0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Guru Nitram

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jaňulka (anonym)
Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s jasnovědci. Já poznala před měsícem gurua Nitrama, který ze mě četl jak z knihy, normálně poznal moje myšlenky. Umí zacházet s energií, odblokovávat čakry a pouhou akupresurou dokáže člověka nádherně uvolnit a nabít pocitem radosti. Zajímalo by mě, kolik daších guruů má podobné schopnosti.
21. Březen 2008 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva Pantůčková (anonym)
Já poznala podobného gurua při svém pobytu v Indii. Ten taky viděl čakry a uměl spravovat a narovnávat jejich energii. Tehdy mi hodně zdravotně pomohl.
28. Březen 2008 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Kamarádky mi říkala, že prý guru Nitram dokáže určit diagnozu člověka na dálku podle fotky, před osmi lety tak prý na dálku určil chorobu její tedy a doporučil ji způsob léčby, tehdy jí moc pomohl a navíc, úplně zadarmo. Adresa, kterou mi moje kamarádka dala bohužel už není aktuální. Moc prosím každého, kdo má aktuální adresu na Gurua Nitrama, nebo jakýkoliv jiný kontakt, ať mi pomůže, jsem v zoufalé zdravotní situaci. Moc děkuju předem.
13. Červen 2008 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Fiona (anonym)
Mám celkem čerstvou adresu na guru Nitrama. Před třemi měsíci mi pomocí regresní terapie odstranil moje psychické problémy. Dal mi nahlédnout do minulých životů, bylo to zajímavé a léčivé. Jeho email je: guru.nitram"seznam.cz
14. Červen 2008 - 6:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Lovecký Jiří (anonym)
Fiono, díky moc za adresu. Minulý týden jsem guruovi Nitramovi poslal maila a zeptal se ho na moje zdraví. Chtěl jen poslat moji fotku mailem a přes ni se na mě pak napoji a vyjmenovat mě moje choroby a určil jejich příčiny a ještě k tomu mi popsal podrobný návod, jak se uzdravit (čaje a nějaké jogínské cviky. Světe div se, po pár dnech se dodržování jeho rad se cítím o 100% lépe. Přitom mě guru nepožádal vůbec o žádné peníze a na můj dotaz, co budu dlužen mi napsal, že nic.
26. Červen 2008 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
maky (anonym)
Fiono, já taky moc děkuju za adresu!Právě jsem mu napsala
2. Červenec 2008 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Nevím, jestli to víte, ale guru Nitram se vrátil z Tibetu na čas do Čech. Je to zlatý člověk, protože setkání s ním mi nejspíše zachránilo život. Neboudu dlouze popisovat komplikovaný problém, kterého mě guru zbavil, ale musím říct, že má naprosto nadpřirozené schopnosti.
27. Srpen 2008 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Olivia (anonym)
Pre Fionu.Prosím,prečo mi nejde poslat email na guru Nitrama?Dakujem za odpoved.......
2. Září 2008 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Otoupal (anonym)
Nebudu přehánět, když řeknu, že guru Nitram mi kdysi zachránil život. Ohlalil totiž moji vážnou chorobu hned v počátku, kdy se dala ještě léčit, ale doktoři ji nedokázali odhalit. Tento člověk má zlaté srdce a zázačné schopnosti.
25. Září 2008 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Otoupal (anonym)
Nebudu přehánět, když řeknu, že guru Nitram mi kdysi zachránil život. Ohlalil totiž moji vážnou chorobu hned v počátku, kdy se dala ještě léčit, ale doktoři ji nedokázali najít žádnými testy. Tento člověk má zlaté srdce a zázračné schopnosti.
25. Září 2008 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomečková (anonym)
Guru Nitram mě přesvědčil, že stále existují věci mezi nebem a zemí, které věda zdaleka neumí objasnit. Když mi řekl o několika věcech, které vím jenom já a nikdo jiný, tak jsem se nestačila divit. Pak mi ještě prozradil moje minulé životy a dostal mě do stavu, kdy jsem si prožila některé kritické chvíle z minulých životů a to odstranilo všechny mé fyzické i tělesné problémy.
13. Říjen 2008 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
will (anonym)
Dobrý den, guru Nitramovi jsem na onen mail napsal už před delší dobou (asi 10 dní) a stále mi neodpověděl. Poraďte mi, prosím, jak se s ní lze zaručeně spojit. Můžete popsat, kde bydlí, co je to za člověka (i podle vzhledu)? Díky, will.
10. Listopad 2008 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
majkabo (anonym)
Dobrý den lidičky, prosím pomozte mi jak mám poslat dotaz pro guru Nitramu na jakou adresu.Děkuji Všem kdo mi pomohou , Majka
4. Prosinec 2009 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
majkabo, odpovídám asi trochu pozdě, ale přece :-) Kontakt na guru Nitrama je: guru.nitram@seznam.cz
24. Srpen 2012 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tajnáá Verča (anonym)
Mám celkem čerstvou adresu...Vyluštil i to co jsme jedli v utery na večeři!!! :D to byla ostuda
7. Leden 2013 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jablonecká (anonym)
Guru nitram umí udělat výbornou diagnózu přes fotku poslanou emailem, poznal u mě hrozně moc věcí, všechno sedělo do puntíku.
29. Květen 2014 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Guru Nitram mě...Napsal jsem guru Nitramovi o svých zdravotních potížích. Odepsal mi, že mu mám poslat fotku svojí levé ruky. Pak mi napsal, že z té fotky usoudil , že jsem gay a že mé zdravotní potíže souvisí s tím že jsem se neztotožnil s mojí orientací. Mě vždy přitahovaly ženy, byl jsem ženatý, mám dceru. Vztah s mužem si nedokážu představit ani ve snu. Uplně mě taková odpověď zaskočila. Nevím co si mám o tomto člověku myslet.Co si o něm myslíte ? Znáte ho někdo kdo to je ?
12. Duben 2018 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
jj (anonym)
Nitram nebo Martin tvl. Co je zač že se neumí ani podepsat
12. Duben 2018 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
K.L. (anonym)
Libore, jestli Ti guru Nitram napsal, že jsi latentní gay, tak tomu můžeš věřit, protože ten člověk se nikdy nemýlí. Všem členům naší rodiny určil přesnou diagnozu a věděl spoustu věcí, které máme v hlavě, co si myslíme, čeho se bojíme atd. Libore, víš o tom, že 80 gayů má manžesku a děti? Prostě si to nechceš přiznat a potlačuješ to v sobě, ale nic to nemění na tom, že jsi latentní gay, guru se určitě nespletl. 
1. Prosinec 2018 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
tvl (anonym)
Odpověď na Libore, jestli Ti guru Nitram
To jako ze je bůh, že se nemýlí. Hm to je teda fakt kapacita .
11. Prosinec 2018 - 5:06

Přidat komentář