8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ginkgo biloba, guarana, memo+...

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
STUDENTI, taky nevite, co by jste do sebe ve zkouskovem nacpali, aby jste vydrzeli a aby Vam to palilo? Uz jste urcite vyzkouseli gingko bilobu, guaranu a dalsi pripravky...jake mate zkusenosti? Ja prave jim Memo Plus coz je kombinace guarany, biloby a echinacei a porad se mi zda, ze to nema nejake prevratne ucinky - mozna dyl vydrzim, ale mam pocity uzkosti a dokonce se mi chce brecet, kdyz ve zpravach ukazuji male pandy...
8. Červen 2003 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindřich (anonym)
No, já jsem nějak výrazný účinky taky nezpozoroval.
13. Říjen 2006 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
jonasch (anonym)
chce to cistý prach gurana a na vegetalismus.cz nejakou opravdu "mozkovou bylinu"
2. Červen 2008 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
STUDENTI, taky nevite, co by...to neni o tom, ze ti to ma palit. ale o tom, ze se vic soustredis. Ja se vzdycky laduju guaranou, memoplusem, kafama...a dokazu se pak dlouho soustredit, to jo, o to je pak vetsi vycerpanost. a inteligenci to bohuzel nezvysuje, haha.
1. Květen 2010 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
STUDENTI, taky nevite, co by...Mohu vám říci, že nejste sami, komu se chce brečet. Brečím dokonce i kvůli tomu, že se nemohu nic naučit.. A je mi všechno hrozně líto, víc než kdy předtím. Dnes jsem si koupila MemoPlus a jsem zvědavá. Doteď jsem brala Piracetam a taky nic.. nepomáhá, sice ho beru 2 tejdny jenom, ale prostě žádné změny nepociťuju.
8. Prosinec 2011 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Mohu vám říci, že nejste...ahoj Veru...já mam moc dobrou zkušenost s Brainstart, je to doplněk stravy,který obsahuje guaranu a také ginko na paměť, beru ho dva měsíce a je to lepší. Nejsem tak unavená a líp se soustředím. Stojí sice kolem pětistovky,ale je to balení na dva měsíce, tak to není taková hrůza, navíc je tam na netu (brainstart.cz) nějaká sleva při koupi dvou balení.
4. Prosinec 2012 - 8:10
Obrázek uživatele Návštěvník
dcvdcv (anonym)
Co není v hlavě, to ani prášky nezachrání.
4. Prosinec 2012 - 9:36

Přidat komentář

Reklama

Reklama