12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Flavon Max - proč BOJKOTOVAT

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Elsa (anonym)
Pokud možno bojkotujte výrobky FLAVONMAX. Proč? Je možné, že s nimi vyděláte v MLM spoustu peněz, obchod je obchod, koneckonců i v MLM se člověk musí obracet, aby něčeho dosáhl. Tady ale nejde o MLM. Maďarský výrobce deklarující recyklovatelnost, nejnižší ekologické zatížení, hrdost a pocit odpovědnosti za své okolí asi nevidí dále než na špičku svého nosu. A i když uvádí že, cituji: „Ve Flavonu jsme pochopili, že všechno, co děláme, má přímý dopad na naše životní prostředí a společnost", je to lež, nechápou nic. Pan László Gaál totiž holduje vybíjeni chráněných zvířat. Drtivá většina normálně myslících dealerů výživových doplňků má vztah také ke zdravému způsobu života a života si váží. Kdybyste ale věděli, čeho jste součástí a co podporujete, uvěřili byste celé té koncepci výrobce, že dělá všechno pro udržitelnost a má ohled na přírodu? Stačilo jen málo - investovat do něčeho užitečného. Zde se můžete podívat, jak se letos v květnu pan L.G. vydal na „lov" do Afriky: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=27717 Kliknutím na obrázek otevřete video. Pozor, přístup k videu je pro osoby starší 18 let. Komentáře také stoji za přečtení, stačí nastavit Google překlad, 99% lidí s takovým postojem nesouhlasí, nedivím se... No ale tak co, trofej lva získáte za nějaký ten milion korun a zebru skolíte už za pouhých 900 eur, tak za to vzrušení to stojí ne? Podařilo se vám spočítat, kolik zvířat padlo za Flavon? Můžeme se jen domýšlet, že na videu jsou jen ty „nejhrdinštější” kousky (střelba ze 14 metrů například). Další link: http://index.hu/gazdasag/2014/05/30/vadaszat/
8. Listopad 2014 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Elsa (anonym)
Pokud možno bojkotujte...Pro doplnění: zmíněný pan L.G. je sám majitel společnosti.
8. Listopad 2014 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Ja s tym nic neurobim ze niekto chodi do Afriky na lov. Jednu vec ale viem ze mojej malej 3-rocnej dcerke Flavon Kids pomohlo. Mesiace sme do nej pchali umele sirupy ktore vobec nepomohli. Chudera denne vyypila viacej sirupu ako vody a bez pozitivneho vysledku. Cela nasa rodina si to uz uziva a sme brutal zdravi!! Chripku od vtedy nepozname. A ked na tom niekto zarobi tak mi to nevadi. U farma firmach a lekarnach je to OK?? Vsetci zarabame na niecom/niekom.
31. Březen 2015 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Pokud možno bojkotujte...Ja s tym nic neurobim ze niekto chodi do Afriky na lov. Jednu vec ale viem ze mojej malej 3-rocnej dcerke Flavon Kids pomohlo. Mesiace sme do nej pchali umele sirupy ktore vobec nepomohli. Chudera denne vyypila viacej sirupu ako vody a bez pozitivneho vysledku. Cela nasa rodina si to uz uziva a sme brutal zdravi!! Chripku od vtedy nepozname. A ked na tom niekto zarobi tak mi to nevadi. U farma firmach a lekarnach je to OK?? Vsetci zarabame na niecom/niekom.
31. Březen 2015 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
jjj (anonym)
Pro doplnění: zmíněný...mmmm
21. Duben 2015 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
lily (anonym)
Ja s tym nic neurobim ze...Souhlasím s Váma !!! :) Kdyby autorka toho co tady napsala, věděla kolik moc takových případů je. Flavon je super přírodní lek. Je to prospěšné pro naše zdraví a to dost, takže ostatní kolik kdo na tom vydělá a co ve svém volnu dělá, mě nezajímá. :)
6. Leden 2016 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav Micza (anonym)
Pokud možno bojkotujte...Ten člověk, co zde píše je s největší pravděpodobností naprostý schizofrenik. Míchá jabka s hruškama. Záliba v lovu nemá nic společného s výrobou vynikajících vobků firmy FLAVON a s jejich terapetickou hodnotou. Věděl bych, kam tohoto pitomce poslat....až mu bude něco chybět, zřejmě půjde tam, odkud již není návratu...
27. Duben 2016 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
ten... kdo toho (anonym)
Poprosím Vás, přemýšlejte na chvilinku.... kdo je bez viny ať hodí kamenem.....znáte to? Každý má své slabiny, ale bojkotovat tak skvělé produkty od fenomenálního tvůrce doktora a profesora Zoltána Dinyi TO JE PŘEHNANÉ A DĚTINSKÉ. Produkty za nic nemohou.... TAK SE UŽ ZBAVTE SVÉHO HNĚVU A JEŠITNOSTI a stáhněte tyto bojkotové vzkazy ostatním . Děkuji Tolika lidem se tímto produktem již pomohlo , tak proč nedat tu možnost dalším?? V této kategorii - pomoci potřebným, ale i v prevenci Flavon nemá konkurenci!!!!!
30. Listopad 2016 - 0:08
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Pokud možno bojkotujte...No a co? Pro mně není rozdíl, jestli někdo zabije žirafu, nebo prase. Obojí jsou živé bytosti. Pokud jsou produkty dobré (nemohu posoudit, neznám je), tak proč je bojkotovat?
30. Listopad 2016 - 9:08
Obrázek uživatele flavon
flavon
Mám přítele z Afriky a jemu nejde do hlavy, jak my múžeme zabíjet zajace?!!?? Pre ně je to stejná exotika jako pro nás žirafa. Dokonce, my žirafi múžeme videt v ZOO ale on zajace ne! Je tu zima a raději tie výrobky Flavon kupte a požite aby alespoň vaše zdraví mělo naděj!
2. Prosinec 2016 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Příznivec zdrav (anonym)
Kdo chce sám přijít věcem na kloub :) je zván na přednášku tvůrce těchto FANATASTICKÝCH produktů kam? do Prahy, kdy? v květnu 2017.Podrobnosti Vám sdělím když mi napíšete na : flavonky@seznam.cz ,
28. Březen 2017 - 17:04

Přidat komentář

Reklama

Reklama