39 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

GHC klinika - zkušenosti

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka Lebová (anonym)
Nemáte zkušenosti s klinikou GHC? Absolvovala jsem tam odstranění chloupků v podpaží metodou aestera a výsledkem byla bolest v podpaží, bohužel lékaři z této kliniky se k celému problému postavili tak, že se mnou přestali komunikovat a dělají mrtvé brouky. Dokonce - a to mě velice překvapilo - i ředitelka této kliniky se mnou nekomunikuje. Je to opravdu nehorázné jednání od kliniky, která se prsí takovou prestiží. Chtěla jsem dále užívat jejich služeb, ale bohužel jediné co mohu, je upozornit ostatní potenciální klienty, aby tuto kliniku nenavštěvovali. V případě, že platíte, chovají se k Vám s úctou, v případě, že je nějaký problém, vyřeší ho tím, že Vám doporučí služby psychoterapeuta (jako v mém případě) a přestanou s Vámi úplně komunikovat.
10. Listopad 2007 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana Babková (anonym)
Náhodou jsem narazila na tento příspěvek a přesto, že se do takových činností moc nehrnu, musím reagovat. Na klinice GHC jsem také byla a vlastně tam jsem stále. Začalo to stomatologií a v současné chvíli navštěvuji i dermatologii a jsem naprosto spokojená. Jsem přesvědčená o profesionalitě této kliniky.
22. Červenec 2008 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Krista (anonym)
Nerozumím moc tomu, co se Vlaďko stalo. Odstranění chloupků se nezdařilo? Nebo se zdařilo a pouze to bolelo víc než jsi čekala? Já jsem tam byla na konzulaci 2x a pokaždé spokojená. Zákrok co jsem chtěla mi dokonce rozmluvili.
22. Červenec 2008 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Na GHC jsem byl před pár lety kvůli dermatologickému problému.Překvapilo mě(pozitivně),jak při mém příchodu "vylétly" slečny v recepci do pozoru.Paní doktorka byla odborně zdatná,milá a hezká žena,takže si nemohu na nic stěžovat.Depilaci laserem jsem podstoupil později někde jinde,ale to spíše z důvodu nižši ceny na méně "luxusních" pracovištích,které si pochopitelně mohou dovolit při menší exkluzivitě prostředí i nižší ceny.Na GHC jsem ale chodil na kosmetiku a byl s ní velmi spokojen.Kosmetička byla také odborně zdatná a milá,kvalita její práce byla výborná.A navíc hezká ženská!Chtěl jsem tam zkusit i stomatologii,ale zdá se mi,(můj osobní názor),že zde GHC poněkud stagnuje.Mají prý sice jako jedni z mála v ČR CEREC (robotické zhotovování výplní) a ozon,ale v případě například zubních implantátů myslím,že bych stejně kvalitní získal možná levněji někde jinde,ale opět chápu vzhledem k exkluzivitě místa i budovy.Za pár let,jak jsem zjistil se ve stomatologii především v Praze zrodilo několik nových pracovišť,takže bych výběr stomatologie zvažoval...Jinak ale jako zákazník dávám GHC celkově známku 1-,což bych těžko dal některým jiným klinikám,které jsem navštívil.
22. Červenec 2008 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
MiroSušek (anonym)
Doporučuji Vám zajít si za psychiatrem. Vyžádat si posudek o Vašem bezvadném duševním stavu, poté ukon reklamujte
22. Červenec 2008 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Zaza (anonym)
Stomatologii na GHC fakt nezkoušejte, pokud si nechcete přidělat bolesti, chybička se někdy vloudí, někdy i vícekrát.
18. Září 2008 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Cerec a HealOzone, Vector, implantáty a bělení lampou dělá u nás nejmíň 7 až 10 soukromých pracovišť.
18. Září 2008 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Stomatologie není dobrá, to potvrzuji. Ovšem vrchol bylo, když mi trhali osmičku, všechno se událo s velkou pompou - chirurgický sál, hafo sester, ovšem doktor ani neuměl píchnout anestezii a řezal mi dáseň a rval mi zub zaživa s tvrzením, že nemůžu nic cítit. No, nebudu to víc rozvádět. S klasickým zubním ošetřením jsem taky nebyla spokojená, takže vážně stomatologii nedoporučuju.
18. Září 2008 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Na GHC klinice jsem absolvovala výměnu korunek předních zubů před dvěma lety a jsem absolutně spokojená.Vůbec není poznat, že zuby nejsou pravé.
9. Únor 2010 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef Carbol (anonym)
Pozor!!!!!!!!!!!Tato klinika už má na svědomí mnoho zmrzačených lidí!!!!!!Nemají registraci k této činnosti!!!!!!!!!Nedovoleně podnikají (další na magistrátu Praha!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. Duben 2010 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
viz dnešní pořad v televizi - případ ženy, ochrnuté po plastice břicha
12. Duben 2010 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
To jsem teda koukal!Jenom se mi potvrzuje to,že takovéto zákroky má provádět pracoviště,typu fakultní nemocnice.Nojo,ale když ony ty soukromé kliniky mají tak pěknou reklamu...
13. Duben 2010 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
GHC (anonym)
Dobrý den. Rádi bychom upozornili čtenáře blogu, že případ , o kterém informovala ČT není dosud dořešen: za patnáct let činnosti je to poprvé, co má některý klient pocit, že klinika mohla předejít vážným zdravotním potížím: My si to nemyslíme, ale to je jiná otázka.Příspěvek o mnoha zmrzačených lidech je opravdu nenávistný a nevíme, čím jsme si tu nenávist vysloužili. je ovšem hlavně nepravdivý. Děkujeme těm, co mají o naší práci dobré mínění, opravdu se snažíme pracovat maximálně šetrně a dobře.ghc
2. Listopad 2010 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
milada (anonym)
Já byla na klinice na zvětšení prsou,mé prsa byly po 2 dětech v dezolátním stavu,pan doktor ............. mě operoval a dal my imlantáty,mé prsa jsou velice pěkná a vypadají přirozeně. Pak jsem po jejich skušenostech šla i na liposukci,a také jsem byla moc spkojena. Nikdo není dokonalý,v každé nemocnici či klinice se něco stane,někdy se to dozvíme někdy ne. J sou to přeci jen lidi.Ten kdo pomlouvá kliniku či lékaře,je jen závistiví,zlý a nebo bohužel je to jeden s tisíců u kterého se nepovedlo co mělo. Ale určitě to ti lékaři a sestry nedělají schválně. Kdyby každý byl tak příjemní jako v klinice GHC PRAHA tak by bylo na světě mnohem líp. NEBUDTE ZLÍ LIDIČKY!!!!!!!!!!!!!!! JEDNOU SE VÁM TO NEVYPLATÍ!!!!!!!!!!!!!!
14. Leden 2011 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Byla jsem tam nedávno na preventivní vyšetření osteoporózy organizované ZP M-A.Všichni byli moc příjemní a milí, konzultace a vyšetření mi přinesly dobré výsledky.
22. Leden 2011 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ursus Mayor (anonym)
Během 8 měsíců kdy jsem na klinice GHC- bývalé to klinice pro SNB v Krakovské ul. na Praze 1 pracoval, zažil jsem celkem 3x příjezd sanitky záchrané služby. Důvodem bylo, že jím tam někdo z těch adeptů na krásu zkolaboval. GHC zkasírovala tučné honoráře a poplatník zdravotní pojišťovny pak musel zaplatit tu paseku, kterou tamní "odborníci" nadělali.
6. Únor 2011 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Colonel (anonym)
Dobře jim tak. Když zbytečně podstupují rizika operace proto, aby měli prsa jako Pamela a ani gram tuku na břiše. Kvůli takovým blbostem!!!!!!Pro paní Vlaďku: a to jsi čekala, že trvalé odstranění chlupů bude bezbolestné? Jojo, pracuje tam ta kouzelnice z Popelky, mávne kouzelnou hůlkou a chloupky zmizí. BEZBOLESTNĚ!!
6. Únor 2011 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Není to ta klinika, co provádí plastiky lidem, co účinkují v pořadu ,,O pár let mladší"? Tak to rozhodně není špatný...
7. Únor 2011 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Kory (anonym)
Během 8 měsíců kdy jsem...Hele, jednou zkolabovala (a snad i zemřela) i pacientka při operaci Dr. Měšťáka... A neznamená to, že by plastický operace neuměl. To nejde paušalizovat...
7. Únor 2011 - 0:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Úl (anonym)
Je to jejich blbost... Operace jsou riskantní i u nutných operací (slepák atd), narkóza zatěžuje tělo, atd atd... A nějaké krávy, které chtějí mít větší prsa nebo jsou líné si holit podpaží (čau Vlaďko), tak ať se pak nediví...
7. Únor 2011 - 0:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Úle a všichni Tobě podobní, kteří přispěli svým velmi oduševnělým názorem - Nekritizuj a neurážej ty, kteří chtějí nějak vypadat, to vypovídá o Tvé nízké inteligenci. Nemyslím si, že by Vlaďka a ostatní stáli o Tvůj názor k problematice, o které nemáš ani šajn. Pokud jsi muž, vsadím se, že bys takové nějaké "krávě" rád na ty zvětšený prsa sáhl - zřejmě z Tebe mluví hořká závist a nízké ego, jelikož zjevně u opačného pohlaví nemáš úspěch. Bohužel, operace atrofovaného mozku zatím na klinice neprovádí..smůla :o)
17. Únor 2011 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
pro: Mayor Ursu (anonym)
Během 8 měsíců kdy jsem......tys tam pracoval celých 8 měsíců?! To je obrovská pracovní zkušenost, viď? Pravděpodobně tě vyhodili za kvalitní přístup k práci a teď házíš špínu. Zkus někde vydržet déle a pak dávej moudra...
17. Únor 2011 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
renca1 (anonym)
ahoj, s touto klinikou splupracuji jako odborná kosmetička téměř 10 let. Mám mnoho klientek, které podstoupily různé zákroky a skutečně jsem nenašla nikoho nespokojeného. Na kliniku jezdím každý rok na semináře a je jednou z těch, kde je tak čisto, že jsem takovou sterilitu ještě nikde nezažila. (jsem z lékařské rodiny). Zákroky se zabývají takové lékařské kapacity, které jsou známé nejen v ČR a některé z nich můžete vidět i v médích (ti chytřejší vědí, že ne zbytečně).Ke spolupráci mne nikdo nenutí, je to moje volba, ale můžu doporučit, a to nedělám často.Ceny jsou sice vyšší, ale neřežou vás žádní začátečníci. Tak pa všichni,ahoj,Renča
17. Únor 2011 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ursus mayor (anonym)
...tys tam pracoval celých 8...Netykáme si, neseděli jsme spolu ve škarpě. A za těch osm měsíců jsem uviděl a pochopil více, nežli jiní za celý život. Proto můžu i rozdávat moudra. Tedy GHC-klinika se skládá mj.z "Guarant Hospital Company" a "Global Heathcare Centrum" Tyto firmy vlastní ¨(zatím) budovu v Krakovské ul.8 čp. 581 KÚ Praha-Nové město. Letmým pohledem do www.cuzk.cz, neboli katastru nemovitostí, lze zjistit, že tato budova resp. její čtyři vlastnické segmenty jsou zatíženy "zástavním právem smluvním", mají omezené dispoziční právo a jsou v EXEKUCI. Neboli mluvou vaší společenské vrstvy je tato krásná chytrá klinika pangrot, čili v p...li.
17. Duben 2011 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan Bednář (anonym)
...tys tam pracoval celých 8...Velevážená. Musím vás takto oslovit, neboť jste se nezmohla ani na přezdívku co se jí říká "Nick". Bezpředmětně a mimo mísu napadáte člověka, kterého neznáte. Kdyby ten pan U.M. uvedl, že ty sanitky, které odvážejí oběti GHC-kliniky viděl z chodníku, jistě ho napadnete, že je povaleč co nemá lepší věci na práci, než civět na vrata nějaké kliniky. Mně osobně by spíše zajímalo, je li to o těch sanitkách pravda. Díval jsem se do katastru a s těmi exekucemi to pravda je.Tudíž věřím i tomu, že nějaká klinika vyrábí pacienty veřejnému zdravotnictví. Pak se není co divit, že se nedostává peněz, třeba na dětské operace.
22. Duben 2011 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef Koštofrán (anonym)
...tys tam pracoval celých 8...Tak co bude s tou reakcí na to vaše nactiutrhání vy jedna Jedovatá slino. Plivete okolo, ale když dojde na lámání chleba ani neceknete. Uveďte prosím několik názorných a věcných důkazů, které by dokladovaly, že GHC klinika není jenom zařízení, které mrzačí za drahé peníze důvěřivé blbce, či spíše blpky. Ostatně masívní reklamní kampaň a mediální masáž, v neposlední řadě i na tomto serveru, mluví za své.
5. Květen 2011 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Milada (anonym)
Před několika měsíci jsem na GHC absolvovala plastickou operaci obličeje a očních víček. Kdybych si bývala tuto diskuzi přečetla předtím, pravděpodobně bych si tuto kliniku nevybrala. Ale nepřečetla a to je dobře. Nevím, jestli jsem zrovna já měla to štěstí, že moje operace proběhla bez problémů, nepřihodilo se nic zvláštního, žádná rychlá záchranka, prostě nic. A u dalších dvou klientek, které tam se mnou ležely - taky nic. Možná někoho zklamu, ale moje zkušenosti jsou pouze pozitivní, příjemné prostředí, absolutně profesionální a milý personál a hlavně výsledek na výbornou. Vůbec nevím, co bych ještě dodala, jen to, že jsem fakt hodně překvapená a připadám si, jako bych četla nějaký americký triller z lékařského prostředí. Kdyby se mě někdo zeptal na radu, jestli se má dát na této klinice operovat, bez váhání řeknu ANO.
8. Červen 2011 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Každý nemá to š (anonym)
Před několika měsíci jsem...paní Petra Podborská skončila po liposukci na renomované GHC-klinice ochrnutá a slepá. Případ sice vyšumněl, ale že by ta neš%tastná žena opět prohlédla, také nebylo dostatečně mediálně prokázáno. Takže, pokud nejste pouhá hlásná trouba krachující šarlatánské kliniky, o čemžto silně pochybuji, velebte pánaboha. že jste z tohop vyklouzla tak levně.
4. Červenec 2011 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Nemáte někdo zkušenosti se stomatologickým oddělením?
8. Září 2011 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já byla na klinice na...gramatika, gramatika, gramatika....ohledně obsahové části: 1 z tisíců...co by jste dělala vy, vážená, kdybyste byla tou jednou z tisíců?...na takto "špičkovém" pracovišti by se určitě neměli chovat ani jednomu z tisíců tímto způsobem: http://www.ceskatelevize.cz:8003/ct24/domaci/87168-reporteri-ct-po-nepovedene-liposukci-bricha-skoncila-ochrnuta/
10. Září 2011 - 7:54

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama