5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Focení v kostele

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Mariana (anonym)
Ráda si fotím v kostele mše, obzvlášť, když jsou nějaké slavnostní. Někteří lidi mi to vyčítají, ale já si přesto myslím, že by jim to nemělo vadit, protože alespoň ty fotky můžout vidět i ostatní třeba i nevěřící lidi a začnou pak tak třeba chodit do kostela a díky tomu se můžou obrátit na víru.Jaký máte na to názor vy?
15. Prosinec 2008 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Kid Lomihnát (anonym)
Fotit v kostele by se nemělo, protože se může i zloděj vydávat za věřícího, nafotit cenné starožitnosti, pomocí fotek sehnat kupce a pak kostel vykrást. Ze stejného důvodu se nesmí fotit v muzeech, zámkách apod. Krom toho si myslím že obracet nevěřící lidi na víru by nebylo správné, to už bylo v minulosti víckrát a vždycky to přineslo jen zlo. Jak by bylo Mariano tobě, kdyby tebe chtěl někdo obrátit na víru v jiné náboženství než které vyznáváš? Můj názor je ten, že víry a náboženství způsobují ve světě jen utrpení a měly by zaniknout. Kostely nechat jen jako historické památky.
15. Prosinec 2008 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíra (anonym)
Zákaz fotografování v kostelích, ač hojně rozšířený, je podle mě nesmyslný. Přece na tom není nic špatného a navíc, jak píše Mariana, to může být prospěšné a užitečné. Nepomýšlím hned na obracení lidí na víru, ale na docela obyčejnou propagaci krásných památek, které jsou často veřejnosti skryty, a to je přece škoda. Když se tam víc lidí vypraví, může to mít dokonce i finanční přínos, po kterém v dnešní době kdekdo žadoní. A zloději? Nezlobte se, ale to je úsměvný extrém. Ti když budou chtít, to stejně vykradou a fotky k tomu nebudou ani potřebovat.Fotit by se nemělo pouze při nejdůležitějším okamžiku katolické mše - proměňování (pozdvihování), kdy má být zachován naprostý klid.
15. Prosinec 2008 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
MY SI FOTILI SVATBU A I MĚLI VIDEO
15. Červen 2009 - 9:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama