50 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Fluzak

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Ahoj všem. Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s užíváním tohoto přípravku a jak moc vám pomohl. Mě ho dnes předepsal lékař 20mg 2x denně, který řekl, že jsem potřeboval i tvorbu dopaminu, který některé atidepresiva nemají. Někdo to má rozdílné a tak by mě zajímal váš názor a taky za jak dlouho vám začal působit. Díky
12. Leden 2009 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Ahoj Luboši. Užívám Fluzak 20mg 1x denně asi čtvrtý měsíc. První týden byl hrozný, druhý ještě horší a třetí se to zlepšilo a zhruba po měsíci jsem cítila velké změny k lepšímu. Ovšem tento lék by se měl ordinovat i s pohodou,což není vždy jednoduché. I když ti bude špatně,nepřestávej ho užívat,výsledky se dostaví zhruba po třech až čtyřech týdnech. Stojí to za to. Vytrvej! Přeju ti hodně zdraví a té pohody. Měj se.
20. Leden 2009 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Věra: no, on je to už můj třetí lék, předtím coaxil, cipralex, ale tento prý doplnuje i dopamin. Rozhodně znám ty nepříjemné stavy při začátku braní. Zatím je to týden, tak uvidíme, jak to bude dál.
20. Leden 2009 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lubo (anonym)
Věře. Ještě jsem se chtěl zeptat, na jak velkou depresi ti byla ordinována tato dávka. díky:)
20. Leden 2009 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
No, ono to se mnou bylo složitější. Přestávala jsem úplně fungovat. Docházela jsem na neurologii,odkud mně poslali na eeg,ct,vep,magnetickou rezonanci. Všude mi něco našli. Tvrdili,že mám roztroušenou sklerozu.Skončila jsem u psychiatra,který mi předepsal Fluzak.Prý jde o dlouhodobý stres,ze kterého se vyvinula somatizační porucha a ta má za následek pokles dopaminu a serotoninu v mozku. Měla jsem neustálé změny nálad a také bolesti hlavy i celého těla. Je mi opravdu mnohem líp. Předtím jsem léky odmítala v domnění,že si to vyřeším sama. Jsem ráda,že hned první lék zabral. Každý jsme jiný,takže co funguje mě,nemusí fungovat tobě. Ale může. A doufám,že bude. Upřímně ti to přeju.
21. Leden 2009 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Děkuji moc, jinak já hodlám, až léky zaberou zničit i jejich příčinu a proto zkusím EFT. Zkuste se na to mrknout, pokud máte zájem, třeba by vám to pomohlo odstanit ten stres.
21. Leden 2009 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Ještě se chci zeptat, jak moc to u vás bylo zhoršený nazačátku druhého týdne. U mě je to horší, než nazačátku. Velké úzkosti, neschopnost myslet atd. takový menší tlak v hlavě. Díky za odpověd.
21. Leden 2009 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Bylo to tak špatné,že jsem volala doktorovi,jestli to mám vysadit. Právě ten druhý týden jsem měla velké úzkosti až panické stavy,v hlavě mi hučelo,všechno se mi v hlavě motalo a měla jsem pocit,že zešílím. Doktor řekl:"Vydržte!" Jinak ten EFT manuál mám vytisklý a jsem někde v půlce. Je to moc zajímavá metoda. A mám to štěstí,že sestřička u toho mého psychiatra je asistentka EFT centra. Takže mi s tím pomůže.
22. Leden 2009 - 6:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Tak to jsi mě uklidnila. tak to s tím eft je skvělé:) Rozhodně až s tím začneš a budeš míti nějaké výsledky, rád bych, abys mi napsala:)
23. Leden 2009 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Ahoj Věro. Prosím tě, ten třetí týden to postupně odeznívalo a nebo se ti jeden den prostě udělalo už o hodně líp? díky za odpověd taky napiš, jak pokračuješ s eft? Jo a měla jsi při snížené hladiny dopaminu probémy s pamětí a soustředěností? mě všechno zatím vypadává.
26. Leden 2009 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Ahoj Luboši. Ten třetí týden to bylo všelijaké,ovšem nedá se říct,že jako mávnutím kouzelného proutku,by to odeznělo. Zlepšovalo se to pomalu a došlo to až tak daleko,že jse se chvílema cítila šťasntná při pohledu na nějaký hezký strom. Jako bych v tu chvíli měla cizí oči.Problémy s pamětí a soustředěností k této problematice zřejmě patří,takže nezoufej a věř,bude líp! Až se někam pohnu s EFT,napíšu.
2. Únor 2009 - 6:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta
2. Únor 2009 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lemra (anonym)
Tady není místo pro šmelináře všeho druhu, tak táhni k čertu!
2. Únor 2009 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Karin (anonym)
Ahoj Luboši,Fluzak užívám sedm dní a nepociťuju žádné hrůzostrašné nevolnosti ani jiné děsy z vedlejších účinků. Na každého to opravdu působí jinak.
3. Březen 2009 - 3:14
Obrázek uživatele Návštěvník
jarda (anonym)
ja osobne beru fluzak 50mg+serlift50mg 1 krat denne uz 5 mesicu a nic. vazne se nic nezmenilo.tak nevim
30. Březen 2009 - 8:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Ahoj,peru již 18 den beru Fluzak 20 mg 1 tabletu obden.Někdy je to hrozny někdy ne.Doktorka říkala,že mám jen slabu depresu a mám šanci se ztoho uplně vylečit.Chci se zeptat někoho kdo by mi poradil zda se z deprese opravdu da vylečit a zda se nevrátí.A dale pry jsou i nějaká AD v době těhotenství pral to někdo?Nemužu byt zase předávkovana?Jsou to strední AD.Nerada bych dopadla jako Petr Mukk či K.Svoboda.Díky za rady ani si o tom nemám ským popovídat přítel moc nechape co prožívam a proč nechci ven.Venku jsem chodila jak ožrala a prepadaly mě strachy.Uz je to trochu lepší,ale v obchodě to ještě cítím a tak vždy rychle vystřelím ven.Nevím zda se to zpraví.
28. Květen 2010 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Antenn (anonym)
Ahoj, beru Fluzak 20mg 1 tabletu denně ráno už přes měsíc. Ze začátku mi trochu pomohl, ale teď mi to přijde pořád stejné. K doktorovi jdu až měsíc, myslíte, že si můžu sama zvýšit dávku? Věřím, že mi pomáhá, ale cítím, že potřebuji větší dávku. Brala bych buď 2 tablety ráno nebo 1 ráno 1 večer...?
17. Prosinec 2010 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
antenn (anonym)
Ahoj všem. Chtěl...ahoj
6. Únor 2011 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
antenn (anonym)
Ahoj,beru Fluzak už 6 měsíc 1 tab.denne ráno bez absolutních problémů,kromě toho,že sem se dostal ze závislosti na sex.Možná bych pořeboval ještěvetší dávku.Karel 44 let.
6. Únor 2011 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
vendelín (anonym)
jak vám všem působí fluzak na žaludek?mně je stále na zvracení po jeho požití.nevím zda mám pokračovat
9. Březen 2011 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
peťule (anonym)
Mám takový dotaz. Doktorka mi předepsala tento lék, protože už 5 let trpím PPP (poruchami příjmu potravy) a z toho 3 roky bulimií. Mám strach jak na mě tento lék bude působit, protože potřebuji normálně fungovat, chodit do školy, jedu za 14 dní na výměnný pobyt do Německa a tak podobně. Nechtěla jsem nikdy dojít k tomu, abych brala AD, ale poslední dobou už nemám na nic chuť ani sílu. Sport, který jsem milovala už mě dávno tolik nebaví a vše je pro mě spíše utrpení. Jsem apatická, často mám špatné nálady a jsem pořád hrozně unavená. Doufám, že mi tenhle lék pomůže se trochu odpíchnout a hlavně skoncovat s tou hroznou nemocí :-( - co myslíte vy?
23. Březen 2011 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
od podzima mám deprese,brala jsem cipralex a ted beru fluzak mám ale štípání v hlavě neví se stále proč je to ale nepříjemné co to muže dělat
31. Březen 2011 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
natali1006 (anonym)
Dobry den.Beru fluzac od včerejška.Mma bulimii 15 let a střidání s anorexií.Přišla jsem o dítě a mám v genech sebevražedné myšlenky.Děda se ve 38 zastřelil,tata ve 47 obesil.Do toho velký stres v rodině a vše kolem.Je mi po něm zle,nemůžu dychat,mam hrozne vykyvy nálad.Do toho beru 5 lexaurinu denne,mam chut se zabít,už dál nemůžu...Myslíte ,že mi muze pomoct?
16. Duben 2011 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Dobry den.Beru fluzac od...natali, nezoufej a určitě vytrvej s užíváním Fluzaku!...mě dělalo problémy brát ho celý měsíc, výkyvy nálad byly šílené, nechodila jsem mezi lidi, sebevražedné myšlenky byly ještě silnější...dnes jsem na fluzaku téměř rok a neříkám,že jsem v pořádku, ale můžu "normálně žít" a rozhodně je to o moc lepší..držím pěsti!
20. Duben 2011 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
monty-nega (anonym)
Dobry den.Beru fluzac od...pro natali:jestli ti někdo nakdákal,že máš v genech sebevražedné myšlenky,tak tě můžu říct,že takové "sebechoutky" mají dřív či později většina neli všichni lidé.Nemáme všichni stejné důvody proč to či ono je "senza" nápad i když si myslíš,že se to stává málokomu.......možná né tak čerstvě jako u tebe,ale každej si to podle mě švihl z každé rodiny,akorá to může být už tak dlouho,že se to ani neví...já kvůli tomu byl 2x v PL a nikdo jiný z mé přímé rodiny tam nebyl...aspon co vím...i když bych popřemejšlel,že pár našich tululum být mělo :D "komu chce se tam,pomozte mu tam",či jak se to říká.Já sem do toho PL došel s bumážkou sám a vím,že bych jinak tu noc doma už nepřežil.....ale co rodina a kamarádi....asi by zestárnuli nejmín o 10 let a to sem jim udělat nemoh,protože sem jejich přítel a né nepřítel a myslím,že mi rozumíš ;).A na tvůj ůkol na této naše planetě,či ulice za rohem má svůj čas.....nikdy netušíš kdo tě kdy bude velmi potřebovat,a tak nekoukej od kad to příde,protože od kad to příde to rozhodně čekat nebudeš,a to nemyslím zle ;-).čus
25. Září 2011 - 23:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Andie (anonym)
Prodám AD Fluzak s platnou expirací.Mám k dispozici více balení. V případě zájmu pište na email oleksova.and@email.cz
22. Srpen 2012 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
guess (anonym)
Dnes jsem vzala fluzak.Poprvé.Začala mě pálit žáha,jak mě nikdy nepálívá.Nevím jestli je to reakce.Asi mám taky vytrvat,že?Jak to tady čtu budu ráda,když mi sedne hned na poprvé.Coaxil jsem brala,ale nebyl k ničemu změnila jsem lékaře a je to herdek hned první sezení vidět.Přeju všem hodně lásky do srdcí a vytrvejme.
20. Září 2012 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
guess (anonym)
tak k fluzaku se přidal ještě rivotril.Fakt paráda.Je mi blbě,chce se mi spát a odpočívat,ale musím fungovat,jak to jen překročit?Třepu se a nedokážu normálně fungovat.
11. Říjen 2012 - 9:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jany (anonym)
Nejlepší lék FLUZAK
16. Říjen 2012 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Měla jsem několik antidepresiv,také pokus o sebevraždu. Nejdříve Zoloft, potom cipralex, ale nejlepší FLUZAK, jen to chce vydržet, působí asi za 4-5 týdnů.
16. Říjen 2012 - 11:07

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama