6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Extrovert + introvert

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jita (anonym)
Co si myslite o vztahu extroverta s introvertem? Ja jsem extrovert, mu pritel se spis uzavira do sebe. Uz jsme spolu dlouho. Problem vetsinou nastava, kdyz se treba trosku pohadame, nebo mame nejaky problem, ja mam potrebu o tom mluvit - tim se to pro me resi, on se uzavre a vyresi si to v sobe, ale uz se nedozvim, k cemu vlastne dosel, takze pro nej to je vyresene, pro me ne. Mate nekdo podobne zkusennosti? Co s tim?
3. Prosinec 2006 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Komunikovat, komunikovat :) Mě to připomíná mou přítelkyni a mě ... Když se neshodneme, což je minimálně (nehádáme se vůbec), tak já se spíš odmlčím, ale je to proto, že mě ta situace mrzí a neumím v tom vzteku (na sebe) s chladnou hlavou si o tom popovídat. Moc rád si ale o tom popovídám třeba s odstupem. Nevím, jak poradit, ale zkusil bych ho nechat Jito třeba den a pak se k tomu vrátit, pokud Vám záleží na tom mít mezi sebou jasno ... Ale jinak ... komunikovat, komunikovat ... :) Hodně zdaru ...
4. Prosinec 2006 - 1:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jita (anonym)
Diky, v podstate jsi mi potvrdil, co sjem si myslela. Problem je asi jen v tom, ze si pak uz pripadam jak kafemlejnek, kdyz musim znova a znova otevirat stare zalezitosti, abych se dostala k necemu smysluplnemu, ale ono to asi jinak nepujde.
6. Prosinec 2006 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
No to zase ne, jako kafemlejnek !!! :) Zase podle mě má každá situace správný okamžik pro řešení :) To půjde Jitko, ale kafemlejnek nedělej, ju !? :)
6. Prosinec 2006 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jita (anonym)
Pokusim se :o) J epravda, ze nektery veci mozna resim az zbytecne moc.
6. Prosinec 2006 - 23:14

Přidat komentář

Reklama

Reklama