6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Erotický veletrh Venus Berlín

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Zajímalo by mě, jestli jste byli vloni na tomto erotickém veletrhu? Jaké to bylo, stálo to za to?Chtěla bych se tam tento rok podívat, nevíte, jak a kde si zarezervovat vstupenky?Bohužel německy vůbec neumím....Díky.
10. Leden 2009 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Byl jsem tam a napsal jsem o tom reportáž... http://www.eroticke-pomucky.cz/eroticky-veletrh-venus-2008-berlin-a294.htmBez jazykových znalostí to nebude nic moc. Jinak pro člověka, který se o tuto komoditu zajímá nebo ho to vyloženě baví - je to zážitek. Není špatné si zamluvit hotel již nyní někde na okraji Berlína. Ve čtvrtek tam byli hlavně podnikatelé a novináři, pátek bývá hustší a sobota masakr... Jenže večer je megafetish párty a v sobotu odpoledne tam již najíždějí lidi v Dresscode - takže je fakt na co koukat... Jenže na dva dny to nemá cenu - pokud nemáš sexshop a nekšeftuješ s tím. Takže v pátek ráno a navečer domů, nebo se tlačit v davech v sobotu a zůstat tam do neděle.
13. Leden 2009 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Milane díky, ale tohle byl příspěvek z loňska. Potřebovala bych vědět, kde se dají tyto lístky sehnat na tento rok? Myslíš, že když neumím německy, že to tam bude chybět?Ráada bych se s přítelem prostě jen podívala :).Takže bys doporučil návštěvu v pátek?
13. Leden 2009 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Ale vždyť jsem to vysvětloval. - Prostě v sobotu jeďte jen - pokud tam zůstanete na párty. JInak taději v pátek.Vstupenky nejsou problém - ty koupíš u vchodu. Jsou myslím okolo 25Eur. Možná 30. Velká honička je zaparkovat. Centrální parking u vchodu je super, ale tam musíš dorazit min. hodinu před otevíračkou, nebo až po 12. Udělejte si svačiny - stánky s žrádlem nejsou nic moc a hlavně je to šíleně drahý. Prodejních expozic není až tak moc, ale nakoupit se dá bezvadně. Na prodej jsou především záplavy prádla a BDSM věci a fetish. Nejnovější robertky a vychytávky už běžně v prodeji nejsou. Samozřejmě ty holandské hrabárny jako jsou v Praze středem pozornosti jsou někde vzadu zastrčený a všímají si toho jen zoufalci.
13. Leden 2009 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
MilanEP (anonym)
Tak jsem napsal reportáž z dalšího ročníku... http://www.eroticke-pomucky.cz/eroticky-veletrh-venus-berlin-2009-a363.htm
26. Říjen 2009 - 21:37

Přidat komentář

Reklama

Reklama