30210 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
mima (anonym)
Odpověď na Chceš po mě, abych nejprve
Člověče.... " já že chci, abys uvěřil".... To ty chceš, abys uvěřil, chceš důkaz, máš otázky, hledáš..." vznikli jsme evolucí" .... víš, že ti to nebudu vyvracet, to koukáš :-) Než Bůh začal tvořit zemi, nebe, ví kdo, jak dlouho to bylo před počátkem? A víš jak dlouho trval počátek, kdy Bůh tvořil nebe, zemí, světlo, tmu...jeeer, to mohlo trvat miliony let..... A pak to lidské embrium.....dnes kopíruje zvířata ( omlouvám se každé zvěří ) chová se hůř než zvířata..." jiní bozi" ....ty tady byli a budou. Když tady máš falešný dolar, někde musí být ten pravý, originál, jinák by nevznikl...." děti trpět za hříchy otců " ... zákon tak praví...tak se podle toho chovejme. Matky buďte matkami a nehazejte děti do popelnice, lékaři zachraňuj život děti a nevraždí je, tatove postarejte se o děti, společnost přestaňte se zbrojením, které zabíjí naše děti, mám ještě pokračovat...." Eva kradla jablko ze stromu".... teď, já... přečti si pořádně Bibli "....( děkuji za radu, určitě tak udělám ) takže čtu a nikde v Bibli není psáno, že Eva ukradla jablko. A kdyby náhodou jsi to někde našel, tak prosím tě řekni mi ,kde takové jablka rostou, když je pak sníš, že ti otevřou tvé oči a uvidíš, že jsi nahý. Já bych jich koše nakoupila a dala těm ženám, které svými nahými zadky obtěžují společnost, naše děti. Přece všichni jsme se nenarodili jako uchylove, naše DNA ďábel všem nezdeformoval.... Dobré ráno.
25. Únor 2019 - 7:52
B (anonym)
Odpověď na Že žijeme v matrixu je
Reakce na tu předpověď je od většiny lidí stejná jako tvoje. Je to prostě divné a rozhodně nejsem ovlivněn tím co říkala, jen sleduji průběh a jak jsem psal, mám dva svědky. Nejsem žádný fanatik do těchto čarodějnic. Veliké množství jich zřejmě povídá nesmysly jen pro prachy. Asi bych jen tak sám od sebe za nějakou nešel.
25. Únor 2019 - 9:11
Touha pro kdovíkoho (anonym)
Odpověď na Děkuji zatvé názory. Pokud
Aha, takže ty jsi si nenašel náhodou stejný nick jako já. Ty mi chceš škodit. Fajn, Touha mizí, přátelé. Bylo mi s Touhou dobře vám ale ne. Nejsem zvyklá cpát se někam, kde mě nechtějí. Tož čau
25. Únor 2019 - 10:37
❄❄ (anonym)
Odpověď na Aha, takže ty jsi si nenašel
Nemyslím, že by bylo s Touhou špatně. To spíš jedincům, možná jedinci. Nejsi sama komu ukradli nick. Nejhorší je, když tvým jménem nadávají tvým přátelům - znám to . Dnes ovšem přátelé tomu neuvěří, protože už vědí jak to chodí.
25. Únor 2019 - 10:59
Rakato (anonym)
Odpověď na Člověče.... " já že chci,
Já nevím, jak vznikl vesmír, ale ani ty to nevíš. Jediné, co máš, jsou řeči kočovníků v bibli, důkaz žádný. Tak nepiš, že bůh stvořil všechno. ............................................................................................. Zda Eva ukradla jablko? Bůh řekl, že ze stromu poznání nemá trhat plody. A ona plod utrhla, aniž mu o tom řekla. Přivlastnit si cizí majetek bez souhlasu majitele - krádež jako vyšitá. A o to víc nemorální, že nectila boží slovo, slovo svého stvořitele. (Vždyť i na základě této krádeže středověcí kutňáci prohlašovali, že ženy jsou nádoby hříchu a od ďábla.) ......................... .................................................................................................................................................................... Jinak vidím, že humanita ti je vlastní, takže ať jsi Havel nebo Šavel, dobře žiješ. Jen tak dál.
25. Únor 2019 - 12:58
Návštěvník (anonym)
jako například snědá slečna Diašová
25. Únor 2019 - 13:41
Rakato (anonym)
Odpověď na jako například snědá slečna
Diašová z Femen? Ženy se rády obnažují, a to je celé (pokud jde o Femen). Bojují tak s Jehovovou kletbou, která způsobila, že se za nahotu stydíme. Držím jim palce.
25. Únor 2019 - 16:15
mima (anonym)
Odpověď na Já nevím, jak vznikl vesmír,
Vím, nevím :-) řeči kočovníků? Je to řeč Mojžíše, který byl přijat faraonovou dcerou za svého syna. Ten byl vychován v Egyptě na faraonovem dvoře, byl vzdělaný, moudrý......mimochodem, doporučovala bych ti navštívit ve Varšavě muzeum Židovské historie, kde se mezi jiným dozvíš, že Židé neuměli bojovat, ale každý Žid ve středověku, uměl číst, psát, počítat. ( Židé jsou laureáty 175 Nobelových cen)....."zda Eva ukradla jablko " ..... takže podle Tebe strom poznání dobra i zla plodí jablka? Ty si normálně vymýšlíš :-) Vždyť ty nevíš co to byl vůbec za strom a co se tam vůbec stalo..... ženy nadoby hříchu? Žena byla Bohem vytvořena jako rovnocenný partner..." Hospodin Bůh také řekl:" Není dobré, aby člověk byl sám; opatřím mu rovnocennou oporu" .... žena vždy reaguje na slova a ten chytrý chlapík, který uměl dobře mluvít, jí svedl svou řečí... žena byla svedená a tehdy přišel hřích na svět, ale Bůh ženu nezavrhnul, naopak teď on použije ženu a na svět přivede spasení, svého Syna... . ještě jedná zmínka :-) Bůh neříká že ukradli " jablko " ale citují....." Nejedl jsi z toho stromu, z něhož jsem ti zakázal jíst. Ta zahrada patřila Adamovi a Evě. Adam s Evou byli neposlušní, neposlechli svého tatínka :-)
25. Únor 2019 - 17:10
mima (anonym)
Odpověď na Diašová z Femen? Ženy se rády
Tož drž. Co vím, tak do nahá se svlékaly malé děti, starouskove, kteří nic už o sobě nevědí a psychický labilní lidé. Normální, zdravý člověk při smyslech, nepotřebuje prezentovat svou nahotu. Jen pro informaci, je zvláštní, že muži to nemají zapotřebí.
25. Únor 2019 - 17:15
Rakato (anonym)
Odpověď na Reakce na tu předpověď je od
Také platí: Uvěř v náhodu! (A pokud bys chtěl jít do hloubky, prostuduj si pravděpodobnostní počet. Pokeroví borci tak udělali, a dokážou si v kartách vydělat těžké prachy. Pro ně je náhoda kámoš.) A když k tomu přidáš odpozorované znalosti psychologie těchto snědých žen, máš další vysvětlení splněných proroctví v kapse. Je dobré, že o těchto věcech přemýšlíš, lépe než v něco fanaticky uvěřit.
25. Únor 2019 - 17:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Diašová z Femen? Ženy se rády
No nazdar..... Hnutí Femen nemusím, ty ženy nejsou můj typ. Diašová nic moc - ovšem Alexandra Němčinová není ani krásná ani chytrá https://www.freeglobe.cz/ShowArticleMobile.aspx?id=25616 Nechutně obézní feministka protestovala proti Zemanovi... ale na špatném místě Některé se zahalují celé . dobrovolně
25. Únor 2019 - 17:49
Rakato (anonym)
Odpověď na Tož drž. Co vím, tak do nahá
Náš pocit studu je do velké míry nám církví vnucená asiatská patologická prudérnost, nepřirozená lidské povaze. Viz trapný příklad s nahým taťkou v Genesis 9/22,23: "Viděl pak Cham, otec Kanánův, hanbu otce svého, a pověděl oběma bratřím svým vně. Tedy vzali Sem a Jáfet oděv, kterýžto oba položili na ramena svá, a jdouce zpátkem, zakryli hanbu otce svého; tváři pak jich [byly] odvráceny, a hanby otce svého neviděli.".............................................................................................................................. A Noe za to, že ho jeho syn Cham viděl nahého, proklel Chámova syna Kanána. No pochopíte to? ................................................................................................................................................................... Umíte si jistě představit, jak prudérnost komplikuje takovým lidem život. Hlavně někteří křesťané jsou na mrtvici, když se mají svéct před lékařem, jít na kolonoskopii nebo cévkování apod. Tihle, nadměrným studem postižení lidé pak nechodí nejen na některé preventivky, ale odmítají i některé zákroky, a tak zbytečně onemocní nebo dokonce jako Libíček umřou (měl problémy s močením). A o to se "zasloužily" křesťanské církve, které lidem do hlavy tlučou iracionální žvásty. Je mi jich líto. Běžte trénovat na nudapláže!
25. Únor 2019 - 17:52
Maja (anonym)
Odpověď na Náš pocit studu je do velké
Byly tam komentáře a Kanánův odkaz poslal na náš vesmír . Sem nepřichází smrt, sem příchází novozvěst Šabůna ,aby posvětil posvátné odkazy Gogolů na Genesis 43/ 12,17. Jako nahota je kliktérum umění naslouchat, tak stud je osvětou duše a její přirozenosti. Pak prozřel Sem a Jáfet a prozřeli i ONY aby postavily na odiv svou sklulpturu ondejí...
25. Únor 2019 - 17:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vím, nevím :-) řeči kočovníků
Židy zrovna nemusím - obchodníci s otroky, privilegia na lichvu , odtud pak ty peníze za které si mohli dopřát vzdělání. Jinak Mojžíš - měla by sis přečíst bibli kolik nechal pobít lidí a jaké dělal čistky. Bojovat se jim nechtělo za 2sv. to ano.
25. Únor 2019 - 18:04
Rakato (anonym)
Odpověď na Byly tam komentáře a Kanánův
Identifikuj se, Majo - sděl, jaký kult ctíš. Slova jako "Šabůn", "Gogol", "kliktérum" a "ondej" neznám. Sklulpturu odhaduji na "skulpturu". Tvé sdělení o nahotě a studu umím jen s obtížemi uchopit. A tak ti říkám s Ježíšem (Matouš 5,37): "Vaše slovo buď ‚ano, ano – ne, ne‘; co je nad to, je ze zlého." ...................................................................................................................................................... Vypadá to, že jsi marná, a navíc v rauši. Aj tak sa dá... Respekt!
25. Únor 2019 - 18:47
Maja (anonym)
Odpověď na Identifikuj se, Majo - sděl,
Nectím žádný kult. Jsem Šabůn klaira ve třetím Ezechiáši. Je jen dvacetdva vyvolených. Jsem sedmnáctá. Kliktérum je živá materie, kterou můžeme uchopit přes diagonálu posvátnosti, která přijde k naplnění. Není moje uchopení slov marné a rauš je jen výraz pro pozemskou oddálenou perspektivu věčnosti.
25. Únor 2019 - 19:11
Rakato (anonym)
Mojžíš byl šéfem kočovníků, protože z nich byl nejchytřejší a rychlý v práci s kamenem (desky udělal docela rychle). ....................................................................................................................... Mylný dojem, že si Židů nevážím - sice fanatici, ale (jak píšeš) vzdělaní borci. (Ale to až se usadili a zcivilizovali od jiných.) .................................................................................................................... Jablko se ti nelíbí? Tak si vymysli jiné ovoce - někteří vykládají, že to bylo hroznové víno, jiní, že fíky........ Mě je to srdečně jedno. ........................................................................................................ Já neříkám, že ženy jsou nádoby hříchu - to říkají tvoji souvěrci, kterým kněží natloukli do hlavy tyto předsudky vůči ženám, protože je to tak v bibli. …........................................................................................... Jsi příliš jednostranná a z bible vyzobáváš jen to, co se ti hodí. Bůh také řekl, že žena bude sloužit muži. Blíže zde (Genesis 3,16): „Rozmnožím útrapy tvého těhotenství, své děti budeš rodit v bolestech. Po muži budeš dychtivě toužit, on ti však bude poroučet.“ …..................................................................... Viz také Pavel: "Žena ať přijímá poučení mlčky s veškerou podřízeností. Učit ženě nedovoluji. Žena nemá mít moc nad mužem, nýbrž má se nechá vést.Vždyť první byl stvořen Adam a pak Eva. A nebyl to Adam kdo byl oklamán,ale žena byla oklamána a dopustila se přestoupení." (Timethovy 2: 9-14) Eva s Adamem byli první kriminálníci, s tím nic nenaděláš. Zahrada bylo jako vše jiné Jehovovo, Adam ji měl jen obdělávat a střežit. A protože byla Jehovova, ten také Adama a Evu z ní vykopl, když porušili boží slovo, tj. zákon. ….............................................................................................................. Pozn.: Vždy jsem se divil, že Ježíš má tolik oddaných stoupenkyň, když podle křesťanství jsou ženy méněcenné. (Já si to ale nemyslím.) Holt je to asiatský kult, tak co jsme čekali, že?
25. Únor 2019 - 19:23
25.2. (anonym)
Moc dobře si pamatuju mimo na ten prvotřídní oblek a pánský parfém.
25. Únor 2019 - 19:29
Rakato (anonym)
Odpověď na Nectím žádný kult. Jsem
Ale Ezechiáš, dvanáctý judský král, nic nenapsal, pokud vím.
25. Únor 2019 - 19:30
Maja (anonym)
Odpověď na Mojžíš byl šéfem kočovníků,
Hodně jsi mne nemile překvapil. Ve své sečtělosti zcela neznáš základní linie předbiblických slov a současné tachyoprostorové dimenze. Jinak bys musel dávno vědět, že to o čem mluvím není žádná asijská kultovní linie ,ale specifická tinioskupina vycházející s hluboké historie víry a naše cesta nevyzobává nic ,co se hodí. To pouze ty vyzobáváš ,co se hodí a neznáš komplexní význam křižovatek nejbližších průniků a očisty.
25. Únor 2019 - 19:34
Rakato (anonym)
Odpověď na Hodně jsi mne nemile
Jen kritizuješ, ale abys dala odkaz na vaše stránky, nebo vysvětlila vaše termíny (jako předbiblická slova, tachyoprost. dimenze), to ne. A já se přitom rád nechám poučit.
25. Únor 2019 - 19:55
Maja (anonym)
Odpověď na Jen kritizuješ, ale abys dala
Přijeď za mnou do Ćeského Krumlova. Termínu se zcela přizpůsobím. Pokud ti vyhovuje jiné místo, budu tě následovat. Pamatuj , že vidět a zažít je pochopit.
25. Únor 2019 - 20:06
Maja (anonym)
Odpověď na Jen kritizuješ, ale abys dala
Přijeď za mnou do Ćeského Krumlova. Termínu se zcela přizpůsobím. Pokud ti vyhovuje jiné místo, budu tě následovat. Pamatuj , že vidět a zažít je pochopit.
25. Únor 2019 - 20:06
Rakato (anonym)
Odpověď na Přijeď za mnou do Ćeského
Konečně jsem tě pochopil! Od ženy byl takovou inteleektuální lstivost a recesi nečekal. Své fiktivní náboženství nemáš moc propracované, to já jsem stvořil lepšího boha - Hoburkana: ................................................................................................................................................................... „Přišel jsem z moře, přišel jsem z hor, přišel jsem z pouště, přišel jsem z podzemí, přišel jsem z nebe, přišel jsem z vaší duše, a mě budete skládat účty, až přikážu.“ (Hoburkan pán promluvil) a „Mocné povznáším a slabé zadupávám do země, prosívám zrno od plev, odděluji kvetoucí od neduživého, zalévám jadrné a pálím suché, a usmívám se nad vykonaným dílem. Protože je dobré.“ (Hoburkan pán) a „Kdo se mi postaví, toho chci za oběť, kdo se mi nejhlouběji pokloní, toho chci za kněze. Jsemť váš pán, jediný, kterého máte. Hosana!“ (Hoburkan pán) a „Trestám řeči lstivé a trhající pravdu z kloubů, úlisné filipiky i zbabělé kňourání, bludy pomatenců a pravdy bláznů. Jen svěží vánek dobré víry mě potěší, pravdivé poznání je pro mne jako kapka rosy.“ (Hoburkan pán) a „Pluji v zákrutách času, jako antilopa skáču ze všehomíra do všehomíra, jako krtek se prodírám z budoucnosti do minulosti, a vidím v jedné chvíli vše, co bylo, je a bude, prosévám čas jako mlynář zrno, a v rukou držím osud všeho.“ (Hoburkan pán) a „Jsem všechno a nic, jsem a nejsem, rozprostřený všude a nikde, vůle má plane jako oheň ve všem a v ničem, mluvím mlčením a pláču smíchem.“ (Hoburkan pán) a „Dnes jsem s vámi, nehodní, ale budu i zítra? Jsem věčný, a kdo se nepodrobí, nebudu mu již pánem, protože on nebude.“ (Hoburkan pán) a „Mnozí mě budou chtít slyšet, a neuslyší, mnozí mě budou chtít vidět, a neuvidí, protože nejsem pro každého, ale každý je pro mne.“ (Hoburkan pán) .......................................................................................................................................................................... A proto - chvalme pána!
25. Únor 2019 - 20:32
mima (anonym)
Odpověď na Mojžíš byl šéfem kočovníků,
Mojžíš byl velmi pokorný člověk, nejpokornejší ze všech lidí na zemi....pro ty desky udělal ještě truhlu z akacioveho dřeva a pak čtyřicet dní studoval právo, takže byl i právník a sepsal všechny zákony :-)....z civilizovali od jiných? Nemyslím si, vždyť jejích zákony, byly tak propracovány, jak morální, přírodní, zdravověda...a co Pyramidy? Jsou prý postavený v době, kdy žil Enoch a přežily i potopu...... Proč bych si vymýšlela ovoce, když vím, že to jablko, hruška.... nebyla. Strom poznání dobrá i zla byl ďábel ( strom v Biblí se identifikuje s bytostí ) ovoc toho stromu byl Kain...... Jsem jednostranna? To bych mohla taky napsat o tobě :-) To co píšeš o ženách, na to ti znovu odepíšu...od počátku tak nebylo... Bůh muži učinil rovnocennou partnerku. Když se hřích dostal k člověku, všechno se změnilo....a pak tady je Nový Zákon , všichni jsme v Kristu znovu jedno Žid, Řek, otrok, svobodný, muž nebo žena.... citujes jen co Pavel říká o ženě, ale jsou tady taky příkazy pro muže a na to jsi zapomněl... muž má milovat svou ženu, pokud muž bude milovat svou ženu, nikdy po ní nebude chtít co by jí bylo nemilé....a znáš to přísloví... běda muži, kterému vládne žena :-) ....je ostuda, když žena zametá mužem, muž je pantoflak...jen se podívej, kde to dnes dopravovaly ženy v Německu, Velké Británii....ano, Ježíš ženy chránil....ale i ve Starém Zákoně mají krásné poslání ženy a píše se o nich. Ale to jsou opravdové ženy, dámy....
25. Únor 2019 - 20:51
Rakato (anonym)
Odpověď na Mojžíš byl velmi pokorný
Učit se dějiny z bible není moc rozumné, to je, jako bys za dějiny Česka považovala staré pověsti české. .......................................................................................................................................................... Mojžíš byl borec, neříkám že ne, ale takových kmenových náčelníků v té době bylo u kočovníků mnoho. ..........................................................................................................................................................................To, co sesmolil Mojžíš, jsou primitivní kanánské zákony, které v té době znal každý Semita na Blízkém východě, nic extra. Jak už jsem psal, Chammurabi nebo Sumerové už dávno před Mojzesem měli dokonalejší zákony. ............................................................................................................. Pokud jde o strom poznání, jen si vymýšlíš, že to byl satan, v bibli nic takového není. Hada lze sice považovat za satana, ale zde máte problém se všemocným a vševědoucím bohem. Satan nemohl s Evou mluvit za zády Jehovy, takže celá ta bajka o pozření ovoce ze stromu byla v boží režii. Bůh lstivě přiměl Evu, aby mu ukradla jablko, a pak ji proto s Adamem vyhnal ze zahrady, protože žárlil na jejich nesmrtelnost. Jak hanebné! ............................................................................................... Máš pravdu, rovnoprávnost se nemá přehánět - protože nejsme všichni stejní, nemůžeme si proto ani být rovnoprávní. (Např. když je chytřejší manželka než manžel, těžko po ní chtít, aby nechala rozhodování na manželovi. To by to dopracovali. A obráceně.) .................................................................................................................................. Já bych si starozákonní časy moc neidealizoval, protože to byl fyzicky namáhavý nejistý život, kdy jsi nikdy nevěděla, zda tě někde za kopcem nepodřízne jiný kočovník. Když to promítneme do dnešních časů - asi bys nechtěla žít jako Mongolka v jurtě, nebo jako Tuareg na Sahaře, že? …...................................................................................................................................................... Chvalme pána (Hoburkana)!
25. Únor 2019 - 21:27
Maja (anonym)
Odpověď na Učit se dějiny z bible není
To není lstivost nabídnout setkání a vědění. Ty jsi stvořil boha? Ty jsi myšlenkový střed a hybatel? Tvoje lstivost a nepokora a LEŽ je v okamžiku,kdy setkat se považuješ za slabost a své ohrožení. Střežme se takových bytostí jako jsi TY ! Nemáš co nabídnout a jen se chvástáš citáty z netu. Vlastní jsou tobě podhodnoty jsoucna ve světě čistoty a pravdy. Má nabídka přesto platí. Mé nesoukromí je síla. Moje pokora je dialog.
25. Únor 2019 - 21:41
Gym. (anonym)
Odpověď na Konečně jsem tě pochopil! Od
Rakato a stvořitel Hoburkana? Agrese, zloba a msta..... K smíchu pane" rádobytvořiteli"
25. Únor 2019 - 21:45
tak (anonym)
Odpověď na Tož drž. Co vím, tak do nahá
to se mýlíš. Němci se rádi svlíknou, jeden pár, už starší lidi dost přes 50, u vltavy v braníku. byly tam nahatý mezi ostatníma lidma, vlastně jim bylo spíš těch 60 nebo těsně pod. Nestyděly se, on ho měl velkýho ale přece jen už starší lidi.Co myslíš, luteráni to jsou a tam tu nahotu tak neřeší jako ty adamiti.
25. Únor 2019 - 21:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Konečně jsem tě pochopil! Od
Nic jsi nepochopil, jen promarnil příležitost. Stránky na netu nic nevysvětlí. To se nedá pochopit. Já o tom vím jen málo. Uchopení kliktéria živou materii přes diagonálu posvátnosti ti může jen 17 vyvolená. Vnucovat se ti určitě nebude - klidně si chval Hoburkana
25. Únor 2019 - 21:49

Stránky

Přidat komentář