112 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

furon a jiná diuretika

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Božena (anonym)
vím,že furon je na předpis . . . ale pár tabletek jsem si sehnala . . . Chci se zeptat : ZHUBLI JSTE po nem ??? ma preci odvodnovat a v tele je 70 % vody . . .tak doufam,ze to pujde dolu . . .jinak nevite o nejakých PŘÍRODNÍCH DIURETICÍCH ????? nejaké čaje nebo tak neco ne na predpis . . . děkuju Božena
5. Duben 2007 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Baculka (anonym)
Boženo jak to funguje..? zhubla jsi..?
31. Červenec 2007 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Furon, Furosemid, APO Furosemide, Dryptal, Furanthril, Furantral, Fursemid, Lasix patří mezi diuretika - léky navozující zvýšené močení.Podávají se například u srdeční nedostatečnosti, vysokého tlaku, u některých selhání ledvin a otoků různého původu. Z nežádoucích účinků: /až v 10%/ poruchy elektrolytové rovnováhy - K, Na, Mg, Ca, hypotenze, křečové stavy, zvýšení hladiny krevního cukru, zažívací obtíže, kožní reakce. Ještě chcete hubnout po Furonu?
31. Červenec 2007 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucia (anonym)
Ano potrebovala bych celou krabicku ale ten furon co ma zelene platicko. Muze mi to nekdo sehnat? Dekuji Lucia
10. Leden 2008 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Co to plácáte?jak můžete po diureticích zhubnout?Já použivám diuretika kvůli ledvinám!!!!!!!!
10. Leden 2008 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
ach jo (anonym)
Nechápu, jak se někdo může úplně dobrovolně ničit zdraví.
10. Leden 2008 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
no super, zhubla jsem 10 kilo po furosemidu fortem ! staci mit znamou zdrasvotni sestru a jde to dolu !
24. Leden 2008 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
__utmc=22592180 (anonym)
a funguje to !!!!!
24. Leden 2008 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tak to jsi frajerka,rveš zbytečně do sebe jedy!!!A zdravotní sestra je kráva,že ti to krade!!taky pracuji ve zdravotnictví,ale vživotě bych takovou kravinu nebrala!!!
25. Leden 2008 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
__.1199554094.1 (anonym)
to chčiješ jak koroptev co?:-)
25. Leden 2008 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jste úplně praštění?!? To si myslíte, že po nich ZHUBNETE? Vždyt jen odvádí vodu z těla, nezhubnete nic, jen vám klesne váha díky ztrátě vody, budete mít rozhozené vodní hospodářství i ionty a můžete skončt někde na JIP. Diuretika se používají jen v odůvodněných případech, úplně žasnu jak může být někdo praštěný.
26. Leden 2008 - 8:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Souhlas s Janou. Navíc mám od několika lékařů i varování, protože užívání diuretik může do budoucna způsobit inkontinenci. Jistě si mnozí vzpomenou také na případ herečky Heleny Růžičkové. Tu "slavný doktor" Středa "zhubl" o desítky kg vody. Byla z dehydratace na pokraji smrti. Existuje systém přírodních potravinových doplňků, které upravují v těle vodní hospodářství, a současně pomáhají odbourat tuky. Můžete si napsat na pas.sun"seznam.cz
26. Leden 2008 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Zdravím, vážným zájemcům/zájemkyním pomohu s hubnutím! Jedná se o sestavení osobního programu s poradenstvím po celou dobu hubnutí. Neslibuji zázraky, ale zdravé a trvalé hubnutí bez zdravotních problémů! Kontakt: linie.kondice.vitalita"seznam.cz
4. Březen 2008 - 2:11
Obrázek uživatele Návštěvník
ANETA (anonym)
HOLKY PRAŠTĚNÝ PŘESTANTE ŽRÁT A ZAČNĚTE JÍST FURON JSEM DOSTALA PRO SVÉHO PSA PROTOŽE MA ZAPLNĚNOU POHRUDNICI VODOU .JE TO LÉK PRO POTŘEBNÉ NE NA VAŠE EXPERIMENTY ZAMYSLETE SE NAD SEBOU
3. Březen 2009 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
nebožtík (anonym)
Hani měla bych zájem o Tvůj program, chci se zeptat, kolik se za to platí a na jaké bázi to děláš?
9. Březen 2009 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Chci se zeptat, jsem v pátém měsíci těhotenství a doteď jsem jako dietu užívala 5x denně gutalax....myslím že to má podobné účinky...nechci mít totiž tlusté dítě
9. Březen 2009 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
A chceš aby bylo blbé po tobě? tak v tom pokračuj.
9. Březen 2009 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Oskareta (anonym)
A až porodíš kostřičku potaženou kůží tak budeš spokojená? Nebuď husa, vyvíjející se plod si bere jen to, co potřebuje. A tukové buňky se začnou množit až po narození, v závislosti na tom, čím ho budeš krmit. Máš nejvyšší čas začít normálně jíst, protože tvému dítěti mohou některé látky chybět a v důsledku toho se bude špatně vyvíjet (vrozené vývojové vady). A aby se ti narodilo postižené dítě jen v důsledku tvé blbosti, to bych ti opravdu nepřála.
10. Březen 2009 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
V těhotenství nemáš držet žádné diety ani se cpát projímadly, máš jíst zdravě a příbrat 10-13 kilo, aby bylo dítě zdravé.
10. Březen 2009 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Holky, diuretika ani projímadla nejsou prostředky k hubnutí a pokud tyto léky nepotřebujete, tak je nejezte, jinak si tím ničíte své zdraví, v těhotenství zvlášť.
2. Květen 2009 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Milla (anonym)
Existují nějaká diuretika bez předpisu? Vždycky před menses jsem strašně oteklá,zadržuju vodu, mám strašně oteklé nohy a břicho a je to děsný. Pomohly by mi v těchto dnech diuretika?
2. Květen 2009 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Léky typu furon vám bohužel holky k shození nějakých kil nepomůže,respektive pomůže,ale jen dočasně a to velmi krátce.Pouze z vás vytahnou vodu,kterou opět zadržíte,protože voda je nezbytně nutná pro život a tělo si jí chrání(drží):)...furon je zneužíván kupříkladu kulturisty před soutěží nebo focením,aby stahli z podkoží poslední zbytky vody,dále jej pak zneužívají třeba boxeři,aby se dostali do své váhové kategorie,ale zapomeňte na to že s ním shodíte,naopak se ním lze až nepřekvapivě "dojebat" a narušit funkci ledvin nadobro!!!
7. Červenec 2009 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
J.Modra (anonym)
Furon ke zhubnuti nepomaha,chcete/li zhubnout, pomuze trvala jedine silna vule a kazen.
17. Srpen 2009 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída. (anonym)
Léky těmito léky neshodíte,ale kazíte si vnitřní orgány.Tyto léky se užívají na odvodnění,to znamená,máte trpíte nemocí vysokého tlaku,srce a voda se zadržuje v těle,máte oteklé hohy atd.Ale váhu máte stejnou,jen jste plná(ý),vody.na hubnutí nejlépe upravit jídelníček,sportovat.Hlavně být v dobré psychické kondici.Podívejte se ,někdy na primu na ten pořad o hubnutí,zbubnou,váží méně ale vypadají,že přibrali.Velmi názorně to vysvětlil lékař,deprese ,stresy a to se ukládá nejvíc na břiše.Zbytečně si nekazte zdraví,pak až se budete léčit s ledvinami,budete mít jediné přání být znovu zdravé.
17. Srpen 2009 - 7:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Víte co , baby jste blbí ,, at je každa jaka je , až přijde nemoc však vy zhubnete ani nebudete chtít....
17. Srpen 2009 - 9:05
Obrázek uživatele Návštěvník
PP (anonym)
Ano potrebovala bych celou...kolik ho potřebuješ ? no problem.  
22. Leden 2010 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
vím,že furon je na předpis...Proboha,co to berete za jedy.Stáhněte si z rapidshare pod NWO žalobu Dr.Matthiase Ratha. Proč nejíte superpotravinu sóju,nepijete zelený čaj?Mě Mengela zničila neléčením vysokého tlaku zdraví.Posílala mě na psychiatrii,byla líná zvednout tlustou prdel a změřit tlak.Na preventivce,to jsem ještě měl práci,za mnou přišla lékařka,vy ještě žijete?Máte 240/130.Žiju,ale s nesnesitelnými bolestmi hlavy,závratí a ztrátou paměti.Neseženu práci,od státu ani koruna,živí mě příbuzní.Dementa v bílém plášti se jen ušklíbla.Druhá Mengela mě léčila prenessou,hnojem,právě s diuretiky,které vyplavují arginin a hořčík,tolik nutný k léčení křečí v tepnách,které z působují vysoký tlak.Sója,zelený čaj,česnek,kuřata,(esenciální aminokyseliny,sója a zelený čaj odbourávají tuk)l-arginin,hořčík.Po samoléčbě,rok nechodím k Mengelům,v pořádku.Začínám s brigádama,snad seženu stálou praci.V 50.letech,než mi Mengela zničila zdraví na 20(býv.mokrej hasič).Pak na 100.Nyní po samoléčbě na těch 55.Mám hrůzu z ministerstva depopulace.
15. Duben 2010 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Kastelán (anonym)
Proboha,co to berete za...Vážený pane, zdraví jste si zničil sám, když jste aktivně nezjišťoval informace o tom, co by vaše příznaky mohly znamenat. Každý v téhle zemi má právo vyměnit lékaře a každý normální člověk se zajímá o svůj zdravotní stav. Je-li mu opravdu zle a jeho stav se nelepší, přece nečeká na to, co zjistí (a následně špatně léčí) jeden lékař.
30. Duben 2010 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
Furon, Furosemid, APO...dobry den prosim potrebuji poradit, mam podezreni ze se zavodnuji a to dost ale nejsem si jista. moje normalni vaha je 70-75 v prosinci jsem koukala je 90 a od ledna chodim denne na aerobic,spinning,body step,plavu no vsechno na 3-4 hodiny denne krome nedele, piji 3-5 litru denne vody,nejim chleba,brambory nic tucneho jen ryby a zeleninu, potim se jako blazen pri chuzi, nechodim moc nazachod na malou a ted po te tezke drine v posilce jsem se zvazila a mam 94 to uz neni mozny prece. tak me napadlo jestli se nezavodnuji. co myslite?? dekuji za radu predem
1. Květen 2010 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Judit (anonym)
vím,že furon je na předpis...chceš zhubnout???????Tak nežer
3. Květen 2010 - 15:05

Stránky

Přidat komentář