14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Gamaglobulinové injekce

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Dobré odpoledne, dnes jsem přišel od doktorky s tím že od dneška budu chodit na gamaglobulinové injekce do zadku.Chci se zeptat je tu někdo kdo na ně chodí také?Pokud ano napiš na email
25. Duben 2012 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
auting.jr@sezna (anonym)
Od poloviny roku 2012 dostávám gamaglobulin či imunoglobulin injekce po bolerioze a cítím na vlastním těle, že mi pomáhají,snižují bolesti kloubů,svalů, zlepšují hybnost,o psychice ani nemluvím. Zde zatím nic více z důvodů v našem zdravotnictví. Zajímá mne, kdo Vám je aplikuje a kolik Vás to stojí. Řepa
29. Leden 2017 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabriela (anonym)
Dcera loni na jaře chodila na tyto injekce jednou za měsíc. Negativní reakce žádné neměla.
30. Leden 2017 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Panepavekjanech (anonym)
Ale bacha, je tam relativně vysoké riziko anafylaktického šoku. Ten se projeví řádově minuty po podání (udává se do 30 minut). Jedná se vlastně o velice rychlou a život ohrožující alergickou reakci. Jiné závažné vedlejší účinky bych neočekávala.
30. Leden 2017 - 1:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jake (anonym)
Externím podáním imunoglobulinů se zvýší celková hladina imunoglobulinů v těle a organismus je začne rychleji odbourávat - včetně těch vašich, které způsobují zdravotní problémy.
30. Leden 2017 - 1:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Picasso X. (anonym)
Právě že anafylaxe se...No to je teda pěkný... Že se na to někdo radši nevysere!
30. Leden 2017 - 1:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonymous (anonym)
Právě že anafylaxe se může projevit kdykoli. Většinou při prvním podání dojde jen k takzvané senzibilizaci, kdy si organismus může (ale taky nemusí - to je to, co nikdo nedokáže předpovědět) vytvořit protilátky proti látce, která se podává. Tyto protilátky se navážou na žírné buňky v těle a nic se dál neděje. Při druhém podání té samé látky se tato látka naváže na protilátky, které jsou navázány na povrchu žírných buněk a ze žírných buněk se v rekci na to uvolní různé substance, které vyvolají vlastní příznaky anafylaktické­ho šoku.
30. Leden 2017 - 1:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Czech Republic (anonym)
Zdravim vsechny, kteri si nechavaji pichat gamaglobulin, jako vsechno, ma i tento pripravek vedlejsi ucinky, mam lehce snizenou imunitu, chytnu mozne i nemozne, dle doktoru mi toho ale zase tolik neni. Uzivala jsem vsechno mozne, naposledy Isoprenosin, bolely mn klouby na rukou dost dlouho, pres leto mi to vysadili. ted mam gamaglobulinove injekce, nejdriv jsem dostala 2 jitou davku 3× po tydnu a uz to zacalo. Otoky rukou, tak, ze nesundam prstynky ani nenasadim, prsty jako burty, v noci to boli. MUDr. rika, ze to neni po tom, ale zacalo to tyden po druhe davce, neprestava to. Takze po cem to asi je…Jeste zkousim Wobenzym, ale hned tak mi neco nepomuze. Virozy mam seredne, opakovane, hnusne rymy, vzdycky se zanetem prudusek, do dnesni doby tak na vyhazov z prace, nikdo nesmi byt nemocny,,, alergie je vseho zakladem, lecba je ale ďablova zbraň. Tak si muzeme vybrat,,,Chci to vysadit.
30. Leden 2017 - 1:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Leslie (anonym)
Taky mám za sebou léčbu gamaglobulinem. Měla jsem narušenou imunitu, bývala jsem často nemocná se silnými a opakovanými projevy oparů na rtech, nosu, tvářích, bradě… Nutno dodat, pracuji jako učitelka v MŠ, kde je plno bacilů. Na imunologii mi zahájili léčbu prostřednictvím injekcí. Skutečně, první tři měsíce jsou hrozné, protože chytíte kde co (rýma, kašel, průdušky atd.),ale po třech měsících to ustoupí a já nebyla pomalu tři čtvrtě roku nemocná, ani rýma, ani nový výsev oparů a pracuji pořád stejně. Takže doporučuji vytrvat, bojovat, a výsledky budou…
30. Leden 2017 - 1:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Laurie (anonym)
To je jako očkování, nebo tak?
30. Leden 2017 - 1:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Mark (anonym)
Nene, gamaglobulin není očkování To je složka krevního séra, která obsahuje protilátky. Používá se na zvýšení imunity tím, že rovnou dodává protilátky, nenutí tělo nic vyrábět ( jako u očko). Injekce jsou bolestivé ( olejové) a docela na to org. reaguje, i teplotou, Přece jen jsou to bílkoviny.
30. Leden 2017 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Já mohu jen doporučit! Měla jsem velké potíže revmatického rázu, neustálé bolesti malých kloubů rukou a nohou, ztuhlost tak že jsem u pokladny nevytáhla drobné z peněženky...taky neustálé virózy a záněty průdušek... Až jsem se dostala na imunologii, začala jsem s injekcemi gamaglobulinu 1x týdně (pozor- po asi 2. nebo 3. injekci nastalo zhoršení, ale doktor říkal že je to výborné, že se aktivují v těle ty správné věci a postupy :) - opravdu to pak odeznělo) Potíže s klouby zmírnily, skoro o nich nevím a ráno se probouzím a nic mně neboli! :) Taky co se týče viróz - vnučka ze školky přinesla každou chvíli něco - nic jsem nechytla už od listopadu! Chodila jsem na inj. 1x týdně 2 měsíce, nyní 1x za 14 dní. U mně to funguje skvěle :)
19. Únor 2018 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
A jak tady někdo píše že injekce jsou bolestivé - trošku to štípe, ale nic co by nešlo vydržet, taky záleží jak je šikovná sestřička co to píchá - je třeba to aplikovat pomalu :) Ale nic hrozného to není :)
19. Únor 2018 - 10:21

Přidat komentář

Reklama

Reklama