6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Footfetish-afrodiziakum

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Footlicker (anonym)
Tak mě napadlo, když všude slyším o problémech vzniklých z toho, že tradiční čínská medicína považuje prášek z rohu nosorožce za lék na ledacos, hlavně ale na potenci: Mohl by jako afrodiziakum a prostředek na zvýšení potence působit - pro nás, koho vzrušuje uctívání ženských nohou - prášek, který vzniká z pilování nehtů ženských nohou při jejich údržbě? Jen ale sehnat ženu, která by byla ochotna tuhle vzácnost poskytnout...
26. Listopad 2017 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Brr...připomnělo mi to slavný a docela hororový román Parfém, kdy pošahaný výrobce parfémů chce zachytit vůni nevinné dívy a tak ji zabije, aby z ní mohl ten parfém extrahovat. No tady by to nemuselo dojít tak daleko. Řekla bych, že nějakou ženu na tento pokud seženeš sndano, když nabídneš nějakou odměnu. Kdyby si měl přítelkyni, tak ta by to to třeba dala zadarmo. Nebo nemáš kámošku, které by si mohl říct?
1. Prosinec 2017 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
No můžeš zajít do nějakého pedikérského salonu a požádat o tento nezvyklý artikl.Já měla před lety přítele kterého nohy vzrušovaly a nejvíc když mi smrděly.Musím se přiznat že mě občas přivedl do rozpaků se svými požadavky:-)Ale je to celkem neškodná úchylka když je to v nějakých mezích.
2. Prosinec 2017 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Take miluji zenske nohy, kdyz co nejvic smrdi. Rad k nim cicham, libam je a olizuji. A take rad cicham k zenskym botam, kdyz jsou hodne citit.
2. Prosinec 2017 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Hlustvisihák (anonym)
Take miluji zenske nohy, kdyz...Ty abys tu nechyběl!Tobě ty smradlavý nohy úplně vymydlily makovici.
2. Prosinec 2017 - 17:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama