17858 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Annonym (anonym)
No mám se dobře hrát nemůžu ,takže na rok mám čistou hlavu ,jelikož jsem neustále zatloukal a zatloukal a dělal ze sebe pracovníka roku a člověka do kterého by nikdo neřekl že je gambler ,tak mám docela problém obejít nějak registr ,abych třeba hrál na někoho jiného na jiný účet nějak si to nedokážu představit ,losy mě netáhnou a Sportka už vůbec ,takže momentálně jsem to nějak vytěsnil z hlavy ideál by bylo kdyby registr byl na 5let ,rok mi přijde po té recivide málo ,sice po zápisu bych byl asi hodně nakrknuty ale 5 let je něco jiného
1. Srpen 2022 - 16:22
xxx (anonym)
Odpověď na No mám se dobře hrát nemůžu
Dobrý plán.
1. Srpen 2022 - 21:46
gembler z Prahy (anonym)
Zdravím všechny, koukám, že jsem zpět akorát po měsíci od posledního příspěvku. Moc vám děkuji za podporu, Xxx a Ali, vážím si toho. To je krásné, když se dokážeme podržet v těžkých časech :) Bojuju se svou finanční situací, jak to jde, ale jsem spokojenej :) Držme při sobě. Mějte se
4. Srpen 2022 - 21:47
Bouše (anonym)
Odpověď na Zdravím všechny, koukám, že
za měsíc tady budeš pražáku fňukat a bědovat
5. Srpen 2022 - 2:40
gembler z Prahy (anonym)
Odpověď na za měsíc tady budeš pražáku
To by se ti líbilo, co? :D Přemýšlel jsem, jestli má cenu na něco takového reagovat. Když ne kvůli tobě, tak kvůli ostatním ano. Vězte, že když jen tak lidem přejete špatný věci, něco je špatně.
5. Srpen 2022 - 22:28
Glok (anonym)
Odpověď na za měsíc tady budeš pražáku
Karma je zdarma
6. Srpen 2022 - 14:36
Xxx (anonym)
Odpověď na Zdravím všechny, koukám, že
Drž se brácho.Posrali jsme toho moc,ale lepší časy bez žumpy přijdou.
7. Srpen 2022 - 17:22

Stránky

Přidat komentář