11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Falešný přítel

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Elena (anonym)
Chtěla bych vás všechny poprosit o radu. Vím, že to je pro vás možná nezáživné téma, když se nezobírá sexem :-D... Je mi 20 let od devíti let mám takovou ,,nejlepší,, kamarádku, která o mě všem svým znamým řiká , že jsem její nejlepší kámoška... Vždycky jsem jí měla moc ráda a vždy , když byla v nouzi pomohla jsem jí a postavila se za ní. U ní to tak nebylo, ve třídě jsem občas měla problémy se spolužáky, když mi dělali naschváli, Katka si sedla k mojí ,,sokyni,, a hrozně se smála tomu, co mi spolužáci dělaj.. A když jsme byli sami, tak všechny pomlouvali, a zastávala se mě... Často napodobuje muj styl ( v dnešní době), nechám si udělat něco s vlasy, dá si to samý, mam nový oblečení, koupí si podobný atd.. Jednou jsem s ní byla na dovolené a s její rodinou, tam jsem zjistila, že mi ukradla nějaé věci... A nepřiznala se k tomu, nakonec to vzala na sebe její máma a řekla mi že mi to ukradla ona..Dostalo mě to..Pak mě pomlouvala naši společným přátelům, že nadělám, kvuli toomu, když se mi ztratili maličkosti...Všechno jsem jí odpustila a začala se s ní zas bavit.. Ted se ale chová opravdu nesnesitelně, dělám už pátým rokem s kamarádkama aerobik a Katka sedí doma, moc kamarádů nemá. Tenhle rok jsem musela odejít na kolej do jinýho města, takže jsem už s kamarádkama nemohla chodit cvičit. Katka se tam hned vetřela a začala chodit cvičit, několikrát týdně mi psala SMS, jak je tam oblíbená, jak se tam s holkama hrozně baví a chodí denně s nima cvičit.. Nejspíš si myslí, že to u mě vzbudí smutek, nebo závist.. Už rok nemám partnera, ona chodí 6 let s klukem a občas mi nejspíš schválně přes qip pošle vzkaz, co posílala přítelovi, asi abych jí řekla, tý jo ty se máš.. já nikoho nemám... :-D Nebo mám brigádu, ze který jsem dost sedřená, ona pracuje už nastálo v kanclu, protože se nedostala na vejšku, tak mi občas přepošle ,,jakoby omylem,, něco pro svou kolegini, kde používá cizí výrazy odborné :-D.. Pak se omluví, že to byl omyl... Jednou do týdne mi píše, jak každý den utrácí za hadry, který nikdy neměla, protože má chudé rodiče..Pro mě to není zas nic neobvyklého koupit si nový oblečení.. Nedávno mi básnila, že v žvotě nebyla u moře, že hrozně by chtěla k moři... PO měsíci jsem se na aerobiku zmínila holkám že letím k moři, a ona na to odvětila, ono stejně není o co stát, vždyt moře je jeden velkej rybník xD. Chtěla bych vás poprosit o rady a o názory na tohle přátelství. Katka už mě ničím nenaplňuje, spíš mi její chování ubližuje, a už moc netoužíms si s ní ani povídat jako s kamarádkou, ani jako se známou.. mám k ní ětší a větší odpor.. Uvažuji o tom, že s ní uplně utnu přátelství. Je to dobrý nápad? Moc mě tohle trápí. Protoýe když se na ní vykašlu, dám jí to najevo, tak mě bude pomlouvat a pošpiňovat našim společným přátelům.. Ale zas ten kdo mě má rád, tak si na mě udělá obraázek sám...
18. Červenec 2009 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ty si blba, vyser se na ní ,ta by ti odvedla manžela kdyby si ho měla víš kdo je nejvědši kurva? tva kamaradka,
19. Červenec 2009 - 1:21
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Milá Elen, zažil jsem něco podobného. Jdi od ní pryč, nikdy se k tobě nezmění. Pozor, abys nenašla nikoho podobného, několikrát jsem to udělal. Necit vinu, nemáš proč.... A honem rychle pryč!!!!!!!!!!!!!
19. Červenec 2009 - 1:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Kitty (anonym)
Ahoj Eleno, David má pravdu. Ona ti závidí úplně všechno co máš nebo naopak nemáš. Nikdy se nezmění, pořád si potřebuje něco dokazovat, je to zamindrákovaná ženská, která v tobě vidí vzor a štve jí, že nemůže být jako ty, protože na to nemá. To, co popisuješ ani kamarádství není, ona je parazit a čím dřív se jí zbavíš, tím se ti bude snáze dýchat. Nenech se nikým zneužívat a najdi si opravdovou kamarádku!! Většinou se objeví, když je nikdo nečeká, je to stejné jako s láskou, přijde, když to nejmíň čekáš, ale že je to to pravé ořechové většinou člověk pozná a takovéhle pochybnosti, jako máš teď tam vůbec nejsou a to je právě ten důkaz toho opravdového přátelství - nemáš pochyby!! Přeji hodně štěstí a vůbec si nedělej výčitky, že s ní přerušíš kontakt - ona si tvoje přátelství nezaslouží!!!!
19. Červenec 2009 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
kopřiva (anonym)
Milá Eleno.Jestli jsi po sobě přečetla co jsi napsala,myslím že by ti mělo dojít,že ta rádoby kamarádka..je neobyčejně sobecký a závistivý člověk.Jen nechápu,že ve svých letech jsi na to ještě nepřišla.No..ono..přišla jsi na to,ale stále jsi v tom kruhu zavřená.Udělej tlustou čáru za tím "kamarádstvím" a jdi do života bez takové potvory.A ten anonym co ti psal 19. 7. 2009 01:21:59, má pravdu.Taková by ti ještě pěkně zahejbala se životem,že by ti zbyly oči jen pro pláč.
19. Červenec 2009 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ja mela podobnou kamaradku.Od mala jsme byly hlavne spolu,ale jak se vyskytl nekdo jiny,hned se se mnou prestala bavit a po case se vratila jako by nic.Trvalo 15 let,nez mi doslo jaka je a zbavila se ji.A to jste pak meli videt.Vetsina nasich znamych za mnou zacala chodit a rikat,jak o me mluvila a mluvi.Delala ze me idiota,jen aby vypadala co nejlip.No,ja ted ziju svuj vlastni zivot a oni jen vim,ze prvniho manzela podvadela,se druhym ma 2 deti,ale neklape jim to a neznam jedineho cloveka,ktery by mel zajem se o ni jen bavit.Takze ruce pryc od ni nebo ti jeste vic ublizi!!!
19. Červenec 2009 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Hujer (anonym)
Eleno! Pro mě je celkem obdivuhodné nebo spíše uhozené, že si ji dala tolikrát šanci. Podle toho co si napsala, tak tvá "kamarádka" je jenom obyčenjný vychcaný hajzlík. Promiňte mi ten výraz. Nejspíše bude mít nějaké mindráky a komplexy, které si tímto způsobem léčí, protože duševně zdravý a vyrovnaný člověk by něco takového nedělal. Radím ti dobře, pošli ji k čertu, dokud je ještě čas. Hlavně už jí o sobě neříkej nic osobního, protože by to potom mohla použít na to, aby ti nějak uškodila. Osobně znám taky jednoho takového podobného člověka, který zneužívá lidi pro svůj vlastní prospěch...
19. Červenec 2009 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Amazing (anonym)
Eleno, jen ve skratce-vykasli jse na ni,fakt za to nestoji!!!
19. Červenec 2009 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Elena (anonym)
Ahoj lidi, mockrát Vám Všem děkuju za rady, moc mi pomohly a moc si toho vážím, děkuju :)... Přijela jsem ted z dovolené, kde jsme byli společně s partou, kde se vetřela i Katka, zprotivila se mi tam ještě stokrát více.. Chovala se tam velice trapně, hodně tam pila, denně flašku vodky.. Denně tam zvracela kolem chaty, no hrůza...
24. Červenec 2009 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
vrtule (anonym)
Ahoj lidi, mockrát Vám...Je to už 4 roky, co jste naposledy přispívali do diskuze a mě to moc pomohlo i po tolika letech. Děkuju Eleně za její dotaz a držím palce a taky všem, že mi můj názor jen potvrdili. Díky P.S. Ta moje nej kámoška to na přítele zkusila. Naštěstí marně. Ale co následovalo za pomluvy z její strany, to nemělo obdoby. Moc mě to mrzelo, ale na každou svini se vaří voda ;o)
6. Srpen 2013 - 14:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama