30260 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Obehraný alko blud (anonym)
Ve Francii a Španělsku za snížené procento kardiovaskulárních nemocí a delší dožití nemůže víno, ale středomořská kuchyně. Méně vepřového a knedlíků a více ryb a zeleniny.
19. Březen 2019 - 18:12
Návštěvník (anonym)
Víno je zdravé. Já ho piju tři litry denně.
19. Březen 2019 - 18:18
luci (anonym)
Takže jsme se od disputace o existenci boží konečně dopracovali ke smysluplnějšímu tématu. Můžeme si gratulovat .
19. Březen 2019 - 18:38
Rakato (anonym)
Odpověď na Takže jsme se od disputace o
Protože boží existence je nuda. Kdežto víno ne.
19. Březen 2019 - 20:23
Rakato (anonym)
Odpověď na Ve Francii a Španělsku za
Alsasko je také zelené, a tam jedou těžce ve vepřovém - cassoulet, choucroute, ani jitrnicemi nešetří.
19. Březen 2019 - 21:09
? (anonym)
"Víno je zdravé. Já ho piju tři litry denně." To nasal Tony?
19. Březen 2019 - 22:49
mima (anonym)
Čí to"au" a čí to" oj"?.... Čí ten křik a čí ten boj?... Čí boulí bez počet?..... Čí oči zarudlé?.... Těch, kdo u vína vysedavaji, těch, kdo vyhledávají napoje! Do vína nezahléd se - jak rudé je, jak v poháru jen jiskří, jak hladce klouže do hrdla!....Nakonec ale jako zmije uštkne, dokáže otrávit jako had..... Tvé oči uvidí prapodivně, tvé srdce bude mluvit spletene.....Bude ti jako bys usnul na moři, jako bys ulehl stožáru na špici..... Prý: Dostal jsem ránu? Nebolí!.... Že zbili mě? Už nevím kdy!....Až se proberu, dám si víc!................. "Šalamoun"
20. Březen 2019 - 9:54
Rakato (anonym)
Odpověď na Čí to"au" a čí to" oj"?....
Pěkně, mimo, pěkně. I proto se vyplatí bibli znát. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ale vy ženy umíte i přitvrdit, viz vaše heslo: "Rty, které se dotkly alkoholu, se nedotknout našich." Blíže zde: https://ghostsofdc.org/2012/02/24/lips-that-touch-liquor-shall-not-touch-ours/ (Ale vzhledem k tomu, že pijí i ženy, je to od těch bojovnic s alkoholem genderově nevyvážené.)
20. Březen 2019 - 12:46
mima (anonym)
Odpověď na Pěkně, mimo, pěkně. I proto
Nejhorší pohled je na opilou ženu a nejsmutnější na opilé děti.....v těchto případech by se měl člověk probudít........ jenže chce se člověk vůbec poučit?
21. Březen 2019 - 10:42
Rakato (anonym)
Odpověď na Nejhorší pohled je na opilou
Alkohol je jako víra - pomáhá nám lidem žít. Jinak by byl pro někoho (někdy nebo i vždycky) tento svět nesnesitelný. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dokonce tady vidím analogii s bohem. Jehova chce za svou pomoc a přízeň moučné a zápalné oběti, alkohol chce za svou pomoc naše játra. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Vlastně v mnoha jazycích dokonce ani nejde o analogii, ale o shodu - když se v nich duchu a alkoholu říká jedním společným slovem: "spirit". ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mimo - jsi si jistá, že se nemodlíš k alkoholu? Vždyť duch (svatý) je jedna z podob boha. (Ale pokud neuznáváš trojice, tato otázka se tě netýká.)
21. Březen 2019 - 17:42
Bůh zase tvoří (anonym)
https://www.novinky.cz/veda-skoly/500268-teleskop-zachytil-formovani-noveho-hvezdneho-systemu.html
21. Březen 2019 - 22:16
luci (anonym)
Odpověď na https://www.novinky.cz/veda
Ale žádný bůh přece nic netvoří . To je mu jen přiřčeno těmi lidmi , co ho stvořili . Bylo to tak ve všech předchozích civilizacích a je to i v té současné . A i v té budoucí .
21. Březen 2019 - 22:35
Tony (anonym)
A nás nacucaná chlapiska, kterým kvůli tomu praskne ledvina, toleruješ?
21. Březen 2019 - 23:16
Tony (anonym)
A nás nacucaná chlapiska, kterým kvůli tomu praskne ledvina, toleruješ?
21. Březen 2019 - 23:16
Rakato (anonym)
Odpověď na https://www.novinky.cz/veda
Když mícháš v kuchyni těsto na svůj knedlík, mravencům faraónům na tvé kuchyňské lince se také zdá, že bůh tvoří. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (Zdá se, že si tady kde kdo myslí, že mu přidá na anonymitě, když nebude používat nick.)
21. Březen 2019 - 23:18
Tony (anonym)
Odpověď na "Víno je zdravé. Já ho piju
Anglický král Jindřich VIII pil denodenně tři litry vína a čtyři litry tehdejšího piva. A jak dopadl? Za mládí obdivovaný jako jeden z nejkrásnějších mužů na světě zemřel ve svých 56 letech v podobě nehorázně zpuchlé ropuchy, která nechala svým třem manželkám useknout hlavu.
21. Březen 2019 - 23:27
Tony (anonym)
Odpověď na Alsasko je také zelené, a tam
Nevěřím. Předloni jsem byl v Mulhouse, než jsem se dostal do středu města, tak tam byl cestou samý musulman a ani na vepřové jsem nenarazil a na jedinou kapičku piva též. Až jsem tam utrmácený narazil na ojedinělý vietnamský kiosek a tam se mi konečně těžce ztrápenému dostalo obojího.
21. Březen 2019 - 23:35
22.3. (anonym)
Odpověď na Anglický král Jindřich VIII
Hezké,ale všechno zase začalo bojem o mužského potomka.Nemohli by raději přemýšlet,že právě chlapce nemají z nějaké důvodu.Kromě toho se dost nepříjemně rozešel i z Církví.
22. Březen 2019 - 6:57
mima (anonym)
Odpověď na Alkohol je jako víra - pomáhá
Rakato a tady je to o tom stromů poznání dobra i zla...... všechno na světě má dvě stránky. Všechno můžeš použít k dobrým i špatným účelům. Každá maličkost, každý velký objev. A to se týká i alkoholu...... nachází se v něm dobro i zlo. A teď poznej co je pro tebe dobré a co už zlé, co ti může být prospěšné a co ti bude škodit......a tady je to o té moudrosti, moudrosti lidské z tohoto světa a pak moudrost která pochází z hůry....... v lékařství alkohol dělá zázraky, potřebuješ ho k desinfekci, jako konzervační prostředek......ale i v přiměřené míře ke zdraví, vždyť Pavel píše, samou vodu nepij........on ten alkohol je dobrý pán, ale špatný sluha.......a teď jen pro upřesnění ohledně " spirit "....ten dávný had, ďábel a satan, který svádí celý svět - byl svržen. Byl svržen a jeho andělé byli svržení s ním ( Zjevení ) ..... ďábel má taky svoje " spirit "......... odkud přišla tvá moudrost, ta ti sama napoví koho uctivas....
22. Březen 2019 - 11:47
Rakato (anonym)
Odpověď na Nevěřím. Předloni jsem byl v
Smutná zkušenost. A navíc z toho plyne, že musulmani se svým zdravým jídelníčkem zkreslují v Alsasku statistiky.
22. Březen 2019 - 12:18
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato a tady je to o tom
Píšeš: "... ten dávný had, ďábel a satan, který svádí celý svět - byl svržen." Odkud máš tu informaci o svržení satana? Byla jsi u toho? Máš fotky? -------------- Jen ti někdo něco navykládal. A navíc si odporuješ, protože k tvé víře patří věřit, že nás satan stále svádí. Je to vaše výmluva k námitkám, proč se nám děje tolik zlých věcí. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Když ale připustíme, že nás satan nesvádí, pak nám vše zlé dělá přímo Jehova. A za to ho mám uctívat? Ani náhodou.
22. Březen 2019 - 12:25
Rakato (anonym)
Odpověď na Čína bude stejně vládnout ať
Je otázka, jak dlouho čínská totalita vydrží. Pro ní mluví čínská stádnost, nacionalismus a rostoucí životní úroveň Číňanů. Proti mluví klesající míra růstu, životní prostředí v hajzlu a demokracie všude po světě. ,................................,............................................. Indie? Chudá země plná chudých hloupých lidí. Jen její velikost ji dala možnost z masy daní vyvinout jadernou bombu a rakety. Čínské pracovitosti a cílevědomosti a úctě ke vzdělání nesahá ani po kolena. Podle toho to v Indii vypadá. ...................................,........................................ Rozdrobené Německo v čase ranného novověku prosperovalo jako nikdy předtím. A je tu kontroverzní EU. Má něco do sebe, hlavně pro velké projekty. ..................................,......................................... Bojíme se Číny, a stran imigrace jsme v poho? Podivné. .,....,..................................................................... Každý se snaží o světovou nadvládu, jak je to jen trochu možné (anebo i nemožné, jak dokázal např. Napoleon). Číně to umožňují naše licoměrně demokracie, které se s ní obchodně sčuchly, i když oficiálně stále vyznává maoismus, který o život připravil desítky milionů lidí. Žádné embargo, žádné sankce - ale otevřené brány, které Číňanům dokonce umožňují kupovat v zahraničí cizí firmy s jejich technologiemi.
22. Březen 2019 - 13:53
luci (anonym)
Odpověď na Je otázka, jak dlouho čínská
Jsou to opravdu složité mezinárodní vztahy . Fakt je , že do politiky a ekonomiky dobroserství a pravdoláskařství nepatří . Pokud to tam naše slavná EU prosazuje , tvrdě na to doplatíme . Ale peníze zatím co platí , tak od nikoho nesmrděly. Ani od nacistů ,ani od bolševiků a tedy ani od Číňanů. Kšeft je prostě kšeft a běda tomu , kdo ho chce kazit . Běda tomu , skrze koho pohoršení přichází. Nakonec John Fitzgerald se o tom tvrdě přesvědčil , ani si to už nestačil uvědomit , že ani prezident nemůže čůrat proti větru aby se nepočůral.
22. Březen 2019 - 22:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Alkohol je jako víra - pomáhá
Opium je náboženstvím lidu?
22. Březen 2019 - 22:08
Rakato (anonym)
Odpověď na Jsou to opravdu složité
Také bychom mohli říct, že v mezinárodní politice je to jako s dětmi na pískovišti - Karlíček nasypal Vlastičce písek do vlásků, a tak mu dá Vlastička kyblíčkem po hlavičce. (Anebo si to aspoň bude pamatovat, aby mu dala kyblíčkem, až se do něho pustí Toníček.) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Řekl bych, že je zázrak, že jsme s těmi atomovkami pod zadkem přežili do 21. století.
22. Březen 2019 - 22:56
Rakato (anonym)
Odpověď na Opium je náboženstvím lidu?
Nebojíš se citovat Marxe? Jasně že je náboženství opium lidu, protože prostý lid neměl na kokain a opium jako vládnoucí třída. Tak si musel pomoci jinak. (Tehdy všichni intelektuálové tvrdě jeli v drogách, Freud kokain propagoval jako nápoj k léčbě deprese a sexuální impotence.)
22. Březen 2019 - 23:04
mima (anonym)
Odpověď na Píšeš: "... ten dávný had,
Rakato, ty mě zkoušíš? :-) Odkud mám informace o svržení satana....... všechno zlo, které se děje na zemi mi o tom vypráví......a pak semnou nic nenaděláš, Bible je můj přítel a ta je mým zrakem pro ten neviditelný svět......jsem jak ten slepec na zemí, který nevidí, a přesto věří, že je tady slunce, hvězdy, modrá, bílá....... myslíš, že pro něho je rozhodující fotka, že ona mu něco napoví?....... a ještě upřesním, satan byl svržen na zemi se svými anděly, kteří v nebi učinili vzpouru..... a od té doby je tady zlo....a jestli nás svádí? Pokud se dáš svést, tak to je tvůj problém....... pořád tady jsou dvě možnosti, buď řekneš ano, nebo ne....jak tady píší co je ti blízké s tím se identifikuješ........ máš na výběr, je to tvá svobodná volba.....☀ sluníčkove ráno přeji ☀
23. Březen 2019 - 7:28
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato, ty mě zkoušíš? :-)
Už ti rozumím - zlo dělají svržení andělé. A já myslel, že Bůh, protože zkouší lidí, tak jak zkoušel Joba. ............................................................................. Ty totiž úplně zapomínaš, že jsme neustále součástí božího plánu a že směřujeme k nám neznámému cíli. Přečti si knížku ''Innocent blood", je to sci-fi pro holky a tam to všechno je.
23. Březen 2019 - 15:04
Rakato (anonym)
„Proklel jí tak strašnou kletbou, že zcepeněla strachy.“ (Katolické listy v černé kronice o nešťastné křesťance Rozálii Kotrbové) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Víra v nadpřirozené bytosti je pošetilá a dá se pochopit jen u malých dětí.“ (ateista Hugo Krečmer) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Na světě je obrovská konkurence ideologií, ale když člověk vyloučí ty nesmyslné, zůstane mu jen víra v sebe sama a v přirozenou sociální evoluci.“ (amatérský filosof Vincent Jurinda) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Každé náboženství je z hlediska morálky a ideologie poplatné době svého vzniku a proto pro přítomnost nevhodné.“ (religionista Miroslav Hlavatý) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Hledám teologa, který by mi vysvětlil, co si mám myslet o světě.“ (zbloudilý věřící Gheorghe Tambrea) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ó lidé pošetilí, hledající pravdu, vaše duchovní potrava je jako krev a maso, získané z utrpení a ze smrti, a přitom pán vám prostřel stůl čistý a bohatý.“ (mystik Ferenc z Varaždína) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Autosugesce stojí u základu naší víry.“ (z Mikulášova svitku ve Vatikánském tajném archivu) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Problém lidí je, že se příliš zabývají sami sebou, a tato sebestřednost je nesnesitelná. ET chce domů.“ (zoufalý ET) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Jsou věci mezi nebem a zemí, o nichž se filosofům ani nesní.“ (William Shakespeare, Hamlet, první jednání)
23. Březen 2019 - 23:41
24.3. (anonym)
Odpověď na Rakato, ty mě zkoušíš? :-)
Jestli máš vůbec na výběr. Úplně klidně to může být zkouška.
24. Březen 2019 - 7:04

Stránky

Přidat komentář