30062 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nick (anonym)
A proto je tady církev ,aby páchala daleko větší hříchy a nesla na svých rukou krev tisíců obětí. To je pane Božský Rakato ta skutečná a tvrdá pravda!!! Viz bible Kralická a třetí nekorigovaný text.
12. Duben 2019 - 21:44
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na ty sexuální úchyl, psychopat?
ne,není to psychopat,ale nejspíš nick Zkoumal a tímto se snaží přesunout spor s Tony z vlákna o obřízce sem ,na vlákno"Existuje Bůh?"
12. Duben 2019 - 23:00
Rakato (anonym)
Co bylo, to bylo, hříchy si křesťanské církve odpustily už dávno - a dnes jsou krotké jako beránek, vždyť už vydaly stovky kostelů muslimům. I ministranty přestaly obtěžovat (po těch kampaních, že to není správné). Co ještě mají udělat, aby tě přesvědčily o tom, že jsou dobré? --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kralická bible? A co jako? Myslíš, že tam půjdu hledat církevní hříchy? Tůdle.
12. Duben 2019 - 23:01
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Tony píše
teda nevím proč..ale můj jahodový selský rozum mě nyní říká,jestli ty nejsi Zkoumal z vlákna o obřízce....tvůj mnohanickový docela inteligentní projev a snaha o zesměšnění oponenta by tomu odpovídal..ne,ty nejsi blbej,docela ti to pálí a o tom bez dizkuze,akorát by mě dosti vadilo tvé mnohanickové pokrytectví"Zkoumale",jo a když jsme již u toho tvého rouhání se Bohu,tak to mě nepřekvapuje...co Tonymu schází na ruce,tobě schází na žaludu a podle toho také vypadá tvá verbace...není-liž pravda..?Jenom jestli nezávidíš neobřezaným jejich předkožku!Ty ji nemáš a proto již nemůžeš pohonit...že..?!Z tvé strany docela solidní chybný slovní úkon...prozradil jsi se!
12. Duben 2019 - 23:14
J.B.Irwin (anonym)
"To, že chodil Ježíš Kristus po Zemi, znamená pro mne nekonečně víc než to, že člověk chodil po Měsíci." J.B.Irwin - kosmonaut
13. Duben 2019 - 5:36
Rakato (anonym)
Odpověď na "To, že chodil Ježíš Kristus
Ještě zbývá, aby nějaký křesťanský fanatický astronaut prohlásil, že do vesmíru ho dostal Ježíš, s bude vymalováno. ........................................................................ Člověk se jen diví, jakého stupně indoktrinace nějakou ideologií se dá dosáhnout. Někdy si říkám, že by se křesťanům nemělo svěřovat nic důležitého - co když jim zničehožnic Ježíš něco přikáže... Na druhou stranu je fakt, že křesťanský fanatismus je už hodně vyčichlý, a s tou muslimskou krvavou řezničinou se nedá srovnat.
13. Duben 2019 - 15:13
Tom... (anonym)
Odpověď na Ještě zbývá, aby nějaký
Já mám problém si nějak porozumět s kolegy, kteří jsou tzv. silně věřící. Mám v sobě brzdu, protože vím, že na řadu témat s nimi nemohu najít společnou řeč.
13. Duben 2019 - 19:00
Dotaz (anonym)
Odpověď na Já mám problém si nějak
Tomu nerozumím. V jakém oboru pracuješ? Jak to že máte čas se bavit o něčem jiném než o práci?
13. Duben 2019 - 19:21
Rakato (anonym)
Odpověď na Já mám problém si nějak
I když křesťan, nemusí být každý fanatik a může připustit, že někdo má jiný názor. Ty máš prostě na kolegy smůlu. Nejhorší jsou fanatici, kteří se na tebe dívají jako na poloblázna, když jim neuznáš Ježíše. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nicméně je fakt, že za komunistů bylo mnoho partajníků stejně skálopevně přesvědčeno o správnosti své víry v nový řád. Řekl bych, že když někdo má hlavu jen na klobouk, tj. nerad přemýšlí, pak rád převezme hotový názor, v tomto případě ideologii - pěkný balíček převázaný mašličkou včetně toho, co říkát těm, co mají jiný názor, a ještě mu všichni noví souvěrci tleskají, jak udělal dobře.
13. Duben 2019 - 19:44
Rakato (anonym)
Odpověď na Tomu nerozumím. V jakém
Pokud v práci nemáš čas na surfování, pak jsi na špatné pracovní pozici, a chce to změnu. Potřeba mít v práci čas i na něco jiného, než na práci, se dá vyargumentovat (ale jen v případě tvůrčí práce), že se musíš také někdy dívat z okna, abys něco užitečného vymyslel.
13. Duben 2019 - 19:47
13.4. (anonym)
Je to velice silné,střídají se i okolní teploty.
13. Duben 2019 - 20:04
Odpověď (anonym)
Tak to bude asi farář. Nějaký tzv. slabě věřící.
13. Duben 2019 - 20:39
13.4. (anonym)
Copak on něčemu rozumí.Tak to bude asi farář.
13. Duben 2019 - 21:16
myš leno iron i cky (anonym)
Odpověď na Copak on něčemu rozumí.Tak to
narážka na "kolegy tzv. silně věřící" a na dotaz od Dotazu "v jakém oboru pracuješ, že máš čas o tom se bavit v práci?" Vyšel mi farář.
13. Duben 2019 - 21:44
❄❄ (anonym)
Odpověď na narážka na "kolegy tzv. silně
tak to tedy nevím. Tom... tady kdysi psal a tvrdil, že je ateista. Farář ateista ??? No dnes všechno možný.
14. Duben 2019 - 18:37
↑ (anonym)
15. Duben 2019 - 4:58
Jirka (anonym)
58 Ježíš jim odpověděl: "Amen amen, pravím vám, dříve než se Abraham narodil, já jsem." Jan 8
15. Duben 2019 - 21:58
Rakato (anonym)
Odpověď na 58 Ježíš jim odpověděl: "Amen
Ježíš vůbec hodně mluvil. Nakonec ho to dostalo na kříž jako zločince. Nikdy se nevyplácelo pustit si huba na špacír - viz Hus, Luther skoro neunikl, Bruno uhořel atd.
16. Duben 2019 - 0:39
Obrázek uživatele Steve
Steve
Beztak Islámisti zapálili katedrálu ve Francii. :-(
16. Duben 2019 - 14:33
Rakato napsal: (anonym)
Nicméně je fakt, že za komunistů bylo mnoho partajníků stejně skálopevně přesvědčeno o správnosti své víry v nový řád.//////////////////////////////// Ano, je to tak. Komunismus je jen odrůda náboženství. Stačí se podívat do KLDR. A u nás to mělo taky spoustu náboženských prvků. Komunismus a náboženství jsou si podobné v projevech a jsou navzájem konkurenční. Obě slibují ráj. Komunisti teď a křesťané po smrti. Jakmile se ale dostali křesťané nebo komunisti k moci, na jejich ráj zařvala spousta lidí.
16. Duben 2019 - 16:03
Rakato (anonym)
Odpověď na Nicméně je fakt, že za
Všichni bychom chtěli, aby existoval bůh - dobrotivý taťka, který pomůže, když je třeba. Ale kde nic není, ani smrt nebere. A tak si musíme pomáhat sami - a komunisté a křesťané to dělají na úkor druhého, protože tak je to jednodušší. Komunisté proto, že to tak chce Marx (třídní boj), křesťané proto, že je bůh stvořil nedokonalé a jinak to neumí.
16. Duben 2019 - 17:43
jen tak (anonym)
Odpověď na Nicméně je fakt, že za
Jenže to komunisti zvorali, když slibovali ráj na zemi a on se moc nekonal. To církevníci na to jdou chytře. Bude to až po smrti. A jak víme, zatím se nikdo z druhého břehu nevrátil, tak se na to pořád dají nachytat další ovečky. Osobně věřícím rozumím, že mají potřebu nějakého spravedlivého světa, jediné co považuji za divné, že potřebují si to nějak dokázat, že to tak opravdu bude.
16. Duben 2019 - 18:15
Rakato (anonym)
Odpověď na Jenže to komunisti zvorali,
Spravedlivý svět, ať už na Zemi nebo v nebi, je jen ďábelská iluze, protože co je pro jednoho spravedlnost, je pro druhého bezpráví. A protože když dáš lemplovi a kriminálníkovi, co mu patří, bude to mít za nespravedlivé, jak už to tihle psychopati dělají. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Samozřejmě v nebi by mohli mít více zdrojů a tak by skutečně mohli opečovávat každého jako krále, ale kdybys to tak měl pořád - deset, dvacet let, věčnost - bylo by to zase na mašli. Tentokrát z nudy.
16. Duben 2019 - 18:24
jen tak (anonym)
Odpověď na Spravedlivý svět, ať už na
Tak ono to "nekonečno" v ráji jde zcela mimo lidskou představivost.
17. Duben 2019 - 7:00
Návštěvník (anonym)
Nekonečno / nesmrtelnost / vševědoucnost / všudypřítomnost - to jsou přece zjevné podvody jako od firmy Herbalive nebo Amway. Církev je v prvé řadě podvodná organizace a křesťané jsou primárně podvodníci.
17. Duben 2019 - 7:50
Tom... (anonym)
Nevím, čemu nerozumíš. Nepracuji u pásu, tedy, že něco 8 hodin montuju jako robot a pak jdu domů. Pracuji řekněme v oblasti, kde je velká mezilidská komunikace a navíc, bývají různé mimopracovní aktivity, jak školení, tak posezení atd.
17. Duben 2019 - 8:04
17.4. (anonym)
Ze směrnice pro postní dobu.Kán. 1250:Dny a doby pokání v celé církvi jsou jednotlivé pátky během celého roku a doba postní. Kán. 1251: Pokání zdrženlivosti od masa nebo jiného pokrmu podle předpisů biskupské konference se zachovává každý pátek v roce, pokud nepřipadne na den slavnosti; pokání zdrženlivostí i újmou se zachovává na Popeleční středu a na Velký pátek, v den utrpení a smrti našeho Pána Ježíše Krista.
17. Duben 2019 - 8:35
Rakato (anonym)
Odpověď na Ze směrnice pro postní dobu
Pokání? Snad půst? Půst je církevní zlomyslnost, kterou se církev snaží odlišit od jiných kultů a ateistů. Logičtejší by bylo, kdyby církev předepisovala půst jen pro ty tlusté. Protože pozor! Obezita je nakažlivá! https://www.novinky.cz/zena/zdravi/338046-obezita-pry-muze-byt-nakazliva-podobne-jako-chripka.html
17. Duben 2019 - 18:51
Ale (anonym)
pane chytrý už dost !!!
17. Duben 2019 - 18:53
luci (anonym)
Odpověď na Všichni bychom chtěli, aby
Ale Marx přece vůbec nic nechce . Je to německý klasický filozof zemřelý v roce 1883 . Z jeho díla si každý vybral jen to , co se mu hodilo . Dnešní terminologií řečeno : pasáže vytržené z kontextu . Takto manipulátoři zneužívají cokoliv a to napříč dějinami a politickým spektrem .
18. Duben 2019 - 10:54

Stránky

Přidat komentář