5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Giganto-papilární konjunktivitida

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Caty (anonym)
Lidičky, chci se zeptat, dá se giganto-papilární konjunktivitida vyléčit? Začnu takhle: 5 let vkuse jsem nosila kontaktní čočky (měsíční), které mi seděly. Po 5ti letech dennodenního nošení mi čočky v očích začaly "vadit", měla jsem oči suché, podrážděné, cítila jsem "cizí tělísko" v očích, oči mi červenaly, musela jsem čočky vytahovat. Pak jsem zkusila jiné čočky, bylo to to samé, pak ještě další čočky, opět následovala ta "nesnášenlivost". Vypěstovala jsem si citlivé oči, které nic nesnesou, musela jsem se i úplně přestat líčit, nesnesu žádnou tužku na oči, stíny, řasenku, ale ani odličovače, prostě NIC!!! Nosím už jen brýle, čočky už vůbec nemohu, naposledy jsem je měla v oku sotva hodinu, pak to bylo peklo, musela jsem je ihned vytáhnout a oči mě ještě 2 dny poté "bolely", řezaly, měla jsem je suché, hrůza! Ktomu mám i syndrom suchého oka, oční lékařka mi děla test na slzný film - tvorba slz NULOVÁ. Dennodenně kapu několikrát za den oční kapky (OPTIVE, střídám s OFTAGEL). Vadí mi ty hodně citlivé oči, tak se chci zeptat, jestli máte někdo podobný problém a jak se dá GPC léčit, odstranit. Oční lékařka tvrdí, že mám vevnitř ve víčkách nějakou "alergii", optometristka tvrdí, že mám silnou GPC (giganto-papilární konjunktivitidu) v kombinaci se snydromem suchého oka. Prosím, poraďte mi něco, co mám dělat! Oči mě dennodenně pálí, štípou, řežou, občas mě bolí i hlava, ráno od sebe nemůžu oči ani odlepit. Oční lékaři (byla jsem u 2) mi dali jen kapky OPTIVE, OFTAGEL a kapky na alergii ALERGO-COMOD. Nic víc! Děkuji! Taky nemohu trávit dlouhou dobu u počítače (možná i díky němu tohleto mám). Děkuji za rady!!!
25. Září 2011 - 1:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Caty (anonym)
Prosím, poraďte!
25. Září 2011 - 1:53
Obrázek uživatele Návštěvník
irena.hroudova (anonym)
V krajním případě se doporučuje uzávěr slzných cest implantátem, pomáhá udržet v oku jak vlastní slzy tak ty, co kapete. Může jít jen o přechodný stav, vydržte.
26. Listopad 2013 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Ženský, co si to zase vymešlíte? Já myslel, že jedině můžete mít Gigantomastii a to bude asi něco jiného.Co? To by asi bylo jiné potěšení pro oči.
27. Listopad 2013 - 11:42

Přidat komentář

Reklama

Reklama