20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Fetiš na gymnastky

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
Ahoj, nejsem sexuolog, takže nejsem sice schopen 100% stanovit, jestli to je nebo není fetiš, ale spíš mi přijde, že ano. Už delší dobu mě slně vzrušují gymnastky. Nemyslím tím ale jen holky co tento sport dělají jako takové, ale gymnastky oblečené do gymnastického trikotu předvádějící gymnastické cviky. Konkrétně jde o následující: - Gymnastky jako takové jsou velmi často holky k nakousnutí. Jsou velmi pružné, mají dokonale vysportovanou postavu s pěknýma nohama, super pevným kulatým zadkem, a když to vše ještě korunuje vyvinuté poprsí je to vrchol dokonalosti. - Při cvičení dokážou předvádět úžasné věci. Salto na kladině, roznožku celou ve vzduchu kdy se o kladinu opírají jen rukama, roznožku nohama vzhůru ve stoje na rukou, atd. - Co však vše graduje nejspíše ve fetiš je trikot, který při tom nosí. Kus často velmi tenké a pružné látky, který těsně jak jen to jde obepíná to nádherné vysportované tělo. Trikot spíše rafinovaně odhaluje než zakrývá a postupně během gymnastické sestavy ledacos odhalí. Dojde k jeho zaříznutí mezi hýždě, takže ten nádherný kulatý zadek je pěkně vystavený. Nebo dojde ke sklouznutí a odhalení velké části hýždě. Někdy když gymnastka nemá pod trikotem prádlo je možné vidět bradavky, nebo dojde i k zaříznutí mezi stydké pysky (bohužel to už moc často ne, protože holky začaly přes klín nosit takovou vložku, aby se to nestalo, takže to co často vypadá, jako pěkně vyboulená vagína není vagína ale tato vložka). Nejvíce se mi líbí lesklé trikoty s vykrojením vysoko nad kyčle. Poslední dobou pro mě gymnastická sestava je spíše než sportovní výstup erotické představení. Můj sexuální sen je mít v posteli gymnastku oblečenou do pěkného trikotu, která bude předvádět různé cviky, nechá se ode mě při tom osahávat a olizovat, a nakonec z trikotu svléknout úplně do naha. Myslíte, že se toto dá klasifikovat jako fetiš? Máte někdo podobné zaměření? Díky
23. Březen 2015 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Něco (anonym)
Ahoj, nejsem sexuolog,...podobného ted čtu.Záleží,jestli tě dokáže ta žena vzrušit i bez toho dresu,pokud ano,pak bud v klidu,je to normální,co se ti víc líbí.Ale,pokud tě to vzruší jenom pokud má ta žena dres,pak už je to úchylka,ale ne nějak nebezpečná.Podle toho co píšeš si myslím,že se o úchylku ani nejedná,pouze dáváš přednost gymnastkám a dresu,který se ti na nich líbí.
24. Březen 2015 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Ahoj, nejsem sexuolog,...Nebo si možná Aleši skrytý gay,protože gymnastky mají postavy jako chlapci.Ženská postava je s boky a zaoblená.Ale tito hošíci samá ruka samá noha nejsou ženami jak má žena být.
24. Březen 2015 - 12:26
Obrázek uživatele ales1978
ales1978
Nebo si možná Aleši...Tak toho bych se asi nebál. Samozřejmě záleží případ od případu, ale třeba zrovna tyhle mi moc jako hošíci nepřijdou a že nejsou oblé taky ne: Sandra Izbasa, Nastia Liukin, Maroney Mckayla, Catalina Ponor. Našel bych i lepší (kulatější zadek, větší kozy, ...)
24. Březen 2015 - 17:22
Obrázek uživatele ales1978
ales1978
podobného ted...Je fakt, že v samém důsledku mě víc zajímá co je pod dresem. Dres spíš beru jako možnost jak to rafinovaně presentovat. Tak nějak podle "když chci někomu dát pěkný dárek, tak ho taky nezabalím do starých novin jen proto, že je nádherný už sám os sobě". Když tak nad tím přemýšlím, tak podobný zájem ve mě vzbuzují i baletky. Bohužel erotických fotek, kde by nahá gymnastka předváděla cviky třeba na kladině, jsem našel velmi málo. Ale když už nestačí představivost tak fotky pěkně stavěných holek s vypracovanou postavou, jak se předvádějí v baletních špičkách při různých cvicích, se dá najít celkem dost. Já jsem se o sebe ani tak nějak nebál. Spíš mě jen zajímalo, jestli je takových jako já víc a pak jestli už to je fetiš nebo ne.
25. Březen 2015 - 0:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Je (anonym)
Je fakt, že v samém...to pouze,že se ti to na holkách víc líbí a takových je určitě víc.Není na tom nic špatného a fetiš myslím,že to není,ale to ti napíše někdo jiný,to zase si nejsem jistá.
25. Březen 2015 - 13:21
Obrázek uživatele ales1978
ales1978
Doporučoval bych Ti sledovat...Něco je občas i na Eurosport. Bývalo i na ESPN America (univerzitní gymnastika), ale ten už bohužel několik let neexistuje. Já hlavně hledám na Youtube, kde se dají najít full HD vide a obecně přes Google se toho dnes dá dost vytáhnout. Třeba hodně detailní fotografie (klidně i 10Mpixel a více) + několik stránek kde se pravidelně objevují fotografie ve slušné kvalitě, které Google většinou nenajde (většinou z německé gymnastiky) a pak několik uživatelé z Google+, kteří pravidelně vystavují nové fotografie ve velkém rozlišení.
25. Březen 2015 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Trikot (anonym)
Něco je občas i na...A co krasobruslařky a jejich trikoty s flitry a kratinkými sukýnkami? Dnes na ČT Sport začaly přenosy z MS v krasobruslení.
25. Březen 2015 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lojza (anonym)
Fetiš bych v tom neviděl.Gymnastky jsou vesměs hezké,krasobruslařky také.To by byly trybuny plné fetišistů.Člověk se rád podívá,je to kultura těla.
25. Březen 2015 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Trikot (anonym)
Fetiš bych v tom...Ale nesmí se to přehnat do extrému - viz ženská kulturistika.
25. Březen 2015 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Marketa (anonym)
Mne vzrusuji rychlobruslari, zvlast jejich kulaty zadky. Skoda ze pri prenosech se kamera vychyba zaberum na jejich rozkrok protoze v tech upnutych uborech je krasne videt obrys penisu a kouli.
25. Březen 2015 - 17:27
Obrázek uživatele ales1978
ales1978
A co krasobruslařky a jejich...Krasobruslařky taky nejsou špatné. Spíš jde o to, že jsou při tom logicky už až moc oblečené a plno pro mě zajímavých detailů jako kotník atd. zakryté. A celkově je to oblečení silnější, takže se nic tak pěkně nevyrýsuje jako hýždě při zaříznutí trikotu, bradavky při propnutí dozadu, atd. Gymnastky jsou v těch trikotech polonahé.
25. Březen 2015 - 18:04
Obrázek uživatele ales1978
ales1978
Mne vzrusuji rychlobruslari,...Markéto, tak si zkus pře Google najít nějaké hi-res fotky.
25. Březen 2015 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Gymnastika (anonym)
Mě vzrušují už jen ty dresy... Jsou takové hezké lesklé už jen představa že jsi to obleknu... Tak jsem vzrušenej Stahují jsi fotku mladých holek s tím dresem a pak už jsem hotovej když projíždím svoje album
22. Červen 2016 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
silonak (anonym)
Muj fetis jsou divky a zeny cvicici aerobik,hlavne kvuli tem tenounkym lesklym nylonovym puncochacum,jeste kdyz jim trochu vykukuji nad kalhotkami-to je nepredstavitelna nadhera.Drive se mi libily i krasobruslarky,to mivaly take jemne puncochace,ale nebylo to tak videt,protoze televize i kamery mely daleko mensi rozliseni obrazu.Dnes co maji spise kamase,ktere si pretahuji pres brusle tak to je hnus.Jeste moderni gymnastika-tam devcata take maji puncochace.Leskle pradelko,obleceni se mi libi,ale samotny trikot az zas tolik ne.
24. Červen 2016 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
patrik (anonym)
Jeden čas som chodil s bývalou gymnastkou a tých dresov mala snáď polovicu skrine - tréningové aj súťažné. Obliekala si ich kvôli mne, hoci gymnastiku už nerobila. Často keď mala pod dresom ešte silonky a potrebovala ísť cikať, tak sa musela vyzliecť takmer do naha :-)
6. Prosinec 2016 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
hanz (anonym)
Ja mam taky rad spandex leskle legíny ale nejvic sexy mi pripadaji v kombinaci dlouhe pletene návleky pekne silne pletene. Drive bylo normalni třeba v nemecku když muzi cvicily ze zenamy tak nosily legíny a návleky i muzi hlavne při aerobicu
30. Prosinec 2016 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Fido (anonym)
Na stránkách www.fetsfash.com jsou perfektní dresy a body.mají nádherné střihy a barvy.je to v Německu kousek od Chebu.
30. Prosinec 2016 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
-"- (anonym)
Na stránkách...Nepoužívej můj nick, nebo si piš "Fido 2". Fido
30. Prosinec 2016 - 22:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama