43 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Existují ještě gentlemani?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Otazník (anonym)
Existuje vůbec ještě nějaký muž, který se k ženě chová hezky, otevírá dveře, neschovává se jí "pod sukni" atd? Prostě chlap, který neubližuje fyzicky ani psychicky! Jak by se měla chovat žena, aby někoho takového měla?? Jsem hodně ženská, skoro nikdy nemluvím sprostě, dbám o sebe a snad se pěkně oblékám. Sice nerozumím matematice a nejsem technický typ, ale blbá rozhodně taky nejsem. Jsem schopná postarat se o sebe sama, leccos překousnout, ale když jdu večer sama po chodníku, moje odvaha prostě prudce klesá..Neustále se na mě ale chytají chlapi typu: frajírci, moc si o sobě myslící, ti, co si chcou jen hrát aj.:-( P.S. Proč je podle mužů žena, která "stojí za to" skoro vždycky mrcha nebo kolem ní zbožně obletuje sto dalších chlapů?
11. Leden 2007 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
to ????? (anonym)
Mám zkušenosti podobné. Když se venku ve městě někam posadím, hned je u mně nějaký otrava.Většinou vede nechutné a oplzlé řeči. Nejsem nijak zvlášť atraktivní, spíš normální, ale vdaná. Nemám tedy zájem.Nabývám dojmu, že v naší společnosti nejsou gentelmani, ale spíše vypočítaví chlapi, kteří si myslí, že jsou vládci nad ženami. Někdy je to až nechutné.A kolik je u nás domácího násilí, raději tuto otázku neotvírat.......
11. Leden 2007 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
.....zeno "Otazniku" jsem muz ten "Vykricnik" Poslys tedy, momentalne gentlemani nejsou a nebudou ani v pristim kvartale!!?? Ale snad jedna dobra zprava by tu pro Tebe byla?! Prognoza na rok 2034 vypada nadejne..... Na prelomu roku 33/34 by jse udajne meli zacit vyskytovat gentlemani v severozapadni oblasti Chile a dale pak postupovat pres Bolivii, Brazilii pres Atlantic na severovychod do africkeho Marocca a pote uz by konecne meli uderit na Evropu.... Preji hodne stesti a trpelivosti, drzim palce. Richard
11. Leden 2007 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Kacka (anonym)
a na me se nelepi nikdo,a to hnusna nejsem,-(((
11. Leden 2007 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
pro Kačku: to je možná lepší, než kdyby se na tebe lepil nějakej nechutnej otrapa ;-) pro Otazník: věř mi, že gentlemani opravdu ještě nevymřeli... možná se jen nevyskytují po večerech sami na ulicích nebo v parku ;-)
12. Leden 2007 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
A co dámy? (anonym)
Dámy a lejdís už přece také vymřely, zak jakýpak copak?
12. Leden 2007 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
.....presne tak! Nejsou "damy", nejsou gentlemani!!!!! "Damo otazniku" Richard
12. Leden 2007 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Jsou dámy i gentlemani !!! :-)
12. Leden 2007 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Endy (anonym)
No já nevím. Mě například se pokazil zámek na autě a jde to otevřít jen od spolujezdce. No a když už jsem u toho odemykání, tak proč přítelkyni neotevřít dveře a pak za ní nezavřít. Myslím že tak nějak by se měl gentleman chovat. Měl jsem z toho i dobrý pocit, když se mé holce vykouzlil úsměv. Ono by nebyl problém takově gentlemanské věci dělat často. Ale ono to někdy(často) nenapadne. V době kdy gentlemanstvi bylo rozšířenější nebyla asi taková uspěchaná doba a taky čím častěji jste takové věci kolem sebe viděl tím častěji Vás napadalo dělat to samé.
31. Červenec 2009 - 0:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Ppepa (anonym)
Ne zenský nechtej gentlmani chtej jenom debili co za ne vsecko budou platit, delat jak je maj radi jak po nich touží a v neposlední řadě jim votvírat ty skurvený dveře :)
31. Červenec 2009 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
andarosa (anonym)
Ppepo, je videt, ze se ti gentlemanstvi neotrelo ani o kotniky...
31. Červenec 2009 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Vrána k vráně sedá, gentleman si dámu hledá a kde dámy nejsou k mání, gentlemani nehledají. Jinak si myslim, že plno mužů dokáže být a chtěly by být gentlemany, tyhle ale naše "dámy" přehlížejí a raději si nabalí prostě "správnýho typa", co nezkazí žádnou srandu. Takže tak to je.
31. Červenec 2009 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Ta otázka je hezká. Myslím, že jsem se choval k ženským moc pěkně a moc toho zneužívali a těm, kterým jsem pomáhal tak už bych nepomohl. Je to choulostivé, ale dělají si to ženy sami, jen brát a brát
31. Červenec 2009 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
David: Bohužel taková je doba, ženy dneska málo uznávají skutečné hodnoty, když se jim nabízej ty hmotné a finanční, spousta příležitostí seberealizace a samozřejmě si užít. Rády si pak vyhlédnou hodného troubu, kterého pak důkladně použijou a využijou dokud si to nechá líbit.
31. Červenec 2009 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Pro X,Y určitě máš pravdu. Potvor holek je hodně a ty za to nestojí. Je jich ale spousta normálních, ale u těch je třeba, aby si rozbili hubu s gaunerem a potom si váží.... Znám jednoho,b který učaroval holku, jak jí kupoval drahé dárky za několik tisíc, za měsíc už si půjčil od její rodiny 100 tisíc. Znám jí a čekám, kdy od ní uteče. Byla to moje bývalá přítelkyně, chtěla by mě na zpět, ale já jí nechci. Nikdy bych si nedovolil ženu zneužít.
1. Srpen 2009 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Ještě jedna věc. Při promocích za mnou přišla holka, že je z jiného kruhu a hodila se mnou řeč. Nikdy jsem jí neviděl!! Zas tak se mi nelíbila. Říkala, že v Praze pokecáme. Já, že půjdem na pivko a ona se vehementně cpala na oběd. Dala mi číslo. Napsal jsem jí, jestli nepůjdem na koupání a potom na pivko. Odepsala, že do bazénu ne, ale na oběd ráda. Tak jsem napsal , když ráda vaříš, na co mě zveš, velice rád přijdu. Už neodepsala a nemrzí mě to ani trochu. Dopředu ukazovala, jaká je zlatokopka a jestli chvce mě, nebo peníze. Za normální holku dám cokoliv, ale normální.
1. Srpen 2009 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Ono, když se žena chová super, není problém gentlman být.. Poznal jsem teď jednu v obchodě, oslovil jsem jí a příští týden jdeme na rande, měla kouzlo a charisma. Moc se na ní těším, prostě uvidíme. Záleží na mě a zrovna tak na ní, jsme dva a u všeho je 50 % na 50%
1. Srpen 2009 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Gentlas (anonym)
Uz za Rakouska-Uherska meli Cesi povest hulvatu ("Cech je bud lokaj, nebo hulvat" rekl jeden rakousko-uhersky politik). Presto ale byli lide za prvni republiky daleko slusnejsi a zdvorilejsi, nez neotesani hulvati, kteri vyrustali za komunisticke diktatury. Jeste porad nejsme na urovni Zapadaku, ale situace se postupne lepsi. Pokud ale vyhraje KSCM, zase z nas budou hulvati.
1. Srpen 2009 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
z (anonym)
No nevím, já asi na gentlemany štěstí nemám, resp. partnera doma gentlemanství opouští, už bych skoro řekla, že je hulvát, ale když je ve společnosti, své gentlemanství opráší, pochopitelně směrem ke všem ostatním, mě se to netýká :-) - když mě to zajímalo proč, přece proboha je doma a nemusí se přetvařovat:-)...takže to je jen póza nejspíš. Jinak díky tomu, že dost velké procento žen je soběstačných a ekonomicky silných, role chlapa se mění a asi v tom nějak moc neumějí chodit, zažité rituály po generace, že žena se stará o domácnost a chlap nosí peníze dostávají na frak...a žena často živí celou rodinu a ještě u toho zvládne tu domácnost - patrně si pak chlap připadá jako pitomec a neví, kde je jeho místo, má v tom zmatek a opravdu nevím jak by se s tím měl poprat.
1. Srpen 2009 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Nilanerda (anonym)
Ae jo existují nebo se jim snaží podobat v jistých situací (prostě přetvářka)...
1. Srpen 2009 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
To co napsala neznámá je naprostá pravda, nechci hájit muže, ale ženy si to dělají samy. Člověk se chová slušně a pak manipulují a přetvařují se. Nikdo se nemůže divit, že jim po tom nikdo nevěří....
1. Srpen 2009 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Samozřejmě. Ti muži co nosí trenki.
1. Srpen 2009 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
tohle je v jedné diskusi. 22. 9. 2004 16:30:00, julie Ahoj.je me 28 priteli 32 a je to fantasticky clovek.porad se stara,aby me bylo fajn,miluje mne a vim,ze me za tech sedm let nepodvedl.Zato ja ho podvadim neustale,jsem fakt hrozna.Silene miluju nezavazny sex,samo. s ochranou.Jednou jsem se mu priznala,ale ne k sexu jen jsem rekla,ze jsem se s nekym libala.Odpustil.Ted mam novy objev je bajecny,ale nevi ze mam pritele ktereho neopustim.Parkrat jsem nekomu ublizila.Fakt s tim neumim prestat v podstate nechci.Hnusne,ze?
1. Srpen 2009 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Janula (anonym)
Ty jsi telatko,bacha abys nenalitla. Ten tvuj novy objev se dovi o priteli,promluvi s nim a co ty pak az te tvuj mily nebude chtit? Pak narazis na chlapa kterej se chova jako ty.
2. Srpen 2009 - 7:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pajan (anonym)
A chtějí vůbec ženy gentlemany? Muž, co se o ženu stará, má ji rád, pomáhá ji atd. je považovanej akorát tak za troubu. Ženy totiž chtějí hajzlíky a "rošťáky", kteří jim budou zahýbat a mlátit je, ale hlavně že bude HEZKEJ a bude mít KRÁSNÝ VOČI!
2. Srpen 2009 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
smutný klaun (anonym)
Tohle je zajímavá diskuze.Opravdu si ženy přejí muže,který je pozorný,slušný a zdvořilý?A nebudou mu nakonec nevěrné se sousedem,který se chová jako přesný opak?
2. Srpen 2009 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To víš že jo,gentlemany si přejí vzít za muže,aby potom mohli bezstarostněji zahýbat s těmi drsnými primitivy.
2. Srpen 2009 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak nějak,neomezeně používat jeho kreditku,jím financovaným zázemím,šaty,šperky,kosmetika a s milencem si užívat sexu a ještě ho podporovat z domácího rozpočtu.Diky,ale to budu opravdu raději ten buran,podle nich.Těch nadržených paniček, co touží po romantické aférce je přehršle a má to i tu výhodu, že jich může mít člověk i víc najednou, bez velkých problémů.
2. Srpen 2009 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohuš (anonym)
Když se ženy budou chovat jako dámy,tak se určitě najdou muži co se budou chovat jako gentlemani. Tito lidé jsou i dnes,ale je jich málo.
2. Srpen 2009 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
žena (anonym)
jsou ženy co umí zneužívat kreditku svého partnera a stejně tak jsou chlapi, kteří se naučili zneužívat kreditku své úspěšnější ženy - když to dělá ženská je to chytrá mrcha, když to dělá chlap je to slaboch a příživník. Ale pravda u chlapa je to divné. Gentlemani jsou většinou jen ti na lovu, jak je uloveno, 90% z nich se stávají křupany, rozhodně jsou ale výjimky, kteří své gentlemanství maji v krvi, ale je jich zatraceně málo - je to výchovou a za to jaký chlap jednou bude vdečí své matce (rodičům). Někteří zůstanou vázanými na rodiče celý život to je pak vůbec těžká věc.
7. Srpen 2009 - 10:02

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama