30262 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Pokud bys viděl Boha tváří v
Vidět boha tváří v tvář by nemusel být špatný důkaz. Někomu by to stačilo. Ale já bych ho poprosil, klidně i pokorně, ať změní mé auto na zlaté. Jen tak, pro sichr. Byl by to nejen důkaz jeho moci, ale i důkaz jeho ochoty spolupracovat. No a potom bych ho pozval na kafe a hodil řeč o všem možném.
12. Červenec 2019 - 17:44
Rakato (anonym)
Odpověď na Mýlíš se holka, není to
Jen opisuješ z Pavla, který spadl z koně, když ho srazil (údajně) ježíšovský blesk. Pokud ale skutečně máš pocit, jako by tebou projel blesk víry, máš určitě nějakou diagnózu.
12. Červenec 2019 - 17:47
Návštěvník (anonym)
Neopisuji, není to "blesk" víry, ale Lásky. Byl to těžký boj. Poznali to milióny křesťanů, tak těžko by měli všichni "diagnózu". Pokora není prosit o zlaté auto.
12. Červenec 2019 - 18:44
Rakato (anonym)
Odpověď na Neopisuji, není to "blesk"
Jen autosugesce, jako stigmata. Trapné. Nikdy bych se nechtěl nechat zdivočit jako ty.
12. Červenec 2019 - 21:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jen autosugesce, jako
To je přesně to EGO. Jen Já, Já a zase Já. Ach ta pýcha. Ale Bůh dává svobodu.
12. Červenec 2019 - 23:28
luci (anonym)
Odpověď na To je přesně to EGO. Jen Já,
Bůh nedává nic , svobodu si buď vydobydeš a uhájíš , nebo ne . Je na tobě , jestli to dáš .
13. Červenec 2019 - 0:48
13.7. (anonym)
Pojem svobody a dá se vůbec definovat?
13. Červenec 2019 - 13:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Bůh nedává nic , svobodu si
Ty sama nejsi svobodná, jsi v zajetí sexu a ten tě ovládá. Svoboda je nebýt na ničem a nikom závislá/ý/.
13. Červenec 2019 - 21:19
Rakato (anonym)
Odpověď na To je přesně to EGO. Jen Já,
Zrovna u tebe žádnou pokoru nevidím - když očerňuješ oponenty a jejich názory. A to navíc bez důkazů, protože nemáš odpověď. Povyšuješ se, zhlížíš se ve svých duševních bludech, a myslíš si, že to bůh ocení? Rakato praví s Ježíšem: Kdo se povyšuje, bude ponížen.
14. Červenec 2019 - 13:24
Rakato (anonym)
Odpověď na Bůh nedává nic , svobodu si
Jsme jen boží marionety, které bůh odkopl, protože ho přestaly bavit, a tak se bez vedení plácáme v životě, jak to jen jde. Boha v tom nikde nevidím. A protože máme otročí povahu, pořád se plazíme před Jehovou, i když tady není, a jako opuštěná psiska vyjeme lítostí, že pána nemůžeme nikde najít.
14. Červenec 2019 - 13:28
Rakato (anonym)
Odpověď na Pojem svobody a dá se vůbec
Někdo říká, že svoboda je poznaná nutnost. Pokud jsi chytřejší než já, budeš tomu rozumět. Mě se to nepodařilo.
14. Červenec 2019 - 13:29
Rakato (anonym)
Odpověď na Ty sama nejsi svobodná, jsi v
Svoboda je větší či menší, nikdy ne stoprocentní. Tvoje svoboda se ovšem blíží k nule, protože v hlavě máš jen Jehovu a bludy kolem něho. Duševně jsi otrok s nulovou svobodou, fyzicky trochu svobody máš, takže se můžeš rozhodnout, zda si dáš na večeři nudle nebo zase herinka.
14. Červenec 2019 - 13:33
Touha (anonym)
Odpověď na Jsme jen boží marionety,
hodně dobré, Rakato
14. Červenec 2019 - 13:39
Nemo (anonym)
Odpověď na Svoboda je větší či menší,
To mluvíš o sobě? To je my tě líto duc...hovniku.
14. Červenec 2019 - 14:04
Diskus (anonym)
Odpověď na Jsme jen boží marionety,
No ,když mysliš? Jsi nulovÿ profil 4a.
14. Červenec 2019 - 14:05
Rakato (anonym)
Doktorka bude uzavřena.
14. Červenec 2019 - 15:58
Rakato (anonym)
Odpověď na To mluvíš o sobě? To je my tě
Ty máš jako křesťan nastavit druhou tvář, a ne nadávat. Zcela jasně tě vidím svým duchovním zrakem jako libového frajirka, zahleděného do vlastních plytkých názorů. Tvé ego je ti víc než pokora před Ježíšem, takže se jím neřídíš, jen o něm planě kuňkáš.
14. Červenec 2019 - 21:16
Rakato (anonym)
Odpověď na No ,když mysliš? Jsi nulovÿ
Neznám tvůj nick. Mluvíš z temnoty slovy temnoty.
14. Červenec 2019 - 21:19
Rakato (anonym)
Křesťané souhlasí, že vodník neexistuje. Důkazem je, že ho nikdo nikdy neviděl. ----------------------------------- Křesťané nesouhlasí, že bůh neexistuje. Důkazem je přitom stejný - že ho nikdo nikdy neviděl. ------------------------------------------------ Tak to je v kostce křesťanská logika. Důvod kolapsu křesťanské logiky je v tom, že křesťanům se nelíbí věřit ve vodníka, ale líbí věřit v Boha.
15. Červenec 2019 - 14:09
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Doktorka bude uzavřena.
To těžko ... :-D Dřív se uzavřeš asi dobrovolně sám.
16. Červenec 2019 - 16:59
Rakato (anonym)
Odpověď na To těžko ... :-D Dřív se
To o uzavření doktorky jsem nepsal já, ale nějaký zmetek mým jménem. Nevím, jak ho to napadlo. Prostě chabý rozum.
16. Červenec 2019 - 19:12

Stránky

Přidat komentář