-4000. Co se týká seznamu gynekologů, je to zde http://www.wh-pharma.cz/oxidHlwem9iPSZsPWoxJnI9OQ-- docela by mě zajímalo, jak dlouho po zavedení můžu krvácet.... ale bolesti naprosto žádné
2. Červen 2011 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Já se také na Gynefix chystám,ale v analgosedaci,mám strach z bolesti tak snad to bude pohodka...
3. Červen 2011 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
nik (anonym)
Dobrý den, nevíte prosím,...dobrý den, stojí přibližně 4 tisíce korun a zavádí se mám dojem na 5 let
3. Červen 2011 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
Ahoj Míno, taky o tom uvažuju. Kdo ti ho zaváděl a narkózu jsi měla v nemocnici? Šla jsi pak hned domů, nebo hospitalizace? Jak jsi se cítila bezprostředně po probuzení, nějaké bolesti? Děkuji, také o gynefixu uvažuje a bojím se bolesti. V Německu se zavádí v narkóze běžně, stojí to 150 Euro, ale nevím jak s pojišťovnou...
7. Červen 2011 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Mína (anonym)
Ahoj Míno, taky o tom...Ahoj Káťo, dělali mi to v gynekol. centru v Brně na Orlí, ale dělal to můj doktor, který s něma spoluprauje. Mají zde k dispozici anesteziologa a pokojíky na chvilkové pobytí. Cítila jsem se naprosto v pohodě, žádné bolesti břicha jsemneměla, krvácela jsem cca 4 dny, ovšem to je individuální. Pojišťovna ti to neproplatí, musíš sama. POkud bys chtěla, můžeš si na tu gyndu na Orlí v Brně zavolat a oni ti ho zavedou, i když nejsi jejich pacientka, akorát tě vyšetří. tady je jejich web: http://www.gynekolog.cz/dvorak/. Jo a jen tak pro zajímavost, jsem nerodička a mám 25 let. Jo a ta narkóza byla cca na 15 minut.
7. Červen 2011 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
Tak to zní fakt dobře, jenom jsem ze severních Čech, tak by to asi byl delší výlet. V tom Německu stojhí právě to tělísko a zavedení těch 150 a dá se právě při doporučení lékaře, která dávají mladším ženám jít pod narkózu právě za přispění pojišťovny, jinak se ještě platí právě ta narkóza...No jsem zvědavá, pokud bych to mohla zaspat tak hned jdu do toho :-) než se bát že zapomenu prášek tak bejt v klidu hned několik let asi stojí za to :-) Ještě se akorát bojim toho, abych neměla silnější a častější menstruace...
7. Červen 2011 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Mína (anonym)
Káťo, do Německa bych rozhodně nejezdila, když je po celé ČR docela dost vyškolených lékařů. Pokud si zažádáš o narkózu či analgosedaci, mělo by to jít nějak zařídit a pokud ne přímo v místě tvého bydlíště, tak v jiném městě v severních Čechách. Není to nic tak složitého a ani ten zákrok není tak strašný, řekla bych že i bez narkózy. já osobně za tu narkózu chilkovou zaplatila 500 kč. Při dnešní ceně nafty a benzínu by tě jen cesta do Německa stála mnohem víc. Kažopádně za pokus nic nedáš a hormony se mi nezdají jako dobrá záležitost na dlouhou dobu. Až budu mít menzes, cca koncem června, dám vědět, jaké to je...(silnější, bolestivé nebo naopak atd) pokud se teda po 8letém užívání HA bez přestávky vůbec dostaví. Každopádně při silnější a bolestivé menzes se dají brát různé přírodní preparáty, které jsou ověřené a měly by nějakým způsobem pomáhat, např. kontryhelový čaj atd
7. Červen 2011 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva Dvořáková (anonym)
Dobrý den, tato...Dobrý den Šárko, dnes jsem aplikaci Gynfixu podstoupila a je mi stejně jako Vám 20 let. Aplikac eneni p říjemná, nicméně dá se vydržet a po aplikaci zatím nic nepocituji. Snad bude vše v pořádku.)
8. Červen 2011 - 20:10

Stránky

Přidat komentář