39 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Fimoza relativní

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Mam problem ze pri stoporeni penisu sa mi neda predkožka riadne stiahnut. Ale ked mam penis v kludnom stave, vtedy sa mi da stiahnut. Cize hygienu mozem v pohode dodrziavat. Je aj tato takzvana relativna fimoza dovod na obriezku ?
22. Listopad 2011 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Leoš (anonym)
Dobrý den, můj problém spočívá v tom, že při ztopořeném stavu mi nejde stáhnout předkožka a když se o to pokouším bolí to, když penis není ztopořený předkožka stáhnou jde bez problémů. Dočetl jsem se, že jde o zúženou předkožku neboli fimózu. Lze tento problém řešit i jinak nežli obřízkou? A jesli ne tak na kterém oddělení nemocnice tento zákrok provádějí? Předem děkuji za odpověď. Odpovědi prosim zasílejte na e-mail panda566@seznam.cz
16. Leden 2012 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Steve (anonym)
Pánové, tento problém se řeší obřízkou ... mám to taktéž za ssebou. Jiná možnost není. Jinak je to hrazeno plně pojišt'ovnou, takže za operaci neplatíte nic. Pouze se platí za pobyt v nemocnici na den (dnes 100Kč na den, 1. a poslední den jsou brány společně za jeden celý den) Pobudete si v nemocnici 4-5 dny. Pak se to hojí celkem pomalu, ale jiná cesta není. (cca 4-6 týdnů) info o zákroku najdete na internetu.
7. Listopad 2012 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pokud jde přeta (anonym)
Dobrý den, můj problém...není obřízka nutná. Chce to jen cvičit a přetahovat, přetahovat. Nejlépe za pomoci kortikoidní masti. Důvodem k obřízce je jedině fimóza, která nejde přetáhnout ani v klidu. Ta může být i místy srostlá se žaludem. Třeba když se s ní necvičí už od dětství. V některých prudérních rodinách se to stydí malému klukovi ukázat kvůli tomu, že takové cvičení s předkožkou má blízko k honění. Tím ale klukovi jenom zadělají na budoucí problém.
7. Listopad 2012 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Steve (anonym)
Zda nutná obřízka je či není posoudí odborník Urolog v jeho ambulanci po odborném skouknutí ... v tom se snad shodnem, ne? Jinak si myslím, že žádný mastičky stejně nepomůžou snad jen pokud to je problém v malém. Pokud je to větší problém a k tomu krátká uzdička, tak na to žádná mastička nepomůže - jedině skalpel ;-) Jinak kůže jako předkožka moc vytahovat nejde, hlavně to nejde moc praktikovat pomocí nějakých vytahovacích pomůcek, protože je to na penisu. To jen divoši v divočině umí vytahovat kůži na ledasčem ale zda i předkožku, to teda netuším :-) nejspíš to šmiknou jako rituál hned po narození, tak jako dělají i jiná náboženství. (Židé, Muslimové atd.)
8. Listopad 2012 - 16:44
Obrázek uživatele Návštěvník
robin (anonym)
Dobrý den, ztopořeném stavu mi nejde stáhnout předkožka a když se o to pokouším bolí to, když penis není ztopořený předkožka stáhnou jde bez problémů.Mám 15 let ,chtěl bych se zeptat musí o ty m vědět rodiče ?:/
16. Únor 2013 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Man (anonym)
Dobrý den, zjistil sem, že mám zřejmě Relativni Fimózu. U žádného lékaře jsem s tím ještě nebyl, je to pro mě celkem citlivé téma s ohledem na můj věk - 17. Chci se zeptat, jestli je obřízka nutné řešení, jak probíhá léčba, na co bych se měl připravit a tak dále.. Potom je tu ještě 1 věc. Sex jsem už měl, i s relativní fimózou, chci se tudíž zeptat, jestli je s tím nějaký problém? Nepřetáhnu předkožku úplně, ale sex proběhl bez potíží a oba jsme si ho užili. Tak jestli mi něco hrozí
31. Červenec 2013 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mudr. George (anonym)
Dobrý den Robine, myslím, že by o tom rodiče vědět měli. Je to sice těžké a trapné jim o tom povědět, ale určitě ti to pomůže. Držím palce
7. Srpen 2013 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mudr. George (anonym)
Dobrý den, zjistil sem, že...Dobrý den, myslím, že ve Vašem věku obřízka nutná není. Pokud sex proběhl bez potíží, jste schopen provést intimní hygienu a nejsou žádné potíže, tak si myslím, že není co řešit.
7. Srpen 2013 - 23:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Dobrý den, mě naštěstí jde přetáhnou obřízka jak v klidovém stavu, tak i v erekci. Jak jsem byl malý tak mi nešla pořádně přetáhnou avšak jak jsem byl vždy ve vaně, tak jsem se snažil a asi po měsíci mi, už šla aspoň v klidovém stavu. O pár týdnů později, už i bezproblémově v Erekci. No k věci... Chtěl bych to ještě zlepšit a tak se vás chci prosívám zeptat kde seženu tu kortikoidní mast. Hledal jsem na internetu, ale marně, prosím o radu.
22. Srpen 2013 - 7:35
Obrázek uživatele mudr.george
mudr.george
Dobrý den, mě naštěstí...Dobrý den Ondřeji, hledal jsem na internetu a nalezl jsem jen tento odkaz: http://www.lekynainternetu.cz/p/hydrocortison-leciva-mast-10-g/ Doufám, že Vám to pomohlo. ;-)
9. Září 2013 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
p (anonym)
zdar chlapi. měl jsem ten samý problém. obřízka třeba nebyla. Poradil mi starý lékař/rodinný přítel/ - stahovat co nejvíc v horké vodě, kůžičku důkladně promazávat KVALITNÍM olivovým olejem, aby nepraskala. Měsíc až dva tréninku a předkožka lítá jak blesk.
9. Září 2013 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
21.10 2013 09.2 (anonym)
Dobry den chci se zeptat manzel ma posl.rok problempse ztoporenim je mu 59 nemuzete mi poradit jak mu mohu pomoci?trapi se tim ale o lekar.pomoci nechce ani slyset dekuji jana
21. Říjen 2013 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
zdar chlapi. měl jsem ten...Dobrý den, mám též problém , nejde mi přetáhnout ani v klidovém stavu, myslíte že tato metoda s olivovým olejem a horkou koupelí zabere, na obřízku jse mi opravdu nechce jít,nechci být uplně bez předkožky. díky Petr
16. Prosinec 2013 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
johnny (anonym)
Dobrý den, mám též...Znám to též, bohužel tu platí "z hovna bič neupleteš", i od kámošů jsem slyšel podobnej příběh, mažeš, mažeš, honíš, mažeš, honíš, jo, jenže pořád je tam nějaké zúžení. Pak přijde ženská, ztopoří se Ti víc a jseš v prdeli, jak blbeček. A jestli ti to nejde stáhnout ani v klidu, tak si nedělej žádný naděje. Taky sem nechtěl řezat, abych byl furt "nahej", dneska mám komplet obřízku za sebou a nedám na ni dopustit. Taky tě varuju před jakejmasi částečnejma obřízkama, k hovnu. Trvalým a jasným řešením je jen stoprocentní obřízka. A ještě jsem nenarazil na ženskou, která by na to nadávala, každá už dneska ví, že je to pro ni lepší. A ví to už ta Tvoje ? Já jsem to té své řekl, vůbec jí to nevadilo, že bych byl obřezanej, naopak, podpořila mně ve všem. A neboj se toho, na holej žalud si zvyknš ajncvaj ...
26. Leden 2014 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Steve (anonym)
Přesně tak :-) olejíčky a jakési trénování je k hovnu ... to samé platí o částečné obřízce. Pokud JE problém, tak se musí i pořádně vyřešit.
26. Leden 2014 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
joe (anonym)
Hoši, mazal jsem, honil jsem, mazal jsem, honil jsem, pak mi tam rvali jakousi tyčinku, krve jak z prasete, mazal jsem, honil jsem, tak asi dva roky. Pak jsem se přestal bát a dneska mám obřízku, kompletní, nakrátko a bez uzdy. Doporučuji, nemá to chybu - jak říkají dámy ...
4. Únor 2014 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Steve (anonym)
Moje dáma problémy s tím určitě taky nemá :-) Naopak, žalud je větší takže pro ní asi určitě lepší. (překožka vlastně pořád stlačuje žalud k menšímu)
6. Únor 2014 - 3:54
Obrázek uživatele Návštěvník
tom (anonym)
Jo, udržovat si fimozu nemá smysl, sám nevěřím, že se to může zlepšit. Je to takový trapný, ale pomůže jenom operace. Pak je to supr, máte po problému. Sám jsem byl na obřízce v 17, doktor se mě ptal jaký mám představy o výsledku, tak jsem řek, že aby to pěkný a jizva co nejmenší. Trvalo to asi půlhoďku, mám jizvu hned za žaludem, skoro není vidět a odříznutou uzdičku. Hojilo se to tak měsic. No a žádná baba s tím problém neměla, akorát se každá strašně vyptává :) a myslím, že jsou ženský vesměs pro.
6. Únor 2014 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Dára (anonym)
Jo, udržovat si fimozu nemá...Je mnohem lepší třeba velká jizva než nestahnutelnej kryplík. Chlap co se bojí obřízky při fimoze není chlap, ale ubohá sračka. Co s takovým šulinem vlastně vůbec chcete dělat ?
13. Únor 2014 - 13:52
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Vidím, že ten Steve tu nakvákal hovadin, toto vlákno mi uniklo, v únoru jsem na doktorce ještě nebyl. Jsem tu sice už přes 6 let, ale měl jsem tu hodně dlouhou pauzu a hlavně, o toto téma jsem se vůbec nezajímal, teď jdu spát, protože jsme v noci nakládali. Podívám se na to asi až v úterý nebo ve středu, až budu zpátky v Čechách.
13. Červenec 2014 - 6:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Dobrý den, Syn má fimózu, tedy normálně přetáhnout může pokud není penis ztopořený ale v erekci je vidět špička a kus žaludu, je nutná operace? Děkuji
2. Srpen 2014 - 20:31
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Kolik je synovi let? Dle toho co vím, tak je obřízka zbytečná, i když některý "odborník" může říci opak. Dle dr. Maxe Stehra, šéfa dětské urologické kliniky v Mnichově a předsedy německé pediatrické asociace by měl svědomitý lékař nejprve nabídnout jiné řešení. Včera jsem na vláknu obřízka napsal příspěvek matky, která obešla více "odborníků", 5 z nich řeklo jednoznačně obřízka, až šestá doktorka to vyřešila pomocí onoho Triamcinolu bez obřízky do dvou měsíců. A to mu to nešlo přetáhnout v klidu ani kousek a při močení se mu dělal balónek. Jenže jako pražačka měla výhodu v oběhání více doktorů. O co by při obřízce přišel, se každý může dočíst na vlákně obřízka.
2. Srpen 2014 - 20:49
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Kolik je synovi let? Dle toho...Jen to nepřetahovat násilně bez oněch mastí bez konzultace s doktorem. Relativní fysiologická fimóza by se mohla kvůli popraskání a jizvám v patologickou a obřízka by ho pak neminula.
2. Srpen 2014 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominik (anonym)
Dobrý den, je mi 14 let a pravděpodobně trpím relativní fimozou (v klidu předkožku stáhnu,při erekci pouze částečně (cca do 1/3 žaludu)) je v tomto případě nutná obřízka,nebo stačí předkožku (v klidu)přetahovat? děkuji
8. Září 2014 - 1:47
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Někomu se to uvolní až v 18 nebo později. Dle výzkumů Jacoba Ostera je průměrný věk, kdy to jde snadno až 10,4 roku. Hlavně si to nedělej násilně, aby sis nepotrhal špičku, která je nejcitlivější částí tvého těla. Pak by tě operace a přinejmenším její amputace neminula. Dnes už na to existují účinné masti, při jejichž aplikaci se to uvolní. Hlavně si nenechej od doktora nakukat, že je nutná obřízka. Někteří to rádi dělají poněvadž i když to proplatí pojišťovna, tak z toho mají slušné peníze. Jenom by jsi tak zbytečně přišel o svá nejcitlivější erotogenní zakončení. K doktorovi si radši zajdi (stud není na místě) poněvadž je to pouze na předpis. Lepší je to pomocí masti, než si to potrhat.
8. Září 2014 - 7:58
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Dobrý den, je mi 14 let a...Jedna z těch mastí se jmenuje Triancenol.
8. Září 2014 - 8:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Dominiku určitě si dojdi k doktorovi a nennechávej to,samo se to nezlepší.Mám s tím určité zkušenosti protože něco podobného potkalo i mého syna.Při koupání když měl penis v klidu mu to šlo celá předkožka přetahnout a žaloudek obnažit.Ale když šel třeba po ránu čurat a měl ho ztopořeného,tak mu to šlo jen kousek a pak to bolelo.Byli jsme s tím u dětského lékaře a následně na malým zákroku.kdy mu obřízli ten zúžený koneček a vše se vyřešilo.
8. Září 2014 - 15:48
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Dominiku určitě si dojdi k...Jenže ten zůžený koneček - VYVÝŠENÝ PÁS, je podle nejnovějších Taylorových vůzkumů nejcitlivější část mužského těla, jsou tam speciální tělíska, která se jinde na penisu nevyskkytují. Dnes už existují asi tak už 10 let účinné masti. Operace jen v případě, kdy ty nezaberou. Z jiných fór vím, že existují doktoři, kteří ty masti odmítají předepisovat a hned řežou. To je však z jejich strany hrubé porušení bioetických principů.
8. Září 2014 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Synovi to moc pomohlo,zčásti má žalud obnažen a jsem ráda,že to vyřešilo problém a moho to jen doporučit kdo má takový problém.
8. Září 2014 - 16:02

Stránky

Přidat komentář