15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Erekcia u lekara

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dodo (anonym)
zaujima ma, ci ste uz niekto mal erekciu pri vysetreni u lekara, ked to bol muz alebo zena, a ako ste sa zachovali vy a on-ked vam tam saha a penis trci. Koli tomu uz dlho odkladam jedno vysetrenie.
18. Srpen 2004 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
tin (anonym)
Ještě se mi to nestalo a to byl můj ptáček na vícero prohlídkách. Spomínám na tu nejhorší, když kolega na koleji dostal kapavku a celá chodba musela jít na vyšetření. To spočívalo ve výtěru močové trubice dřevěnou špejlí s kouskem vaty na konci. To byl "orgazmus" že ještě teď se mi kroutí chlupy kolem. Něco jného by bylo večer, v klídku, v přítmí nemocniční vyšetřovny-to se mi povedlo s jednou doktorkou na fest...Ale to se musí připravit. Erekce nebude, neboj.
18. Srpen 2004 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Mě se to stalo po operaci slepáku. Na chyrdě mě prohlížela mladá doktorka a když mě prohmatávala, tak mi stáhla slipy, aby měla lepší přístup. V tu ránu mi stál jako svíčka.
6. Září 2004 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
#NÁZEV? (anonym)
Některé příspěvky budí dojem, že je psali pubertální lidé. Lékařka, když má vyšetřit celé břicho, tak musí vidět i přirození, které je součástí břicha. A pokud dojde k erekci, tak vše probíhá diskréně mezi zdravotníky a pacienty. Není to žádná hamba, je nutno si uvědomit, že je to orgán(dokonce v připraveném stavu), který uskpokojuje ženy . Proto to není nic špatného.....
16. Duben 2007 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
lukas (anonym)
zaujima ma, ci ste uz niekto...Zdravim, ja som bol navysetreni a nevedel som ze stiahnem sipy, a v pohode, lebo som to nevedel. Ked som siel druh krat, pytal som sa k doktorke, lebo som vedel do coho idem, a tusil som co sa aj stane. Ked som si mal stiahnut slipy, tak boli pekne vyplnene a ked som stiahol tak sa mi krasne vyrovnal. Bol som potom este asi 3x a stale to iste.
18. Únor 2011 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Olina (anonym)
Tak jako gynekolog má možnost vidět ženské pohl. orgány tak gynekoložka vidí mladé muže svlečené a tak to na tom světě chodí.
17. Říjen 2014 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Chlapi nechodí ke gynekoložce, ale k ornitologovi.
17. Říjen 2014 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Láda (anonym)
Byl jsem v nemocnici na kožním protože mě začalo svědit celé tělo.V ordinaci si mě vzala krásná vysoká blondýna a stáhla mi trenýrky a začala mi stahovat předkožku a sledovala jak budu reagovat.Během chvíle jsem se udělal ona mi dala ubrousky na utření napsala recept na dvě mastičky a s úsměvem mě poslala do lekárny.Tak jsem prožil nedělní odpoledne přijemně a nikdy na to přijemné vyšetření nezapomenu. .
12. Červenec 2017 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Tak jako gynekolog má...Jako zdravotní sestra vidím erekci často a není to nic neobvyklého.
12. Červenec 2017 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Stalo se mi to na pravidelné prohlídce , kontrola prostaty . Hned jak mi tam strčila ten prst , tak se postavil .
13. Červenec 2017 - 4:58
Obrázek uživatele Návštěvník
roman (anonym)
Stalo se mi to na pravidelné...už při ultrazvuku varlat mi stal jak z kamene ....při kontrole prostaty jsem malem vytřikl
13. Červenec 2017 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Ahoj byl jsem na ultrazvuku varlat a jenom mě požádala lekařka at sundám kalhoty a stál mě jak prase nic na to neříkala, ale byl jsem rudej jak rak
16. Červenec 2017 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Odpověď na Ahoj byl jsem na ultrazvuku
Taky co by měla říkat?,já byl letos u obvoďačky,starší dáma,již v důchodu s bolestivou bulkou na varleti.Prohmatala obě dvě,samozřejmě stál jako prase,jen se mile zasmála a řekla předklonit,prohmatala prostatu a řekla vidím,že vše je jinak v pořádku a odeslala mě na sono na urologii a než mě objednali tak se bulka ztratila.Tak by to podle mě mělo probíhat.
5. Únor 2019 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
doktorApacient (anonym)
ahoj, mne se staví téměř při každé návštěvě urologie.... pokud Vás lékařská vyšetření vzrušují mrkněte sem >> https://doktorapacient.pageride.cz
10. Únor 2019 - 18:58

Přidat komentář