246 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

GREEN WAYS-ZKUŠENOSTI

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pastelka (anonym)
Prosím o zkušenosti s tímto doplňkem ke stravě,co je pravdy na jeho zázračnosti.Dostala jsem se k tomu náhodou,mám šanci pro ně pracovat,ale nezdají se mi reálné jejich příjmy.Děkuji.
8. Duben 2005 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Majkl (anonym)
Nevím jak to je s přijmama,ale podle toho co jsem viděl to pomáhá.Jedna paní, co nemohla skoro chodit a strasne ji pri kazdem kroku bolely nohy, tak ted uz chodi o hoodne lepe a neboli ji to.
13. Duben 2005 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Som zo Slovenska a Green Ways užívam krátko. Tomuto výrobku nedôverujem. Na Slovensku tento produkt stojí 3150,- Sk. Môže mi niekto poslať informácie ko?ko stojí v ČR. ďakujem
25. Červenec 2006 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
ahoj Simono, mám dobré zkušenosti, zelené potraviny nejsou výrobky, ale čisté přírodní produkty, je to o změně myšlení, o návratu k přírodě. Nemůžeme stále čekat, že někdo za nás něco udělá, musíme ten impuls vydat my za sebe.Klidně to jezte, ono Vám to bude pomáhat i bez vaší důvěřivosti. Cena v Česku je při přepočtu zcela shodná. Obraťte se na svého prodejce a o produktu si s ním znovu popovídejte. Za 3 měsíce byste měla pociťovat účinky-kdo je hodně citlivý, cítí je velice brzy. Vězte, že jste dostala do ruky přírodu a ty Vám přece nemá v ůmyslu ublížit :-) Mějte se moc hezky a buďte zdráva se zelenými potravinami. Kdybyste si chtěla se mnou psát podrobněji, napiěte svou adresu.
3. Srpen 2006 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Mladý ječmen a chlorella od firmy Green Ways...jděte do toho,super produkty.Mě moc pomohly
31. Leden 2007 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
míla (anonym)
Chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi mladým ječmenem od Green Ways a mladým ječmenem z lékárny?Děkuji
25. Únor 2007 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Zdravím, Mílo, na trhu jsou dva ječmeny, s vlákniou a bez. Pokud máte zájem o bližší info, zašlete mailovou adresu a já vám pošlu bližší informace. honzany"seznam.cz, www.zelenavyziva.cz
28. Únor 2007 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivdy (anonym)
Může mi prosím někdo poradit, zada se chlorela hodí také pro malé dítě? Nemůže pravidelně chodit na velkou a velice jí to zatěžuje a nás také. Chodí cca každý 4. den a s potížema. Jsou jí 3 roky a 3 měsíce. A jak by se to u tak malého dítěte mělo používat. Děkuji.
2. Březen 2007 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ječmen piji teprve měsíc a půl a mám výborné pocity. Trápilo mne nadýmání, křeče v břiše, zácpa, bolesti hlavy, hemroidy, únava...to vše jako zázrakem polevuje a navíc nemám chuť na kávu a zhubla jsem 3kila. Akorát jsem na začátku neustále chodila na toaletku :-), ale to jak se tělo čistilo. Mohu jen doporučit!! Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně, ale nic mi nepomáhalo. Naprosto souhlasím s Annou, nic zázračného jen"návrat k přírodě". Beru to jako součást každodenní stravy.Má cenu to zkusit, ale ne, že se někdo 2krát napije a myslí si, že ho to vyléčí. Krásný večer všem
11. Únor 2008 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pro Kláru : za prvé blahopřejí k dobrému rozhodnutí. Zelená cesta je opravdu nejen prospěšná, ale pro většinu lidí i nutná. Je nutno udělat krok zpátky od průmyslově zpracovaných potravin k rostlinné stravě.Pokud k používání Green Ways nepřibude změna ve stravovacích návycích, tak ta vláknina, která tam je opravdu pomůže vyčistit organismus, ale nebude trvale řešit mnoho problému, které se za léta nasbíraly.. U někoho to může být 40 dnů a u někoho i 100 dní. Mám dobré zkušenosti s podobným potravinovým doplňkem Fields off Greens, kde je klíčená pšenice, ječmen a hlavně vojtěška. Tato skladba alkalizuje a čistí krev, pomáhá řešit problémy ve střevě a velmi je prospěšná pro lidí s diabetem. Některé tyto zkušenosti najdete v knihovně webu www.aloe-gel.cz
11. Únor 2008 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
hans (anonym)
Tak především je potřeba říct, že Greenways je normální pyramida jako každá jiná. Takže podepíšete papír, že měsíčně odeberete tolik a tolik té sračky od někoho, kdo je o level výš, a pak sháníte ještě většího blbečka, který si to koupí od vás.
11. Říjen 2008 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dobrý den, najděte si jejich oficiální stránky, mají tam případ, jak vyléčili malinkého chlapečka po plastice konečníku. Já s tím mám dobré zkušenosti. Je moc hezké, jak tam píšou, že si děcka pak samy říkají o "zelené bonbónky", protože jako malí poznají, co je pro ně dobré. Přeji Vám hodně štěstí a zdraví do nového roku 2009.
5. Leden 2009 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
A+E (anonym)
Proti jarní únavě + očista - POUZE DUBEN - Nabízíme mimožádně BIO zelené potraviny Energy: mladý ječmen, řasa chlorella nebo spirulina. Dle vlastního výběru AKCI 1+1. Při zakoupení jednoho přípravku, posíláme DRUHÝ ZDARMA dle vlastního výběru. Objednávku nebo dotazy prosíme napsat na: eva.jm"seznam.cz Porovnejte s konkurencí Green Way. Na požádání zasíláme mailem srovnání obsahů a ekonomičnosti balení.
7. Duben 2009 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Prosím o zkušenosti s tímto...Dobrý den, green ways jsou skutečně přínosné, ovšem málo kvalitní a pro prodejce zbytečně nákladné. Na trh přichází novinka, ječmen kvalitnější a chutnější. A i pro případné prodejce jednodušší a levnější :-) www.biojecmen.cz
9. Prosinec 2009 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Tak především Zelená cesta někam vede. Chce nasměrovat člověka k zeleným potravinám, k obilovinám a luštěninám. Nechci opakovat to, co jsem napsal 11.2.2008, kdy jsem zde byl naposledy. Ta cesta je dobrá, ale cílem je změna stravovacích návyku tak, aby v týdenní stravě bylo dostatek ovoce, zeleniny, obilovin a luštěnin. Kdo se takto stravuje, nepotřebuje potravinové doplňky a jedno jak se jmenuji ( mluvíme jen o kvalitních naturálních produktech). Kdo na to nemá čas anebo dobré podvědomí, tak je pro něj nutností se zajímat o potravinové doplňky. Mám v Poradně zdraví vystavené od Grass Agebreaker GW jak zelený ječmen, tak Chlorellu Pyrenoidosa ale také Fields of Greens, kde je zelený ječmen, pšenice a vojtěška v jedné tabletě. Vše to jsou "Dietary Supplements". Ale znovu chci připomenout, že je to jen cesta nebo lépe řečeno most, jejímž cílem je trvala změna životního stylu. Jinak to nefunguje a když ano, tak jen na chvíli. A ještě poznámka, že jedna věc je kvalita produktu a jeho účinnost a druhá stránka mince je marketing firmy a za jakých podmínek se k tomu produktu dostanete. Ideální je, když jsou obě složky v harmonii. Někdy je skvělý produkt ale hrozná politika firmy. Ale to by bylo již mimo rámec této diskuse. Přejí všem hodně moudrosti při výběru jídelníčku. www.aloe-gel.cz
10. Prosinec 2009 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Tak především je potřeba...Milý Hansi, s firmou Green Ways spolupracuji 4 rokem a systém je velice vstřícný a spravedlivý, já jako student mám příjemný přivýdělek a nikdo a nic mě netlačí. Kdo chce pracovat na plno, má možnost si vydělat opravdu hodně. Kolik uděláš, tolik dostaneš zaplaceno a vůbec nejde o to, že si kupuješ výrobky od toho nad Tebou. Nejdříve se o něčem informujte, než to budete kritizovat. Green Ways je veliká příležitost!
21. Duben 2010 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Péťa (anonym)
S ječmínkem i řasou mám skvělé zkušenosti. Zbavili mě únavy a mnohaleté zácpy (kdo zná, ví jak to otravuje život), naprostě mě naplnili energií a člověk, od které to kupuji, mi dal skvělý servis a rady v užívání. Navíc se jedná o 100 % přírodní produkt, který neobsahuje NIC jiného, nic navíc - jen ryzí energii a zdraví, dá se říct, že jsem zdravý člověk.
29. Duben 2010 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Som zo Slovenska a Green Ways...Nechápu, pokud tento produkt užíváte krátkodobě, že o něm píšete, že mu nedůvěřujete. A pokud tomu tak je, tak ho prostě neužívejte!!!
9. Červen 2010 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Fiala (anonym)
Milý Hansi, s firmou Green...netlačí Tě nutný autoship?? to co říkáš je lehce zavádějící
30. Říjen 2010 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Není jednoduší si koupit v prodejně zdravé výživy sladkovodní řasu nebo ječmen, než rvát peníze dealerovi? Navíc, když člověk jí zdravě, nepotřebuje si kupovat tyto předražené "odpustky" za hříchy na těle.
30. Říjen 2010 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobrý večer, zajímalo by mě dávkování Chlorelly. Kolik mg denně mám sníst. Dostala jsem dvě různé informace...
30. Říjen 2010 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Není jednoduší si koupit v...Katko, evidentně nevíš nic ani o obchodě ani o stravování...
12. Listopad 2010 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Po 12 dnech mi odpověděla Kateřina. To je odpověď hodná inteligentní ženy...nebo dealerky.
13. Listopad 2010 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
MMě by spíš zajímalo zda je tedy nutné GW užívat už doživotně. Věřím, že to pomůže, absolvovala jsem i přednášku, ale nějak nejsem sto se zžít s pocitem, že budu pít ječmen a polykat řasu každý den až do smrti. Když je to o životním stylu, je to tedy tak že tímto nastartuju nějaké procesy v těle a do budoucna už je udržuju něčím jiným? Správnou stravou např.? Tuto otázku a hlavně odpověď na ní jsem tu ještě nenašla a zdá se že je tu spousta zasvěcenců... Díky.
30. Prosinec 2010 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Dobrý den, jak si zde čtu všechny ty příspěvky,tak jsem se rozhodla se taky svěřit.Firma GW je něco jako malý zázrak v dnešní prachem poseté době.Minulý rok jsem málem umřela můj život visel doslova na vlásku a doktoři mi jasně řekli,že můj život už nikdy nebude normální.Po 14ti dnech co jsem brala ječmen i řasu jsem byla úplně zdravá!Proto si také myslím,že všichni lidé,kteří tento výrobek nevyzkoušeli a pomlouvají ho by se nad sebou měli vážně zamyslet,protože se dobrovolně vyhýbají zdraví.
13. Únor 2011 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobrý den, jak si zde čtu...Tak dámy trochu reality, brala jsem tento produkt 2 roky, měl mě zbavit alergie, astmatu, zvýšit imunitu a snížit chudokrevnost, bohužel se nic z toho výrazně nezlepšilo. Ano zvýšila se mi nepatrně imunita, ale za 17 600 co mě to stálo, to opravdu nestálo!! Zázračné uzdravení po 14 dnech, "přírodní moderní myšlení" jsou pouze reklamní tahy, na které jsem bohužel skočila.. Neříkám, že to nemůže fungovat, ale ne za tyhle peníze.. Můj nynější švagr, který je docentem na Mendelově univerzitě, mi řekl že stejnou službu udělá obyčejný naklíčený ječmen. Takže pokud nechcete dát na to úžasně drahé přírodní myšlení a zázrak v sušeném prášku, nakličte si doma svůj vlasní ječmen a čerstvé výhonky snězte, je to chutnější a není to sušené. Dostanete do sebe daleko více živin a je to prakticky zadarmo..
27. Únor 2011 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den, jak si zde čtu...Prosim ta netrep dve na tri ze za 14 dni ta vylicil. Skor nez nemocna by som povedala ze si delerka.
22. Březen 2011 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra Širůček (anonym)
Zdravím tuto diskuzi :-) Osobně zelené užívám 2 roky a aktivně šířím osvětu o zelených potravinách (přednášky, prezentace, konzultace, detoxikační kůry, atd).Všem kteří mají zájem o zelené, nebo přemýšlí, zda je to pro ně vhodné, bych velice doporučil, aby se OSOBNĚ a to zdůraznuji potkali s člověkem od kterého se o zelených potravinách dozvěděli. Distributoři nejsou jen dodavatelé ale především jsou to odborníci v oboru (lze velice rychle poznat, kdo se v tématu orientuje, a kdo ne..). A s tímto člověkem si rozumně pohovořit,protože osobní konzultace je nenahraditelná. Zelené potraviny jsou často 1. krokem do světa lepší výživy a věřte, že budete potřebovat průvodce, někoho, kdo se Vám řekne co jíst a co ne nebo kam se obrátit pro kvalitní informace:-) Přeji hodně úspěchů s novým životním stylem.. Jindra
11. Duben 2011 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Kříž (anonym)
Není jednoduší si koupit v...Ahoj Katko. Bylo by to krásné, kdybychom si mohli v obchodech koupit "zdravé potraviny" ovoce, zeleninu atd. Bohužel se dnes většina těchto produktů pěstuje na "mrtvé půdě" a ty živiny a nutriční hodnoty tam prostě nejsou. Proto je dnes důležité investovat do těchto doplňků stravy abychom ty živiny a ostatní důležité látky organismu dodali. Je to na každém a jeho zodpovědnosti ke svému zdraví. Na první pohled se zdá že jsou tyto doplňky drahé, ale záleží na úhlu pohledu. Myslím, že v životě utratíme víc peněz za to co vlastně vůbec nepotřebujeme. A Proč od Dealera? Protože je to přímá cesta od Výrobce. Kdyby to bylo v obchodě, tak produkty cestou do obchodů ještě pár stovek "přiberou", sklady, marže atd. Myslím si že dobrý síťový marketing je cestou do budoucna ve vydělávání peněz. Přeji tobě i Všem pevné zdraví.
19. Duben 2011 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Tak dámy trochu reality,...Pěstování vlastního ječmene je ta nejhloupější věc co sem zatím o tomto fenoménu slyšela... za prvé tento ječmen se pěstuje v Utahu, kde není široko daleko žádná civilizace tím pádem ani žádný smog nebo něco podobného a na vaší zahrádce těchto výparů máte nespočetně... dále ten váš ,,lepší" ječmen obsahuje travní vlákninu která má velice ostré buňky a může vám závažně a nenapravitelně poškodit celý trávicí systém. A pokud vám po 2 letech GW moc nepomohly tak jediné východisko je špatné dávkování.
20. Duben 2011 - 16:31

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama