0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

expresor na čištění pleti

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lila (anonym)
Má někdo z vás zkušenosti s čištěním zanešených pórů pomocí tohoto nástroje? Prý t dost používají kosmetičky, ale já se s ním ještě nesetkala. Na netu jsem našla pár zmínek, ale stijí to minimálně 350,-Kč, takže nechci riskovat a kupovat ho, pokud b to nemělo fungovat. Mám pořád hodně zanešené póry, i když si pleť velice důkladně čistím a používám peelingy. Největší paseku si na tváři nadělám právě jejich čištěním a ani ne tak tím, že bych měla pořádné akné. Tak bych ráda věděla, jestli se tím dá ta plet vyčistit efektivně a bez rozškrábání jako když to dělám ručně. Moc děkuju za vaše zkušenosti.
31. Březen 2007 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Holky, jak přesně vypadá ten expresor?
2. Duben 2007 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
lila (anonym)
A mylsíš, že si to tím expresorem člověk dokáže vyčistit i sám? Nechci utrácet ua návštěvy kosmetičky.Nebo aspoň víš kde se kosmetické ošetření expresorem provádí? Já jsem z Brna..A zatím jsem byla u třech kosmetiček a každá čistila klasicky.
2. Duben 2007 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
markéta (anonym)
Mně to klasický čistění moc bolí, s tímhle kovovám očkem je to tochu lepší.
2. Duben 2007 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
jak se to používá? Vypadá to velmi zvláštně.
2. Duben 2007 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
lila pro Míšu (anonym)
Myslíš, že to člověk může s expresorem zvládnout efektivně vyčistit sám, nebo je třeba, aby to prováděla kosmetička?
2. Duben 2007 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
kate (anonym)
Nemůže to poškodit pleť? z mechanického čištění mám už trochu jizvy (ne vinou kosmetičky, ale vlastní)a nevím, jstli tlak kovovým nástrojem nemůže spíš uškodit? Kdyby to bylo tak dobré, nepoužívalo by to více salónů? Ale póry mám ucpané dost, tak mě to téma docela zaujalo...
2. Duben 2007 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
marta (anonym)
Pokud to nedělá odborník bude to bud neúčinné,protože tě to bude bolet a neuděláš to důkladně a nebo si můžeš i ublížit! Na pleti zůstanou drobné jizvičky,takže hurá za kosmetičkou!
2. Duben 2007 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Já mám dost otřesnou zkušenost s čištěním pleti expresorem. Absolvovala jsem to v kosmetickém salonu a kosmetička mi tímto způsobem udělala jizvy. Musela jsem si je potom nechat odstraňovat laserem, což bylo dost nákladné. Dneska chodím k šikovné kosmetičce, které provádí čištění přístrojem Catio vital, žádné drastické mechanické čištění, a jsem spokojená. Ale samozřejmě to tenkrát mohlo být způsobeno nešikovností kosmetičky a nemohl za to samotný expresor. Kožní lékařka mi potom říkala, že kov (expresor) vůbec nepatří na pleť a že se od čištění tímto způsobem už ustupuje, protože hrozí právě to zmíněné poškození pleti.
2. Duben 2007 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To čištění Catio vital je vlastně co? Na netu jsem našla jen zmínku o tom, že je to dost drahé...
3. Duben 2007 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Danielku (anonym)
Vidíš, a já jsem zase vždycky byla porýpaná od ručního čištění. Asi fakt záleží na šikovnosti kosmetičky. Ale nejsem odborník, takže moje rady neberte jako 100% :-). Je fakt, že rydýlkem čistí většinou starší kosmetičky, takže mladý se to možná už neučí
10. Duben 2007 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
ÁLA (anonym)
Rydýlko se už někiolik let na čištění nedoporučuje,je nutné při čištění pleti současně diagnostikovat dotykem jednotlivé nerovnosti kůže.To dobrá kosmetička umí!
10. Duben 2007 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Terezka (anonym)
Mně je teda příjemnější ten expresor, než mechanický vytlačování - každej jsme jinej. Co je to ten přístroj Casio Vital?
13. Duben 2007 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Romča (anonym)
Já jako vyučená kosmetička expresor vlastním, je to kovová tyčka s malým očkem na konci, kterým se zatlačí na pupínek a ten vyleze. Dle vlastních skušeností, doporučuji opatrné zacházení, silným tlakem si můžete dost poškodit kůži. Navíc jej používám jen na čele a stranách nosu. Při použití na tvářích a měkých částech obličeje sice pupínky vytlačím,ale z většiny se mi pak stanou velmi bolestivé a zanícené komedony.
19. Červenec 2007 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Expresor maju za 140 a 82 Kc v zdravotnickych potrebach, Spalena ulica, Praha ;)
19. Srpen 2009 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
irča (anonym)
Expresor je moc dobrá věc.. a je to lepší než prsty, skoro vůbec to nebolí a vyplatí se to. jasně že si to může čistit sám. Vydrží dlouho a je kvalitní a účinný. Jen si to nesmíte pak nechat jen tak ale vyčistit no... nějakej další problém? zálež to taky na citlivosti pleti...
16. Listopad 2009 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Expresor maju za 140 a 82 Kc...Ahojík, když chceš fakt kvalitní kosmetický nástroj, který se dá i dobře desinfikovat a čistit, tak stojí kolem 500. Já jsem ho viděla na stránkách u profimedea a mako, ty jsou nejlepší. Vůbec to nebolí a můžeš s tím i do ucha a do záhybů. Mně se to osvědčilo, pa.J.
29. Březen 2010 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Expresor mají za 29 Kč na Aukru - http://aukro.cz/item1221184957_kosmeticky_nastroj_na_setrne_odstraneni_akne_nove.html.
7. Září 2010 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Expresor mají za 29 Kč na...Tak to co je na A..., není Expresor ani náhodou...:-(
28. Září 2010 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Gipsy K. (anonym)
Tak to co je na A..., není...Ne? A jaký je mezi tím rozdíl?
28. Září 2010 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
anca (anonym)
Ahojík, když chceš fakt...profimedea ma expresor nejlepsi a nejkvalitnejsi a super cena.
17. Prosinec 2010 - 23:59
Obrázek uživatele Návštěvník
L. (anonym)
Dobrý den, nemohla by mi některá z kosmetiček poradit, jak s expresorem pracovat? Pořádně mi to nejde. Děkuji. S pozdravem
29. Prosinec 2010 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Koupila jsem si dva rozdílné nástroje na vymačkávání černých teček. Jeden má na obou stranách taková očka, druhý má na jedné straně ostrou špičku a na druhé straně dírku. Ani jedním se mi nepodařilo vytáhnout ani jednu černou tečku ani když jsem si napařila obličej. Každý večer používám GARNIER PureActive gel pro hloubkové čištění pórů, jednou týdně používám chemický peeling ACADEMIE Derm Acte Daily Exfoliating Cleanser - Glycolic Acid 15% (na denní používá mi přijde moc silný, stačí ho použít jednou týdně a nechat působit 5-10 minut) a po chemickém peelingu se zbavím teček pomocí náplastí na černé tečky od značky Bioré. Tohle jediné mi pomáhá a po pár týdnech jsem se černých teček zbavila úplně (jednou jsem s péči přestala a černé tečky byly za chvilku zpátky). Několikrát jsem byla i na kosmetice na čištění pleti ultrazvukem a černé tečky to nevyčistilo. Pomáhá jenom pravidelná péče.
10. Srpen 2011 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
že to bolí? řekla bych,že je to snesitelnější jak klasické čištění do ubrousku..jsem kosmetička a na expresor nedám dopustit..že to bolí? po klasické napářce a vymačkávání nehty a prsty zákaznice odchází červená a flekatá..a ženský přece na kosmetiku chodí,aby byly krásné... dá se to i doma..ale doporučuji si zajít ke kosmetičce,přece jenom lépe pozná co lze odstranit expresorem a na co se musí vzít subcutánka.. :)
14. Srpen 2011 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
mia (anonym)
že to bolí? řekla bych,že...Ahoi! že bych k tobě někdy zašla na vyčištění? mám hodně černých teček a bohužel po návštěvě kosmetičky a následném používání přípravků vichy se stav nezměnil. Teď jsem si koupila kremik od la roche, je dobrý, ale pleť se musí vyčistit, jinak to asi nepujde...
26. Září 2011 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Co se týká pleti, tak já používám hodně kvalitní kosmetiku a k tomu taky čistič pleti. Mám tento https://www.orava.eu/cz/cs/ultrazvukovy-cistic-pleti-venere1 a jsem s ním fakt moc spokojená.
30. Květen 2021 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka (anonym)
Jak často ten čistič používáš? A vidíš změnu, co ho používáš?
5. Červenec 2021 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Irina (anonym)
Vlaďko, já o svou pleť pečuju denně. Takže krom kvalitní kosmetiky používám ten čistič pleti. A používám ho denně, max obden. Je to fak důležité. Ten od Oravy je super. Měla jsem i jiné, ale tento mi vyhovuje ze všech nejvíc.
30. Červenec 2021 - 9:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Livia (anonym)
Ahoj holky, když jsme u té péče. Chci se zeptat, máte doma nějaké masážní přístroje? Líbí se mi tento https://www.orava.eu/cz/cs/masazny-pristroj. Zkušenosti? Jak jste spokojeny? Jak funguje?
30. Srpen 2021 - 7:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra Malá (anonym)
Souhlasím, že základem je pravidelná péče o ni. Každý den máme na pleti spoustu nečistot, a proto je třeba dbát na čištění. Již dlouhou dobu užívám každý večer peeling od reparexu - odkaz zde: https://www.reparexshop.cz/telova-kosmetika/bamboo-exfoliant-peeling/ . Líbí se mi na něm, že je na bázi krému, takže pokožku nevysuší a nepodráždí jí, ale naopak vyčistí a hydratuje. Používám i nějaké černé náplasti na tečky a opravdu jsem se jich také víceméně zbavila.
22. Listopad 2021 - 12:56

Přidat komentář