6162 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s nákusnou destičkou?V pátek mi doktorka nasadila rovnátka,nakonec odněkud vyndala takovou věc,vypadalo to jako umělé patro,nasadila mi to napevno do pusy a řekla,že je to nuté,abych si neukousl hornímy zuby spodní zámečky.Prý se mi bude hůř mluvit,ale není to prý tak hrozné.V puse to mám mít nasazené cca 3-4 měsíce.Při cestě domů mi v MHD zazvonil telefon,po pár větách jsem radši zavěsil,jelikož vedle sedící slečna se na mě dívala jako na dementa,vůbec neřeknu ř,š,č, a tvrdé souhlásky ani sykavky.Jestli jste někdo měl také nákusnou destičku,napište mi prosím vaše zkušenosti.Díky.
20. Červen 2020 - 18:19
Lucie (anonym)
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s rovnátkama po čtyřicítce?Manželovi je 42 a bude muset mít asi rovnátka. Díky za vaše postřehy a zkušenosti.Lucka.
14. Říjen 2020 - 16:34
Nikola (anonym)
Ahoj lidi,máte někdo zkušenost s mezičelistnímy tahy?Já je dostala dneska na ortodoncii a zatím jsem si moc nezvykla,hůř se mi otevírá pusa a taky se mi zdá,že hůř vyslovuju,mám je mít na navlíknutý na rovnátkách 12 hodin denně,cca čtyři měsíce.Jestli máte někdo zkušenosti tak napište jak jste to snášeli.Díky Nikola.
12. Leden 2021 - 19:37
Beruška (anonym)
Dobrý den, může se jít s fixním retainerem na magnetickou rezonanci? Z jakého kovu je vyroben?
18. Únor 2021 - 14:34
Ondřej (anonym)
Odpověď na Dobrý den, může se jít s
Na MR se s rovnatkama jít může musí Ti ale vyndat na ortodoncii oblouky že zámečku.
13. Březen 2021 - 17:46
Návštěvník (anonym)
Ahoj, nejaka divka, zena na pokec o tomto tematu live, treba u kavy, s fixnimi na obou patrech? Napis mi, prosim. Nartemiss@seznam.cz
31. Srpen 2021 - 22:19
Návštěvník (anonym)
"' + SELECT * FROM Users
10. Září 2021 - 16:55
Sandra (anonym)
Taky vám zůstaly po sundání rovnátek takové flíčky na zubech ? Pomůže mi bělení ?
16. Říjen 2021 - 23:57
Lenka (anonym)
nezkoušela si tu bělící pastu ? Ta by ti mohla pomoct :)
6. Listopad 2021 - 23:58
Lumpik (anonym)
Nebo si kup přímu tu sadu. Já mám tuto https://www.krasnyusmev.cz/vitalcare-white-pearl-system-na-beleni-zubu-130-ml a to teda je síla. Zuby mám úplně jiný, rozdíl tak 3 odstíny určitě.
7. Listopad 2021 - 21:05
Andy (anonym)
Odpověď na Taky vám zůstaly po sundání
Mně hodně pomohl bělící prášek co najdeš taky na stránkách krásný úsměv :)
12. Listopad 2021 - 23:17

Stránky

Přidat komentář