15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Fobie z kluků?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
Ahoj všem, nevím, komu se s tímto svěřit. Zajímá mě, jestli má někdo podobný problém. Je mi přes dvacet a teď jsem zrovna už přes rok sama. Jeden klučina by chtěl se mnou chodit. Mně se líbí povahově i vzhledově. Problém je, že když má o mě kluk zájem a všímá si mě, tak mě najednou přestane přitahovat. Chci, aby mě ignoroval, abych ho musela já dobývat. Tak to tak udělal a zabralo to. Jenže mi pak dal ruku a malou pusu a já vypadala úplně vyděšeně. Kdyby se to stalo v soukromí, tak mi to nevadí, ale na veřejnosti dělám, že ho neznám, nevšímám si ho a děsně se stydím. Když s ním mluvím, tak jako s kamarádem. V hlavě mám pořád nejistoty, jestli dělám všechno dobře, rozmýšlím pro a proti, jestli si s ním začít, pozoruju na něm chyby, no jak blázen. Tak si říkám, jestli to má vůbec cenu, ale je pravda, že stejný problém jsem měla u svého bývalého. Jo a ještě jedna věc je,že jeden den se mi po něm strašně stýská, skoro brečím a druhý den ho vůbec nechci vidět, netěším se na něj. Dost mě to trápí a fakt si nevím rady.
20. Březen 2008 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Tohle neni fobie, to je nejaka jina dusevni porucha. Doporucuji konzultaci s psychiatrem.
20. Březen 2008 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nesmysl ! Podvedome se boji s nim mit vztah..Vedome mozna chce a strida se to v ni..
20. Březen 2008 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Takze at radsi poslechne podvedomi..
20. Březen 2008 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
No tak to mi bohužel moc nepomohlo. K psychiatrovi bych nešla, to si radši nějak pomůžu sama. To jen kdyby to bylo k nevydržení. Já doufám, že ten strach přejde.
20. Březen 2008 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
S tím podvědomím to je trošku pravda. A taky to bude mou povahou, jsem tišší a samotářská, ale láska mi chybí moc. Když jsem byla sama, měla jsem fakt hrozný krize.Lásku potřebuju, jen se bojím toho vykolejení. A taky jsem perfekcionistka.
20. Březen 2008 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Kiki, docela ti rozumím. Míval jsem problémy podobného druhu - potřeboval jsem dívku dobývat a byl jsem zvyklý na odmítání - nedal jsem se tím odradit a dál jsem dobýval - a najednou když ona udělala vstřícný krok, tak jakobych se toho zalekl a nevěděl jsem, co dál. Je v tom asi určitá nejistota z intimní blízkosti kombinovaná s tou potřebou dobývat. Mimochodem, nejsi taky ve znamení Ryb?
20. Březen 2008 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
indee (anonym)
ahoj kiki, mrkni na diskusi "Je normalni byt ve 30 pannou?" z konce ledna.. treba tam najdes nejaky napad:-)
20. Březen 2008 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
Ahoj Davide, ve znamení ryb nejsem, ale ve znamení štíra. Mimochodem, ten kluk je ryba. No a na tu diskusi "pannou ve 30 se podívám". Dnes mám toho kluka zase vidět, nevím, co mám dělat. Pořád mám v sobě pocity jo i ne. Včera jsem fakt kvůli tomu i brečela, byla jsem zoufalá. Nechci ublížit ani jednomu z nás, nevím, bojím se, že už jsem ten vlak rozjela a nedá se zastavit.
21. Březen 2008 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
No kiki, nechci tě zranit, ale to si musíš vybrat, buď s ním chceš chodit, nebo ne! Dáš li mu na jevo nesouhlas vícekrát a ještě k tomu zjistí, že na něm hledáš chyby, tak ti garantuju, že jeho zájem věčně nevydrží, zvlášť když je ryba. Vim o čem mluvim, já jsem taky ryba. A na perfekcionizmus zapomeň, to je vidět, že bys asi fakt měla poslechnout to podvědomí, není nic horšího pro chlapa než vědomí, že o něm ženská pochybuje!
21. Březen 2008 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Musím souhlasit s Janem. Taky jsem poznal holku co jsem se jí líbil a ona mě taky moc(a to komplexně). Jenže ona si stále nebyla jistá, jestli jsem pro ní dost dobrej, hledala na mě chyby a našla jich samozřejmě plno, byla dost hezká a taky náročná. To mě dost zranilo a postupně odradilo víc a víc a nakonec i já na ní našel plno chyb. No a pointa, nakonec o mě stála, ale já o ní už ne. A dneska jsem rád, že už jí nikdy nemusim vidět.
21. Březen 2008 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
Zdravím vás a děkuji za vaše názory. Věc se trošku změnila. Nemyslím si, že by pro mě ten kluk nebyl dost dobrej, právě naopak, je skvělej a chápe moji zdrženlivost. Vážim si ho za to. V životě se mnou moc hezky nezacházeli, tak mám trochu strach, hlavně se šíleně stydim a mám proto velký problém se seznamovat. Asi to byla nejistota a zbytečný myšlenky, který mě pořád pronásledovaly. Ale zase to nechci zakřiknout. Fakt je, že ho začínám mít ráda, jen mi dělá problém ty city vyjádřit. Ta nejistota, jak jsem psala na začátku ze mě opadla a doufám, že už se neobjeví.
22. Březen 2008 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
mary (anonym)
Já mám asi podobný problém. Kluka chci, ale když se někde náký oběví, i třeba který se mi líbí a má o mě zájem, tak hned už zase nechci. Neumim flirtovat, takže kluka asi neseženu. K psychiatrovi bych s tímhle asi nešla, nevím, jak bych mu to vysvětlila... Sama se snažím vždycky zachovat chladnou hlavu a dělat to, co by udělali ostatní, ale moc to nejde..
23. Červenec 2008 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Snaž se být hlavně sama sebou, aŤ se na tebe nenalepí kluk, který tě sice bude chválit a lichotit ti, ale pozděj zjistíš, že ho nechceš.
23. Červenec 2008 - 11:47

Přidat komentář

Reklama

Reklama