37 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Existuje vůbec něco mezi námi, lidmi a smrtí?

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Navazuju na Martinovo téma: velice by mě zajímal názor Vás všech, co si myslíte o případné existenci "života v jiné dimenzi"? Jsou známy a zpozorovány divné úkazy (např. vyvolávání duchů) nebo kroky, pohyby či jiné projevy zemřelého jakoby "ze záhrobí", při kterých se Vás zmocňuje hrůza a šílený strach z neznáma, že se nemůžete ani hýbat ani pořádně nadechnout. Jsem vysokoškolsky vzdělaný tvor, pracuju ve vědecko-pedagogické sféře a jednoznačně tyto jevy neodsuzuji jako převážná část mých kolegů. Mám před nimi respekt. Raději nechci s nimi mít přímo "nic společného", bojím se toho, ale přesto mi zvláštní atraktivnost tohoto tématu nedovoluje tyto myšlenky zavrhovat. M.
12. Prosinec 2002 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Mš (anonym)
Milý M.Nevím, jestli se ještě vracíš na tyto stránky, ale já jsem je objevila teprve nedávno a ráda bych ti sdělila svůj názor a vlastní prožitek.Před 2 měsíci mi zemřel přítel, kterého jsem moc milovala a vlastně miluju stále. Asi za 4 dny po své smrti za mnou "přišel", bylo to strašně krásné, uklidňující a nebylo v tom vůbec nic hrozného a ani trochu jsem necítila strach. Naopak, moc bych si přála, aby se to opakovalo. Něco podobného se mi přihodilo již před lety, kdy mi zemřel táta.Také to bylo setkání plné nevýslovné lásky.Ty pocity se prostě nedají popsat slovy. Jsem přesvědčena, že život smrtí nekončí a myslím se, že je úplně zbytečné mít hrůzu a strach z tohoto neznáma. Čím více lásky a porozumění rozdáme v tomto životě, tím více se nám této lásky dostane po životě.
17. Leden 2003 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
A to jako prisel ve snu, nebo jak ?
17. Leden 2003 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Mš (anonym)
Nebyl to ani spánek,ale ani jsem nebyla úplně vzhůru. Byl to jakýsi změněný stav vědomí, nebo "jiná dimenze", nevím.
23. Leden 2003 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Filip (anonym)
Osobně si myslím, že jsme multidimenzionální bytosti a tady, že si řešíme jenom nějakou část našeho úkolu, zbytek prožíváme v jiných dimenzích (např. ve snu).
23. Leden 2003 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
lidie (anonym)
Chtěla bych k tomu říci jen tolik,že i já mám podobné zážitky.Po úmrtí mé matky se mi často zjevovala ve snu a obyčejně to bylo varování.Bohužel jsem je jako mladá ignorovala.Stálo mě to téměř 15let neštastného manželství.Nyní jsem mnoho věcí pochopila avarování nepodcenuji.Když jsem se ocitla na druhém břehu,začala jsem uvažovat úplně jinak.Velice ráda bych si otom popovídala s někým,kdo již také něco podobného zažil.
30. Leden 2003 - 3:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Mš (anonym)
Pro Lidii: já sama jsem nic takového nepoznala, ale hodně jsem o tomto tématu četla a moc mě to zajímá. O to víc, že jsem si prožila dost těžké období, které mě po duševní či duchovní stránce hodně změnilo a připadám si, jako bych tímto "prožitkem blízkosti smrti" prošla i já. Na spoustu věcí se dívám úplně jinak, hodně přemýšlím o sobě i o druhých, mám potřebu se toho daleko víc dozvědět, číst knížky, o kterých jsem dříve ani nevěděla, že existují a po dlouhé době cítím v sobě zvláštní klid a vyrovnanost i když smutek ještě přetrvává. Moc by mě zajímalo, jaké byly Vaše prožitky, co jste cítila na "druhém břehu" a jak se cítíte teď. Pokud nechcete v diskusi, napíšu příště svůj email.
6. Únor 2003 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
lidie (anonym)
Budu ráda,když se mi ozvete a napíšete svůj email.Já jsem na toto téma hovořila pouze jednou,se svou bývalou kolegyní.Velice mi pomohla pochopit spoustu věcí,které se dějí kolem nás a my je bud´nevnímámenebo spíše nechceme.Není vždy snadné si utvořit jiný pohled na tyto věci.Doporučuji časopisy jako je Regenerace,Meditace,Regena,Spitit.Je zde možno nalést mnoho zajímavého i z podobných oblastí.Záruveň je zde možnost se seznámit s přehledem různých kurzů.Já sama nyní jedu na radu této kolegyně na kurs PSYPOS.Je možno také mnohé najít na stránkách internetu.
18. Únor 2003 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Více, než v těchot časopisích se dovíme v knihách na toto téma. Uvěřením této idei? neidei jsem dokázala v klidu doprovázet na poslední cestě mého tatínka. Nebýt tohot vědomí, asi bych u jeho smrtelné lože nikdy nebyla tak vyrovnaná a i on toto pochopil a byl velmi vyrovnaný a klidný. M.
11. Říjen 2003 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
v těchto...
11. Říjen 2003 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
b.h. (anonym)
Jiste, ze mezi nami lidmi a smrti neco exituje - je to prece linie Strany a tridni boj!!
12. Říjen 2003 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Take tomu verim, v jiste situaci se zjevila ma zemrela matka a pomohla mi. Takze nemohu neverit..
17. Říjen 2003 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Owečka (anonym)
Poradí mi někdo? Před pár dny jsem se vrátila z Paříže , kde se mi podařilo před basileí Sacré Coeur vyfotografovat ducha (průsvitnou postavu). Mohu tuto fotografii třeba někam poslat na přezkoumání?
29. Březen 2004 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ostravák (anonym)
Pokud nekecáš (s tou průsvitnou postavou), zkus to třeba poslat na server http://www.ufo.cz/ ,nebo si zadej do vyhledávače slovo PARANORMÁLNÍ JEVY a vyjede Ti něúrekom odkazů na záhadologické servery. Tvé foto rád uvidím i já, můžeš mě ho poslat? Mail-adresa je uvedená výše. Díky!
29. Březen 2004 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Ahoj Lidie, co tym myslis?Tak Ti napisem, ze pred par rokmi mi zomrela matka(je teraz tomu uz presne 5 rokov)a po tom co sa to stalo sa mi dost casto s nou snivalo(niektore sny mi pripadali take dost zive)neviem co si mam o tom mysliet(je to aj dost zlozite napisat ako to vsetko bolo).Ak mozes tak sa mi ozvi na moj mail xenare"centrum.skDaniela
3. Duben 2004 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka D (anonym)
Danielo, važ si této schopnosti s láskou se střetávat s milovaným člověkem, který už není ve fyzickém těle. Jsou to příjemné zážitky a přicházejí často ve stavu mezi snem a probuzením,vědomí je vypnuto a člověk se dokáže napojit na jiné sféry existence.Tento jev je velmi častý a je zajímavé, že ho zažijí často i skeptici, kteří jsou nevěřící nebo mají o duchovním životě zcela jiné představy.Můj otec měl nedávno problémy s pozůstalostí své maminky (mé babičky) a nemohl najít jeden důležitý dokument,maminka ho nenechala dlouho trápit a sama ho navštívila přesně tak jak popisuji výše a celou situaci mu objasnila.Tatínek byl z toho ještě dlouho trochu vyvedený z míry, že jí slyšel i viděl a musela jsem ho uklidnit, že je to naprosto normální.
19. Duben 2004 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
tomas (anonym)
Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn Hutn Hetn
22. Červen 2004 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
vaclav (anonym)
Doporučuji k přečtení knihu : Nové základy experimentální psychologie " od Břetislava Kafky.Je to už dosti stará věc,mnohými zpochybnovaná,ale byl to poctivý experimentátor,který to nedělal pro peníze,ale naopak-hodně peněz ho to stálo. Navštěvoval jsem ho v C.Kostelci.
17. Březen 2006 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Václave, a experimentoval i s Tebou?
17. Březen 2006 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
anita sedlakova (anonym)
po dvoch ohrozeniach zivota verim ale na anjelov a predsa uvazujem od mala a bojim sa smrti.je daco take mozne.
18. Říjen 2006 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
ela (anonym)
Pred roky mi zemrela kamardka kterou jsem mela velice rada.Po case jsem se vratila do jejich bytu a zustala tam i spat.Me prekvapeni a strach bylo ze v plne noci me probudily (2x) kroky ktere ,prichazely z chodby.Bylo to vrzani parket na kterych se nekdo prochazel tam a zpet (podotykam ze maj dlazbu) Zustala ,jsem jak oparena,ale podarilo se mi s myslenkou na ...usnout,ale probudilo me to zas! To us jsem nevydrzela a vylezla z postele,zda neni nekdo vzhuru.Bohuzil nikdo vsichni spali. A ja dodnes nevim co si mam o tom myslet? Myslim na to do dnes,nikdy driv ani pozdeji se mi nic podobneho nestalo!!
18. Říjen 2006 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
kremlova2"sezna (anonym)
24.1. mi zemrel tatinek, ktereho jsem moc milovala, prala bych se s nim spojit muze mi nekdo poradit na koho se obratit. Za kazdou pomoc mockrat dekuji
29. Leden 2007 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Mezi námi lidmi a smrtí je jednoduše život. Vše to z duchama a podobně je sice zajímavé, ale nikdy bych těmito věci nestrácel vteřiny života a nepletl si jimi život, protože to s těmi duchama, tou smrtí, nás stejně každého čeká, tak proč se nevěnovat naplno životu !?
29. Leden 2007 - 22:52
Obrázek uživatele Návštěvník
marci (anonym)
Slecno Kremlova, zkuste zajit na stranku www.wahlgrenis.cz Nerikam, ze vsemu verim, ale je to zajimave..
29. Leden 2007 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
racek (anonym)
Slečno Kremlová, co se týká spojení s vaším otcem můžete to zkusit sama skrze cheneling.Existuje přímo kniha od Sanay Roman nesoucí přeně tento název a je to učebnice chenelingu a nemusíte mít strah, že jde o blaf.
2. Únor 2007 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Žanika (anonym)
tady je něco o duchovním i tělesném zdraví Podívejte se sami www.nasezdravi.ic.cz
8. Únor 2007 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikoleta (anonym)
Ahoj,už delší dobu no spíš náký ty roky,se mi stává,že když spim tak cejtim jak mi někdo líbá po krku,občas se mi zdá že je semnou provozován i sex a když se z toho v noci probudím,tak je to jak kdyby to bylo peřd chvílí.jednou jsem měla opravdu i vlhkej krk a bolelo mi mezi nohama jako bysem ho tam fakt.....měla jsem to třeba i celý týden pak jako by byla pauza a zas a zas...když toto ustalo,začala jsem se v noci probouzet nebo spíš sem byla v takovém mikrospánku??já netušim co to vždy je,prostě jako bych ochrnula ,nemůžu mluvit a vždycky můhu hejbat jen levym malíčkem jinak ležim jak prkno,nemůžu otebřít oči jako kdyby mi něco nechtělo abych se koukala,jendou se mi to ale podařilo,viděla jsem bíý mžitky nevim kam až to směřovalo a nad obličejem z těch mžitků jako by obličej,radši sem je zavřela,škrábala jsem levym malíčkem o mého přítele a marně se snažila vydat nákej zvuk ale vyščel ze mě jen vzduch...fakt nevím co to je ,mám to už dlouho,včera jsem to měla zas a přišlo mi to nekonečný kdy jsem se modlila kdy to zas přestane...PROSIMVÁS NEVÍTE CO BY TO MOHLO BÝT??nebo jak se toho zbavit?? myslíte že jsem třeba náké medium???já už fak si nevím rady.....mnohokrát děkuji za odpověd....
31. Říjen 2007 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Prostě si nadržená,něco podobného cítím nepřetržitě.Lidský mozek produkuje s radostí podivnosti,které si pro své i cizí zaujetí vyložíme po svém,záhady potřebujeme a nedokážeme bez nich žít,všechno se dá racionálně vysvětlit,fyzikální zákony zvládnou většinu "záhad".
10. Únor 2008 - 2:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Pred par dny mi zemrel tchan,(obesenim),nemuzu se s tim vyrovnata úporad se ptam proc? Nezanechal zadny dopis a proto se obracim s nadeji na vas,ze mi poradite,nebo ponuzete se s nim po smrti spojit.
7. Červen 2008 - 2:09
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
ANO vÁŠ ZLODJĚJ A VRAH václav klaus!
7. Červen 2008 - 18:31

Stránky

Přidat komentář