165 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Souhlasím s autorem. Bydlím...o jsou to ty Omegy?
24. Říjen 2012 - 15:05
Gaspar (anonym)
Zabývám se jako hoby...Vážený pane Ersepke, náhodou jsem narazi na Vaše názory o virguli a protkařství a dost mě to zaujalo. Nikdy jsem neslyšel a nečetl, že by virgule mohla být i z PVC. Vaše poznatky a výzkumy mě velice zajímají a chci Vás poprosit, zda byste nebyl ochoten mě zaslat nějakou Vaši studii hlavně z pohledu elektrotechniky. Fenoménem proutkařství se zabývám zcela vážně a hledám novátorské informace, ne blafy staré stovky let. Předem děkuji za Vaši ochotu. Gaspariny@seznam.cz
16. Říjen 2013 - 14:40
Lukáš Mrkva (anonym)
Dobrý den, začínám s měřením elektromagnetického smogu a kupuji měřící techniku. Ta sčítá hodnoty elektromagnetického vlnění většiny vlnových délek v reálném čase. Výsledek je v jednotkách mikrowatt/metr čtvereční. Cokoliv nad pět v místě spánku je velký problém. Nevěřte podložkám. Existují ověřené věci jako podklad pod barvu na stěnu, nebo sítě, které se dávají okolo postele a které odrážejí tato vlnění. Pokud máte zájem o měření napište na mrkvaostrava@gmail.com Nejhůře to odnášejí děti poruchami učení, autismem, hyperaktivitou, různými syndromy, sníženou imunitou atd... ale škodí to každému
17. Únor 2014 - 11:30
Simona (anonym)
Hezký večer, tak jsem...Můžu se zeptat na kontakt na paní Šimkovou??
14. Září 2014 - 9:14
bara (anonym)
Ahoj Ivko, zony...Ivko, dobry den, mam problemy s GPZ, stale se tomu venujete?, mohla byste, prosim poradit? diky bara uba@post.cz
20. Březen 2015 - 22:03
Jana (anonym)
Sluníčkové dny přeji...Dobrý večer. Ozvala by jste se mi prosim na mail? Vavrickova6@seznam.cz
25. Říjen 2015 - 20:59
Dalibora K z Os (anonym)
tento příspěvek jsem...Vážený pane Karásku s kolegou který leta měří jako senzibil zóny a další zajímavé skutečnosti, jsme po letech došli ke stejnému závěru jako Vy. Jediné zcela účinné je se místu vyhnout. U pyramid s velikostí základny kolem 15 - 30 cm ze dřeva, tvarem dle Cheopsovy z Egypta, máme teď asi z deseti druhů dřeva vyrobené, poklesla intenzita vlivu tak na 25 - 10 procent, podle intenzity a charakteru zóny a velikosti pyramidy. Což je vcelku slušný výsledek. Zdravím Pavel S z Prahy ps pana Andrese znám je to slušný člověk
31. Květen 2016 - 14:01
Katarína Bresko (anonym)
Dobrý deň, pána Jána Kordinu z firmy ADAM som vyhľadala na doporoučenie mojej dobrej známej, kvoli synovi(2,5 rokov). Od narodenia sa v noci budil s hysterickým plačom. Na pohotovosti aj dětská doktorka to označili za " nočný des" ale dodali, že je to zvláštne, lebo to deti majú až v neskoršom veku. Jeho budenie sa stupňovalo najma od polnoci do 4 hod rána - to bolo naozaj hrozné. Pán Kordina nám tu potvrdil geopat. zóny. Prehodiť postele sme nemali kde - skrz malý priestor, malé bývanie,tak sme zakúpili skrinku CHeops. Máte nárok ju dva týždne vyskúšať a ak nieste spokojný možte ju vrátiť. My sme si ju nechali:)Syn po troch dňoch začal úplne krásne spávať - je tomu už 4 mesiace a ja to stále považujem za zázrak:D Popri synovom spaní sa vyriešil aj moj problém s hlavou. Bolievala ma čo dva týždne a 4 mesiace ma už hlava nebolela. Do toho chaosu u nás, sa mi zlomila noha. Dvaja doktory ma posielali na operáciu, že to mám na zlom mieste, že sa mi to nezrastie a nakoniec sa mi to krásne zrástlo a nemusela som ísť na žiadnu operáciu. Veľké Vďaka pánu Kordinovi a tej skrinke - super věc :)
28. Říjen 2016 - 21:27
J.D. (anonym)
V Praze a Středočeském kraji se komplexní diagnostikou obytného prostoru zabývá "Centrum zdravý prostor" www.zdravyprostor.cz. Kdo upřednostňuje věcný a exaktní přístup k lokaci geopatogenních zón v obytném i veřejném prostoru, či na pozemcích, nalezne zde seriozní službu.
1. Prosinec 2017 - 15:41
Nic než (anonym)
hloupá reklama
1. Prosinec 2017 - 19:26
Eduard Boháč (anonym)
Dobrý den paní Věro, je...Dovoluji si aktualizovat www. stránky: www.geosan01.cz
23. Říjen 2018 - 17:16
Beatrix (anonym)
Na přemístěné posteli něco je- za zkoušku to stojí. Na geopatogenní zóny nevěřím, ale někde se cítím blbě a z někoho mám podrážděnost, jsem nesvá a nemám pro to žádný důvod. Poslouchejte svoje instinkty a pocity. Přeházet nábytek vždycky stojí zato. Já se dokonce přestěhovala z místa, které mě nevím proč štvalo. Naše nevědomí nám někdy ukáže problém třeba ve snu...
23. Říjen 2018 - 19:34
Ááále houby (anonym)
Na přemístěné posteli...houby, slavný soude...
23. Říjen 2018 - 21:23
no, (anonym)
Na přemístěné posteli...a čím to asi bude?náhoda?hmmm
24. Říjen 2018 - 16:16

Stránky

Přidat komentář