13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Erekce u 9 letého

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
JitkaP (anonym)
Dobrý den, jednoduchá otázka – je normální, že devítiletý kluk nezažil erekci? Probírali s tatínkem přiměřeně věku otázky sexu a reprodukce. Druhý syn zná a zažívá. Devítiletý tvrdí, že nikdy nic. (celkově to vypadalo, že tedy jdeme s informace zoufale pozdě, nevěděl vůbec nic a všemu se hrozně divil :-? ) Může to souviset s občasnou enurézou? (poluci a pomočení odlišit snad umím – i když kdo ví). Mám nechat být, že je to prostě normálka, nebo někde vznést dotaz na odborníka? Já bych to asi nechala, tatínek si myslí, že to normální není.
30. Březen 2015 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Dobrý den, jednoduchá...Klídek Jitko, je to normálka. Hele já už erekci měl v 5ti letech, jó? Když jsem spatřil nějakou holku nebo ženskou, co mě svými objekty přitahovala, okamžitě měl kámoš pohotovost. Že se tomu, tak říká, já tenkrát nevěděl. Každý to máme jinak zařízený, někdo je vyspělý dřív, jiný pozdějc. Dělat si z toho hlavu, nemá cenu, fakt...
1. Duben 2015 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Filip (anonym)
Klídek Jitko, je to...Ale ona právě píše, že jí syn ještě v 9 letech nikdy neměl...
1. Duben 2015 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Ale ona právě píše, že...No jó promiň, máš pravdu tak napůl. Možná, že to normální není, ale já taky psal, každý to máme jinak zařízený, jeden vyspěje dřív, další pozdějc. Hotovo...
1. Duben 2015 - 10:11
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Normální to není, erekce mívaj i novorozenci a dokonce jsem četl, že ji maj kluci už v děloze matky
1. Duben 2015 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Dobrý den, jednoduchá...Normální to nebude.Náš kluk je šestiletý se spožděným vývojem, má taky enurézu a kolikrát už mu stál,když dostával plenku,takže to nijak nesouvisí.Jestli je kluk pobledlý,může to být srdeční nedostatečnost,nějaká nedostatečná cirkulace krve.Je to trochu trapné,chápu,ale asi bych v nepřítomnosti syna oznámila doktorovi,že erekci nemá.
1. Duben 2015 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Dobrý den, jednoduchá...Je to normální. Pamatuju si, že první erekci jsem měl až v deseti letech. Počkejte ještě aspoň rok a řešte to kdyžtak potom, takhle budete syna zbytečně stresovat a tahat po doktorech.
1. Duben 2015 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Jirku (anonym)
Je to normální. Pamatuju...To, co píšeš, je naprostý nesmysl. Erekci mají kluci už v kojeneckém věku. Takže buďto si vymýšlíš, nebo si pleteš erekci, kterou může vyvolat jakýkoliv náhodný podnět, např. jen plný močový měchýř, s cílenou erekcí vyvolanou přímo nějakým sexuálním podnětem na počátku puberty.
2. Duben 2015 - 5:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
To, co píšeš, je naprostý...Člověk si snad pamatuje události až zhruba od třetího roku života, ne? Tak mě nechytej za slovo moudrý anonyme! Nebo jsi superman, který si pamatuje všechno do svých tří let?!
2. Duben 2015 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Člověk si snad pamatuje...Já tě nechytám za slovo a tvoje argumenty jsou dost ubohé. Erekce u kojenců je naprosto normální jev, který zná každá matka, která porodila syna. Navíc je to všeobecně známá věc, že kluci mívají erekci už odmalička. A co se paměti týče, tak já rozhodně netvrdím, že si pamatuju všechno, ale moc dobře si vzpomínám, že jsem chodil ještě do školky a kolikrát mi stál, jenže tenkrát to bylo většinou spojené hlavně s nucením dojít si na malou stranu. Takže znovu opakuji, že jsi buď hlupák a nebo spíš pedofil, který doufá, že se tady rozvine debata s podrobnostmi o erekcích malých kluků. Ale to máš smůlu, úchyle.
2. Duben 2015 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Nebude to normální, všichni kluci ji zažijou. Upaloval bych s ním k doktorovi, ať se mu na to podívá.
12. Květen 2015 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindřiška (anonym)
Taky si myslím, že ten Jirka je nějaký pedofil. Já jsem u syna zažila erekci už když byl kojenec, tak při přebalování ji měl každou chvíli, ale stačilo, když se vyčůral a opadla mu. Takže pokud devítiletý kluk neměl nikdy erekci, tak to buď opravdu je nějaký zdravotní problém, nebo nějaký úchylný výmysl.
12. Květen 2015 - 18:18

Přidat komentář

Reklama

Reklama