24 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Guareta

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Kláruša (anonym)
Ahoj,máte někdo zkušenosti s užíváním potravních doplňků řady Guareta?Ja jsem si předevčírem koupila prášek Guareta-Slim Linea(jedna lžička rozmíchaná ve vodě vždy před jídlem) a Guareta-Easy slim(velké vlákninové tablety s příchutí jablka. Chodím teď 2krát týdně cvičit,ale doufám,že mě to trošku to hubnutí usnadní.Bral jste to už někdo?Pomáhá to?
18. Září 2003 - 8:27
Ilca (anonym)
Ahoj, beru to asi mesic, mne to absolutne vyhovuje, ten prasek je prima a jablecne tablety take, vecer si delam i ten sladky caj a je fakt, ze tolik cokolad uz nesnim. Obcas si dam i pudinky a tycinky, ty jsou vyborne, ale financne nakladnejsi. Nicmene nedoporucuji omelety ani polevky, jsou strasne.
5. Duben 2006 - 19:47
Péťa (anonym)
Ja používám přípravk Guareta teprv 5 dní, ale také mi skvěle vyhovují, ráno si dám tyčinku, odpoledne polévku (která teda fakt někdy není příliš dobrá) a k včeři mám pudink, který je super. Mimo to nic jiné jíst nesmím, ale za těch 5 dní sem zhubla 4 kila, takže to všem vřele doporučuju.
17. Červenec 2006 - 10:12
Návštěvník (anonym)
Také mi byly doporučeny výrobky Guareta, konkrétně Guareta Slim Linea (prášek do vody) a sladký čajík. Zatím jsem nevyzkoušela, ale potěšilo mě, že s tím máte dobré zkušenosti. Já bych ráda vyzkoušela ten prášek, ale chci se zeptat, jestli se dá koupit i normálně v lékárně a jak přesně se užívá - v popisu na netu je napsáno, že rozpuštěný ve vodě půl hodiny před jídlem, ale s ovocnými nebo zeleninovými šťávami těsně před ním, tak jsem z toho trochu zmatená. Poradíte mi prosím?
20. Červenec 2006 - 7:56
Návštěvník (anonym)
Mne tedy polevky Guareta moc chutnaji! Dnes jsem si koupila zeleninovou a moc jsem si pochutnala. Jogurtove tycinky jsou taky super. Vubec po nich neni hlad!
19. Únor 2007 - 21:00
Lucie (anonym)
Až to přestanete jíst, tak znovu naberete. Tělo neošálíte. Jsou to jenom berličky, které vás ale nenaučí jíst jinak, zdravě a střídmě. Mám s tím bohaté zkušenosti. Jediná cesta k trvalému zhubnutí je změnit jídelníček, víc se hýbat a hlavně jinak myslet. Nic jiného nepomáhá.
20. Únor 2007 - 15:52
nikola (anonym)
Já si koupila tablety easyslim a jsou výborné, nemám po nich ani hlad, ani chut na sladké, stačí mi si vzít půlku dvakrát denně a hodně tím omezím jídlo i sladké. Nevíte někdo kde se dá v brně sehnat guareta superslim a nemáte někdo zkušenosti s ní?
24. Září 2007 - 9:29
Eva (anonym)
Kde mají nejlevnější tyčinky Guareta, poraďte?
13. Únor 2008 - 15:37
ivana (anonym)
Ahoj, ja to tady v brne vubec nemuzu sehnat, nevite nekdo, kde se to tady da koupit?
29. Únor 2008 - 15:09
Petra (anonym)
Ahoj, všechny produkty Guareta jsou k dispozici na internetu, nebo v lékárnách jsou také dost dobře dostupné a když je nemají není problém si je v lékárně do druhého dne objednat. Já si je tak objednávám jsou fakt skvělé hlavně vláknina Super slim tobolky...
7. Březen 2008 - 18:56
Mia (anonym)
A jak jsou cenově? Upravuji zažívání - zácpu?
4. Duben 2008 - 12:55
Irma (anonym)
Na netu to vyjde levněji?
29. Červen 2008 - 0:56
Dana (anonym)
Ahoj Péťo !! Ještě stále užíváš Tobolky Super Slim Guareta? Jaké s tím máš zpětně zkušenosti ? Opravdu tato vláknina pomáhá usměrnit se v jídle ? Co nějaké vedlejší účinky - zácpa, bolesti hlavy apod., neobjevily se ? Moc díky za info.Dana
7. Září 2008 - 16:05
Jindra (anonym)
Jíte někdo tyčinky Guareta? Jaké s nimi máte zkušenosti?
15. Září 2008 - 23:41
Návštěvník (anonym)
Jsou skvělé:každý si asi vybere oblíbenou příchuť.Já mám nejraději jablečnou a kokosovou. Měly by se hodně zapíjet vodou. Docela zaplácnou žaludek (výživová hodnota je jako 100g masa a 100g zeleniny).Obdobně používám vlákninu stejné firmy do jogurtu nebo tvarohu ap. Vyplatí se objednávat přes internet na www.drstanek.cz. Většině lidí pomáhá i proti zácpě, ale musí se hodně zapíjet, jinak má spíš opačné účinky. Někdo ale prý může ojediněle na vlákninu sebevíc zapíjenou reagovat zácpou.
16. Září 2008 - 14:01
Bohumil (anonym)
Produkty firmy Guareta jsou jistě kvalitní. Vím i o jiných produktech české výroby, na přírodním základě, neméně tak hodnotných s širokým "záběrem" účinnosti v rozumné cenové rwlaci. Jejich preventivní a léčebné účinky jsou ověřené a spolehlivé. Kdo by měl zájem poznat i něco jiného, nechť mi napíše na adresu: B.Jaeger"seznam.cz
16. Září 2008 - 15:45
Alena (anonym)
Tyčinky Guareta jsou dost dobrý (mohly by být levnější). Celkem slušně zasytí, když je pořádně zapijete vodou, podle návodu. Nejlíp mi chutná jogurtová a smetanová.
23. Září 2009 - 10:44
Petr (anonym)
Já jsem si teď koupil meruňkovou (novinka), ale nic moc.
15. Srpen 2010 - 21:59
kristufek (anonym)
Ahoj,máte někdo zkušenosti...Já jsem si zakoupila progam na 14 dní,který jsem opravdu dodržovala,cvičila denně 10 min na břicho a zhudla 10 kilo.Teď už jen dodržuji přesně 3.hodiny mezi jídlem a jím všechno,ale dětské porce.Hlad nemám a mám dole už 15 kilo.Smažím se vyhnout mastným jídlům a nejím sušenky a dortíky-prostě sladké.Jana
22. Březen 2012 - 8:06
eva (anonym)
Ahoj, beru to...No tyčinky se dají sníst,ale polévky a palačinky s pudinkem miluju.Asi co člověk,to jiná chuť a názor.Eva
22. Březen 2012 - 8:08
karlička (anonym)
Dobrý den, já jsem Guaretu používala také. Nemyslím si, že výrobky jsou cenově nákladné. Jeden den přísného režimu vyjde na 120 - 150 Kč, což myslím, že není mnoho. Věřím, že málokdo z nás projí za den méně. Jen oběd v centru Prahy v jídelně na kolik vyjde :-(. A navíc na Guaretě si pochutnám vždycky, jí ji i mé děti a také pes :-D. Chutná všem :-)
21. Leden 2013 - 10:08
MOnika (anonym)
Já jsem si zakoupila progam...to je strasne moc :( takove hubnuti prece neni ani zdrave, no nevim...
23. Srpen 2013 - 11:54
Karla (anonym)
Ahoj, taky mám dietní plán od Dr.Stanka a dietu Guaretu :-) Jsem moc spokojená, držím ji už podruhé, poprvé jsem zhubla za 10 dní 7 kg a cítila jsem se skvěle. Jejich výrobky jsou velmi kvalitní a jsou chutné. Všem vřele doporučuji.
9. Srpen 2015 - 13:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama