6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

fibrilace a flutter síní

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Miluše Hrubá (anonym)
Dobrý den. Prosím o laické informace ohledně fibrilace síní a flutteru síní. Tento problém sužuje již několik let moji 60ti letou maminku a v současné době by měla podstoupit chirurgický zákrok (katetrizační ablace), který již jednou neúspěšně podstoupila. Děkuji M. Hrubá'
5. Leden 2006 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Dandová Jana (anonym)
Dobrý den. Prosím o laické... V říjnu 2010 jsem podstoupila katetrizační ablaci zákrok se nepodařil ale tedˇmam flutter síní byla mě nabídnuta reablace, nevím co mám dělat?
19. Únor 2011 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka Janatov (anonym)
Loni jsem podstoupila katetrizační ablaci k odstranění fibrilaci síní výkon se nezdařil ale teď pro změnu mám flutter síní, co dělat dále ?
19. Únor 2011 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
jaroslav (anonym)
Dobrý den. Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s Fibrilaci síní a flutter síní. Před třemi lety jsem začal mít problémy s vysokým rytmem 120-140 a tlakem 82/40 Chodil jsem na kardio kde mi řekli že trpím na jistou nedomykavost a srdeční vadu. Posléze jsem navštívil jinou kardio ambulanci kde mi potvrdily že se o nedomykavost a srdeční vadu nejedná.Nýbrž o výše uvedenou arytmii. Je mi 51 let beru Warfarin který je potřeba často sledovat odběry.Při obtížích modřin na těle jsem navštívil nemocnici v motole kde mi zjistili hodnotu 3.74 Každý z doktorů mi přesně nevysvětlil proč mě (nás)tato nemoc postihla a hned se to řeší drahým zákrokem.Neprovedli mi ani pořádný krevní obraz...ani vyšetření štítné žlázy...prostě nic. Smířil jsem se že se s tím tedy nedá nic dělat než se jít hospitalizovat. Přičemž jsem sledoval na netu co se o tom píše a začal jsem experimentovat. V prvé řadě - stres,kouření a tím úbytek minerálů a vitamínů...by vám řekl každý doktor. V mém případě se tato nemoc nedá vyléčit než-li drahým zákrokem do kterého se nikomu nechce. Něco mi tu stále nehrálo. Proč nedošlo na řádné vyšetření krevního obrazu + štítné žlázy? (srdeční arytmii jsem měl skoro každý den večer když jsem odpočíval) Světe div se...na něco jsem přišel po logickém uvažování a malou studií na googlu. Začal jsem užívat Koenzym Q10 + doplněk stravy Hořčík a už pár dnů cítím klid, žádné chvění arytmie a i tlak se mi spravil. Netvrdím že to musí pomoct každému a za zkoušku nic nedáte. P.S. Je též divné že jsem byl vyslán na určitou nemocnici kam mi poslaly dokumentaci bez mého výběru nemocnice.To mám potom pocit že zdravotnictví je pouze o penězích(vím kolik stojí zákrok) Před zákrokem trvejte na odborném vyšetření S pozdravem Jarda
20. Srpen 2015 - 3:01
Obrázek uživatele Návštěvník
eva_krizova@hot (anonym)
Dobrý den. Rád bych se s...Dobrý den, Reaguji na vás příspěvek o arytmii. Mužů se vás zeptat když ste začal používat ten koenzym q10 a zbavil se fibrilace přestal jste brát ten Warfarin?
8. Říjen 2017 - 2:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama