11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Euphony

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Dobrý den, zná někdo firmu Euphony,která se zabývá telefonní sítí a internetem. Je šance uspět v této oblasti? Děkuji za odpovědi.Dana'
26. Listopad 2008 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
pompa7"seznam.c (anonym)
Dobry den jak myslite uspech v oblasti Euphony:?.Jako jesli to je dbra prace nebo dobre nabydky? kdyz tak odepiste na muj email pompa7"seznam.cz dekuji.
11. Prosinec 2008 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka (anonym)
Dobrý den, pracuji jako nezávislá konzultanka Euphony a ráda Vám poskytnu veškeré potřebné informace.777237280'
16. Prosinec 2008 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
zákazník (anonym)
Euphony je u nas neznama firma a bylo by dobre kdyby padla v zapomeni. Jako byvaly, aspon mysli zakaznik jsem zrusil smlouvu, coz mi bylo potvrzeno dopisem. Cekal jsem ukonceni plateb, jak to byva samozrejmosti kdyz zkonci smlouva, ale tato no name firma si klidne uctuje poplatky za sluzby, ktere sama zrusila. A domluva s ni bohuzel neni mozna, protoze dovolat se do jejiho klientskeho centra se rovna zazraku, ani po pulhodine v kuse!!!Takze bych doporucoval zapomenout na ni!!
18. Listopad 2009 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
bývalý zákazník (anonym)
Euphony je u nas neznama...Ano,naprosto souhlasím!Též jsem ukončila smlouvu a i když jsem měla zrušenou pevnou linku,tak mi učtovali poplatek.A na obě čísla,které vedou v kontaktech se není možno dovolat!Akorát si provoláte své peníze!!!Našla jsem si na internetu i jiného poradce,ale opět mi to nevzal!Nechápu to!Proto prosím,pozor na tuto firmu!!! S pozdravem paní
23. Únor 2010 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Irma (anonym)
Nejen,že s firmou nelze rozumě komunikovat,ale ještě si získává klienty mezi starými lidmi,které dobře neinformuje a využívá jejich nevědomosti a naivity.Pozor na ně,upozorněte své starší rodinné příslušníky!!!
30. Květen 2010 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Jo jo, pozor na ně, jen na základě nějakého telefonního hovoru začali posílat 72leté důchodkyni šeky k zaplacení a po upozornění, ať dají pokoj, dokonce vyhrožují poplatkem 500 Kč za zrušení neexistující smlouvy. Prostě jsou to podvodníci.
29. Červen 2010 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
rozhořčený záka (anonym)
Nejen,že s firmou nelze...Pozor na ně,na základě tel.hovoru s Vámi uzavřou smlouvu. I když ji hned druhý den telefonicky zrušíte, přesto Vám službu aktivují. Jsou to podvodníci, kteří klamou zákazníky tím, že je dostatečně neinformují,jen aby je získali.
8. Listopad 2010 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Velminegativní zkušenost i já marně žádám nějaké spojení, aby bylo možno správně doúčtovat r. 2009 mpcetrum Třebíč
12. Únor 2011 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeňka (anonym)
Mám také velmi negativní zkušenost z touto firmou. Změnili podmínky a a napsali mi, pokud nesouhlasím, tak mohu zrušit smlouvu. Tak jsem smlouvu zrušila a oni si účtovali 600 Kč. Napsala jsem, jak se chovají, že podmínky jsem neměnila já, ale oni. Bylo mi slíbeno, že částka bude vrácena. Protože jsem důchodkyně, tak to pro mě není zanedbatelná částka. Uběhlo několik měsíců, po mé urgenci mi bylo řečeno, že už jsou peníze na cestě. Takže cestují už rok. Od té doby se na jejich operátory nelze dovolat. Je to nejhorší firma, se kterou jsem se v životě setkala. A je pravda, že takhle podvádí hlavně starší lidi. Takže se jim obloukem vyhněte.
31. Březen 2011 - 15:45

Přidat komentář