411 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Existuje dnes panic po třicítce ?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Zajímalo by mě, zda v dnešní době existují muži, kterým je přes třicet let a ještě s žádnou ženou nespali nebo měli jen jednu ženu. Moc bych si takového muže vážila. Narážím totiž jen na samé sběratele. Vždycky když si najdu partnera a vybalí na mě ten počet žen, se kterými spal, tak se pro změnu zase já zbalím a "utíkám" před takovým. Mám vůbec šanci takového muže najít?
4. Listopad 2005 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
senator (anonym)
Ano, Anno, máš šanci takového muže najít. Ale předpoklad je, že to bude maminčin mázánek s nějakými komplexy nebo člověk s jiným vážným handicapem. To nemyslím jako ironii, ale jako realitu. Snad se zde ozvou ženy, které takové dárečky poznaly.
4. Listopad 2005 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáreček (anonym)
Jsem panic po čtyřicítce. Čí jsem mazánek a nebo co mám za handicap? Rozeberte mě :-)))))))))))
4. Listopad 2005 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
senator (anonym)
Nebudu Tě rozebírat, protože Tě neznám, ale můžeš sám tedy napsat důvod, proč jsi panic po čtyřicítce a proč Ti nic neříká sex. Pokud to není z Tvé strany pokus o zoufalý vtip.
4. Listopad 2005 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Tedy ja se Anne divim, ze nemuze toho impotentniho najit. Ja, kdyz jsem v 25 znovu musela hledat partnera, tak jich bylo tech tricetiletych svobodnych, ujetych, kteri to vsemozne maskovali, dost. Anna take neni normalni, takze by mela lovit v tehle vodach a nezkouset se seznamovat s normalnimi chlapy.
4. Listopad 2005 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Senatore,jeste existuje skupina, ktera ma fundamentalni potize v komunikaci, natoz pak s zenami. Jsou to lide se socialni fobii, kteri jsou jinak zcela normalni, racionalne uvazujici lide se zajmy a konicky. Kdyz ti ale SF svazuje jazyk, neni tak jednoduche si nejakou divku ci zenu najit. Mně bude 25 a shodou okolnosti ziju s matkou a bratrem pod jednou strechou a jeste studuju. Vyrustal jsem bez otce a byl vzdy stydlivy, coz v puberte nakonec prerostlo v socialni fobii. Ale mne nevadi, ze jsem s zadnou divkou dosud nespal, vadi mi, ze jsou takovi, co si mysli, ze kdyz nekdo o "to" neprijde v sedmnacti, tak je nejaky zaostaly nebo co. Tito lide posuzuji jen podle svych meritek a ti, co se do nich nevejdou, jsou podle nich mimo. Zamet si radsi pred vlastnim prahem, chlapce, a pak nekoho hodnot.
5. Listopad 2005 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
senator (anonym)
Martine, nevím proč se do mě trefuješ a vkládáš mi do úst něco, co jsem neřekl nebo nenapsal. Nikde nepadl věk, o sedmnácti nepadlo ani slovo, ale opravdu po třicítce není panic běžnou a početnou skupinou v populaci. Já jsem psal, že buď je to dáreček (a vím o čem píši, pač mám dva takové kolegy) nebo že má jiný handicap. A ty sám o jednom takovém handicapu - SF píšeš, tak v čem je problém? Lépe číst hochu než se začneš čilit.
5. Listopad 2005 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáreček (anonym)
Panic jsem proto, že napřed jsem na baby neměl čas a teď zas chuť.
5. Listopad 2005 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Ano existuje, ale jsme vzácní. Mně třeba je už 37. Neměl jsem štěstí na tu správnou, tu co jsem měl opravdu rád mi dala košem, tak jsem se na ženský vykašlal. Dodnes mě ta vzpomínka bolí.
9. Listopad 2005 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Ale i já za sebe odpovídám, že Anna by se měla vrátit k těm "svým" a ne hledat mezi "námi". Jsme již nekompatibilní.
9. Listopad 2005 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Já nechápu, proč potřebuješ chlapa, kterej s nikým nespal. Proč panice, když jsou i takový, který měli pár holek, ale nijak se tím nevychloubaj atd...a navíc aspoň jsou pak zkušenější a vědí jak na to. Například já jsem našla kluka, kterej spal s dvouma holkama přede mnou. Je pravda, že občas mi ta představa vadí, protože já jsem s nikým jiným nespala - jen s ním, ale i tak si ho vážím. A vážit si můžeš muže i když měl před tebou nějakou ženu, to na tom přece nic nemění, záleží na tom, jaký je a né na tom, s kým spal. Nebo se pletu?
10. Listopad 2005 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Anno, já mám několik takových přátel po třicítce, kteří jsou panici, Jednomu je 47 let a druhému 44 let. Vzdělaní a inteligentní lidé. Já sám jsem o panictví přišel až v den třicátých narozenin. Ačkoliv jsem vypadal podle mínění jiných lidí fyzicky dobře a navíc vystudoval VŠ, dívky, do kterých jsem se zamiloval, mne odmítaly kvůli mé introvertní a zahloubané povaze. Vidíte a pak se říká, že dnešní dívky jsou příliš povolné a zkažené! Kéž by to platilo i v mém případě! Musel jsem si dát obrovské množství inzerátů a navíc slevit ve svých požadavcích, abych se nakonec této strašlivé "hanby" zbavil.
10. Listopad 2005 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Vážené dámy a pánové, některé příspěvky mě velmi potěšily, a to především názor Radky, na který bych chtěla reagovat a informace od Petra. Děkuji vám všem.Radko, samozřejmě že za každou cenu nevyhledávám panice, to není podmínka. Jen by mě velmi potěšilo, kdybych takového našla. Pokud to bude tak jak popisuješ asi bych slevila za svých požadavků, ale bohužel jsem za tím narazila na samé "sběratele", kteří na svá "čísla" byli do slova hrdí. Nechápu, jak se tím může někdo chlubit. Pánové pokud nepatříte mezi "sběratele" a dokonce jste ještě nikdy žádnou ženu neměli, buďte na sebe hrdí, jsou ženy (a určitě nejsem poslední na této planetě), které to ocení, ženy, které takového muže marně hledají. Já sama jsem patřičně hrdá na to, že jsem panna (26 let). Nechápu, proč bych se měla radovat z toho, že měl muž přede mnou jiné ženy. Asi bych spíš žárlila a měla strach, že mě s nimi bude srovnávat.To, že jste žádnou ženu neměli rozhodně neznamená, že jste nějak postižení, to bych musela být i já. Jsem normální extravert, který vymete každou zábavu či ples a bavím se jako většina lidí kolem mě. Můj děda je mi příkladem, ten našel tu pravou ve svých 56 letech, do té doby byl panic a nic mu neuteklo. Měl 3 děti, 4 vnoučata a krásný život.
11. Listopad 2005 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomi LEE (anonym)
Je zle ked sa chlapec spravi holke do pusi ma stym niekto skusenosti? Opytal by som sa to svojej holky ale bojim sa ako bude reagovat ked jej poviem tento nevrh.
11. Listopad 2005 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jn (anonym)
Anno, chces se s jednim seznamit? Myslim to vazne. Je to synovec mojeho manzela, je to i hezkej kluk, je mu myslim prave 30.
11. Listopad 2005 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
senator (anonym)
Ale Anno, vždyť Ty jsi stejná jako Ti, co se chválí, jenom v opačném gardu. Oni se chlubí úlovkama a Ty si hrdá na panenství a děláš z toho něco extra morálního. A začínám si klást otázku, v jakém prostředí se pohybuješ, když jsou tam všichni muži takoví. V prostředí kolem mě jsou takoví muži v nepatrném zastoupení, většina z nich žije kvalitní život a odpovědný vztah.
11. Listopad 2005 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Paja (anonym)
Taky jsem panic a je mi po tricitce.Asi jsem taky pekny darecek.Nejsem mamincin mazanek ba co vic ani tatinkuv.Ziji samostatne sam si varim sam si peru.Anicce jsem uz psal pocitam ze je to stejna Anna ktera zalozila rubriku partnerstvi bez sexu.Beru vztah dvou lidi asi . trochu jinak.Chudak zenska ktera me jako darecek dostane Naprosto ji lituji.
3. Leden 2006 - 0:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Chtěl bych upozorni Annu, že být panicem po třicítce musí mít nějaké příčiny. Může to být obyčejný strach z žen, abnormální nesmělost, nějaký komplex, menší čí větší úchylka, nebo spousta jiných a "normálních" důvodů. Pokud budeš hledat takového partnera, zcela nepochybně takového najdeš a může být skvělým partnerem na celý život. Také tě může takový partner vytrestat tak, že si řekneš "raději kurevník, ale normální". Každý důsledek má svoje příčiny a nad nimi je třeba také uvažovat.
3. Leden 2006 - 6:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Paja: prosím Tě, jak to osobě mluvíš ?! Nejhorší co člověk může udělat je, když začne mučit a trestat sám sebe. To se tak nenávidíš? Tím pádem Tě budou nenávidět všichni ostatní. Nauč se mít rád sám sebe. Zaměř svůj mozek na věci, které Tě baví. Učit se mít rád sám sebe, je dřina na celý život. Ale stojí to za to. Už mě začíná unavovat neustále zabývání se tím, kdo je panic/panna a není. To nemáte nic jiného na praci než "koukat druhým mezi nohy?". Asi by vás měli v práci víc zaměstnat, abyste neměli čas zabývat se kravinami. To, že je někdo panic/panna ve třiceti je zcela normální, nenormální jsou lidé, kteří se tím zabývají a hledají v tom úchylku. Kdyby mi dal chlap najevo, že mu vadí moje panenství, vyprovodila bych ho tak rychle, že by se nestačil ani obout.
3. Leden 2006 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Gigi (anonym)
Senatore, v čem se prosímtě vylučuje panictví a "kvalitní život a odpovědný vztah"???
3. Leden 2006 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Paja (anonym)
Anno.Asi jsi nepochopila muj ironicky prispevek.Proc jsem panic ve 30 jsem jiz napsal do rubriky,,Partnerstvi bez sexu" a znovu ho psat nechci.Ma ironicka poznamka byla pro senatora a jeho darecku.Musel jsem se zkratka prihlasit jako dalsi darecek.Senatore taky jsem poznal kolegu v praci kde za to spis mohla spatna vychova v rodine a vzah k mamince.Jinak Senatore vazim si tvych prispevku/pises rozumne/ i ostatnich ,kteri to neodsuzuji. Jinak Anno souhlasim s Tebou, ze panictvi ve 30 je zcela normalni nenormalni jsou lide kteri se tim zabyvaji a hledaji v tom uchylku.Vazim si toho ze by jsi vyprovodila chlapa,kdyby Ti dal najevo,ze mu vadi tvoje panenstvi,sam bych se k divce zachoval stejne.Je smutne ze se obevuji prispevky 15 letych divek a chlapcu,kteri se snazi toho zbavit nekdy i dost drsnym zpusobem.A jeste horsi jsou prispevky tech kteri jim od toho radi pomohou jako treba inzeraty typu/Zasvetim panny do sexualniho zivota v romantickem prostredi/.Ale to se jiste shodneme vsichni,ze to je zvracene.Anno souhlasim s Tebou ze delit lidi na panny a panice nejde/a ty to ani nedelas/Omlouvam se ze nektere tve prispevky jsem spatne pochopil.Taky si vazim, ze si toho/panenstvi/ cenis a zaroven z toho nedelas modlu/takovych divek je taky jako safranu/.Paja
3. Leden 2006 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Gigi, takto to Senátor nenapsal a ani nemyslel.Pravdou je, že heterosexuálně zaměřený muž potřebuje partnerku, zrovna tak jako heterosexuální žena potřebuje muže. Je to prostě příroda a nehledám za tím nic jiného. Neschopnost si najít partnera ale o čemsi svědčí. Možná o psychickém stavu jedince, pokud tam není přímo nějaký problém fyzický. Muž bez ženy a žena bez muže nemohou mít kvalitní život. Takové ty známé hospodské "pravdy", že se ženou je špatně, ale bez ní ještě hůř, jsou vlastně skryté moudrosti. I bezdětný vztah může být hezký, ale děti ho naplní ještě víc. Samotnému jedinci chybí oboje, partner i děti. To je prostor pro vnitřní zahořklost a nerudnost starých mládenců a pan. V tom vidím tu nekvalitu života, jak to asi myslel senátor.
3. Leden 2006 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Yan (anonym)
No a co má dělat člověk, kterému se nikoho najít nedaří? Není atraktivní a extrovert. Spáchat sebevraždu?
6. Leden 2006 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Nevidím důvod, proč by sis někoho nenašel. To, že nejsi ženatej do 25 let nic neznamená. Uvědom si, že podobně je na tom spousta žen, takže je to jen otázka času, kdy si partnerku najdeš. I kdyby to mělo být třaba až ve 40 letech. Na sebevraždu pomýšlej až ti bude 60 let a ty budeš stále sám. To ale stejně budeš na hranici smrti, protože pokud budeš tak dlouho sám, pravděpodobně se dřív uchlastáš.
6. Leden 2006 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ahoj Anno,celkem casti brouzdam na doktorce a tvuj nazor na vztahy mne zaujal.Vlastne ho mam dost podobnej,ale soude podle vlastni zivotni zkusenosti je celkem problem najit holku,ktera touzi po gentlemanovi,romantice a opravdovy lasce.Jasne,kazda se tim ohani,skoro vsechny divci skupiny casem v diskusi sknoci u toho,jak jde chlapum jenom o jedno atd.Ovsem v zivote se chovaji prave naopak,tj. ze drzouni a chlivaci jim spis imponuji,pokud uderi na spravnou strunu ve spravnou chvili a hodne se ridi chemii.Naopak hodni chlapi jsou podle mne casto dobri hlavne jako kamaradi a "vrby",ovsem malokdy se do nich ta obrovska spousta zen zamiluje tak snadno,jako do "typickyho" suverena a frajera.V tomhle spatruju velkou zenskou pokryteckost,vsude slychavam,ze laska a romantika s charakterem jsou hlavni veci,ale zivot je o necem docela jinym,spis o tom,aby chlap byl dostatecne sobeckej a pak mel tvrdou ruku,aby zenska nikdy nemela pocit jistoty,protoze pak zacne mit roupy a treba toho svyho hodnyho podvede s nejakym hejskem,naopak kdyz je chlap na zenskou zlej,tak ta je hodna,padz se boji,ze ho ztrati uplne.Takze se myslim,ze si zensky sami urcuji,jak se k nim chlapi prevazne budou chovat a tech nekolik romantickych snilku to ma dost tezky,padz tu panuje dvoji moralka - oficielni - chci hodnyho kluka,kterymu nepujde jenom o to" a skutecna,tj. ta chemie,konzum,zvedavost a vlastne vsechny vlastnosti v zenskym podani,ktery holky tak rady vycitaji chlapum.Myslim si,ze je mozny partnerstvi,ktery bude zalozeny na hodnotach a lasce,avsak je tezky takovyho partnera najit,protoze i ti kluci,kteri v tohle veri,casem zjistuji,ze laska to hlavni neni a ze se tim dobrovolne stavi do nevyhodny pozice - vlastni moralkou se ochuzuji a nahravaji tem,kteri se chovaji k holkam hur.Tak to by byl muj strucnej pohled na vec,preju peknej vecer,zatim ahoj,zdravim vsechny na tomhle foru,Tom.
6. Leden 2006 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ahoj Anno,celkem casti brouzdam na doktorce a tvuj nazor na vztahy mne zaujal.Vlastne ho mam dost podobnej,ale soude podle vlastni zivotni zkusenosti je celkem problem najit holku,ktera touzi po gentlemanovi,romantice a opravdovy lasce.Jasne,kazda se tim ohani,skoro vsechny divci skupiny casem v diskusi sknoci u toho,jak jde chlapum jenom o jedno atd.Ovsem v zivote se chovaji prave naopak,tj. ze drzouni a chlivaci jim spis imponuji,pokud uderi na spravnou strunu ve spravnou chvili a hodne se ridi chemii.Naopak hodni chlapi jsou podle mne casto dobri hlavne jako kamaradi a "vrby",ovsem malokdy se do nich ta obrovska spousta zen zamiluje tak snadno,jako do "typickyho" suverena a frajera.V tomhle spatruju velkou zenskou pokryteckost,vsude slychavam,ze laska a romantika s charakterem jsou hlavni veci,ale zivot je o necem docela jinym,spis o tom,aby chlap byl dostatecne sobeckej a pak mel tvrdou ruku,aby zenska nikdy nemela pocit jistoty,protoze pak zacne mit roupy a treba toho svyho hodnyho podvede s nejakym hejskem,naopak kdyz je chlap na zenskou zlej,tak ta je hodna,padz se boji,ze ho ztrati uplne.Takze se myslim,ze si zensky sami urcuji,jak se k nim chlapi prevazne budou chovat a tech nekolik romantickych snilku to ma dost tezky,padz tu panuje dvoji moralka - oficielni - chci hodnyho kluka,kterymu nepujde jenom o to" a skutecna,tj. ta chemie,konzum,zvedavost a vlastne vsechny vlastnosti v zenskym podani,ktery holky tak rady vycitaji chlapum.Myslim si,ze je mozny partnerstvi,ktery bude zalozeny na hodnotach a lasce,avsak je tezky takovyho partnera najit,protoze i ti kluci,kteri v tohle veri,casem zjistuji,ze laska to hlavni neni a ze se tim dobrovolne stavi do nevyhodny pozice - vlastni moralkou se ochuzuji a nahravaji tem,kteri se chovaji k holkam hur.Tak to by byl muj strucnej pohled na vec,preju peknej vecer,zatim ahoj,zdravim vsechny na tomhle foru,Tom.
6. Leden 2006 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
muf (anonym)
Ahoj Anco, nechces zajit na kavco? treba bychom si mohli o sobe povedet bliz :) M.
15. Leden 2006 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
senator (anonym)
Tak mě to nedá a na základě toho, že Gigi si nepřečetl celou diskuzi zde musím krátce reagovat. Anna psala, že jsou kolem ní pomalu samí kurevníci, kteří se chlubí svými úlovky, jde jim jenom o to jedno ap. A na základě toho jsem napsal, že by mě zajímalo, v jakém prostředí se pohybuje, protože tam, kde se pohybuji já, je takových mužů (= kurevníků)nepatrné promile a většina žije kvalitní a plnohodnotný život. Můj příspěvek se vůbec netýkal toho, že by snad lidé bez partnera nežili kvalitní život. Lidé, prosím Vás, čtěte pozorně a trošku u toho přemýšlejte.
16. Leden 2006 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Vláďa (anonym)
Tome, myslím žes to hezky vystihl. Možná existuje určitá vyjímka a to křesťansky založené dívky. A těch je (v Čechách) jako šafránu. Co kolem sebe vidím tak je fakt, že většina městských atheistických děvčat se chová tak jak popisuješ.
25. Leden 2006 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
maja (anonym)
Ahoj kluci? Co blaznite? Ze po svete nebehaji hodna devcata? Kde ty svoje nastavajici teda hledate?:-)To je to stejne,jako kdyz Anna psala,ze kazdej chlap chce zenu jen do postele.Vsak vy sami potvrdite ze tomu tak neni.Tak stejne tomu tak neni jen u holek.
26. Leden 2006 - 8:17

Stránky

Přidat komentář