554 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Eutanazie kde a jak zajistit.....

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
Dobry den, potreboval bych poradit, pomoc. Umiram, uz se nemuzu vylecit a chtel bych v zahranici podstoupit eutanazii. Nemuzete mi nekdo poradit, pomoc kde se to dela, kolik to stoji a kam mam zavolat? Jazyky moc neznam.... Dekuji moc za pomoc s ukoncenim trapeni......
27. Červen 2010 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Lukáši ty mě děsíš, co máš za nemoc, že umíráš a nemůžeš se vyléčit? A kolik je ti let a co na tvůj zdravotní stav říká tvůj doktor?
29. Červen 2010 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Lukáši ty mě děsíš, co máš za nemoc, že umíráš a nemůžeš se vyléčit? A kolik je ti let a co na tvůj zdravotní stav říká tvůj doktor?
29. Červen 2010 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
MUDr. Chocholou (anonym)
Je to marný, je to marný, je to marný! Tady pomůže jedině psychiatrická léčebna a klec! Okamžitě zavolat záchranku a rovnou do léčebny!!! Údajný Lukáši, jste na tompsychicky velmi špatně! Návštěvu psychiatra rozhodně neodkládejte!!! Sebevražedné sklony jsou známkou těžké deprese!!! Tady se bez léčby psychiatra skutečně neobejdete!!! Neodkládejte, prosím, návštěvu psychiatra, aby pak pro Vás nebylo skutečně pozdě! MUDr. Chocholoušek-Férová nemocnice! PS: A neblbněte, život stojí vždycky za to žít!!!
25. Září 2016 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Zazzu (anonym)
Už někoho nebaví chodit do hospice za babičkou a chtěl by zavést euthanazii pro druhé. Jak se taková šlechetnost u lidech bere? To se musí složitě vytvořit už v dětství od 3 let pak už asi tak charakterní jedinec nevyroste...
25. Září 2016 - 10:39
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
Je to marný, je to marný,...Utrpení fyzické velmi často doprovází utrpení psychické a právě proto je pro pacienta nedůstojné a raději než utrpení volí smrt....
25. Září 2016 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Psychosomatická (anonym)
se dají léčit! Krom vitamínových a výživových doplňků stavy, bylin, existují i léky na zmínění bolesti a utrpení! Eutanazie je krajně nedůstojná a nelegální!!! Koho nebaví, chodit dál za babičkou do hospicu, tomu chybí šlechetnost a charakter! Léky na zmírnění fyzického a psychického utrpení jsou ve všech zdravotnických zařízeních plně všem k dispozice. Tedy všem, kteří toto skutečně potřebují!
25. Září 2016 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Eutanazii NE (anonym)
Ano, představy jsou horší než skutečnost. V nemocnici dají umírajícímu opiáty, spí a už se neprobudí. Kdo by měl dát tu smrtící injekci? Rodina, kterou už to nebaví? Jestli se chcete zabít, zabijte se sami a včas!
25. Září 2016 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Hrůza běs děs (anonym)
Staří lidé jsou bezmocní a snadno manipulovaní,pokud mají mladí za ně rozhodnout,zda se nechat zabít,je třeba aby mladý člověk uvažoval myšlením jako starý člověk a to nejde,idea že budeme zabíjet legálně naše staré rodiče,je poněkud pravicově zoufalá,žádný pravičák nemluví o vlastních rodičích,ale jen o té většině sociálů ubírajících jejich rodičů spokojené zajištěné stáří a tunelující peníze,které by tak mohli bohatí senioři využít na nové orgány a kyčle a kolena a žít prakticky do 100let. Sociálové ať makají až do smrti.
25. Září 2016 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
magore (anonym)
Staří lidé jsou bezmocní...já nechci legálně zabíjet mé rodiče, ale chci důstojně zemřít, pokud už nebudu mít možnosti, jak technické tak pohybové to udělat sám. Jenžec to je na tvůj mozek asi moc velká dávka přemýšlení.
25. Září 2016 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr.Chocholoušek (anonym)
Je to marný, je to marný,...nevydávej se za mě ty neumětele.Co ty víš o životě,že můžeš soudit?Nevíš nic.Asi bys měl sám navštívit odbornou pomoc...
25. Září 2016 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
To víš, (anonym)
nás si lidi často pletou! My, psychiatři, jsme všichni blázni! A kdo by taky nebyl, když denně řeší xxx případů duševních chorob! A ve které psychiatrické léčebně pracuješ ty? Tobě to ještě nejde všechno "na hlavu"? Pacienti jsou úpní šílenci! Ale to asi víš, když jsi taky z oboru! A právě my, psychiatři, se jim v tom šílenství musíme snažit všem zabránit! Ty asi budeš psychiatr "na baterky, co?! Jak to tak vypadá, co bys dělal ty, od rána do večera být mezi blázny a šílenci! Komu by z toho nehráblo! Těch sebevražd, to vážně není vůbec normální! A o duševně nemocných toho vím opravdu hodně! Především o duševních nemocech! My se je snažíme za každou cenu léčit "lege artis"! Rezignovat na život, to je vlmi vážná duševní porucha! A my všechny ty lidi se musíme pokusit zachránit! To také chceme! Je to naše poslání! Já jsem v pohodě! Sebevražda je nejhorší pitomost! To se celý den snažím lidem rozmlouvat! Někdy si ovšem říkám, je to marný, je to marný, je to marný! Dáváme jim léky na uklidnění a vedeme i psychoterapie! Je to velmi, velmi náročné povolání! To bys měl vědět!
25. Září 2016 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Nevím, co tady všichni vyvádíte. Chápu, že jsou případy, kdy by byla euthanasie vysvobozením. Týkat se to třeba mně, tak bych jí s radostí uvítala. Jsou nemoci, kdy člověku není pomoci a lék neexistuje a člověk jen čeká na smrt.Znám případ svalové dystrofie, kdy kluk v 6 letech začal pomalu ochrnovat. Skončil na vozíku, pak ho museli krmit kašemi, protože pevné jídlo ani nerozkousal, pak i samotné mluvení byla potíž. Všichni věděli, že jednoho dne to přijde a že není pomoci. Kdybyste měli možnost s tím člověkem pobývat, mluvit, asi byste pochopili. Čekal na smrt jako na vysvobození. Pak nemohl ani už dýchat, skončil na přístrojích. A nakonec se mu zastavilo srdíčko. Dost se natrápil, teď je mu lépe. Kecy, že vždycky stojí za to žít, jsou jen žvásty. Nikomu nepřeji, aby tohle musel prožít a nebo aby se v takové situaci ocitl někdo z jeho blízkých, ani svému nepříteli. Ono se to kecá, když je člověk zdravý a v pohodě a žije plnohodnotný život.
26. Září 2016 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Nevím, co tady všichni...Zvláště u svalové dystrofie musí být velmi neskutečný ten konec. Navíc člověk je mentálně v pořádku.
26. Září 2016 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Otrava (anonym)
oxidem uhelnatým je velmi rychlá, spolehlivá a bezbolestná, a oxid uhelnatý je možné si velmi snadno i podomácku připravit. Takže minimálně u pohyblivých osob, které uvažují o ukončení svého života, jsou kecy o nedostupnosti eutanázie jen planou výmluvou.
26. Září 2016 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Nevím, co tady všichni...Pod tohle bych se podepsala.Je to az sobecky cpat nekomu myslenku ze vzdycky stoji za to zit.Nekomu kdo vi ze uz se nemuze vylecit a mi sileny bolesti,stavy to si ani nedovedem predstavit! Staci kdyz mi vemou hnusny migreny nebo nejakej zanet a silna bolest a clovek se nadupe praskama a snazi se vydrzet.Ale co ty nevylecitelne nemocny? Pes kdyz je v bolestech a vi se ze mu neni pomoci tak ho taky nechaji utratit a duvod aby se netrapil.A clovek se muze trapit? Nechapu proc uz tu neni davno povolena eutonazie a nechavaji lidi zbytecne skakat pod vlaky:-((
26. Září 2016 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Člověk (anonym)
Pod tohle bych se...je však na tom hůře než pes i v řadě jiných ohledů. Psi nemusí platit ani daně, a daleko méně psů než mužů má i povinnost sloužit v ozbrojených silách.
26. Září 2016 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
a jak ? (anonym)
oxidem uhelnatým je velmi...se podomácku připravuje? A kde a jak se aplikuje?
26. Září 2016 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Oxid uhelnatý (anonym)
se podomácku připravuje? A...vzniká reakcí kyseliny sírové s kyselinou mravenčí. Kdo nekoupí kyselinu sírovou, ten ji může najít v obyčejné autobaterii. Kdo nesežene kyselinu mravenčí, ten si může nasbírat mravence. Stačí pak zavřít se s otevřenou autobaterií nebo jinou nádobou, která bude sloužit jako primitivní reaktor, do auta, nechat obě substance pár minut vzájemně reagovat, a jenom dýchat. Vyvíjející se oxid uhelnatý se bude místo kyslíku vázat v červených krvinkách, a do pár minut bude po všem.
26. Září 2016 - 16:04
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
...chci důstojně zemřít,nebo si smrt koupit...
26. Září 2016 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
dost dobrý (anonym)
vzniká reakcí kyseliny...s tím sbíráním mravenců. Už se vidím, jak s hadičkama vyrážím do lesa na mravence.
26. Září 2016 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Bajkala (anonym)
s tím sbíráním...Chceš zkusit vlastní euthanasii nebo bohaté babičky sežráním v mraveništi?! Doporučuju vyluxovat kolem mraveniště všechno jídlo,aby byli hodně hladoví,jestli máš nadváhu tak by to nemuselo vyjít a mohla by si jít domů s nepořízenou jen ohlodaná napůl a babičku půjčenou z důchoďáku na vycházku by ti ohlodanou mravenci nemuseli poznat a vzít zpátky a musela by si se o ní pak starat a chodili by tě z sociálky kontrolovat jak ji čistíš cévky a čistíš hýždě do sucha 3x denně.
26. Září 2016 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Nemobilní lidé (anonym)
s tím sbíráním...mají samozřejmě smůlu. Nicméně ne každý ztratí svou mobilitu absolutně a ze dne na den. A kdo je schopen si objednat lučebniny, nebo jen autobaterii a terária na chov mravenců, a má k dispozici i auto nebo nějaký jiný uzavřený prostor, ten může tuto metodu použít.
26. Září 2016 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
mají samozřejmě smůlu....Možná byste se divil(a), ale je to možné. Jdete do nemocnice s tím, že se vyléčíte a pak najednou je to horší a horší. Můj otec se stal nepohyblivým opravdu během jedné noci, když do té doby neměl žádnou smrtelnou nemoc. Ale to by bylo na dlouhé povídání.
27. Září 2016 - 6:40
Obrázek uživatele Návštěvník
když (anonym)
s tím sbíráním...si nejseš schopen jít do obchodu a koupit si kyselinu mravenčí - pak stačí si pořídit rychlou půjčku (něco přes 150 000 zajet si do Švvýcarska - kancelář Dignitas platba předem , prospekty zdarma...
27. Září 2016 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
zde (anonym)
si nejseš schopen jít do...https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://www.dignitas.ch/%3Flang%3Den&prev=search
27. Září 2016 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
dignitas (anonym)
...www.dignitas.ch/?lang=en
27. Září 2016 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
kyselina mraven (anonym)
s tím sbíráním...https://www.zbozi.cz/hledani/?q=kyselina%20mravenci
27. Září 2016 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Možná byste se divil(a),...Mnozí lidé, kteří jsou mobilní, však již mají smrtelnou nemoc. Pochopitelně, že se jim může v nemocnici stát i řada dodatečných neblahostí, ale to mimo nemocnici též.
27. Září 2016 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Jinak moblitu lze náhle ztratit třebas i autonehodou nebo pádem ze žebříku. Mnozí lidé však ztratí mobilitu, nebo třebas zdravý rozum, jen pomalu a postupně.
27. Září 2016 - 23:21

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama