4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dr-Eva-Therapy

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tibor (anonym)
Liečba prírodnými preparátmi, pomocou ktorej sa dosahujú neuverite?né výsledky - výrazné zlepšenia pri DMO, ALS, musculárnej dystrofii, omladzovaní, psoriáze a.p.http://www.dr-eva-therapy.sk
18. Listopad 2005 - 2:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Další reklama (anonym)
Jak být úspěšný Vědcům se podařilo izolovat a synteticky vyrobit steroidy, ze kterých se skládají lidské feromony. FEROMON spraye jsou vyráběny laboratorně a jsou 20x silnější než přirozené feromony lidského těla. Preparáty dokázaly svůj efekt ve vědeckých testech. Množství stačí 4-5 měsíců obvyklého denního používání. Chcete vědět jak být úspěšný ve Vašich milostných vztazích? Co působí, že někteří mají silný sex-appeal a velký úspěch u žen zatímco jiným se moc nedaří? Obvykle každý posuzuje vzhled, stavbu těla, osobnost a další, ale existuje ještě mnoho dalších faktorů. Klíčem k úspěchu jsou feromony. Lidské feromony Vám mohou umožnit zvýšit Vaší sexuální přitažlivost, vystupovat přirozeněji a dosáhnout lepších výsledků ve Vašich vztazích s druhými. Jak jistě víte, tak se feromony vyskytují ve zvířecí říši, kde tvoří velmi silnou sexuální odezvu. Pach feromonů není cítit, ale má neuvěřitelný účinek. Chemikálie ovlivňuje sexuální apetit mužů. (San Francisco State University, profesor Norma Mc Coy - AFP, 2002-03-22) Není to pouze pohled, sluch a cit, které hrají roli při výběru partnera. Jak ukazují současné vědecké výzkumy, pro výběr partnera má význam i pach. Tyto pachové signály jsou však tak subtilní, že je člověk nemůže cítit. Nazývají se feromony a prodávají se dokonce ve flakonech, aby se zvýšila síla přitažlivosti. (Femina, 11,2002) Měla sex 4x častěji Feromony jsou druhy pachových signálů, které vylučují zvířata, aby vyvolala psychologickou odpověď u opačného pohlaví stejné rasy. Také lidé vylučují feromony. Ve studiích dodali vědci feromony do parfémů pro ženy. Testované osoby byly ve věku 19-48 let, svobodné s normálním menstruačním cyklem. Jedna z žen sdělila novinářům, že dříve měla sex 1x za týden. S novým feromonovým parfémem měla sex 4x častěji. Feromony dávají signál mužům, že žena je připravena k oplodnění (dle profesorky Normy Mc Coy).
20. Září 2006 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Eros (anonym)
K tématu:praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!
19. Prosinec 2006 - 18:31

Přidat komentář

Reklama

Reklama