152 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Frigidní manželka?

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Rád bych znal váš názor. Je mi 35 let a vzal jsem si ženu starší o pět let. Problém je, že ačkoli si všemožně rozumíme, od začátku nám to neklape v sexu. Problém je její nezájem o vzrušování a nedejbože vyvrcholení. Orgasmus měla naposled před čtyřmi lety. Její představa tělesného sbližování spočívá ve vzájemném mazlení, hlazení, masážích. Samotná soulož jí nevzrušuje, po krátké době jí začne obtěžovat. Je citlivá na klitorisu, ale nepřeje si žádným způsobem toto místo dráždit. Vzrušování a vyvrcholení považuje za ztrátu energie, stojí jí to námahu o kterou nemá zájem. Lásku si představuje právě v tom vzájemném mazlení, ale bez orgasmu. Mně to velice vadí, toužím po jejím vrcholu stejně jako ho mívám já. Četnost našich styků je minimální, tak 2-3 za měsíc a to na můj popud. Ona by nemusela souložit vůbec. Také si sex tolik neužívám, protože jak jistě sami víte, nevzrušená žena je uvnitř stažená a nedostatečně vlhká. Ale pro mě je něco lepší než nic. Milování patří k lásce a špatně snáším tento vztah, kdy tělesně neprožíváme vzájemné odevzdání a uvolnění se. Mám pocit, že mi nedává jakýsi druh energie, že mě v tomhle šidí. Těžko se mi o tom píše, prostě to tak cítím. Neraďte mi prosím jako druh uspokojení masturbaci, to jsem se nemusel ženit. Díky.
30. Říjen 2010 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
lo (anonym)
najdi si milenku
1. Listopad 2010 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Trina (anonym)
Franto, představte si, co by asi napsala vaše žena... Mně osobně, a většině kamarádek, samotná soulož taky nic neříká. Orgasmus mám při orálním sexu a masáže a hlazení se mi taky líbí. (Taky ráda kouřím, mám ráda u chuť :) Ale nikdy by mě nenapadlo, chtít postavit nás milostnej život jenom na tom a pak se moc divit, že přítel neí spokojenej...
1. Listopad 2010 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Trino, nechápu v čem jsi Františkovi pomohla. Že jsou takhle na tom všechny ženy? To ale není pravda. Bohužel Františkova žena má k sexu svůj osobní přístup a jestli si od začátku nerozuměli v sexu, těžko bych teď hledala nějaké řešení. Nutit jí do něčeho, co nechce, to by nedělalo dobrotu. Hodně divná situace, ale určitě není normální, jak píše Trina.
1. Listopad 2010 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Trina (anonym)
No, já myslím, že sex je o kompromisech. On by měl dělat, co se líbí jí, a ona, co se líbí jemu.
1. Listopad 2010 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Franto, tak první co mě napadlo bylo, že pokud s ní chceš zůstat, tak budeš muset začít masturbovat, a to hodně. Sice takovou radu nechceš, ale věř tomu, že za pár let stejně u masturbace skončíš. Mám to doma v jistém smyslu podobné, jen s tím rozdílem, že moje žena naopak chce rychle zasunout a rychle se udělat a jakékoliv mazlení a třeba orální sex odmítá. A nejhorší na tom je, že když ji začnu hladit, tak mi řekne, že se jí to líbí, ale abych už ji nehladil. A vzrušená taky většinou nebývá a na to mi odpovídá, že vzrušená je, ale jen není vlhká, protože prý po porodech se to stává, že některé ženy nevlhnou. Zajímevé ale je, že na rozdíl od té Tvé sex vyžaduje. Taky to vůbec nechápu, ale právě díky masturbaci už to neřeším, naštěstí mě moje žena po tom všem už ani nepřitahuje ani nevzrušuje.
2. Listopad 2010 - 4:56
Obrázek uživatele Návštěvník
manželka (anonym)
Já to mám doma to samé,nechce se mi šukat s manželem ze kterého táhne chlast a smrdí potem,to opravdu radši nějakou rychlovku a bez líbačky,nebo chcete poblít,tak se chlapci zamyslete.
2. Listopad 2010 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Franto a proč sis jí bral? Myslím,že v 35 letech je souznění v sexu ještě docela důležité. Já bych teda nebyla s chlapem,který by mi v posteli alespoň trošku nevyhovoval.
2. Listopad 2010 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
lukáš (anonym)
Já to mám doma to...manželko... se s ním rozved když pije a smrdí, to není normální aby takový manžel byl
2. Listopad 2010 - 21:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Joni (anonym)
Jestli si jinak rozumíte a chceš s ní zůstat, tak si najdi milenku jen na sex.
2. Listopad 2010 - 23:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Rád bych znal váš názor....Ahoj Franto, měl jsem to samé, že bych to lépe nenapopsal. U nás východiskem byl rozchod...A byl jsem po smutku rád!!!S ní to bylo moc tlačíš seš hrubej atd..A ono to oprvdu pozdější partnerky viděli jinak..Vycvičila mě a nekeceme tak, že jsem to dopřál všem partnrkám po ní s takovou jistotou, že nevěří(většina měla první orgasmus)..A to co píšeš mě děsí moje partnerka a to promiň skoro každa má jeden až pět orgasmů..Promiň buď seš dřevo, kterýmu jí nebaví roztáhnout...nebo utíkej a hodně rychle!!Ať si nejde venčitele čoklů a né chlapa!!
3. Listopad 2010 - 4:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Franto, představte si, co by...Paní Tríno ani se neomluvím jste blbka:)O čem se tu bavíme??O vstahu bez jakékoliv orgasmu a to, že si ji uděláte jako většina žen při dobrém orálu nikoho nezajímá...naopak za ty sobecký kecí bych Vám přál pěknou mokvavou myko ať máte co utírat a škrabat a né tady schazovat lidi Vaším frigidnim vztahem...
3. Listopad 2010 - 5:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
najdi si milenkusouhlasím, horší je to svědomí
12. Říjen 2012 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Paní Tríno ani se...Luboši, koukám jedna je blbka, další je zase dřevo a jen TY si king. Ani se nedivím,že tvá partnerka byla "frigidní". Vedle tebe bych byla frigidka taky. Ty, co klátíš na počkání tě nejspíš moc neznají a nebo jsou stejné. Žít jen pro zásun, chlubit se jak každé děláš dobře, no blb si rozhodně ty. Trína nepsala tak špatně. Naopak. Holt neumíš ani číst a tvé vyjadřování je zmatené. Jdi zasouvat a neotravuj lidi.
12. Říjen 2012 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Na nic nečekej, stejně se nedočkáš. Rozveď se a hledej dál.
26. Květen 2013 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Igor (anonym)
Staré ženské po čtyřicítce už nefungujou,proto maj padesátníci mladé baby...
26. Květen 2013 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Igore, ty tele, ženský v tomto věku fungují nejlépe. Naopak, u pánů už to jde pomalu "dolů"
26. Květen 2013 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
:-)) (anonym)
Staré ženské po...No já teda nevím,kde ty informace bereš? Já byla frigidní hned před čtyřicítkou. Po padesátce jsem se rozvedla a ted si pár let užívám sex jako nikdy před tím! On totiž každý manžel očekává, že když už vztah má a doma manželku,že bude na sex mít chut jako on. Ale chlapi se o vztah musí starat!Bez toho zájmu a péče se dočkáte leda frigidtky-což je výhradně vina muže.
26. Květen 2013 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Kdybys nebyla b (anonym)
No já teda nevím,kde ty...Co se starou pizdou co čeká každý víkend nový divadýlko a má k tomu jen pocit, že nakonec chudáček podržela? Taky si nemáš brát každý líný brko a pak si po stěžovat..
27. Květen 2013 - 8:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Kde bereš (anonym)
Staré ženské po...tu jistotu? Je jedno jestli padesátník má sexu doma dost a kvalitního. Padesátník se chová jak puberťák. Aby mu ještě na starý kolena něco neuteklo. Mladé holky je berou protože jsou prachatý. Na padesátiletýho nýmanda každá ženská kašle. Padesátnice co se jednoho takovýho zbavila a je za to ráda.
27. Květen 2013 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
V hrobě Zlato (anonym)
tu jistotu? Je jedno jestli...Tak ať je ráda už si holka taky moc na tom světě neužije
27. Květen 2013 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Igore, ty tele, ženský v...Rychle, ne pomalu. Žel :-(
27. Květen 2013 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
:=)) (anonym)
Taky jsem si myslela,že jsem frigidní,když nemám chuť na sex se svým manželem,protože už mu po šedesátce moc nestojí a tím pádem ho moc necítím a dost se nadřu,když chci orgasmus.Jenže nedávno jsem byla ve společnosti muže,do kterého jsem dlouhodobě platonicky zamilovaná a děly se divy :=)
27. Květen 2013 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
platonicky? (anonym)
jaké divy? Mě to s manželem fungovalo, pak nefungovalo. Tak milenec fungovalo pak nefungovalo. Manžel teď funguje. Ta cesta musela být. Zdar a sílu a život v míru.
27. Květen 2013 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
datel (anonym)
No já teda nevím,kde ty...mam doma to same zena je studená ,sex jednou za měsíc a plno řeči okolo toho.Nevim co mam za vinu ze se taklhle chová,Delam doma co je potřeba v četne starání o dve detí a tohle je odpoved ,sex jednou za mesic!!!.Jak se tomu dá pomoc aby se zmenila porad ji mam rád a uz nevim kudy kam.
27. Květen 2013 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
:=)) (anonym)
Asi tak,že jeho přítomnost ve mně vyvolala nějakou hormonální bouři :=).Ale bohužel jsem si musela poradit sama,on se k ničemu neměl.Přesto mě přitahuje :=))Ve svém věku /57/ jsem vděčná i za autoerotiku,když není nic jiného :=)
27. Květen 2013 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiran (anonym)
No nevím.Už příští rok budeme mít s manželkou stříbrnou svatbu,takže jsem si myslel že jí asi trochu znám ale to je omyl.Jelikož mám sex rád a mám rád i svou manželku která to z neznámých důvodů už delší dobu nepotřebuje nebo nechce tak jsem už snad deset let postaven před neřešitelnou překážkou.Vím že nejde jen o tohle ale hraje to v tom hlavní roli!Nejsem žádnej škareda ani necita tak nevím co se stalo.Měl jsem mnoho šancí od mé lásky odejít a jsem na vážkách zda jsem to neměl udělat.Pokud mohu poradit těm kteří ještě nemají takové pouto jako já ke své rodině,tak se nerozhodujte a prchejte!!!
24. Srpen 2013 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Zděnek (anonym)
Něco,za co mi asi budou ženy nadávat. Moje milovaná děvčata. Dejte si ruku na srdce. Vy totiž nevíte co chcete a ta, která pomlouvá padesátníky, pro jejich stáří, ta je snad úplně mimo. Ta nerozumí životu a sexu také ne. Někdo chytrý přece řekl, že nejsou impotentní muži, že jsou jen něšikovné ženy. O tom jsem se několikrát přesvědčil. To je všě.
9. Únor 2014 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
Něco,za co mi asi budou...tohle se mi líbí ze všeho nejvíc. Proč si muži myslí že " žena která si ho nepostaví si to nezaslouží" Ale co opačně, muž který nedovede ženu vzrušit si ji nezaslouží?. Frigidní žena. No taky jsem si myslela že je to můj případ. To bylo doma. Muž byl cítit tu česnekem, tu pivínkem a nebo jinou lahůdkou. To pak chuť vážně přejde. Dělala jsem to jen že jsem to fakt opravdu potřebovala. Ale radost žádná :(
9. Únor 2014 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Tak to je ono! Každá jste si vysnila, že pro vás přijede princ na bílém koni a když se tak nestane, tak jste zklamané a nevíte na co by jste se vymluvily! Začnete hledat podněty pro vaše výmluvy, jednou je to, že je z něho cítit pivo, podruhé, že je utahaný z práce a potřetí, že vás neobskakuje jak by jste si přály a tak dále! Jen si vzpomeňte, jak jste se po porodu upnuly na malé a vše šlo stranou i bohožel manžel. Byl vám dobrý aby akorát vydělával na vaše potřeby, nic po vás nechtěl! Nic více jste mu nedovolila. Tak se potom nedivte, že až vám dětičky odrostli, tak už vedle vás najednou stál někdo jiný a také už měl jiné zájmy. Dost často se stává, že si také našel někoho jiného, kdo ho aspoň občas také pohladí a dokáže se také přitulit.Že to někdy nejste vy, je jen důsledek, ale plakat můžete jen sama nad sebou! Muži hold nemají rádi, že o nich víte jenom když něco chcete nebo potřebujete! Dost často se neradi muži něčeho doprošují. A změnit babu v dnešní době není tak těžké a třeba i za mladší! Teď si to můžete přebrat a třeba se i někam kousněte!
10. Únor 2014 - 13:48

Stránky

Přidat komentář