534 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Exekutorské hyeny a vrazi !

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Izzaiass (anonym)
Nejhorší novodobí zločinci a teroristi jsou exekutorské úřady jako Vrána , Smékal , Kubis a další koncetrační tábory ! Jsme jediná země na světě kdy tato organizovaná zločinecká skupina zatím beztrestně krade lidem majetky , používají gestapácké metody jako zastrašování , vyhrožování - zvláště u mobil. exekucí které jsou v přímém rozporu práv a svobod člověka , nemluvě o jejich lichvářské přirážky... Exekuk. zákon tak jak je u nás schválený - normální zločin proti lidskosti !!!
14. Červenec 2013 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Cyrus (anonym)
To přeci ví každý, že to jsou legální zločinci, působí s pochopením státu. Jejich zaměstnanci jsou obvykle (nebo spíše vždy) kriminální zločinci! A mimochodem, autorem tohoto vypečeného exekutorského zákona je miláček národa JUDr. Pospíšil z ODS. Tento stát by se měl přejmenovat: buďto na ČEZkou republiku, nebo Českou exekutorskou repubuliku. No ale co s tím?
17. Červenec 2013 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Pospisil a jeho zlocinci kamaradi exekutori by meli byt odstraneni i za pouziti nasili , nebot zlocin proti tyranovi neni zlocinem ! Vrana a jeho cviceni vymahaci patri uz davno na Mirov za zlociny proti lidskosti !!
17. Červenec 2013 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana41 (anonym)
Máte pravdu, můžeme diskutovat, ale to to je tak "prorostlá mafie" od nejnižšího podsvětí, přes policii až do nejvyšší politiky. Ale co s tím?
17. Červenec 2013 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
TOM (anonym)
Co stím Jani ? Tady nic jiného nezbývá než stále a veřejně dávat nespokojenost jakým způsobem tyto firmy "pracují" a odvolávat se na lidská práva , která jsou jími u nás porušována . Takový právě Vrána a Runták z přerovské mafie jsou vyhlášení největšími zloději a lichváři v zemi ! Nemluvě o jejich metodách kdy lidi psychicky deptají , zastrašují a to nemluvě o vydírání u jejich tzv. mobiliárních exekucích !! Byl jsem svědkem kdy jeden z těch dvou buzerantů v kapucí nadával malému dítěti a matce říkal že je dě..a !! Dookola jenom musíš zaplatit ale rychle , jinak ti vše odvezem ! Je to boj proti největším organizovaným zločincům v zemi , jsou propojeni a přímo navázáni na ODS a TOP a ten Blažek má dokonce manželku exekutorku což jako naštěstí bývalý ministr sprav. je neuvěřitelný hyenismus !! Z dluhu 1900 a 6200 kč u ČKP moji přítelkyni vyčaroval dluh přes 70 tisíc kč !!!! Exekutoři u nás v 90% porušují veškerá práva člověka a k tomu páchají mnoho trestných činů které jim bývalá vláda v čele Nečasem a Blažkem schválně promíjela . Exekut. komora jen lže občanům a pomoc u ní nikdy nehledejte , ještě vám budou vyhrožovat apod. Zastání jsme našli u nevládních organizací , p. Hůle a další ..Ombudsman nemá moc jak vám pomoc při exekucích , podávejte na ně trestní oznámení a hlavně se jich nebojte ! Velice rádi zneužívají právě svojim vystupováním arogantním svoji "moc" a lidi se jich bojí a neprávem ! Je to již odvětví ekonomie ČR nebot oni disponují částkami několik milliard kč ! Bojujme za svoje práva a nedovolme další sebevraždy k vůli těmto novodobým teroristům a jejich lobbistům !
17. Červenec 2013 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Tadeas (anonym)
Máte pravdu, můžeme...Podle statistiky k vůli exekucim spachalo 750 lidi za minuly rok sebevrazdu ! Kolik jich jeste musi byt ? Kdo je strujcem takoveho celostatniho zlocinu proti vlastnim obyvatelum ? Rad se pripojim k zalobe a podobne . Tadeas
18. Červenec 2013 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Nejhorší novodobí... Naprosto souhlasím
13. Říjen 2013 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
karl (anonym)
Problémové exekuce tvoří jenom velice malý zlomek celkových exekucí. Naprostá většina jsou exekuce na lidi, co neumí hospodařit a půjčují si jako zběsilí. Jenom tady kecáte, protože jste něco někde slyšeli.
13. Říjen 2013 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
správně (anonym)
Problémové exekuce tvoří...Správně, slušnému člověku exekuce nehrozí. Hodně lidí bylo zvyklých si půjčovat peníze a nevracet je. Já sám jsem kdysi takovému individuu půjčil peníze, a už jsem je neviděl. Kdyko-li jsem ho potkal, smál se mi do očí. Ale jen do té doby, než si půjčil od 1 úvěrové společnosti. Teď přišel v exekuci o barák a žije v lese v seníku. On si myslel, že jim ty peníze také nemusí vracet! Zaplať pánbů za exekutory, že tyhle lidi vyléčili a naučili je slušnému chování -že totiž dluh se splácí!!!
13. Říjen 2013 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
jasně (anonym)
Správně, slušnému...tady totiž hlavně přispívají socky a negramoti.
13. Říjen 2013 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Správně, slušnému...Dobre, jsi jen mstivy jeliman. Tady nikdo nesouhlasi, ze se dluhy nevraci, ale kdyz dluzim 1000, tak at mu vezmou 3000, kdyz dluzim 100000 tak 120000 a ne v obou pripadech cely barak, coz neni z doslechu ale skutecnost.
14. Říjen 2013 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Kat (anonym)
exekutori a jejich advokati to jsou nejodpornejsi luzy v zemi ! A ten kdo jich jeste obhajuje je odporny lichvarsky zlocinec! Prichazi doba kdy jejich nenazranost skonci a nekteri z nich skonci uplne a velice spatne! Hon na carodejnice zacina !
14. Říjen 2013 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
spravedlivy (anonym)
Cesko provadi exekuce nezakonne a nerespektuje zakladni listinu prav a svobod cloveka ! Dnesni prohlaseni Svycarsko- Svedske instituce dokonce prohlasila ze stat Cr doslova pacha na svych obcanech tzv.otrockou genocidu bez moznosti se branit . Jsme na 1 miste v Evrope exekutorskeho zlocinu!
21. Říjen 2013 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
tvp (anonym)
v polskych novinach gazetta wybor o ceskych exekucich , Tvp region. Katowice natocil dokument o nasich exekucich a srovnaval s komornikama v Polsku. Obrovsky nepomer , lichva a mobil.exekuce u nas jsou mezinarodnim zlocinem. Neuveritelne - fikce doruceni , zabavovani majetku tretim osobam , vniknuti do obydli jen na zaklade domnenky!!! Polaci toto odsoudili - u nich je to zavazny trestny cin!! Mam ten dokument .
21. Říjen 2013 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
v polskych novinach gazetta...Dej link, Dik dik, dik
22. Říjen 2013 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
klkn (anonym)
To přeci ví každý, že to...Autorem zákona o soukromých exekutorech 120/2001 Sb nemůže být Pospíšil z ODS, jelikož ten zákon vznikl za vlády ČSSD a je pod ním podepsán Zeman. Klaus tehdy byl předsedou parlamentu a Zeman předsedou vlády. Viz http://www.exekuce.org/zakony/sb01120.html
22. Říjen 2013 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Je to naproso j (anonym)
Pospíšil se stal ministrem spravedlnosti až v roce 2006, zatímco od roku 1998 až do roku 2004 se na místě ministra spravedlnosti střídali: Rychetský, Bureš, Motejl, Čermák a Špidla, všichni ČSSD. Takže v žádnémmpřípadě nemohl zákon o soukromých exekutorech vzniknout za přispění ODS nebo jiné strany než ČSSD. Měli bychom to ČSSD připomenout u voleb. Kdo nevěří, ať se podívá sem: http://cs.wikipedia.org/wiki/seznam_ ministrů_spravedlnosti_české_republiky
22. Říjen 2013 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ROBO (anonym)
dost bolo uz ! U nas na Slovensku exekucie tak tiez nektori kradli ale uz maju strach ...jeden vykonavatel sa stratil ...zo sveta , nikdo nevie co sa stalo ...u vas je neuveritelne co robia ...
22. Říjen 2013 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
dost bolo uz ! U nas na...a bohuzel, se neztraceji. Takova "vrana", kdyby odletela ...
22. Říjen 2013 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Autorem zákona o soukromých...Už jsem tu psal, že je to dílo Pavla Němce z Unie Svobody že mu u předložení toho zákona asistovali 3 lidovci. Žel už nevím kteří
22. Říjen 2013 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
KJ (anonym)
Už jsem tu psal, že je to...Nesmysl. Němec (US) nemohl iniciovat zákon o soukromých exekutorech již z důvodu, že se stal ministrem o několik let později. Zákon je datován roku 2001 (vláda ČSSD Zeman, ministr spravedlnosti Bureš (ČSSD) a Němec (US) se stal ministrem až v roce 2004 ve vládě Stanislava Grosse. Stačí si jen dohledat fakta.
22. Říjen 2013 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Jednalo se o poslanecký a ne o ministerský návrh. Ostatní poslanci jak si pamatuju to měli za něco bezvýznamného a bezmyšlenkovitě to schválili. Jinak Němec byl ministrem už ve Špidlově vládě , ale za místní rozvoj. Gross nahradil Paroubkem a dal mu místo toho rezort spravedlnosti.
22. Říjen 2013 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Vrana (anonym)
Nemec to byla nejvetsi kurva ktera existovala ! Zkorumpovany , zlodej , manipulator , pedofil , nevystudovany zkurvisyn !! Hyena kterou je treba potrestat!
23. Říjen 2013 - 6:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom... (anonym)
Jednalo se o poslanecký a ne...Ono takových "bezvýznamných" zákonů naše sněmovna schválila celkem dost. a nejhorší je, že se potom nikomu nechce do rychlé a radikální nápravy. Osobně tohle řadím do jednoho z pokusů, jak vytunelovat další peníze ze systému. Teď už zbývá jenom zdravotnictví alá amerika - Na tohle léčení vaše pojistka nestačí.
23. Říjen 2013 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
KM (anonym)
Jednalo se o poslanecký a ne...Byl to poslanecký návrh,ale vládou Miloše Zemana prošel a v parlamentu se o něm dlouho jednalo a hlasovalo, neprošlo to tedy jako něco bezvýznamného. Zde jsou podrobnosti: Předkladatelé návrhu: Ing. Pavel Svoboda, Unie svobody JUDr. Cyril Svoboda, KDU JUDr. Pavel Němec, Unie svobody Ing. Jan Grůza, KDU Zdeněk Kořistka, Unie svobody JUDr. Karel Kühnl, Unie svobody Ing. Pavel Pešek, Unie svobody Vláda Miloše Zemana projednala návrh 16.10.2000 a doporučila ho přijmout. Hlasování proběhlo dne 26.1.2001, z přítomných 158 poslanců pro 130, proti 3, a to z ODS, jmenovitě Marek Benda, Ing. Jiří Patočka, Josef Ježek. Zdrželo se 25 poslanců, z KSČM 20, z ODS 3 a ČSSD 2. Zákon byl vyhlášen 3.04.2001 ve Sbírce zákonů v částce 48 pod číslem 120/2001 Sb
23. Říjen 2013 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Je jsasné, že se jedná o unionisticko-lidovecký paskvil. Tenkrát to nikdo neprokoukl a zhoubné ovoce to začlo nést až po několika letech. Největší podíl byl přičítán právě Němcovi. Je otřesné, že nikdo nebyl ochoten zjednat nápravu. Pak se všichni diví ,, že se Okamura na tom zviditelnil. Kdyby ne on, tak se na tom zviditelní někdo jiný.
23. Říjen 2013 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
MM (anonym)
Je jsasné, že se jedná o...Někteří to prokoukli, jenže je nikdo neposlechl. Zhoubné ovoce to začalo nést až tehdy, když právníci zjistili, že se z toho dá udělat velmi výnosný byznys. Exekutor Vrána se díky tomu zákonu stal multimiliardářem.
23. Říjen 2013 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
KISS my be. (anonym)
Někteří to prokoukli,..."Exekutor" Vrána Tomáš si udělal ztoho všeho svůj podnik , který si trošku poopravil podle svého a začal normálně tvrdě krást , psychicky a fyzicky likvidovat celé rodiny , jeho opice vykonavatelské dostávaly školení od teroristů jakým způsobem manipulovat a vyhrožovat lidem , jak přesně vykrádat "legálně" byty , domy , chaty jen na základě domněnky (!!) , začal přepírat černé peníze přes Sigmu Olomouc a svoje nastrčené bílé koně ( ubytovny pro soc. slabé , byty atd...) , nechal prasáka Runtáka ředitelovat tomuto koncetračnímu táboru za základ. plat 1 mil/měsíčně + další ...., nakoupili 40 aut převážně WW Transportery se kterým jezdí v každém autě dva vymahači .... Praktiky "práce" zločinecké organizace Vrána - Runták která se nezákonně obohatila dle tisk,zpr. an. minim o 20 miliard (!!!!!) kč .!!! Vrána už dávno bydlí za hranicemi ČR ( MÁ TŘI SÍDLA V ZAHRANIČÍ !) a momentálně jedna nevládní organizace zjištuje kde to přesně je atd....a o dalších jeho "zaměstnancích" se ví docela hodně ( bydliště , zájmy atd.. ) a je s podivem že si toto oni neuvědomují a nepřipouštějí si nic.... dnešní situace je taková že stačí jen "hodit zápalkou" ..... udivují i jeho koencip.a advokáti , zřejmě i oni si nic nepřipouštějí a žijí v iluzi ale oni taky jsou součástí a strůjci tohoto organizovaného zločinu . Velice mnoho se změní a Ti zločinci budou spravedlivě exekuováni ... VENDETTA al...de vierde si..
23. Říjen 2013 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
1. (anonym)
vi se uz hodne. Je jich ale vic ..
23. Říjen 2013 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
teror. (anonym)
Brutalita vykonavatelu Vrany presahuje jiz nekdy brutality SS komanda ! Oni vam zbiji i male dite , zene nadali do ku..v , vykradli byt cloveku ktery nebyl dluznik a nejhorsi je jejich psychicke vyhrozovani cele rodine ! Lide brante se jim , kdyz stat zatim mlci ! Jsou to zlocinci !
24. Říjen 2013 - 7:02

Stránky

Přidat komentář