7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Fena - zběsile dýchá, klepe se, kňučí

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára Beldová (anonym)
Dobrý den, máme 2 roční fenku, která zrovna 2. týden hárá. Včera jsme byly na veterině, protože z ničeho nic se začala klepat, dýchá jako když uběhla maraton, je strašně tulivá, kňučí a je nahrbená.. Doktor ji vzal krev a řekl, že neví, co by jí mohlo být.. Nevíte náhodou Vy? Už jednou jsme s těmito příznaky na veterině byly, přesně před půl rokem (taky hárala) a jiný doktor řekl, že je to skřípnutý nerv.. Děkuji za odpověď..
19. Září 2013 - 6:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
U naší fenky to začalo podobně.Byla udýchaná,klepala se,skrčená.Nechci Vás stršit,ale veterinář zjistil zavodněné plíce a srdíčko,proto ta dýchavičnost.Nasadil léky,injekce jsme dostali i domů a čekalo se jestli přežije noc.Naštěstí to dobře dopadlo,ale léky bude brát již pořád.Tak snad to s vaší fenečkou bude něco jiného a bude brzy zdravá.Přeji hodně štěstí.
19. Září 2013 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
Dobrý den, máme 2...Nesnědla náhodou čokoládu? Ony když pejsinky hárají, mění se jim chutě a mohlo se to stát. Theobromin, co je v čokoládě a který lidem dělá tak dobře, je zrovna pro psy prudkým jedem. To pak příznaky otravy jsou trochu podobné Vašemu popisu. Po konzumaci čokolády nebo pravého kakaa se první příznaky otravy projevujují až za 6 až 12 hodin. Pejsek je žíznivý, převybuzený, srdeční činnost se mu zrychluje, krevní tlak a teplota stoupá, sliznice modrají, objevují se dýchací potíže, poruchy hybnosti, když je té čokolády moc, tak i zvracení, průjem, nadměrné čurání, cévy v mozkové tkáni se stahují, naruší se vědomí a začnou i křeče. Všechno to může skončit kómatem a úplným selháním srdce a dechu. Ale samozřejmě to by měl dobrý veterinář poznat. Hodně štěstí, a ať je lépe!
19. Září 2013 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Dobry den,mam 14 let kastrovanou fenu labradora uz vic jak tyden pije neskutečně množství vody az 5.l za den v krvi nic v moci mela jeden křížek krve dostala ATB které nesnese hlavně v noci chodi po bytě vyžaduje vodu pořád dýchá klepe se a knoura skoro nic nezere,je mi divný kam se ta voda ukládá venku jenom učurava,doktorka mi řekla že je to starobní demence podrobný testy stojí nehorázné peníze...nemáte někdo zkušenosti?cukr nemá jatra v pořádku ledviny také Velice děkuji
28. Únor 2018 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Dobrý den, máme 2...Dobrý den co nakonec bylo vašemu pejskovi? Muj ma stejné příznaky
23. Květen 2018 - 23:52
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Dobrý den co nakonec bylo...My měli to samé, ale u psa. Bylo to srdíčko, zjistili to na uz a rtg. Vždy, když dostal ten až panický stav, museli jsme ho pevně držet, hladit, aby se uklidnil. Chtěl být vždy co nejblíž k nám. Pak většinou vysílením tvrdě usnul.
24. Květen 2018 - 6:30

Přidat komentář

Reklama

Reklama