17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Exhibici zkusenosti

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj vsem,nemate holky nebo kluci zkusenosti s nejakyma exhibikama uchylama nasilnikama nebo nejakym sex obtezovanim v praci ve skole nebo tak.Ja jsem jednou ve vlaku videla nejakyho uchyla jak si ho honil v kupicku ve vlaku a bylo to hrozne a od te doby nemam chut na sex s chlapem.Pokud mate podobne potize napiste jak to resite.Diky
5. Srpen 2007 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Já mám kamárádku a ta jakmile začne hrát nějaká kapela a je tam víc než 100 lidí, tak se ihned svlékne do naha a vyskočí na podium. Dělá to pořád a už je tím slušně provařená. Je to nechutné a myslím, že už žádnou ženskou nebudu chtít. Předvádí se tam jako blázen, polejvá se chlastem a co je nejhorší - vždycky si tam vytáhne nějakou holku z davu a pak s ní dělá prasečinky. No prostě hnus. Ale zase mi dala telefon a když děláme nějaký akce, tak nám dělá atrakce :-))))
7. Srpen 2007 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Jo ještě jsem zapomněl - to je PRAVDA! :-)
7. Srpen 2007 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
pepik (anonym)
ja honim rad pred hplkama
12. Říjen 2008 - 1:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
:-))))))))))))) Jojo - myslím že jí znám :-) Je to pár let, co tohle vyvedla na jednom motosrazu a pak jsem jí používal na různé párty :-)))) Je s ní prdel, ale potřebuje nejmíň 100 lidí. POzdravuj jí :-) Jestli je to ona, tak si vzpomene na fuckinmachine :-))))))))
12. Říjen 2008 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
hitler (anonym)
Vracím se,to je hrůza.
12. Říjen 2008 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
piz (anonym)
Předem se omlouvam za všechny exhibicionisty.Vetšinou nejsme nikdo nebezpečnej.Ja jsem se ukazoval asi tak 30 divkam možna vicekrat.Pak mě ale udali a ja se šel lečit.Dneska mam rodinu jsem 6 let čisty.Takže divky a ženy pokud neco takového uvidíte nahlaste to.
23. Listopad 2009 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Předem se omlouvam za...Exhibicionismus se ale vyléčit nedá, ne? Dají se potlačit jeho projevy a dá se naučit s ním pracovat. Vyléčit ale nejde.
5. Září 2013 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
piz (anonym)
Exhibicionismus se ale...ja jen řikam že tam člověka nauči jak se k tomu postavit a pak zaleži dost na vuli kdybych chtěl tak se ukazi ale ja nechci
21. Říjen 2013 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Karl (anonym)
S přítelkou chodíme sexovat k jedné z místních základních škol. Je tam taková zašívárna. Je na ní vidět ale z nedalékého hřiště. Prvně se to stalo náhodou. Uprostřed noci jsem tam nikoho nečekal. Kočička se mi připravil na všechny 4. Já měl overal, takže jsem jenom vyndal ven nádobíčko a jelo se. Po chvíli se jen tak ohlížím po okolí a světe div se cca 80m od nás skupinka kluků tak cca 16 - 17 let. Viděli jsme se navzájem, přímo nad nimi je lampa a u nás byla v blízkosti. Nevím jestli si všimli, že je idím, ale bylo mi to jedno. Rajcovalo mě že oni vidí mě. Holce jsem to neřekl, znám jí styděla by se a neměla by tak sexy postoj . Docela mě bavilo, že jak jsem jí nakládal byla mi na světle vidět část penisu. Oni to na takovou dálku asi neviděli, ale to mi nevadilo. :D Podíval jsem se za nimi ještě dvakrát. Na podruhé ta již nebyli. Uplynula už hodina padesát (to není stadart, je to jednou za půl roku podpořené. Máme to rádi jako takové zvířecí odreagování). :D Příště doufám že také na někoho narazíme. Líbilo se mi to. Nebyl to asi vyloženě exhibicionismus, ale to se dá napravit. Ty overaly se dají rozepínat tak aby bylo vidět to co má zrovna pracovat. :D Škoda že tam mne to nenapadlo. Ještě jsem musel celou story říci kočandě. Přesně jak jsem říkal. Příště jí mám svléknout ale nemám jí nic říkat, až potom. :D Na základě tohoto se u mne potom rozvinula touha sexu ve třech s nějakým chlapem. Uvidíme. :)
14. Září 2016 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
GS (anonym)
Inkolátský pelvimetři nezkušenosti.
15. Září 2016 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Včera večer jsem se byla u rybníka koupat. Ještě s jednou kamarádkou a třema klukama. Normálně všichni v plavkách. Všichni jsme tak kolem 20 let. Najednou tam přišel chlapík tak kolem 45 . Tričko , kraťasy postavil se na břehu a koukal. Pozdravili jsme a on odpověděl. Po chvilce si sundal tričko i kraťasy a úplně nahej šel do vody. Nikdo to nekomentoval ale nemohla jsem si nevšimnout jak ho měl strašně malého. Ještě navíc hrozně chlupatého takže nebyl skoro vidět. Přeplaval rybník tam a zpátky a šel z vody. Byla studená takže se se mu pindík ještě zmenšil. To už jsem se musela pousmát. Všiml si toho a když se utíral tak se schválně otáčel ke mě. Pak se oblékl a odešel. Vylezli jsme z vody a začali se o něm bavit. Najednou se vrátil a šel rovnou k nám. Přes kraťasy bylo vidět že mu stojí. Znovu pozdravil a řekl že by měl velkou prosbu ale jestli nás to bude pohoršovat tak že prý hned odejde. Martin se zeptal o co jde ? Trochu zčervenal a řekl. Můžu si před vámi prosím vyhonit pinďoura ? Začali jsme se smát ale on prosil dál. Moc prosím vám to nic neudělá a mě to hrozně pomůže.
21. Červenec 2018 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
AHOJ (anonym)
Včera večer jsem se byla u...A tedka tu o pejskovi a kočičče.
21. Červenec 2018 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Včera večer jsem se byla u...Načež si stáhnul kraťasy a začal si ho honit. Už se mi nezdál tak malej . Naopak mu mezi nohama vyrostlo poradny péro. Zeptala jsem se jestli si můžu sáhnout a on že ano. Pohonila jsem mu ho a on se začal třást. Martin se se smíchem zeptal jestli může taky. A on zase že ano. Tak mu po něm chnapnul , zmacknul a pohonila. To už nevydržel začal funět třást se a udělal se. To už SME se rechtali všichni. Popadl kraťasy tričko poděkoval a utekl.
21. Červenec 2018 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
AHOJ (anonym)
Načež si stáhnul kraťasy...A tedka i tu o Alence v řísi divu.
21. Červenec 2018 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
střední věk (anonym)
Má včerejší zkušenost. Máme poslední domek, pak jsou čtyři 4 patrové paneláčky, pak zase domky. V rámci soukromí jsme k zastřešené terase nasadili lískáče. Krásně vyrostly. Jen letos k nám chodí známý upravovat zahradu, ořezal i lískáče, a tak jsem si pořád nezvykla, že je na terasu vidět. Teď ve vedrech chodím jen v dlouhém tílku, prádlo nenosím. A tak se stalo, že jsem stříhala šlahouny vistárie, zadek a spol. venku. Jako vždycky. Potom jsem si nalila sklenku, spokojeně se usadila na terasu a ztuhla. Z toho paneláčku z posledního patra je k nám vidět...tam stál asi 35-40 letý mužský, rozesmátý. Zamával mi, tak já jemu také. A radši jsem zalezla. Proč to píšu, po lehčím šoku, kdy jsem přemýšlela kde všude jsem lezla, začalo dominovat vzrušení. Takže jsem exhibicionistka? Dnes mám radši kalhotky, ale nemám odvahu na terasu vylézt :((
21. Červenec 2018 - 13:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama