30268 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Nic jsi nepochopil, jen
Jste jen elitáři, kteří nechtějí dát dobré slovo nikomu dalšímu. Takoví brzo zaniknou.
25. Únor 2019 - 22:04
Rakato (anonym)
Odpověď na To není lstivost nabídnout
Oč je můj bůh horší než tvůj, také vymyšlený? Možná, že jsi dokonce jedna z těch, které plivou jedovatou slinu na Špagetové monstrum. Ve své pýše zpochybňuješ jiné, ale svou pravdu jsi stále neprokázala.
25. Únor 2019 - 22:09
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato a stvořitel Hoburkana?
Jen závidíš. Stvoř si vlastního boha, jestli to dokážeš.
25. Únor 2019 - 22:10
mima (anonym)
Odpověď na Učit se dějiny z bible není
" Učit se dějiny.." Bible pro mě není historická kniha ani morální kodex. Bible je Slovo Boží, psáno Božím jazykem. Ježíš jasně říká, ke světu mluvím v podobenstvích, ale k učedníkům hovoříl přímo.... Nový Zákon, bez Starého Zákona by byl neúplný...." Strom poznání " nic si nevymýšlím"... všimni si, když Adam s Evou zhřešili, odehraje se první soud na zemí. Bůh dá možnost Adamovi, aby se obhájil, taky se ptá Evy " cos to udělala " A pak je tady rozsudek.....mezi hadem a ženou.....mezi tvým a jejím potomkem bude nepřátelství... Žena dostala jméno Eva ( to jest Živá ) neboť ona byla matkou všech živých. ( Adam nebyl otcem všech živých ).....v zahradě Eden zůstává jen strom života......" Otázka zní, kdo je to strom života?...... "Máš pravdu, chytřejší muž, žena".....tyto dvě osoby se stanou jedno a jedno tělo nemůže jít v pravo a zároveň v levo. Měli by být tak propojení, spolupracovat, doplňovat se jak Švýcarské hodinky :-).... "idealizovat si starozákonní časy" ..... to nemyslíš vážně? Vždyť to byl počátek lidstva, lidé se učili žít..... vlastně, co si dnes můžeš idealizovat? Člověk zapomněl jak žil, tápe, neví zdali je muž, žena, co je bílé, neb černé, děti kdysi patřily rodičům, dnes je to stát, který rozhoduje za rodiče, nejen to, rodiče chtějí, aby jejich děti živil stát. A v poslední řadě, člověk už ani neví co je dobré a co špatné. * Dobré ráno *
26. Únor 2019 - 7:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jste jen elitáři, kteří
Jací elitáři ? Umíš číst? Maja tě pozvala do Ćeského Krumlova. A Ty? Mluvíš jen o lstivosti. To ty brzo zanikneš.
26. Únor 2019 - 8:15
Maja (anonym)
Odpověď na Jen závidíš. Stvoř si
Tvé argumenty jsou zajímavé a přemýšlím o nich. Proč nazývás elitáři ti,který prošli dlouholetou cestu pod svým učitelem a až poté mohli být zasvěceni do skrytých učení. Proč se nechceš sejít a pokračovat v osobním dialogu?
26. Únor 2019 - 8:17
maran (anonym)
Odpověď na Oč je můj bůh horší než tvůj,
Já též plivu jedovatou slinu na tvé ubohé Špagetové monstrum http://bromansiba.blogspot.com/2009/10/iglesia-maradoniana-la-mano-de-dios.html
26. Únor 2019 - 8:27
maran (anonym)
https://en.wikipedia.org/wiki/Iglesia_Maradoniana
26. Únor 2019 - 8:30
Star wors (anonym)
Odpověď na Oč je můj bůh horší než tvůj,
Tue Rakato adelli palauti ther. Apliducium tormale antikcium fer lainus conficion smale in korpuktus kornaloi terminer os fictum. Rakato mai jer Rakato neus done eliminat arfekce verde in vitro. Memo mori Rakato. Salpune is non defermes un tamocci canterba!!!
26. Únor 2019 - 10:41
26.2. (anonym)
Odpověď na " Učit se dějiny.." Bible pro
Bůh je stvořil jako muže a ženu Jedna legenda vypráví, že Bůh stvořil Adama jednou, ale Evu čtyřikrát… Na počátku Bůh stvořil Adama a nic lepšího už ho stvořit nenapadlo. Adam byl šťastný uprostřed zeleně, vody, stromů; šťastný, že byl stvořen a že se cítil svobodný. Po několika měsících však Adama přemohl smutek a rozmar. Cítil se smutný, protože nic z toho, co viděl a dělal, mu nepřinášelo uspokojení. Bůh si všiml, že se Adam změnil a zeptal se ho: „Adame, co tě tak znepokojuje? Chybí ti něco k úplnému štěstí?“ Adam odpověděl: „Pane, jestli nežádám příliš, rád bych měl někoho, s kým bych mohl s radostí sdílet to, co vidím, cítím a miluji.“ Bůh jej uvedl do spánku, a když se Adam vzbudil, našel vedle sebe tu největší nádheru, jakou kdy viděl. Ale nemohl tomu uvěřit. Bůh se ho otázal, zda je spokojený, ale Adam neodpověděl. Byl ohromený. Žádal sice společnost, ale Bůh jeho očekávání předčil. Díval se na ni znovu a znovu, a když se na něj usmála, poskočil radostí. Uběhlo šest měsíců. Adam byl opět smutný. „Co se děje, Adame? Jsi zase nešťastný?“ Adam odpověděl, že nechce být nevděčný a žena že je okouzlující, ale byl by raději, kdyby si ji Bůh vzal. Řekl: „Ona je krásná, půvabná a okouzlující, ale připravila mě o svobodu. Už nemůžu jít, kam se mi zachce, neustále mi odporuje, vyžaduje, abych se po příchodu domů umyl, dlouho se připravuje, když s ní chci jít na procházku, budí mě v nevhodnou hodinu, chce lásku, když nemám chuť, a když chci já, tak nechce ona. Bezdůvodně pláče, zlobí se a je tvrdohlavá.“ „Znamená to tedy, že už se ti nelíbí,“ řekl Bůh. „Pane, líbí se mi, ale nestojí mi za to s ní žít. Odveď si ji. Chci zpátky svou svobodu.“ Bůh si ženu odvedl a za dva měsíce byl Adam opět smutný a Bohu přiznal: „Neber to jako nevděk, ale jde o Evu. Požádal jsem tě, aby sis ji odvedl, ale stýská se mi po ní. Jsem svobodný, ale zdá se mi, že všude slyším její hlas, vidím její úsměv, cítím její pohlazení. Myslím, že nemá cenu být svobodný, když ji nemám po boku.“ A Bůh mu Evu vrátil. Uplynuly dva roky a Adam se potřetí rozčílil a požádal Boha, aby si Evu odvedl. A Bůh si ji odvedl. Adama však znovu zachvátilo hluboké zoufalství. Bůh mu tedy slíbil, že mu Evu vrátí, ale požadoval: „Adame, ukončíme tuto dětskou hru. Buď přijmeš Evu s jejími nedostatky, neboť i ona musela vydržet mnoho tvých vrtochů, nebo zůstaneš sám v ráji s opicemi a orangutány. Dobře si to rozmysli, protože když ji odvedu, už ji nikdy nevrátím!“ Adam se poškrábal na hlavě, vyžádal si čas na rozmyšlenou a odebral se do jeskyně. „Žít s ní je peklo, ale zároveň prožívám příjemné okamžiky. Žít bez ní je také peklo a bez příjemných okamžiků. Je lepší žít s ní než bez ní.“ A zůstal s Evou
26. Únor 2019 - 13:04
Rakato (anonym)
Odpověď na " Učit se dějiny.." Bible pro
Díky za školení. .................................................................................................................................. Zdá se, že jsi příliš pevně zakotvena ve starých časech, které se ti zdají jediné správné. ....................... Ale společnost se stále vyvíjí (dnes už, na rozdíl bukolických časů předminulého století, překotně), a to na základě miliard rozhodnutí, které denně dělají všichni lidé na zeměkouli. ....................................................................... Že člověk neví, co je dobré co špatné? Tak zlé to rozhodně není. Zkus to brát více osobně - lidem u nás se daří čím dál tím lépe, životní úroveň roste, vzdělanost také, důchody se zvedají, teoreticky se můžeš usídlit kdekoliv na světě atd. .................................................................................................. Že muslimové provozují všude na zeměkouli islámský terorismus? Že Irán vyvíjí atomovou bombu? Že nastává globální oteplení? No a co. My jsme v pohodě, tak si to tady na světě užijme, než zaklepeme bačkorami. (Ty navíc půjdeš do nebe.) No není svět krásný? Halelujá. ....................... Rozhodně s tebou souhlasím stran destrukce rodiny prostřednictvím státu, kdy se děti stávají pomalu jeho majetkem, ale tak zlé jako v Norsku to u nás ještě není. .............................................. Konečně, když se děti odmítají starat o své staré rodiče, a rodiče pro své malé potomky chtějí příspěvky od státu, je pak logické, že stát si nárokuje větší práva nad rodinou. …............................. Že se má manželka s manželem doplňovat jako kolečka ve švýcarských hodinkách je křesťanský blud, založený na asiatském požadavku, že manželé se berou s božím požehnáním navždy. Dnes, kdy ženy už nejsou na mužích finančně závislé, tento nesmyslný církevní požadavek lidé ignorují a rozvádějí se o sto šest, a dobře tak. Vždyť je v lidské povaze, že lidi jednou všechno časem omrzí, např. i partner. Takže je s tím při vstupu do manželství počítat a nelhat před oltářem, že až do smrti věrni.
26. Únor 2019 - 13:07
Rakato (anonym)
Odpověď na Jací elitáři ? Umíš číst?
Slovo boží je třeba hlásat veřejně, a ne pokoutně kdesi v Českém Krumlově. Ale tak to dopadá, když se někdo za svou víru stydí.
26. Únor 2019 - 13:11
Rakato (anonym)
Odpověď na https://en.wikipedia.org/wiki
Dobrá recese. Respekt!.............................................................................................................................. Maradona byl jako mnoho sportovců tzv. fachidiot, to jest pouze na jeden obor specializovaný špičkový odborník. Fotbal uměl, pokud ovšem jde o jeho lidskou stránku, byl ulhané nevzdělané individuum na drogách. Věru špatný vzor pro mládež. Despekt!
26. Únor 2019 - 13:24
Maja (anonym)
Odpověď na Slovo boží je třeba hlásat
Když se za svou víru nestydíš, proč se tedy vyhýbáš osobnímu setkání, které te může posunout velmi dál.? Vyhýbáš se ty, ne já. Naše učení budeme od 29.dubna po dobu 24 dnů v San Franciscu transformovat na současné dělící styčné linie. Nikdo z nás se neskrývá, Ty ano.
26. Únor 2019 - 13:48
Bedřich (anonym)
Rakato Vždyť je v lidské povaze, že lidi jednou všechno časem omrzí, např. i partner.////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Když máš many, tak tě partnerka neopustí :-) Neomrzíš ji :-)
26. Únor 2019 - 14:33
26.2. (anonym)
Odpověď na Rakato
Jan nejsou lowe,tak není láska.
26. Únor 2019 - 14:40
Existuje bůh? (anonym)
Existuje bůh? Tak bohové vymyšlení lidmi, tedy např. Zeus, Jehova, Alláh, Šiva určitě neexistují a ani nikdy neexistovali. Leda v myslích lidí. To však nevylučuje, že existuje bůh skutečný, tedy ten, co stvořil vesmír. Leda ten by byl skutečný, pokud by měl tu moc. Ale spíše není, než je. Náboženský bůh od katolíků, protestantů, muslimů, hinduistů, atd. určitě není. To jsou lokální ideoví bohové smyšlení za účelem řízení mas.
26. Únor 2019 - 14:45
Lowe (anonym)
Ano, nestačí, že má chlap lowe, ale musí mít schopnost nechat si pustit žilou, aby z toho měla něco i partnerka. Pokud bude na dukátech jen sedět a nic jí nedá, partnerka si klidně najde někoho, kdo má sice méně dukátů, ale umí je pouštět :-)
26. Únor 2019 - 14:48
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Existuje bůh? Tak bohové
Tak např. Jehova je uměle přetvořený bůh Jehovistů z křest'anského Boha - mají boha nějak mírně jiného nežli je Bůh křest'anský (takového, aby se jim hodil do krámu). Hlavně ale mají překroucenou křest'anskou nauku kterou neustále a horlivě popírají. (křest'anští popírači). Kdo je Alláh nevíš? Je to Satan, či min jeho zvrhlý pomocník.
26. Únor 2019 - 15:02
Tifid (anonym)
Odpověď na Tak např. Jehova je uměle
Jsi to ty...
26. Únor 2019 - 15:04
Lil (anonym)
Odpověď na Bůh je stvořil jako muže a
Černá Luna podobna ,Lil sumerské bohyni ničivých větrů a bouří . V originále stvořena z prachu a hlíny jako Adam. Adam a Lilith nedokázali žít v míru, neboť Lilith odmítla při souloži zaujmout polohu, při níž byla nucena ležet pod Adamem. A tak se jí chtěl Adam zmocnit násilím.Po nedlouhé době Lilith pochopila, že s ní Adam nebude nikdy jednat jako s rovnocennou bytostí, a v zoufalství vyslovila nevyslovitelné jméno boží vznesla se a zmizela.,Bůh tedy poslal tři anděly. Našli ji v blízkosti Rudého moře, kde se stala nevěstou démonů, a předali boží varování, že pokud se nevrátí, tak denně zemře sto jejích démonických dětí. v mnoha artefaktech můžeme shledat se zobrazením Lilith jako napůl ženy. Legenda také říká, že to Lilith byla oním hadem, který podal Evě jablko.Podle pověstí se začala mstít tím, že vraždila novorozence, či sváděla ve snech muže a posléze je připravovala o rozum, nebo zabila. U kojenců se tomuto jevu říká "syndrom náhlého úmrtí". Dříve se věřilo, že u chlapců je rizikových prvních osm dnů života a u dívek prvních dvanáct.
26. Únor 2019 - 15:20
stačí (anonym)
Jeden důkaz že je a bude po debatě.
26. Únor 2019 - 15:37
26.2. (anonym)
Odpověď na Černá Luna
Symbolizuje nejčastěji cokoliv nedořešeného, dlouho odkládané situace, které prostě jednou nastat či proběhnout musí.
26. Únor 2019 - 15:58
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Dobrá recese. Respekt!.......
Limberský nebude o nic lepší ...
26. Únor 2019 - 16:00
Rakato (anonym)
Odpověď na Když se za svou víru nestydíš
Já žádnou náboženskou víru nevyznávám, tak se nemám za co styděl, jako vy. Kde žiješ? Myslíš, že někdo bude od tebe kupovat kočku v pytli a někam za tebou jezdit? .................................................... Odhaduju tě na něco ujetého, jako New Age, Hare Krišna, Grál, scientologii... .................................... I ten Ježíš chodil za lidmi, když jim podstrkoval svůj nepraktikovatelný idealismus. (I když je pravda, že i proto, aby ho živili.) ......................................................................................................... Neexistuje jediný racionální důvod, proč neodhalit, co jsi zač. Je několik iracionálních důvodů, proč svou víru zapírat, a to tě moc nectí. Jsi jako Petr, který třikrát zapřel Ježíše. Styď se, zbloudilá ovce!
26. Únor 2019 - 16:35
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato
Anebo na to jde jako Černé vdovy. ............................................................................................................. Pak tady jsou ještě mírumilovné a skromné zlatokopky, kterým stačí půlka tvého majetku, získaná rozvodem.
26. Únor 2019 - 16:38
Rakato (anonym)
Odpověď na Existuje bůh? Tak bohové
Richtig. Když věda nemůže dokázat existenci boha, nemůže ani vyloučit jeho existenci. ................... Podle mě je ve vesmírů bohů plno, ale jsou to jen vyspělí ET, kteří z našeho primitivního pohledu mají boží vlastnosti - nesmrtelnost a schopnost dělat zázraky. ....................................................... Konečně, něco podobného funguje na Zemi dosud. Papuánci vyznávají tzv. Cargo kult, kdy si myslí, že při dobré modlitbě jim z nebe spadne něco cenného. Existuje od dob druhé světové války, kdy nepochopili, že náhodně nalezené potraviny a výstroj z nebe shodili americká letadla pro americké vojáky. Jinak řečeno - pro Papuánce jsou američtí letci bohové. .................................... Jiný pohled: Skutečnost, že každá civilizace na Zemi si vymyslela bohy, znamená, že lidé v určitém stádiu vývoje bohy potřebují, že jejich vymyšlení a uctívání má pro ně nějaký význam. Já říkám - nic proti tomu. Někdo propadl hazardu, jiný rybaření... a někdo náboženské víře. Aj tak sa dá.
26. Únor 2019 - 16:49
Rakato (anonym)
Odpověď na Černá Luna
Podle mě - dobrá story.
26. Únor 2019 - 16:52
26.2. (anonym)
Odpověď na Anebo na to jde jako Černé
I to je možné,do ženské nevidíš.
26. Únor 2019 - 16:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jeden důkaz že je a bude po
Jak tady sleduji - tak bibli si nepřečetla ani mima - má dost velké mezery. Musíš si přečíst třeba bibli, studovat a studovat prastaré texty mudrců ( nové texty psychologie , biologie, atd.) učený z nebe nespadl . Rakatovi se nechce jet ani do Krumlova , raději se zabývá Hoburkanem. Takže jediné jednoduché řešení je zatím Maradona.
26. Únor 2019 - 17:16

Stránky

Přidat komentář