19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

fetišismus, boty, silonky.

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Dobrý den, potřeboval bych radu, nevím zda mám už vyhledat nějakou pomoc, nebo se s tím smířit. Můj problém je že mě vzrušují dámské boty a silonky, čím víc spocené a nošené tím lepší. Nemám problém se s tím svěřit přítelkyni, které většinou svolí nebo to podnikám tajně, rád k silonkám čichám masturbuji na ně nebo rovnou do čerstvě sundané boty. Ale po čase mě vůně přítelčiných nožek a jejího potu přestane vzrušovat, tak hledám jinde. Naposledy u nás spala její kamarádka , byly jsme pařit na diskotéce a měla tělové silonky a baleríny ( ty mi hodně chutnají jelikož se v nich nožky opravdu hodně potí ) Tak jsem ji na ně celý večer koukal a přemýšlel jak se k ním dostanu, došli jsme domů a kamarádka si šla dát sprchu a šla si potom hned lehnout, přítelkyně nejspíš spala , neověřoval jsem si to protože jsme se trochu pohádali a před spaním spolu nemluvili. Šel jsem tedy na záchod a na koši na prádlo ležely silonky oné kamarádky , hned jsem je začal očuchávat a moc mi voněli, tak jsem se vydal do botníku pro jednu z jejích balerínek, byla ještě vevnitř teplá a kluzká od jijích nožek , silonky jsem si přetáhl na penis a masturboval , u toho jsem čichal k baleríně , opravdu jsem cítil že jsem na samotném vrcholu vzrušení, v tom se ale otevřeli dveře a došla tam přítelkyně , nedalo se nic dělat, řekla že jsem nechutný prase a odešla spát na gauč , další den mi řekla že tohle je na ni moc. Jak mám tohle vyřešit? Byla to náhoda že že se tam ta kamarádka sešla a nechala silonky na koši na prádlo , ale i tak skoo každý týden na internetu kupuji nošené silonky od nějaké holky nebo botky. Je tohle už opravdu moc?
1. Únor 2016 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
lola (anonym)
Dobrý den, potřeboval bych...Více mužů se sexuálně vzrušuje fetišem,pokud je žena oblečená v silonkách podvazkovém pásu a kozačkách vidím jak i ten můj je vzrušený.Někdy při návratu domů mne v pracovně ohne přes křeslo,nebo stůl vyhrne mi sukni jde do mne tvrdě.Já mu říkám že je zvíře,čuně,prasák.Jeho to ještě více vydráždí a podává takové výkony na které by se v posteli nezmohl.Ani krátká odvážná košilka jej tak nevzruší jako podvazky a punčochy.Pokud jsi ale tak na fetiši závislý,že je to patologické,potom vyhledej sexuologa.
3. Únor 2016 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Více mužů se sexuálně...Mě se líbí když partnerka předstírá amputaci svojí nožky!!Má jenom jako pahýl stehna.a
3. Únor 2016 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Take miluji aroma zenskych nozek. Take jsem si parkrat do obnonosenych damskych bot nandal jidlo a do druhe si nalil piti.
5. Únor 2016 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Srek (anonym)
Neres. Taky soustam pritelkyni baleriny. Kdyz k nam prijde kamoska nemam problem jeji boty profiknout taky. Baleriny me pritahuji z obleceni asi nejvic. Jsou super vonici. Jen strikat do nich.
20. Duben 2016 - 1:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Thomas (anonym)
Jak už tady bylo psáno, neřeš to. Mám to prakticky stejné, jako ty. Když jsem byl v pubertě a zjistil jsem, že se mi u holek ve škole mnohem víc líbí jejich nošené punčocháče a boty, byl jsem z toho hodně špatnej. Byl jsem kvůli tomu i u psychologa a sexuologa. Tam jsem se ale dozvěděl, že tohle se prostě léčit nedá a jelikož tím nikoho neohrožuju, maximálně tak sebe, když mě někdo přistihne, jako tebe, tak jsem se s tím smířil. Naštěstí jsem našel přítelkyni, která mi to nejen toleruje, ale i ji to těší, že je pro mě tak přitažlivá, že mi voní nejen ona samotná, ale i její oblečení. Takže nevěš hlavu, fetišistů jako jsi ty, nebo já, je spousta. Já si myslím, že když si o tom pořádně promluvíš s přítelkyní, tak to pochopí, a nebo najdeš časem jinou, která bude mít pro tohle pochopení.
20. Duben 2016 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
není to nic,co by se nedalo překousnout.Jsou horší věci.
20. Duben 2016 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Neblbni,neznám nic krásnějšího než nožky v silonkách a střevíček na jehle.
20. Duben 2016 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Neblbni,neznám nic...Nožky v silonkách? Tak to jo! Ale taková holka ,s amputovanou nožkou v polovině stehna a na pahýlu tu sillonku to je nádhera!!
20. Duben 2016 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Nožky v silonkách? Tak to...Holky ktere maji amputovany nozky a na pahylech stehen maji silonky jsou krasne.
5. Září 2016 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Holky ktere maji amputovany...Ja bych preferoval holku s jednou nozkou! Konec prazdne silonky urceny pro jeji chodidlo lytko a kolinko by ji vysel pres konec amputacniho pahylu stehna! Takovou holku mit. Ach jo.
5. Září 2016 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
kubik (anonym)
u me vedou bose nozky, hladka chodidla a hezky upravene nehtiky... to tecu, jen je vidim;-)
6. Září 2016 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
footfetish (anonym)
žádnou pomoc nehledej :-),nejsi blázen..taky mě strašně vzrušujou silonky a baleríny,a když má ještě holka francouzskou pedikuru,no v kalhotech se mi to hned sází ,sem rád že to přítelkyně vzala v pohodě a ráda mi to dělá nožkama :) peace všem.
14. Září 2016 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Punčocháčník Pe (anonym)
Vážení přátelé, já jsem na tom podobně. A dokonce si pod kalhoty 20-ti denové punčocháče běžně natahuji. Nedávno jsem se s mojí novou přítelkou vrátil pozdě večer domů, hned na prahu bytu jí vyzul vysoké kozačky a něžně jí zlíbal ještě teplá a mírně vlhká chodidla v tělových silonkách. Po odhození ošacení jí odnesl do ložnice a už jen v natržených silonkách se navzájem přivedli do osvobozujícího vyvrcholení. Zvláště jsem si užíval pozici, kdy přítelka ležela na zádech, já do ní hluboko pronikal, zároveň si přidržoval její vonící chodidla v punčocháčích na nose a zhluboka nasával jejich opravdovou ženskou tělesnou živočišnou vůni. Byla jemně zapocená a ohromně vzrušující. Zkrátka nádhera ! Miluji totiž vůni ženských chodidel v nošených silonkách. Samozřejmě jsem musel nasát i vůni uvnitř jejích elegantních vysokých kozaček. A ještě jeden příjemný zážitek na tohle zajímavé téma. V domě o patro níž bydlí mladá pohledná panička s hezkýma štíhlýma nohama. Když jí vidím v silonkách a vysokých černých kozačkách, polykám naprázdno. Před pár dny jsem se vracel pozdě v noci domů a co nevidím, nechala si své kozačky přes noc před dveřmi bytu. Nevydržel jsem, kozačky vzal a ještě na schodišti zhluboka nasával opojnou vůni uvnitř botiček. A při představě těch jejích voňavých štíhlých nožek v punčocháčích mi ihned maximálně ztvrdlo v rozkroku. Do bytu bych to už asi nevydržel, takže ještě na schodech jsem si v pase stáhnul punčocháče, s jednou kozačkou na nose a hlubokým nasávaním její vůně jsem si druhou kozačku nasadil na tvrdýho jak nejvíc šla a po chvilce tření a nasávání mohutně vystříkal vnitřek botičky. Ovšem pak nastal noční kolotoč ohledně vytření vnitřku kozačky včetně vložky, celkové vysušení a vrácení zpět před byt. A opětně vůně uvnitř jejích kozaček byla jemně zapocená a velice vzrušující, nebeská, opojná, rajská. Samozřejmě by bylo lepší mít u nosu a nasávat přímo vůni jejích chodidel v nošených silonkách, ale i tak to byla příjemná noc.
17. Prosinec 2016 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
martik (anonym)
jsem normalni chlap ale mne strasne vzrusujou danske silonky. vzrusujou mne jen pruhledne maximalne 20 den a hlavne cerny. uplne mne to stve protoze venku kdyz jde slecna v silonkach a na podpadkach tak uplne silim vzrusenim a chtel bech ty nohy hladit a libat. ono mi to velice chybi zena ktera by je nosila pro mne porad tak si je kupuju a nosim je doma. nechapu to ale od mala mne to vzrusuje a staci jen zene oblict sukni silonky a podpadky a jsem do ni blazen. chtel bych se seznamit s takovou slecnou ktera by mi spim pomohla a v silonkach pro mne chodila rada udelal by pro ni vse.
20. Březen 2018 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Slečna (anonym)
jsem normalni chlap ale mne...všechny šílíme, až nás budeš očumovat Emile. Dej si plenu a zalez
20. Březen 2018 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Prodám nošené b (anonym)
Ahojky, jestli máš zájem o nošené botky nebo silonečky... stačí mi napsat, moc ráda se s tebou domluvím :) Nabídka je trvalá, neboj se kdykoliv ozvat ;) Kontakt: happyshiny-girl@seznam.cz
17. Září 2018 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
:-)))sm.dm byla jsem...Je vidět že v" demokratickém" státě mají i blázni přístup ke všemu.
19. Září 2018 - 10:56

Přidat komentář

Reklama

Reklama